Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 szeptemberében született manók... fórum

2008 szeptemberében született manók... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
950. mint
2010. ápr. 12. 19:34

Ma nalunk is egy picit huvos volt :(

Az idojaras nem olyan veszes azon a reszen,ahol mi lakunk.Sajnos nyaron viszont joval hidegebb van mint Magyarorszagon,a tel viszont elviselhetobb.Ritka,hogy fagypont ala csokkenjen a homerseklet.

Hatalmas parkok vannak,igy ,amikor tehetjuk megyunk.A fiam jar foci edzesre es kickboxolni is. Na meg hetkoznap ott a suli ami reggel 9-tol 3:20-ig tart.Sarahval pedig szerdankent jatszohazba jarok.Vegul is nem unatkozunk,de azert Magyarorszag mas :)


Milyen a masodik terhesseged,elter valamiben az elsotol?

949. erababa1111 (válaszként erre: 948. - Mint)
2010. ápr. 12. 17:11

Nálunk meg pont a hétre mondanak rossz időt. Ma is esett folyamatosan az eső :(((

Tényleg! Ti hova szoktatok menni a gyerekekkel? Nálatok elég sokszor esik az eső, nem?! Szabadban mennyit tudtok lenni?

948. mint (válaszként erre: 947. - Erababa1111)
2010. ápr. 10. 20:52

:)

Koszonom,jol vannak,elvezik a tavaszi szunetet.Vegre itt is kellemes volt az ido az elmult par napban,igy nem csak a lakasban unatkoztunk,hanem eltudtunk menni egy kicsit setalni is.

947. erababa1111 (válaszként erre: 946. - Mint)
2010. ápr. 10. 20:47

Semmi gond! Örülünk, mikor "találkozunk"! :)))

Gyerekeid rendben vannak? Olyan kis helyesek! :)

946. mint (válaszként erre: 944. - Szisi)
2010. ápr. 10. 20:21

Szia!

Koszonom a kedves koszontest :)

Igazabol mar voltam "itt" egy parszor,bar nem vittem tulzasba...

945. erababa1111 (válaszként erre: 942. - Mint)
2010. ápr. 10. 14:19
Köszönjük szépen! Aranyos vagy! :)
944. szisi (válaszként erre: 942. - Mint)
2010. ápr. 10. 12:31

Szia mint!


Üdvözlünk köreinkben! Maroknyi, de összetartó társaság, örülünk, hogy csatlakozol! :o)

943. szisi
2010. ápr. 10. 12:30
Jaaaaaajjjj, Judit, ezen a tojásos poénon olyan jót röhögtem!!! Köszi, köszi, köszi! =oD
942. mint (válaszként erre: 941. - Erababa1111)
2010. ápr. 9. 18:12

Sziasztok!


Gratulalok :)!!!

941. erababa1111 (válaszként erre: 937. - Szisi)
2010. ápr. 8. 13:21
IGEN! Nézd meg a naplómban a mai bejegyzést! :)
940. erababa1111 (válaszként erre: 939. - Szisi)
2010. ápr. 6. 14:13

Nálunk a reklám a favorit. Azokat úgy nézi, hogy bármit lehet közben csinálni vele, rá sem hederít! :)))

Egyébként kétségtelen, hogy Gergőnek is a panda jött be a legjobban! Amikor pórul járt valamiért, azon kacagott a legjobban! :))) Ja! És a "ma", "ma" szótagot ismételgette a macit látva, tehát már tudta, hogy ki is az a mesében! :)

939. szisi
2010. ápr. 6. 14:08

Úgy látom, a Kung-fu pandát egyformán csípik a másfél évesek!

Zétény egyfolytában mutogatott hevesen, amikor meglátta a macit! :o)

Lefeküdt a franciaágyra, és így, hasalva nézte vagy fél órán keresztül. Néha átmászott rajtam, hogy azért mégse gondoljam már azt, hogy ő ott sincs, de utána megint felvette a tv-néző pózt, és látszólag remekül szórakozott.

Mondjuk aranyos mese, az kétségtelen, de természetesen még nem tudta végig nézni, és természetesen még nem is értheti, miről szól a történet. A bájos ábrák és figurák lekötik, és a szinkronhangok is aranyosak voltak hozzá.

Meg amúgy is: a gyerekek "észreveszik", hogy a rajzfilmeket nekik készítik, hiszen a filmek egyáltalán nem érdeklik, ám ha rajzfilm van, akkor egyből odafigyel...=o)

2010. ápr. 6. 12:13

[link]


Szeretném, ha megnéznétek ezt a fórumot! Én indítottam, s kíváncsi lennék a Ti véleményetekre is!!! Ha lesz időtök, írjatok! előre is köszi! :)

937. szisi
2010. ápr. 6. 11:57

Era!


Talán újra jön a gólya?????????? =oDDDD


(Ha nem, akkor ez a kérdés az én szétszórtságomnak köszönhető, mintha ez jött volna le az egyik fórumhozzászólásodból...)

936. erababa1111 (válaszként erre: 935. - Szisi)
2010. ápr. 2. 14:07

Semmi baj, értettem, hogy mit szerettél volna írni, s igazából fel sem tűnt a hiba (csak ha nagyon nagy hiba van, akkor teszem szóvá néha; nem játszom tanító nénit itt; amúgy sem tudok nagyon angolul, csak egy pár szót, kifejezést).


Ilyen és hasonló meglepinek mindig örülnek a férfiak. Egyszer én is csináltam ilyet, csak én bordó fehérneműt vettem fel (az én alakomról szót sem ejtek, a páromnak tetszik). Ja! És még egy bordó szalagot is felhasználtam: "én vagyok az ajándékod" címmel :) Kedvesemnek is bejött a dolog! :))))

935. szisi
2010. ápr. 2. 13:23

Jajj, nem Word, hanem World természetesen, egy kimaradt betű mekkora baromságokat tud jelenteni! =o)


Végül is nem volt egy nagy "beruházás" a meglepi, hiszen csak egy pár combfix kellett hozzá, de bátran merem mindenkinek ajánlani! (Nekem még az életemben nem volt ilyenem, de nyilván nem én találtam fel a spanyol viaszt, hanem egészen egyszerűen: újszülöttnek minden vicc új...)


Sosem fogom elfelejteni az arcát, amikor meglátott! :o) És utólag azt is mondta, hogy sosem volt még ilyen jó szülinapja.

934. erababa1111 (válaszként erre: 933. - Szisi)
2010. ápr. 2. 12:42

:)))) A fantáziám ezt juttatta eszembe, mikor kíváncsiskodtam tegnap; én is valami hasonlóra gondoltam... tehát egészen jól kitaláltam, mi is lehetett az ajándék :))


Örülök, hogy sikert arattál! :) pussz

933. szisi (válaszként erre: 932. - Erababa1111)
2010. ápr. 2. 10:11

Nem vagyok egy Miss Word Hungary (ám S.-nek az én alkatom jön be), de egy fekete csipkés combfix csodákra képes! ;o) Különösen egy tűsarkúval és hozzá illő fehérneművel...


Főleg úgy, hogy "ez nem én vagyok"...:o)

Ütött, ez a lényeg - csak hogy ne bocsátkozzam részletekbe, mindenkinek a képzeletére bízom a továbbiakat. =o)

2010. ápr. 1. 14:37
Szisi! Majd írd meg mindenképpen, hogy sikerült a meglepi a párodnak! És ha publikus a dolog, azt is elárulhatnád, mivel készültél!? Nagyon kíváncsivá tettél az "ütős", ill. a "vad" szavakkal! Beindult a fantáziám! :))))
931. erababa1111 (válaszként erre: 929. - Hofferke)
2010. ápr. 1. 14:32

Szió!

Papának jobbulást! Hátha a jó idő segít az állapotán!

Nagyon jó, hogy Tomi már ennyi mindent mond! Mi még mindig Activity-zünk :( Csak apa-anya van, esetleg egy-két halandzsa...

Nagyon fogjuk várni a híreket Rólatok! Természetesen türelmesek leszünk, és sokat gondolunk majd Rátok! A végén még unni is fogod a sok csuklást! :))))

Sok pussz

930. szisi (válaszként erre: 929. - Hofferke)
2010. márc. 31. 10:40

Nagyon sajnáljuk, és természetes, hogy a család az első!

Sok erőt, kitartást és türelmet kívánok nektek ahhoz, ami rátok vár!

Puszi!

929. hofferke (válaszként erre: 928. - Erababa1111)
2010. márc. 30. 13:08

Helló-halló Itt vagyok!


Sajnos rengeteg a zűr körülöttünk, sajnos Apósom nagyon beteg, így amikor csak tehetjük ott vagyunk és örülünk minden pillanatnak amíg velünk van.

Bocsi, de errőlennyi!

Írtam a naplómba, ha tudok majd még jövök!

Puszi

2010. márc. 29. 17:04

Anett, Judit! Hova tűntetek? Se napló, se fórumozás... :(

Szisi! Minden rendbe jön! Kitartás! Szorítok...

927. erababa1111 (válaszként erre: 924. - Szisi)
2010. márc. 28. 14:28
Gergőnél dettó ugyanez a látvány :) Ja! És nem is szemből, hanem sokszor oldalról próbálkozik a kis Drágám... érdekesen csinálja :)
926. erababa1111 (válaszként erre: 923. - Szisi)
2010. márc. 28. 14:25

Hát, igen: pasik! :)) Amúgy a kanalazást segítem, és folyamatosan próbálom egyre kevésbbé fogni a kanalat, de ezzel együtt a kanál is kezd fordulni, úgyhogy hosszú menet lesz. Villával ugye nincs gond, majd a kanállal való evésbe is belejönnek! Kitartást! :)

Az együtt evés nálunk is nagyon boldogságos időtöltés. Olyan elégedetten, édesen tudja mondani a falatok után a "nyammmm"-ot, hogy mindig fülig ér a szám evés közben! :)


Remélem, jobban van már a család!

925. szisi (válaszként erre: 924. - Szisi)
2010. márc. 26. 17:46
Bocsi, Juditnak szántam...:o) Kissé indiszponált vagyok ma (is)...
924. szisi
2010. márc. 26. 17:46

Era!


Zének nem az a problémája az evéssel, hogy szemből kapná be a kanalat (hogyisne, úgy még véletlenül eredményesen jól is lakna...:S), hanem az a gond, hogy magát a kanalat a két élével felfelé és lefelé teszi a szájába. Tehát amit éppen a kanálra is tudott túrni, így biztosan lecsúszik a kanálnak ama felén, aminek rendes körülmények között a felső szájpadlásánál a helye, ha "normálisan" eszik valaki!

Hű, de megfogalmaztam... Fáj mindenem, így a koncentráció nagyobb erőfeszítést igényel...:(

923. szisi
2010. márc. 25. 15:16

Era!


Zétény éppen ugyanúgy eszik, mint Gergő! =o) A kanál még csak véletlenül sem kerül bele vízszintesen a szájába... :o)

Persze én is etetem (amúgy gyanús, hogy egyébként szegény éhkoppon maradna), de egyre ügyesebb és kitartóbb. Ha én is fogom a kanalat, meg ő velem együtt, akkor a legboldogabb, hiszen a kellemes össze van kötve a hasznossal! :o)

922. erababa1111 (válaszként erre: 919. - Hofferke)
2010. márc. 25. 13:25

Sokat nem tudok hozzáfűzni a többiekhez, de én is szorítok, hogy beinduljon az üzlet!

Amúgy gratulálok, hogy a válság idején bevállaltatok egy új vállalkozást! Nagyon-nagyon sok sikert hozzá! :))))

921. erababa1111 (válaszként erre: 908. - Szisi)
2010. márc. 25. 13:23

Nem hiszem, hogy bekerültem, mert már biztosan tájékoztattak volna a 2. rostáról :( De sebaj! Legközelebb majd úgy megyek az ilyen jellegű "felvételire", hogy már tudom, mit szeretnének hallani, s egy csomó extra ötletet viszek! :)))

Én sem vagyok amúgy a túlzott nyilvánosság embere, de erre kíváncsi voltam.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook