Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 decemberében született "csodák" anyukái katt ide fórum

2008 decemberében született "csodák" anyukái katt ide (beszélgetős fórum)


14. mzsu1 (válaszként erre: 13. - Csibe22)
2009. nov. 18. 12:24

Szia!

Köszönöm!

Megyeeek!!

13. Csibe22 (válaszként erre: 12. - Mzsu1)
2009. nov. 1. 21:09

szia


gratulálok a gyerkőceidhez,

gyere a 2008dec. fórumba,

12. mzsu1
2009. nov. 1. 21:06

Hello!

Tudtuk, hogy akarunk egy kishugit a fiunknak, de különösebben nem terveztük, hogy mikor, majd ahogy "összejön".

Második terhességem sokkal könnyebb volt, mint az első, akkor nyáron szültem, bedagadt a bokám, 30 kg-ot híztam, voltak nehéz pillanatok. A kislányommal viszont maga a szülés volt nehezebb, nem emlékeztem az elsőnél ekkora fájdalmakra, megszenvedtük, de megérte, tünemény csajszi lett!:)))

December 27-én 11:27-kor született, ebédre megjött, és jellemző is rá, nagyon szereti a hasát, imád enni. 10 hónaposan többet eszik, mint a 4 éves fiam, Ő szörnyen rossz evő!

Kiscsaládunk 4 tagú, férjemmel nevelgetjük, terelgetjük gyerkőceinket.

Nagyon tündi-bündi a lányom, október 25-én állt fel először, azóta ezt próbálgatja minden létező terepen kisebb nagyobb sikerrel. Nemsokára jön a szülinapja, napról napra értelmesebb, aranyosabb, huncutabb, csupa örömség vele az élet, de sajna hamarosan bölcsibe megy, mert vissza kell mennem dolgozni, nem tudom hogy élem túl?!:((

11. Cyntia (válaszként erre: 1. - Babapocok22)
2009. júl. 30. 15:59

Mi nagyon terveztük, de nem sikerült. Mikor úgy döntöttem, hogy nem foglalkozok vele, majd lesz, ami lesz: egyből megfogant.

A terhességem szörnyű volt. Magas vérnyomás, vizesedés, émelygés, gyomorsav, alhasi fájdalom, a magasvérnyomástól rosszullét, nagyon nagy súly növekedés.. és még sorolhatnám, most ennyi jutott eszembe.

Végül a 37,5 hétben császár lett, mert már én voltam veszélyeztetve. Így az hamar ment, csak ami utána jött: na az fájdalmas.

12.06 15:20 szomabton hozta a mikulás bácsi :D!

Párommal neveljük.

Már pár lépést tesz, úgy hogyha fogom a kezét, belémkapaszkodva feláll, csücsül, pörög-forog, hátra kúszik, fog mindent, bébikomp-ban közlekedik, régóta egyedül iszik, a következő szavakat mondja: apa, baba és még egyéb babanyelvet beszél, bujócskát játszik és közben nevet fenhangon, játszik egyedül is, végigalussza az éjszakát, egyedül alszik el a saját kiságyában.. etc.

2009. júl. 24. 09:05

Szia!

Most találtam ezt a fórumot és gondoltam válaszolok a kérdéseidre!


Mi együtt terveztük és együtt is neveljük a babánkat és 2008. december 13-án (szombaton) 00:20-kor neg is érkezett!

Hüvelyi úton szültem, de megszenvedtem a kis Drágámmal!

Azóta már betöltötte a 7. hónapot, pörög forog! Próbál négykézlábra állni és nagyon sokat játszik!


De a te válaszaidra is kiváncsi vagyok babapocok!

9. Gligi (válaszként erre: 1. - Babapocok22)
2009. júl. 9. 05:53

Szia babapocok :-)


A kérdéseidre, mik a te válaszaid??? :-)

2009. júl. 8. 07:52

Helló!

Mi is terveztük a kis hercegemet, ő a második kisfiunk.

December 19-én pénteken fél nyolckor látta meg a napvilágot (illetve a sok lámpát a szülőszobában)

A terhesség gondtalan volt, a szülés gyorsan ment, az elsőhöz képest. Négy után mentünk a szülőszobára és ugye fél nyolckor meglett a baba.


Együtt neveljük.

Tud forogni mindenfele, tud ülni és kezd mászni csak még egész érdekesen.

Fogunk még nincs.

2009. júl. 8. 05:55

Sziasztok :-)


Terveztük a tüneményes kis pasinkat és annak ellenére, hogy 9 hónapig komoly gyomorproblémáim voltak nagyon izgalmas, izgulós várandósság volt. Büszke voltam a hatalmas pocakomra :-)

Szülés császárral történt ripsz-ropsz :-)

2008.12.29. Hétfő 18.15.

Együtt neveljük, de nem hagyományosan.

Tud már kommandós módjára közlekedni,pörögni-forogni, kiságyban egyedül feltérdelni, segítséggel felülni, popsit riszálni, pakolni és játékokat dobálni, brüttyögni, kacagni, babanyelven egész nap nagyon közlékenyen kommunikálni, kacagni, kanállal enni és most rádöbbemtem, hogy ezt estig is tudnám sorolni :-)

2009. júl. 7. 22:26
Ja,és a lényeg-már van 4 fogunk!!!!!!!!!!!!
2009. júl. 7. 17:42

hello.

mi is terveztük és csodás volt a 9 hónap...imádtam. hiányzik.

szülni nehéz és fáj, de megéri. és visszagondolva semmiség az egész. hüvelyi úton szültem 16-án 15.25-kor :)

együtt neveljük. szerintem egyedül nem is tudnám...

sok mindent tud, magyaráz, fordul mindenfele, kúszik hátra, mászik, ma tette meg éppen az első 1.5 méterét... mindent (bébikajcsi) eszik már.

2009. júl. 7. 15:43

sziasztok


nálunk is tervezett baba volt, jó volt nagyon a pocakosság , gyors és könnyű szülésem volt, 2008.12.01. hétfői nap 17: 45

együtt neveljük a babát

sok mindent tud már, pörög forog, felül, feláll kapaszkodva, hátrafelé kúszik, négykézlábra áll, és sokat dumál. van 2 fogacskánk,

2009. júl. 7. 14:24
Mi közösen akartuk,Csodás gondtalan terhességem volt,császárral lett meg,egy pénteki nap(12.26) 15h 25-kor,együtt neveljük,és a tudása hossza sor lenne!
2009. máj. 3. 00:40

Terveztük.

Változóan.

Jó.

Vasárnap, 2 óra 10.

Együtt.

Mosolyogni, sárgakacsázni, nyekeregni, oldalra fordulni, hasról hátra fordulni, szopizni sokszor.

2009. máj. 1. 12:28

Ki tervezte a babát, illetve ki nem?

Hogyan éltétek meg a tehesség alatti időszakot?

Milyen volt a szülés?

Ki melyik nap és hány órakor hozta világra gyermekét?

Egyedül nevelitek vagy párotokkal?

Mit tud már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook