Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 szeptemberében született manók... fórum

2008 szeptemberében született manók... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. ápr. 30. 15:29
Mint! Ne izgulj, egyik szeptemberi manó sem beszél túl sokat... :( Megkérdezheted a többieket is. És amúgy a többnyelvű környezet sem segít Sarahnak ebben. Viszont mindent megért 3 nyelven, és legalább ennek örülj! :)))
1009. erababa1111 (válaszként erre: 1004. - Mint)
2010. ápr. 30. 15:26

Teljesen igazad van! Régen én is sokkal nyitottabb voltam, de miután felkerültem Pestre vidékről, és rengeteg rossz tapasztalatom lett az emberekkel, én is bezárkóztam kicsit. Csak annak tartogatom a "jószándékomat", aki meg-/ kiérdemli... :)


(A párom "tanítványaként" megtanultam, hogy ne bízzak az emberekben, mert aki a legnyájasabb, talán az a legelszántabb gazember... Sokszor igaza lett!)


Kártérítést általában nem is kell fizetni senkinek, csupán az áru árát kellene vissazadni kommentár nélkül - erre tényleg kevesen hajlandóak! :/

1008. erababa1111 (válaszként erre: 1007. - Szisi)
2010. ápr. 30. 15:19
:) Ez tetszik! Legközelebb én is inkább megpróbálom elkészíteni magam, csak ahogy láttam az újságban, egyszerűbbenk tűnt megvenni egyben, mint kísérletezni... Van egy csomó recept a neten, majd kutakodom én is! :)))
1007. szisi
2010. ápr. 30. 14:50

Era!


Én is sokáig ezt a dobozos változatot készítettem lasagne-ból. Miután már eléggé drágának találtam, kigondoltam, hogy tudok én doboz nélkül is nagyon finomat készíteni, így ki is próbáltam. Sikerült, és sokkal finomabb is, mint a dobozos!

A húst milánói porral keverem össze, majd erre a keverékre besamel-mártást öntök. Külön kapható tésztalapokkal rétegezem, sajt rá, és mehet a sütőbe.


A legközelebbi kísérletem az lesz, hogy por nélkül fogom én készíteni úgy, hogy paradicsomszószt meg fűszereket fogok használni por helyett. És akkor ez a kis csalás sem marad benne! :o)

1006. szisi
2010. ápr. 30. 13:50
Jobbulást, Olívia!!!
1005. mint (válaszként erre: 998. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 30. 12:47
Jobbulast kivanok a kislanyodnak!
1004. mint (válaszként erre: 995. - Erababa1111)
2010. ápr. 30. 12:39
Az a baj,hogy sajnos keves emberszereto es segitokesz ember van,legalabbis tapasztalatom szerint.Sok elado ugy tesz,mintha a "sajat zsebebol" kellene kifiztnie a karteritest(tisztelet a kivetelnek).A Tescoval nekem is jo tapasztalataim vannak.
1003. mint (válaszként erre: 997. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 30. 12:32
A ferjem arab szarmazasu,de igazabol a nevet en valasztottam.Fonetikusan Nordin.
2010. ápr. 30. 12:31
Szisi! Nekem is az a tervem, hogy nyáron megpróbálom szobatisztaságra szoktatni Manót. Ha megszületik Kistesó, akkor talán könnyebb lenne (anyagilag is!), ha csak egy gyereket kellene pelenkázni... Lehet, hogy önző vagyok, de próbálkozunk majd. Persze én sem mindenáron, csak ha "tetszik" Gergőnek a dolog! És már azt is kitaláltam, hogy milyen bilit/wc-szűkítőt veszünk: "háp-háp"-osat! :) A Tescoban tegnap is emlegette, mikor a bébikaják felé mentünk és meglátta a bilin a kacsát... :)
2010. ápr. 30. 11:57
Ó! Átléptük az 1000. hozzászólást! :) Tök jó! Az elején nem gondoltam volna, hogy ilyen sokáig megmarad a fórum! Köszönet érte Mindenkinek!
1000. erababa1111 (válaszként erre: 993. - Szisi)
2010. ápr. 30. 11:47

Jaj! Ezt nem is néztem! Bocs...

Szóval: kíváncsi vagyok a tapasztalataidra! Majd tájékoztass légyszi'!!! :)

És rendben, nyugton maradok! :)

999. erababa1111 (válaszként erre: 998. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 30. 11:45

A csudába! Szegénykém! Mondjuk azt mondják, ha bekerül a gyerek egy közösségbe, akkor kb. egy évig minden bacit, vírust elkap, mire megerősödik az immunrendszere... Csak az anyuka győzze kivárni! :(

Jobbulást Kistündérnek!

998. OlíviaAnna (válaszként erre: 988. - Erababa1111)
2010. ápr. 29. 22:38
Sajnos kiderült, hogy mégsem :-( Tegnap telefonáltak az oviból, hogy menjek érte, mert hányt. Vírus van az oviban, nem tudni meddig maradunk itthon...
997. OlíviaAnna (válaszként erre: 994. - Mint)
2010. ápr. 29. 22:36

Hát... bevallom most is ennék egy kis humuszt, az meg ugyebár minden, csak nem Norbi 1-es...


Már akartam kérdezni, hogy hogy találtátok ki a Nouraddine nevet?

996. OlíviaAnna (válaszként erre: 989. - Szisi)
2010. ápr. 29. 22:16

Döbbenetes cikk... nekem az volt végig a benyomásom, hogy itt nem a pézről volt szó, hanem, hogy ki nevet a végén. Ez a power-freak boltvezetőnéni nem veszteségként, hanem vereségként tudta volna csak elkönyvelni ha megadja a kedvezményt. Még jó, hogy a barátnődéket Ludasmatyiból faragták.


A kommentek közül a legjobban ez tetszett:

Tökös Veréb írja:

2010.04.26. 08:28:44

THIS IS SPAR.......TA!!!!! :)


Nekem is beugrott valami hasonló jelenet, mint a filmben. Csak a szegény pénztárost sajnáltam. Ő tényleg nem tehet semmiről + mindennap ezt a főnöknőt kell tolerálnia.

2010. ápr. 29. 14:11

Nekem is tetszett! :) Nem is tudja az ember, mitől növekszik a hájacska...


Mint! Az angliai stílust nálunk a Tescoban érzem, mert ott általában tök normálisak a vevőszolgálatosok. Többször is volt már, hogy visszavittem dolgokat, és nem kellett sokáig várni a pénzemre vagy a cserére. Lehet, hogy az eladó kedvessége és (még meglévő) emberszeretete is segít ebben... :)

994. mint
2010. ápr. 29. 12:39

Sziasztok!


Judit a houmoust en is nagyon szeretem.Sajnos tenyleg nagy a kaloriatratalma :(,de lehet kapni csokkentett kaloriatartalmut is..Olyan jot nevettem a naplod utolso bejegyzesen :D koszi!

993. szisi (válaszként erre: 991. - Erababa1111)
2010. ápr. 29. 11:51

Te most inkább ne kísérletezgessél! =oDD


Majd inkább én elmesélem a tapasztalataimat, ha már csinálom pár hete/napja, te csak ne fogjál hozzá semmihez se! ;o)

992. erababa1111 (válaszként erre: 991. - Erababa1111)
2010. ápr. 29. 11:24
Még valami... A lánchintát én nagyon nem bírom!!! :-p
2010. ápr. 29. 11:20

Szisi! Láttam az iwiw-en is, hogy a múltkor kiírtad a zumbázási késztetésedet :)

Én is szeretem a gyors, pörgős "tornákat", de most nem igazán van párom hozzá (barátnőim mostanában szültek), és talán nem is lenne szabad ugrabugrálni ebben az állapotomban... De előbb-utóbb én is valami ilyet fogok keresni mozgásformának!

990. erababa1111 (válaszként erre: 989. - Szisi)
2010. ápr. 29. 10:55
Hát, igen! Nem csak a magyar mentalitás ilyen, hanem inkább emberfüggő a bunkóság. A világ minden táján vannak idióta emberek - sajnos! :(
989. szisi
2010. ápr. 28. 14:07

Era!


Elolvastam a pelusos cikket, amit belinkeltél....

Megmondom őszintén, hogy csak ámulok és bámulok: ez eléggé kísértetiesen hasonlít a fényképezőgép-vásárlásunkra/nem vásárlásunkra. Na jó, az árucikk teljesen más, de a magyar mentalitás azért figyelemre méltó mindkét esetben...:S


Csak nálunk nem működnek rendesen a dolgok?

Ja, valószínűleg nem csak itt van hiba!

Judit egyik - régebbi - története jutott eszembe a kuponokkal, amikor azért nem kapott kedvezményt, mert nem voltak lebélyegezve az egyébként beazonosíthatóan abból a boltból származó blokkok...


Judit! Jól rémlik? Ezek szerint nálatok is kötelező jelleggel a vevő a hülye???

988. erababa1111 (válaszként erre: 987. - OlíviaAnna)
2010. ápr. 28. 11:31
:)Örülök, hogy jobban van!
2010. ápr. 26. 15:39
Olívia jobban van, szombat du. és vasárnap már nem volt lázas és a hasmenése is elmúlt, de ma mégsem vittem oviba, megfigyelés alatt tartom :-) Egy kicsit köhécsel is, azt hiszem az orrában/garatban lévő váladéktól. Kapott köptetőt és gyógynövényes kúpot. Szerintem holnap már nyugodtan mehet a Tréflibe.
2010. ápr. 26. 15:17
Nekem úgy hiányzik Anett... Bárcsak már jelentkezne!!!
985. erababa1111 (válaszként erre: 984. - Erababa1111)
2010. ápr. 23. 14:02
Ja! A lámpák állandó kapcsolgatásáról én sem tudom Gergőt leszoktatni! Annyira élvezi, mikor rászólok, és megyek felé, hogy mostmár úgy gondolom, direkt csinálja, hogy figyeljek rá! Pedig egész nap együtt vagyunk, nem hagyom magára 3-4 percnél tovább...
2010. ápr. 23. 13:59

Judit! Nagyon jó, hogy Olívia kommentálja a simogatást! Ezt várom már én is... :)

Remélem, csak valami "átmeneti bacik" támadtak Olíviára, s mára még jobban lesz a Kishölgy! (Gyógy)puszi Nektek! :)

983. erababa1111 (válaszként erre: 980. - Szisi)
2010. ápr. 23. 13:57
Csatlakozom! Az én párom sem akarja magát viszontlátni egy bejegyzésemnél sem. Ezek a pasik... :)
2010. ápr. 23. 13:44

A játszótéren az én fiam is olyan, mint Zé. Egyáltalán nem érdekli, hogy megyek-e utána, csak akkor, ha pl. a hintába szeretne menni, mert ugye Ő még nem tud belemászni... szóval jól kihasznál! :))))

Amúgy mi elég régóta járunk játszótérre, és Gergőm imádja!

Mondjuk nálam a futkározás tök természetes, mármint a "követésem". Ha elindul valahova, néha hátranéz, hogy megyek-e, majd szalad tovább. Itt be van kerítve a legtöbb játszótér, úgyhogy nem is bánom, ha szaladgál. Az utakon úgyis mindig "cibálom vissza" magam mellé, mert az útra is simán kiszalad...de majd ezt is megtanulja, hogy figyelni kell anyára-apára! :)

981. erababa1111 (válaszként erre: 979. - Szisi)
2010. ápr. 23. 13:34
Hát, igen... Arra már mi is rájöttünk, hogy csak olyan helyen szabad vásárolni elekrtonikai cikket (meg egyes dolgokat), ahol valóban értenek hozzá. Párom mindig tök ügyesen a neten utánanéz a dolgoknak, majd feltesz az eladónak egy-két keresztkérdést, és ha megfelelő a válasz, akkor van miről beszélni továbbra is. Ha nem, akkor tovább állunk. :)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook