Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Január 5-től fogyókúra fórum

Január 5-től fogyókúra (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1012. e5bfff55e3 (válaszként erre: 1011. - Indah)
2015. ápr. 16. 09:23

Ha elhagyod magad, akkor csak rosszabb lesz, s magadnak ártasz. Tessék szépen felemelni a fejed, s újrakezdeni. A szomorkodásért még senki sem kapott kitűntetést, viszont ha valaki a nehézségek ellenére is kitart, ott a befektetett engergia egy idő után megtérül, s eredménye lesz!

Ne pazarold a drága és értékes idődet önsajnálatra, csak arra koncentrálj, hogy mit szeretnél elérni!

1011. indah (válaszként erre: 1010. - Csikil4ny)
2015. ápr. 16. 07:42

Köszönöm! akarat, igen...

Belefáradtam mostanában kicsit a dolgokba, és elhagytam magam.

1010. csikil4ny
2015. ápr. 15. 23:10
Néha megcsúszik az ember, de utána vissza lehet állni, aztán egyre inkább kevesebbszer fogsz félreenni, vigyed magaddal az egészséges kajádat. Ha a sport az elején kiesik, majd fontosabb lesz. Ne add fel, meg tudod csinálni, de csak akkor ha nagyon akarod és teszel is érte!
1009. indah (válaszként erre: 1008. - Csikil4ny)
2015. ápr. 15. 21:08

Jöttek a "szürke hétköznapok", a túlvállalt munka, edzés elmaradása, kaja rendszertelenség stb. Most már persze megint rendszeresen eszek: késő este degeszre magam, mivel akkorra már úgy kikopok, hogy csak na...

Ez van, megint gyűjtöm az erőt, és kezdem újra :(

1008. csikil4ny (válaszként erre: 1007. - Indah)
2015. ápr. 15. 17:50
szia, min csúsztál el?
1007. indah
2015. ápr. 15. 14:42

Sziasztok, töredelmesen bevallom, az utóbbi 1,5 hónapban megint elbuktam... nem sikerült az életmódváltás, visszaálltam teljesen a szar kajákra, null mozgásra :(


Na mindegy, újra nekikezdek, egyszer már csak sikerül - vagy nem.

1006. zkzita
2015. ápr. 8. 09:03
Ügyes! mennyi van még hátra?
2015. ápr. 8. 08:54
Hűha!!! Nagyon ügyes vagy! Gratulálok! :)
2015. márc. 28. 09:27
Elfogytatok?:)
1003. 357b18fc0c (válaszként erre: 998. - Juhanna)
2015. márc. 24. 21:27

Szia!

Én zöldségezem fehérjézem meg egészséges házi kenyeremet eszem délelőtt.

Ha nagyon leviszem a ch-t lehet be is ájulnék a 40 fokos melóhelyemen :D szóval délelőtt muszáj:) igyekszem beosztani az időm h ne a péksége kelljen pogit venni reggelira de néha vállalom becsuszhat ez is mert volt már olyan h csak beestem az ágyba:)

ma nem mozogtam,későn értem haza és lejártam a lábamat, szóval az volt a sport. Későn ettem igy estére már nem is akartam fehérjét inni.

1002. 357b18fc0c (válaszként erre: 1001. - Ildike0523)
2015. márc. 24. 21:23

Ügyes vagy . engem az iylenek már nem hoznak lázba mert szerintem csak a tünetet kezeli. Ha véget ér a kúra utána mi lesz?

Én inkább csinálom azt az életmódot amibe nem halok bele:) Mármint amit tudok tartani akár életem végéig. Pl azt ami most van hogy naponta iszom egy fehérjeshaket de van hogy kihagyok egy napot, van hogy egy marék maggal többet eszem, szóval iylen emberi életet szeretnék, mert én is fogytam le 10 évvel ezelőtt úgy h reggel délben este 2 db vitalinea kekszet ettem :D

Most nem azt mondom h ez is az!! gondolom feltölt de hogy ennyi pénzt költsek "trutyikra" amit meginni vagy bevenni kell na azt nem. És nem azért mert nem engedhetem meg magamnak.

Csak olvastam a naplód és nem szeretném ha arra menne ki hogy mások is vegyék meg és próbálják ki.. tőled! De ezt minden rosszindulat nélkül írom hisz nem is ismerlek:) Örülök ha neked működik és utána tudod is tartani.

1001. ildike0523 (válaszként erre: 996. - 357b18fc0c)
2015. márc. 24. 14:31
Euro függő, olyan 35 ezer forint körül van! Én is féltem Tőle de úgy voltam vele megpróbálom - elég sokan megcsinálták a környezetembe, sikeresen! És mistmár Én is elmondhatom, hogy megtudom csinálni! Ma vagyok az 5. napon és olyan fantasztikusan érzem magam! Nem vagyok éhes és simán vállalható! 112 kg-ról indultam! Szóval van felesleg bőven, de idáig kitartás semmi! Most viszont látom az eredményeket centiben, meg kilóban és a környezetemben is látják!
1000. zkzita
2015. márc. 24. 14:03

Ami nekem bevált: a ch csökkentett diéta. Elég monoton, de engem nem zavar az étkezésben a monotonitás. Egy napi kajám így néz ki:


reggeli: 2 szelet ch csökkentett kenyér vmivel-túrókrém, céklakrém, padlizsánkrém, mikor mit készítek

ebéd :csirkemell zöld salátával, vagy párolt zöldséggel(sárgarépa vagy brokkoli vagy karfiol, amiben nincs sok kcal) ha jó napom van nyakon öntöm natúr joghurttal, egyébként csak cirtomlével ízesítem

vacsora: zöldségleves rántás és tészta nélkül

tízórai, vagy uzsi: vmilyen gyümölcs, de uzsonnázni nem nagyon szoktam.


Ezeket megcsinálom vasárnap és egész héten ugyanazt eszem, kivéve az ebédhez a köretet.

Szóval nem túl változatos.

Mellette eljárok "sajátsúlyos" edzésre heti 1*, és hét közben 1*2* tornázom. Most Péntek Enikő a favorit nálam.

999. zkzita
2015. márc. 24. 13:49

Sziasztok!

Ugyan én nem január 5-én, hanem február 01-én kezdtem a diétát, de csatlakoznék :)


Ekkor letettem a cigit és hogy ne hízzak el, gondoltam diétába is kezdek. Szóval nekem nincs csak kb 3-4 kg súlyfeleslegem, tehát a gyarapodás megakadályozása volt a cél. Sajnos annak ellenére kúsztak fel rám a kilók, hogy szigorúan tartottam magam a diétához. Már azon gondolkodtam visszaszokok a cigire, mikor beindult! Most -3,5kg-nál tartok. Nagyon büszke vagyok magamra, de kell a támogatás és bár ez mindenkinek a saját harca amit egyedül kell megvívnia, jól jönne néha ha hasonló cipőben járókkal tudnék beszélgetni.

998. Juhanna
2015. márc. 24. 13:38

Sziasztok!


Gondoltam, csatlakozom ehhez a jókedélyű csapathoz így, hogy lassan nem tud eltakarni a nagykabát... :( :)


Az én receptem az idei "fogyókúra szezonra":

- Rubint Réka régebbi, 2009-es videója ( [link]

- Futás abszolút kezdőként ( [link]

- Atkins diéta ( [link]

- Kalóriaszámlálás ( [link]


Szóval megpróbálok min. napi 20 percet mozogni, el akarok kezdeni futni, és matekozok keményen: szénhidrátot és kalóriát számolok! :D


Próbálkozott már valaki hasonlóval? Majd beszámolok, hogy haladok! :)

2015. márc. 24. 11:14

Sziasztok!


A torna és a gyaloglás eredménye mérhető a régi farmereken, már van 3 amibe beleférek ismét :)

996. 357b18fc0c (válaszként erre: 995. - Ildike0523)
2015. márc. 23. 20:54

Szia!

Ügyes vagy hogy újrakezdted.

Rákerestem erre a cuccra de gondolom ez valami horroröszegű valami, vagy nem? Persze csak akkor mondd ha nem unpublikus:))

Én félek az ilyen dolgoktól mert bár én szerencsés voltam és annó TD miat nem jött vissza instant , sőt nagyon jól éreztem magam h két hétig csak turmixonéltem de ahhoz is kellet egy elhatározás, most pl nem is tudnám ezt a munkahelyem miatt se csinálni.


Én ma túl vagyok anapon és ügyesen teljesítettem még amozgást is beiktattam:)

2015. márc. 23. 20:38

Sziasztok!

Még valmikor a fórum indulásakor voltam itt, de feladtam! Vizont a múlthéten ismét hozzá kezdtem! Először is a Forever Clean 9 programját csinálom meg / eredmények már vannak -2,9kg, -7 cm a derékből és -8 cm a csípőből/, tornázok! Tiszta energiabomba vagyok :D.9


Köszönöm, hogy itt lehetek köztetek

2015. márc. 23. 18:20

Sziasztok!!!

Hú visszaolvastam mindent amiről lemaradtam :D

Hát durva mik voltak itt de nem lepődök meg.. legutóbb is osztotta az észt a kukis lányunk :D:D

Én tényleg nem is értem... Megnézném ha akár 1 napra is testet illetve életet cserélne egy anyukával mennyi mindenre jutna ideje =) Jó ég nekem hol lenne időm 3,5 órákat edzeni :D kb 16 órát melózom és aztán még nem si főztem itthon ... nade mindegy:))


Én is elvesztem a napőlómat irogattam de nagyon kis szeleburdi módon aztán meg majd egy hónapig betegeskedtem frankó influenzával meg annak a szövődméynével, zóval 0 mozgás a diétát se tartottam igazán.

Pedig a Peak fehérje nagyon bejövős :) én most azt használom, és jól eltelít meg fincsi is, szóval az édesség elleni vágyam leküzdésében toppos:)

Sztem a súlyom változatlan, talán 1-1 kgban lehetek de ma erről a súlyról indulok.


Irigykedek itt benneteket olvasgatva, de belehúzok. még van 3 hónap nyárig :))

Remélem sikerül kitartani. igyekszem jönni és támogatni titeket de nekem már naplóírás is plusz feladat, bár ennyire még nem voltam rákattanva soha =)

993. unom
2015. márc. 22. 08:09

Sziasztok, sehol senki?

A hétem 10 km-t futottam, 40-et tekertem, mellette 3-szor fegyenceztem :)

Súlymérés jüvő héten lesz, kíváncsi vagyok rá.

992. unom (válaszként erre: 991. - Csikil4ny)
2015. márc. 16. 12:18
Nekem onnan megy le a legkevesebb. Elméletben ez előny, öltözködésnél nagyon nem.
991. csikil4ny (válaszként erre: 990. - Unom)
2015. márc. 16. 12:08
Én meg már nagyon nem szeretném ha a mellemből fogynék, megint eggyel kisebb méretre kell váltsak. :(
990. unom (válaszként erre: 989. - E5bfff55e3)
2015. márc. 16. 10:36

Én folytatom, bár most lassult az ütem. Viszont szépen formálódok, a nadrágjaimon is érzem.

Nem bánnám, ha a mellemből is menne már le :)

2015. márc. 16. 10:21
Mi újság? Fogynak a hozzászólások. Ti is fogytok? :)
988. unom (válaszként erre: 987. - Katus73)
2015. márc. 10. 07:46
Gratulálok, ügyes vagy :)
987. Katus73
2015. márc. 10. 06:55

Sziasztok!

Újra 100 kg alatt. (Igaz, hogy csak pár dekával, de megint két számjegyüt mutat a mérleg) :) Boldogság van. :)

986. unom
2015. márc. 7. 18:41

Messze :)

Kezd jobban menni a futás, kilókat most nem mértem. De 38-as miniszoknyához 2 centi kell :D

2015. márc. 7. 18:38
Merre vagytok?
984. Katus73 (válaszként erre: 983. - Unom)
2015. márc. 2. 07:26

Még 20-25 kg. Muszáj. :)

Jövő héttől megyek flabelosra, remélem az is segít kicsit.

983. unom (válaszként erre: 982. - Katus73)
2015. márc. 2. 06:44

Szép, mennyi vab még hátra?

Tündi, üdvözlet itt, írj magadról :)

Csajok, ti is kaptatok privit genetikus csodasterről? :D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook