Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 szeptemberében született manók... fórum

2008 szeptemberében született manók... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
980. szisi
2010. ápr. 22. 16:11
Judit! Az én férjem sem kíván szerepelni, de én csak azt az instrukciót kaptam, hogy a neve nem tartozik senkire. LOL. De arra vonatkozóan nem kaptam utasítást, hogy a fejére is húzzak zacskót! :o)
979. szisi (válaszként erre: 978. - Erababa1111)
2010. ápr. 22. 12:35

=o)


Igen erőteljesen elgondolkodtam rajta... De hát mit is írhattam volna bele? Már régóta várakoztatnak? És akkor mi történt volna? Írnak egy válaszlevelet, hogy ki kell vizsgálni, alaposan szemügyre kell venni, bla-bla-bla. Nem sokra mentünk volna vele.

Volt ott egy család, a gyerek bőrfociját vitték vissza. Eszembe jutott, hogy egyes embereket milyen jól fejbe lehetne vele vágni, talán arra még jó lehet! =oDD


Ja, már ők se bírták annyira a képünket, háromszor is megkérdezték, hogy szeretnénk-e bemenni vásárolni, mert addig végeznénk, amíg elintéződik. Mondtuk, hogy innen el nem mozdulunk, amíg meg nem oldják a problémánkat.

Már azon is gondolkoztunk, hogy akkor mi lesz, ha a csávó odabenn csinál egy fényképet, és photoshop-pal fogja ráírni a dátumot mintegy "bizonyítékképpen", mert már annyira feszült volt a helyzet, hogy még ezt is simán kinéztük belőlük. :S

(Mondjuk úgy is ragaszkodtunk volna ahhoz, hogy most akkor mi is csinálunk egy képet, rajta van-e - tehát ez se "jött volna be nekik")


Ú, még mindig durrogok, pedi már tegnapi eset.

Ja, utána elmentünk a M.M-ba, ahol azzal kezdtük, hogy ki lehet-e próbálni a gépet, fel lehet-e tölteni egy ottani számítógépre a kész képet, hogy megnézzük, milyen a gép, meg a kép minősége, mit tud... Az eladók meg csak néztek hülyén, hogy mi sem természetesebb ennél, miért kell ezt ennyire feszegetni, ez itt így működik, tök természetes (rajta volt a fejükön...:o) )

Miután meggyőztek bennünket, elmeséltük, hogy az előbb vittünk vissza máshova egy gépet.

Mondták, hogy ide még úgy is vissza lehet vinni, ha ott kipróbáltuk, hazavittük, és mégsem tetszik.

Úgyhogy nyilván onnan fogunk választani legközelebb, mert éppen zárás előtt értünk oda.

Ja, és az eladó tökéletesen tudta, miről beszél, tudta, hogy egyes modelleken ezt a funkciót hol kell keresni, fejből tudta, hogy ez melyikbe van beépítve, melyik típust nem ajánlja annyira, egyszóval látszott rajta, hogy profin ért a dologhoz. A sok ideg után nagyon jó volt ezt tapasztalni, úgyhogy mindenképpen onnan fogunk választani, ha legközelebb útnak indulunk.

2010. ápr. 22. 11:53
Szilvi! A nagyáruház panaszkönyvét nem kértétek el?! Én írtam volna bele valami szép szerelmeslevelet... Vagy a fogyasztóvédelemnek?! Végülis időtök lett volna rá... :) (bocs a gonoszkodásért!)
977. erababa1111 (válaszként erre: 976. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 22. 10:50

Én is írtam Neki, de nekem sem írt vissza. :( Valószínűleg nincs olyan helyen, ahol netezhet, vagy csak annyi dolga van, hogy nincs ideje netezni...

Én is remélem, hogy csak elfoglat, s nem valami nagy gondban vannak!

2010. ápr. 21. 16:09

:-) Hát tény, hogy nem akartam haragot, de az is tény, hog ymég nem vettem rá magam, hogy felszereljem...

Anett nekem is nagyon-nagyon hiányzik!!! Írtam neki iwiw-en, de arra sem válaszolt. Remélem nincs valami baj...

975. erababa1111 (válaszként erre: 974. - Szisi)
2010. ápr. 20. 12:56

van benne valami! Én sem tudtam volna nyugodtan tűrni a "dumáját", s inkább valahogyan keresztbe tettem volna még valamit neki!

Minden tiszteletem a Tiéd, hogy engedtél neki, de én biztosan nem tettem volna! :)

Tudom, jobb a szomszédokkal jóban lenni, de ha valakit én nem bírok, akkor ritkán mézes-mázoskodom vele...

974. szisi (válaszként erre: 969. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 20. 12:27

Judit!


Én még nem vagyok 30, de ami késik, az nagyon nem múlik el... =o)


Meglepődve olvasom, hogy "szövetség-félét" kötöttél Gilberttel... Ú, szerintem én nemhogy nem mentem volna el vele vásárolgatni, de még képen is töröltem volna egy tekercs nádszövettel! =o) Mondjuk írtad, hogy még jól is alakult a bevásárlás, de most sajnos még jobban fenn fogja hordani az orrát, hiszen "győzött". És most már jönnek a végeláthatatlan hülyeségei, és "jobbnál jobb" dolgokat fog kitalálni, hogy megerősítse magát abban a hitében, hogy ő mindenek felett... :o(

973. szisi (válaszként erre: 972. - Erababa1111)
2010. ápr. 20. 12:24

Hellóka!


Olvastam, hogy rendeltél Maternát.

Szerintem ez úgy lehetséges, hogy valaki egyszer hozzájutott egy olyan információhoz, hogy megszűnik, és felvásárolt belőle egy jó nagy adagnyi készletet, hogy majd eladja. Esetleg fű alatt szerezte meg valahonnan.

Amúgy nagyon jó, nekem is csak az vált be (az Elevittől problémáim voltak a legkisebb helyiségben...:( ), szerencse, hogy meg tudtad szerezni!


Szerintem is remek ötlet volt egy kicsit (egységesíteni) a saját naplók bejegyzéseit, mert nem szeretem azokat a naplókat (illetve káprázik a szemem tőlük), amelyekben minden bejegyzés más színű, csillog-villog, csupán a lényeget nem lehet éppen emiatt kihámozni belőle...

Szóval ez egy nekem való újítás volt.

A titkosítással valahogy nem tudok egyet érteni: ha valaki titkos naplót szeretne, akkor vezesse otthon egy füzetbe, és a kutya se fogja elolvasni.

És hogy csak engedélyezett olvasók látogathatnak, az sem óv meg semmitől: valaki engedélyt kér, de igazából senkiről nem tudom, hogy ki fia-borja... Ha tetszik neki a stílusom, vagy a tartalmam, akkor olvasgassa csak nyugodtan - engedély nélkül.

Én szeretem az olvasóimat, és mivel senkinek a fejébe nem láthatok bele, így bizalmat szavazok nekik, hogy nem ártó szándékkal olvasnak.

Egyébként nem írok le olyan dolgokat (mondjuk nem is gondolok olyan dolgokat), amelyeket "vissza lehetne fordítani rám".


Sajnos nem jelentkezett, nem tudom, mi van vele... Remélem a férje apukája a körülményekhez képest jól van, és remélem, hogy csak nagyon elfoglaltak a vállalkozásuk miatt, és azért nem jelentkezik...

2010. ápr. 20. 11:46

Sziasztok! Mi van Veletek?! Elveszett mindenki? tudom, én egy ráérős csaj vagyok, aki mindig a gép előtt ül...

Hogy vagytok? Olvasom a naplókat, de ugye nem mindig lehet (ill. kell) reagálni egyes bejegyzésekre, de most megtenném:

Judit, Szilvi! Nagyon jó lett a naplótok! Nagyon tetszik mind3! :) Tényleg jó ötlet volt Hoxától, hogy lehetővé tette az egyéniséget, de mégis bizonyos korlátok közé szorítva a "népeket"! :) Azt azért nem szeretném, hogy a fórumok, ill. tudásbázis kérdések is ilyen színesek legyenek, mert akkor túl sok lenne a jóból - szerintem! :)))


Anett nem jelentkezett még senkinél? Hiányzik, és nagyon kíváncsi vagyok, mi van Velük!


Puszi Nektek!

971. erababa1111 (válaszként erre: 938. - Erababa1111)
2010. ápr. 18. 18:47
nézzétek meg újra ezt a bejegyzést, s ha tudtok, írjatok is! :)
970. erababa1111 (válaszként erre: 969. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 18. 18:45

:) Én még egy kicsit "innen" vagyok! Két hét múlva viszont már túl is leszek rajta :(

Amúgy belenéztem a fórumba... Amint láttam, nem kaptál választ a kérdésedre, Te is csak 1 hozzászólást írtál. Nem tetszett végül?

2010. ápr. 17. 13:20

[link]

Harmincon Túliak Társasága fórum

Mondjuk nem mintha ünnepelném a koromat, de hátha jó csapat alakul ki...

2010. ápr. 16. 10:40
Megyek, és végre megpróbálom kiváltani a jogsimat! pussz Mindenkinek! :))
967. erababa1111 (válaszként erre: 964. - Szisi)
2010. ápr. 16. 10:39
Hát, igen, én is most vettem 2 nagy csomagot a Tescoban... most volt leárazva. De ha jól láttam, akkor ezen a héten meg az Auchan-ban olcsóbb.
966. erababa1111 (válaszként erre: 965. - Mint)
2010. ápr. 16. 10:37
Akkor nagyon kis vékonyka! Csak nem fogyókúráztatod?! :)))) Sarah "párja" lehetne akár Zétény is, mivel Ő sem egy nagyevő :)
965. mint (válaszként erre: 964. - Szisi)
2010. ápr. 15. 16:05

Sziasztok!


Sarah is a 4-es pelust hasznalja,de szerintem akar meg a 3-as is jo lenne ra :D O meg 9kg sincs szerintem.

964. szisi
2010. ápr. 15. 16:00

Nálunk is a Pampers a nyerő! =o)


Egyébként takarékossági szempontokból először egy pelus-diszkontban vásároltunk. Mindig más márkájú pelenkákat árultak, végre találtunk egy olyat, ami minden tekintetben megfelelt az elvárásainknak (remek volt a minősége, az ár-érték - aránya, stb.). Ezt meg tudtuk vásárolni pár hónapig, amikor pár héten keresztül kerestem, és sosem volt kapható.

A pár hetes odajárkálás után a pasi közölte, hogy már nem is fog hozni abból a fajtából, most más van. Na mondom kösz, végre egy, ami bevált.

Úgyhogy ekkor gondoltunk egy merészet, és elzarándokoltunk Pampers-ért, ami - csodák csodája - be is vált.


Csak akkor tárazok be belőle, ha akciós, akkor "megússzuk" olyan 44 Ft körül, persze ez lehet alacsonyabb ár is, ha mondjuk valahol kuponom van rá.

Már úgy vagyok vele, hogy nem is váltok, nagyon bejött. Ha kinövi (majd egyszer talán, mire iskolába megy...:S), akkor a 4+-ossal fogunk próbálkozni.

963. erababa1111 (válaszként erre: 961. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 15. 15:34
Ja! És árban is olcsóbb a kisebb... ezt sem veszítem szem elől!
962. erababa1111 (válaszként erre: 961. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 15. 15:33

:) Üdv Néked, kedves régi barátnő! Üdvözlünk újra körünkben!

Hát, én a csinosság helyett a praktikusságot tartom most szem előtt! :) Egyébként mi is Pampers-t hordunk. Még jó a 4es, de nemsokára kipróbáljuk a 4+osat, hátha kényelmesebb Gergőnek.

961. OlíviaAnna (válaszként erre: 956. - Erababa1111)
2010. ápr. 15. 13:12
Olívia 4+-os Pampers-t hord, de volt már, hogy 5-öst vettem. Azért maradnék a négyesnél, mert szerintem csinosabb, a passzos nacik alá is jobban befér :-)
960. erababa1111 (válaszként erre: 957. - Szisi)
2010. ápr. 15. 12:56
Vettem 4+ osat! Remélem, jobb lesz, mint a 4es. Ha mégsem, kipróbáljuk az 5öst :/
959. erababa1111 (válaszként erre: 958. - Szisi)
2010. ápr. 14. 20:49
:))) Holnap jövök!
958. szisi
2010. ápr. 14. 20:04

A sok kimondhatatlanul bunkó emberrel meg ne is foglalkozz: egyáltalán nem érnek meg egy perc idegeskedést sem... Gondolom egy tudatlan, tanulatlan paraszt volt, ha meg nem az, akkor egy fellengzős pi..a, akinek nincs más dolga, mint hogy osszon mindenkit. Nem lehet túl boldog élete az ilyennek, csak sajnálatra méltó.

Tudod: nagy az Isten állatkertje, csak alacsonyan van a kerítés... :S

957. szisi (válaszként erre: 956. - Erababa1111)
2010. ápr. 14. 19:55

4-est hord, de bőven jó neki, mert egy kis botsáska: még indig csak 9200 g, úgyhogy nem is igazán nyomhatja sehol! =o)

Próbáld meg a 4+-ost (szerintem először csak egy kis csomagosat vegyél), és ha beválik, érdemes váltani, hiszen nyilván kényelmetlen lehet már Gergőnek, ha elnyomja a combját/fenekét...

Nekünk még jó darabig jó lesz a 4-es, főleg, ha ugyanilyen tempóban fog hízni... :o)

2010. ápr. 14. 17:16

Egy kérdés: milyen pelenkát hordotok most? Milyen méretűt?

Mi még 4est, de szerintem lassan váltanunk kell, mert kezd meglátszani a fenekén a pelus nyoma időnként.

2010. ápr. 14. 17:14

Így, hogy nem engedi el őket a suli, már meggondolandó a dolog!

Szerintem nem is a pénz szűke miatt sikerült időben kiszállnod, hanem azért, mert volt eszed! :))) Hogy őszinte legyek, lehet, hogy én sem néztem volna ennyire utána a dolgoknak... szóval Te ügyes és okos voltál!!! :)

954. szisi (válaszként erre: 953. - Erababa1111)
2010. ápr. 13. 14:20

Hát nem tudom... Szerintem én 100ezer forintért minden követ megmozgatnék, ha rajtam múlna (és tudván tudnám, hogy még igazam is van - mert így van...)


Teljesen kétségbe vannak esve az ott maradottak, mennének másik iskolába, de a suli nem engedi el őket a szerződésre hivatkozva...


Életemben először érzem azt, hogy jó, hogy nem volt pénzem... =o)

Ez elég furán hangzik, de ezek szerint erre az esetre is igaz, hogy a pénz nem boldogít! :o)

2010. ápr. 13. 12:40
NEm hiszem, hogy nagyon kötöszködnének a sulival az emberek. Elég baj az, hogy így jártak, szerintem nem lenne kedvük még ezek után plusz költségekbe verni magukat, ill. plusz időt pazarolni rájuk. De persze lehet, hogy valaki mégis megteszi! Szurkoljunk neki! :)))
952. szisi (válaszként erre: 951. - Erababa1111)
2010. ápr. 13. 11:02
=oD
951. erababa1111 (válaszként erre: 950. - Mint)
2010. ápr. 13. 10:27
A várandósságom egészen más, mint Gergővel! Gergőnél reggelente voltam rosszul picit, míg nem ettem. Kistesóval elég gyakran előjön a rosszullét, és főként délután, este :( Általában nem azért, mert éhes vagyok... Gergőt nagyon terveztük, tesóka nem volt tervbe véve :) Most már azért nem adnánk vissza a gólyának egyiket sem! :))))
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook