Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
200. arpak
2009. aug. 5. 10:54

jó reggelt! basszus, tiszta zombi vagyok (mint mindig, ha délnél előbb kelek). megyek angolra ma (ráadásul duplára, mert tegnap elmaradt, szóval 3 órát ott fogok szarakodniii..), utána meg találkozom barátommal.

szinte az egész estét át smseztem a vidámparkos sráccal...:/

jövőhéten utaznánk el barátommal horvátországba, de lemondtam. szarul jött ki az utazás:/

2009. aug. 5. 10:19

jóó reggelt!:)


hát nálunk még békávé sincs, csak sárga akvárium...:D


mit fogsz ma csinálni??

Én még nem tudom...

198. arpak
2009. aug. 4. 18:57

én is félek amúgy, de túlságosan szeretnék saját autót meg túlságosan nem szeretem a békávét:D


Fatit szerintem a legnagyobb viharok sem tántorítják el a medencéjétől:)

2009. aug. 4. 18:46

jajj én félek vezetni tanulni....:D ügyi vagy..:)


Fati téged mi lelt?? ott nincs vihar? vagy viharba is medencézel?:D

196. arpak
2009. aug. 4. 17:41

reméljük a legjobbakat:)

most jöttem meg vezetésből, jaj olyan jó volt 90-nel menni*.* :D

2009. aug. 4. 15:02

fiatalság, bolondság...:)


biztos jó lesz az új sulid, meg ahogy "ismerlek"(neten keresztül) barátkozós, jó fej csajnak tűnsz...:)

194. arpak
2009. aug. 4. 14:52

én talán 5x hánytam piától, de akkor is inkább azért, mert koncerten összenyomtak és kitolták belőlem:DD utána mindig tök jól vagyok és folytatom a partit:) meg néha vannak ezek a kegyetlen másnapok, na azt utálom. ilyenkor próbálok rögtön parti után sok vizet inni, az általában segít, hogy kevésbé legyek másnapos. meg nekem másnaposan állandóan fájnak a végtagjaim is, nem tudom miért:D


a 2 évvel ezelőtti nyaram nekem is ilyesmi volt. mármint akkortájt kezdtem el nagyon partizni, volt egy nagy szerelem, akivel nem jöttek össze a dolgok. másfél évig nem hevertem ki, úgyhogy más srácokkal pótoltam őt. de ez gyerekes dolog volt részemről, bár attól még szép emlékek ezek.


én izgulok a suli miatt, mert kíváncsi vagyok az új osztálytársakra, leginkább örök nyarat akarnék, imááádom.:)

2009. aug. 4. 14:30

én még soha nem hánytam piától, de nagyon másnapos már voltam...:D


hát a két évvel ezelőtti nyár, az nagyon jó volt.. vagyis az augusztus..akkor ismerkedtem meg az előző barátommal, akibe halálosan szerelmes lettem (derégvoltaz) meg buli buli hátán volt, akkor csöppentem bele ebbe a bulizós életbe..imádtam.


télen kicsit bedepiztem, de már megint kezdek visszatalálni önmagamhoz, én nagyon boldog vagyok most, élvezem a nyarat, sőt, még a sulit is várom, hiányzik a sok jó arc..:)

192. arpak
2009. aug. 4. 14:21

:DD

amúgy igen, elég furcsa lány, de ezzel együtt szeretem. ő pia hatására amolyan ribanc lesz és a bartánőit leszarja. de józanon jóarc:)

én is tudok ám inni rendesen, de hányásig szinte soha. meg mindenre emlékszem másnap, nem csinálok olyat, amit nagyon megbánnék. najó, naiv kislány koromban csináltam, de azoknak az időknek vége:D jaj olyan jó visszagondolni ilyen 2 évvel ezelőtti nyárra:) soksok emlék. jaj:D

te milyen voltál 2 éve?

2009. aug. 4. 14:02

hát ez elég furcsa, főleg hogy lány létére ilyen. Jó, ha buli van, azért én is megadom a módját:D, de azért ennyire..


múltkori pincebulin mondta is az egyik pasi(Ő nem cigányozik, hanem lányozik, ha valaki nem iszik eleged:D), hogy "Tamás(barátom) te nagyobb lány voltál Ugornyán, mint Brigi. Az asztal alá ivott még majdnem engem is.:D"

190. arpak
2009. aug. 4. 13:51
ezt örömmel hallom:D nekem a legjobb barátnőm durva, ha iszik. neki alkoholista az apja, de nem találkozott vele már vagy 3 éves kora óta. ő ha egyszer elkezdi nem tud leállni és olyankor nagyon idegesítő...
2009. aug. 4. 13:46
már belátta Ő is hogy ez így nem mehet...:) Ebben az apukájára ütött. egyébként egyikük sem alkoholista ritkán isznak de akkor hülyék..:D de ez a probléma már megoldódott..:)
188. arpak
2009. aug. 4. 13:34

jaj:S én is remélem, hogy sikerül megoldanotok.

de beszéld meg vele, hogy hagyja abba az ivást, amikor már kezdi megérezni. sok emberre nagyon rossz hatással van, nekem mondjuk szerencsém van ezzel. :)

2009. aug. 4. 12:50

hát hétvégente. remélem meg tudja úgy oldani, hogy csütörtökön jön haza. eddig sikerült úgy csinálni...


az én barátommal meg épp az a gond, hogy szeret inni.. vagy nem is az ,hogy szeret, csak ha társaságba vagyunk, akkor cigányoznak, meg folyton mondják hogy igyál már igyál már, tesóm is h milyen sógra van neki nem is iszik, és akkor elkezdi és nincs megállás.. és hihetetlen hülye amikor iszik...:D hát azt a 3balhét nem kívánom senkinek.. de már szerencsére megtanult mértékkel inni, megtanulta elviselni azt, ha cigányozzák, csak nevet rajtuk..:)

186. arpak
2009. aug. 4. 12:35

elmaradt az angol, a tanárom sikeresen elfelejtette:D


igen,a ddig kéne. csak amúgy utál inni:D de néha szokott. csak épp a saját barátaival, velem nem hajlandó.


szeptembertől milyen gyakran fogtok találkozni?

2009. aug. 4. 12:13

jó angolozást.:)


jajj ez a fijúúúúú..:D addig kell itatni még jó kedve lesz, de annyira azért ne...:D


hát igen, imádom is őket.:)


ma este remélem találkozok barátommal mert már hiááányzik, pedig csak egy napja nem láttam.. mi lesz velünk szeptembertől....:/:D

184. arpak
2009. aug. 4. 11:37

mármint barátom miket művelne?:D inkább ne tudd meg, rosszul van, használhatatlan, széthányja a lakásunkat:D


én is 6kor kelek suliidőben, az én sulim is 10 percre van, mert csak kigyalogolok a combinohoz és megyek pár megállót:D de hát még felébredek, elkészülődök az nem pár perc.


jó ez, hogy van egy ilyen jó nagy állandó társaság:) én elég sok embert ismerek, de nincs állandó társaságunk, néha velük megyek, néha a másikokkal, néha csak pár barátnővel, stb.


én partizenének a 80-as, 90-es évek slágereit szeretem leginkább:D ámö szketmeen:D


most indulnom kell angolra, de nemsokára jövök, addig meg írj valamit:D

2009. aug. 4. 11:31

egyszer jól le kéne itatni, megnézném akkor miket művelne..:D


hát igen, suliidőben általában 6-kor kelek, bár kocsival csak 10percre van a suli, de 1óra még elkészülök, előtte meg 20perc még kimászok az ágyból...:D


hát barátommal (természetesen) meg a baráti társaságunkkal(közös:)). 17-24évesig. ebbe beletartozik tesóm is és a barátnője, meg még vagy 20-an, főként fiúk. De nagyon jó kis banda, velük volt múltkor a pincebuli is..Minden éven ez a banda megy Ugornyára, persze van, hogy hozzánk vágódik még pár ember..


Én még most is szeretem a republicot, főleg mikor jól kell érezni magunkat. olyankor hungária, republic, különféle mulatós zene... hát enélkül Ugornyát el sem tudnám képzelni...:D

182. arpak
2009. aug. 4. 11:13

én is erre gondoltam, hogy lehet, hogy csak ezek a dolgok hiányoznak. viszont semmiképp sem tudom rászktatni a bulizásra, ezt ő is megmondta, én is 1 éve próbálkozom... nem hajlandó eljönni velem, ha esetleg mégis, akkor szarul érzi magát és még én vagyok a szar ember.

az is rájátszhat a vidámparkos srácra, hogy szerintem nagyon jó ember, már amennyit megismertem belőle és erősen emlékeztet a barátomra is. tulajdonképpen majdnem olyan, amilyennek a barátomat szeretném látni. tudod olyan aranyos, kisfiús (ez a mániám:D), de mégis érett, spontán meg nyitott meg kedves meg miegymás.


jó neked, hogy fel tudsz kelni korán, legalább könnyebb lesz átállni a korai kelésre suli időben. nekem rémálom:/


na ez az ugornya népszerű hely, úgy látom:D a republicot imádtam kiskoromban:) mikor így elmentek, akkor kikkel szoktál menni?

2009. aug. 4. 10:59

hát bonyolult dolgok ezek..:) lehet csak az hiányozna, hogy a barátoddal is elmehess éjszakai vidámparkozni, vagy egy koncertre, vagy bulizni, és egyből jobb lenne..próbáld meg rászoktatni a bulizásra.:P


hát magam sem értem, pedig régebben képes voltam én is délig aludni, de most...nem tudom..:D


hétvégén megyünk le megint Ugornyára, de csak szombat vasárnapra. szombat este lesz republic koncert, az biztos jobb lesz mint a megasztárok voltak. :D meg bulizunk egyet reggelig, alszunk is kicsit strandolunk, aztán este jövünk haza. :)

180. arpak
2009. aug. 4. 10:50

nem érti hát, még a pasija is azt mondta, hogy buta lány:D


az a baj, hogy én szeretem a barátom, abban is biztos vagyok, hogy ő is engem, viszont a kapcsolatunk lett megszokás. unalmas, semmi új, hiába veszünk össze emiatt és kérem, hogy változtasson, 1-2 hétig működik. viszont tényleg nagyon szeretem őt, mint embert és nem tudnám megbántani.

a vidámparkos sráccal pedig nem is tudom mi van. mert volt benne némi pia, amikor elmondta ezt, én viszont eléggé hárítottam majdnem végig. még azt is mondtam neki, hogy keresek neki arra az estére egy csajt:D aztán végül talált magának, de kb 1 órára. aztán megint visszajött hozzám és folytatta, meg mondta, hogy azért volt addig azzal a lánnyal, mert mondtam, hogy keressen valakit, meg amúgyis semmit nem jelent. mondjuk ezt gondoltam:D aztán szerintem már józan volt, amikor adott még pár jelzést, de én nem nagyon reagáltam. megbeszéltük, hogy nekem is tetszik, de nem lehet semmi. azóta felvehetett volna msnre (nem adtam meg neki a címem konkrétan, de tudja honnan vehet fel), de még nem tette. szóval igazából azt sem tudom, hogy komolyan vegyem-e. lehet, hogy úgy érzi ezzel csak felesleges köröket fut és inkább nem próbálkozik tovább, vagy lehet, hogy csak a pia miatt volt ilyen? de azt valamiért nem hiszem, ő inkább az az őszinte ember, ha iszik (eddig úgy vettem észre) vagy csak hülyített?:D szóval tényleg nem tudom, de én még szívesen találkoznék vele.

viszont ott van az is, hogy még a kapcsolatunk legelején viszonyom volt egy másik sráccal. azzal akinek a barátnőjének volt most a szülinapja. nem tartott sokáig, kb. 2 hétig, de az a 2 hét nagyon jó volt. végülis nem őt választottam, hanem maradtam a barátomnál, aminek nagyon örülök. lehet, hogy ez is csak egy ilyen helyzet, mint az volt? furcsa ez, én meg hülye vagyok.


te pedig, hogy tudsz olyan korán felkelni? hihetetlen:D na és hétvégére mik a tervek?:)

2009. aug. 4. 10:32

hát én már megint szilvát magoztam meg daráltam fél9-től. anyu megbolondít a hülye lekvárjával....:D

később nem tudom mit csinálok, uncsik ezek a hétköznapok..na majd hétvégééén...:)

2009. aug. 4. 10:30

áhh az a csaj nem érti a viccet...:P:D


Szerintem először magadban kéne tisztázni a dolgot, hogy a barátoddal most mi is van, de lehet hogy úgy érzed hogy szereted a barátod, de mi van ha csak megszokás? De szerintem, ha hiányzik a vidámparkos pasi, akkor találkozz vele, de ne hamarkodj el semmit, gondold át jól, aztán ha továbbra is hiányzik, akkor az már jelent valamit..:)

177. arpak
2009. aug. 3. 23:36
mármint nem pasija szerint undorító, hanem a csaj szerinte. pedig szerintünk jó:D
176. arpak
2009. aug. 3. 23:35

nem a barátnőm az illető, csak egy ismerős:D régebben kavartam a pasijával:D amúgy akkor mindenki röhögött, de utólag mesélte a srác, hogy vissza akarja vinni, mert "milyen undorító már". hát szerintem nem, de oké.

én ma végigzombultam a napot meg aludtam 2 órát. a továbbiakban sem tervezek ennél nagyobb erőfeszítéssel járó tevékenységeket. :D holnap megyek angolra utána pedig vezetni. és fura amúgy, de mintha hiányozna a srác. jaj de utálom magam. :/ ti mit csinálnátok a helyemben?

és ti mit csináltok holnap?:)

2009. aug. 3. 21:08
ja amúgy voltam futni, úgyhogy csak nem volt olyan semmittevős ez az este.:P:)
2009. aug. 3. 21:07

egyébként mit szólt barátnőd az ajándékához?:D


ti mit csináltok ma este?és holnap?(:

2009. aug. 3. 16:47
teljes semmittevés..:D meleg van, elegem van a melegből.:D
172. arpak
2009. aug. 3. 16:05

akkor jó:)

igen, jó volt, örülök neki. :D

és végülis nem mentem vezetni, mert nagyon képtelen voltam rá. holnap úgyis megyek. most meg csak ülök és zombulok.

mai programjaitok?

2009. aug. 3. 14:17

én is irigyellek, hogy ilyen jó estéd volt :P ééééén hol is: németország, franciaország, szlovákia, ausztira, algéria(természetesen xD) tunézia, franciaország, olaszország, éés más nem jut most eszembe :D


jó vezetést!!!

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook