Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
260. arpak
2009. aug. 12. 17:53

milyen parfümöt kaptál? imádom a parfümöket?:) és én is így szoktam anyuval, közös vásárlást kapok:D a tesóddal pedig fogadok, hogy hamarosan kibékültök, biztos csak egy egyszerű testvér harcról van szó:)


tud valamit a srác, az biztos. azt hiszem. de én nem tudom, hogy mit is akarok. és tudom, nem kéne "szívességből" a barátommal maradnom, de egyszerűen tudom, hogy nem tudna rendesen odafigyelni a forgalmi vizsgáján és ha visszagondolna a 18. szülinapjára ezt egész más emlékként élné meg, mint ahogy arra vágyik az ember. nem szeretném tönkretenni ezt neki. meg ugye azt is jó lenne tudni, hogy a másik srác mennyire gondolja komolyan a dolgokat, ne verjük már egymást. mert nekem az is oké, amit így csinálunk, mert fantasztikus érzés, csak legyek tisztában akkor vele, hogy nem én vagyok az egyetlen, meg ebből esetleg nem lesz több. szóval ilyenek:)


teljesen ráizgultam már a tortádra egyébként, de nincs itthon semmi hasonló:( na és milyen a végeredmény?

2009. aug. 12. 17:16

jajj képzeljétek megkötött a torta. remélem finom is lesz. nyugi nem felejtelek el titeket!;):P

a maradék gumicukit én is megettem, imáádom.:D

2009. aug. 12. 16:23

jajj hogyne kérnék :D amugy annyira megkivántam a gumicukrot h most vettem egy csomaggal a boltba :D:D:D de azt a tortát is megkostolnám!!!!! ugyhogy ne feledkezz meg rolam sem ;)

na hát Ella, ez elég érdekes..amugy szerintem sincs értelme igy a kapcsolatotoknak ha már nem olyan mint régen, meg kezd ellaposodni...de te tudod..gondold át..na meg ez a vidámparkos srác :D:D

2009. aug. 12. 15:48

barátomtól tortát, meg parfümöt. anyukámmal meg úgy szoktuk, hogy elmegyünk vásárolni, el is mentünk, de meglepő módon nem találtam semmit, ami úgy igazán megtetszett volna..:D na majd holnap is teszek egy próbát. tesómmal összevesztem, nem szólunk egymáshoz, annyit sem mondott h boldog szülinapot...:S


tud valamit ez a vidámparkos srác, ha így odavagy érte....:) szerintem már téged tényleg csak ezek a felsorolt dolgok tartanak vissza attól, hogy szakíts. bár ennek így szerintem nincs értelme.. azért ne maradj vele, mert pl szülinapja lesz. bár ez csak az én véleményem, a döntés a tiéd.:)


mindent csak egymásba kell dobálni, nem nagy dolog..:D most épp várom, hogy keményedjen meg.:)

majd virtuálisan küldök neked egy szeletet belőle:P Fati, jelentkezz, ha kérsz, kapsz te is;)

256. arpak
2009. aug. 12. 15:27

na és mit kaptál szülinapodra?:)


igazából én is szeretném tudni, hogy mi is van velem meg a fiúkkal. barátommal elég lapos a kapcsolatunk, napról napra unalmasabbnak és feleslegesebbnek érzem. de nem szakíthatok most, ez is biztos, mert túl sok "ünnep" lesz még augusztusban (szülinapja, jogsi, másfél évünk) és még közös fesztiválozás is. a másik sráccal pedig nem tudjuk mi legyen, egyszer azt beszéljük, hogy amíg vele vagyok, ne találkozzunk, máskor azt, hogy oké, de ezt nem lehet kibírni, annyira erős vonzódás van közöttünk, mint két rohadt erős mágnes nagyjából. meg igazából ő is nemrég esett túl egy komoly kapcsolaton és igazából kétlem, hogy most fejest ugrana egy újabba. szeretném tudni, mit kéne tennem, de elsodornak az események.


egyszerű egy torta? ez számomra ellentmondás:D tudod, a konyhatudományom... leragadt egy szinten. gumicukiszív, egyem meg:D most tökre kedvem lett ilyen joghurt tortához:)

2009. aug. 12. 15:07

köszönöm, köszönöm:)


héjjj te lááány.. hát gondolom, hogy nem aludtatok....:D de mi a helyzet a barátoddal? és most akkor mi is van ezzel a fiúval?:)


hát tök egyszerű ez a joghurttorta, bár még ilyet sose csináltam, és nem is ettem.:D kell bele 3pohár natúr joghurt, 4dl tejszín, 1zselatinfix, cukor, és gyümi, ami most nálam az őszibarack. a tetejére meg gumicukojjjjból rakok ki egy szivet.:D

254. arpak
2009. aug. 12. 14:27

sziaaasztok:) jaj bocsi, hogy így eltűntem, húzos volt ez a pár napom...


először is Brigi, gratulálok az 1 évetekhez ééés így lemaradva is nagyon boldog szülinapot ám!:)


a helyzet az, hogy az éjszakát a vidámparkos srácnál töltöttem...


barátnőm ma ment el tőlünk, szegény éjszakára egyedül maradt, mert én meg ugye elvoltam:( de nem haragszik, addig feltalálta magát. azelőtt pest "nevezetességeit" mutattam meg neki (itt szoktunk inni, itt szoktunk hányni, itt szoktunk pisilni, ez jó partihely, ez szar partihely, ezt itten békávénak hívják és jónagyszar, itt pisilt le egy kutya, itt ismertem meg ikszipszilont, itt készült az a nagyon vicces partikép, stbstb), este pedig duna partoztunk, pezsgőztünk, vizipipáztunk. ötödik napja alkoholizálok és nagyjából 5. napja alig aludtam valamit. nem rég értem haza a sráctól, hát nála se nagyon aludtunk.


amúgy milyen az a joghurttorta? hasonlít a sajttortára? mert abba szerelmes vagyok:D

2009. aug. 12. 14:21
nekem itt van egy pesti bnőm, péntekig itt lesz, aztán nem terveztünk még semmit, majd jön aminek jönnie kell..most jöttünk ki a medencéből :D most meg elvisszük öcsémet a játszótérre :D aztán nem tudom..akkor neked jó sütést :) majd irj hh sikerült :)
2009. aug. 12. 11:05

igen, tegnap.:) köszönöm szééépen!:)


itt nem szakadt, csak elvolt borulva, meg kicsit csepergett.


hát ma szeretnék sütit csinálni barátomnak. szerintem valami joghurttorta szerűséget csinálok, mert az egyszerű. és talán elrontani se lehet...:D

És te mit fogsz csinálni?

2009. aug. 12. 10:33

tegnap volt a szülinapod?:D ha igen, akkor utólag is boldog szülinapot :$ :D


tegnap nem medencéztem, mert szakadt az eső egész nap..na de majd ma :P


nem tudom én sem hová tűnt Ella...

mai programod?

2009. aug. 11. 22:01

semmise, barátom épp itt alszik mellettem. kimerült a lelkem...:)


ott mizu? medencéztél? ma nem volt túl meleg...:)


Ella hanyagol minket:(

2009. aug. 11. 17:36
na sziasztok!!! bocsi, h nem irtam eddig de szarakodott a net :S:S egésznap nem tudtam csatlakozni :S na és veletek mizujs?
248. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 247. - F4tt0um4)
2009. aug. 10. 17:48
ááá.. nem tenne Ő ilyet:D szerintem csak alszik, vagy vezet...:P vagy minden idejét a barátnőjére szánja..:)
2009. aug. 10. 17:31
hát semmi extra..nem csináltam semmit :D:D de Ella hova tűnt vajon? :O most meg ő hagy itt minket :D:P
246. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 245. - F4tt0um4)
2009. aug. 10. 15:36
köszönöm széépen.:) na és veled mi történt a hétvégén azon kívül, hogy otthon volt bátyád?:)
2009. aug. 10. 13:23
jujj Brigi, tök jóóó..és gratulálok az 1 évhez :) jaja Ella, te is tarts beszámolót :D mondjuk még az is lehet hogy alszol :O :D ott van már bnőd?
2009. aug. 10. 12:13

húhh hát nagyon jóó volt.:) Délelőtt megvettük az ajándékot, nekem nagyon tetszik, bár nem volt nagy választék sehol.


Aztán fél2-re már lent voltunk Vásárosnaményba. Ott lakik Barátom tesója meg a barátnője, de ők most hazajöttek, szóval csak ketten voltunk. Délután lementünk a partra, napoztunk, pihentünk, ettünk stb.. este koncert. nem voltunk ott sokat, csak 9-negyed11ig, de amúgy nagyon jó volt, csak még akartunk menni éjszakai fürdőzni is, ami 1ig volt nyitva.az is nagyon jóó volt.:) szauna, jakuzzi, gőzkabin, termálvíz, kinti medence..


Utána hazamentünk borozgatás, romantikázás...:) fent vltunk vagy fél4-ig, aztán 8-kor már megint, mert volt egy idióta légy,ami nem hagyott aludni.:D délelőtt pihiztünk, mesét néztünk, kaját csináltunk. dután meg lementünk a partra, napoztunk megint. rákvörös fejjel jöttem haza, mondták is, hogy maradhattunk volna Ilken is(Roma:Dfalu útközbe) úgyse vette volna észre senki, hogy nem közéjük tartozunk.:D


Szóval összegezve nagyoooooooon jó volt!:)


Na mesélj csak te is Ella, miújság is van azzal a vidámparkos sráccal?:P bővebben.:P


Most még csak annyi a tervem az elkövetkező napokra, hogy kipihenjem magam:D


Ja ééééés holnapután 1évesek leszünk, sütök barátomnak valami finomat.:)

2009. aug. 10. 09:50
sziasztok!!! na meséljetek!! kinek milyen volt? :)
242. arpak
2009. aug. 9. 23:55

sziaa:) én most értem haza. mesélj bővebben, milyen volt?:)


ma legjobb barátnőm 18. szülinapját ünnepeltük, de csak hármasban barátnők egy lightos pezsgővel a duna parton.

tegnap pedig megint a vidámparkos sráccal voltam egész reggelig. teljesen kikészít, annyira aaa... nagyon rég éreztem ilyet.


holnap pedig jön fel egy vidéki barátnőm 2 vagy 3 napra, addig nálunk fog lakni. :) nektek tervek?

2009. aug. 9. 20:09

sziasztoook! megjöttem én is. Végigolvastalak titeket, bár hulla vagyok úh nem tudok hozzászólni.:D de a lényeg, hogy ti sem unatkoztatok..:)


Én iszonyat jól éreztem magam.:)

240. arpak
2009. aug. 8. 19:05
jaa értelek, cseles:D én meg hamarosan indulok, időközben már 3 partiba hívtak, 3 különböző ember (szülinapos haveromé, vidámparkos srác, egy csaj), úgyhogy nem tudom hogy lesz:D futok egy kört, beugrok mindenkihez:)
2009. aug. 8. 17:57
még vagyok :D csak azt hittem hogy bátyjám hazaér és alszik egésznap..de nem :D mert az ő szobájában van a gép..holnap meg vasárnap, és vasárnap sooha nem vagyok a gépnél egy percet sem :S szóval majd hétfőn :D
238. arpak
2009. aug. 8. 16:38

hogy itt hagy mindenki, hihetetlen:D

hát akkor jó nemtudommitcsinálást neked:)

2009. aug. 8. 16:03
juuuj :D:D:D:D ez odabasz :D:D de durva..ez a nő :| na ma már nem leszek gépnél, holnap sem, aztán majd hétfőn irok..kitartás ;)
236. arpak
2009. aug. 8. 15:50

medencézz is, mert nemsokára jön a tééél:O na jó, még soká, de azért na:D

egyél akkor fagyit:) én most nem ennék:D


én este megyek el ilyen iszogatós estére, még nem tudjuk mit fogunk csinálni, de feltételezhetően vicces lesz:D


nézd meg, én félórája ezen szakadok: [link]

2009. aug. 8. 14:45

na vagyok :D kajáltam is meg ilyenek :D


de lehet medencézek ma is :D de most fagyit is úgy ennék :D ugyhogy sztem le is lépek fagyizni :D:D


és neked mi a terved mára Ella?

234. arpak
2009. aug. 8. 13:54

már letelt 15 perc:P

ésés mi az, hogy ma nem medencézel?:o

2009. aug. 8. 13:20

:D:D


legyen a tiéd a 305. :D


minnyá végzek a takarítással, már csak 15 perc :D


aztán meg de mennék medencézni :D de nem hiszem hogy megyek ma..na mindegy..majd irok ha végeztem :D

232. arpak
2009. aug. 8. 12:06

jóreggelt:)

mi egy üveg pezsgő társaságában kiültünk a duna partra és az élet nagy dolgait vitattuk meg hajnalig, aztán úrihölgyesen a bokorba pisiltünk.


Brigi, próbáld visszafogni a kávéfogyasztásod, igyál helyette forrócsokit (vagy hideget) és az még álomba is ringat és sooookkal finomabb:P attól meg nem féltelek, hogy ne tudj inni:D ma este én is megyek iszogatni megint elvileg, de ma kevésbé lightosat terveztünk. pezsgő csakis csajos-beszélgetős estéken van, parti estéken tömény szesz:D


jaaj, milyen aranyos ez az 1 éves ajándék:) tök jó ötlet amúgy.


Brigi, érezd jól magad és ne sajnáld az alkoholt:D



Fati, jaj igen hey arnold is nagy kedvencem volt, én imádtam helgát:D

és a 3 nekem is a szerencseszámom, meg az 5 is:D (3. hónap 5-én születtem:D) a rutinvizsgámon is két tételt kellett húzni, az egyik a 3-as, a másik az 5-ös volt:D úgyhogy én lefoglalnám a 305. kommentet^^


és azért figyelitek, hogy már milyen korán írok! felkeltem már most, mert olyan nyugtalan vagyok valamiért. és basszus Fati, te meg már takarítasz ilyenkor, beszarok rajtatok:D

2009. aug. 8. 11:41

naaa sziaasztok! jajj family guy-t imádom én is..meg fecsegők tipegők, keanen és kel, hódító hódok, rocco, hey arnold, uhh és az összes ami ment a nick-en... :D



jóóhogy enyém lesz a 300. mivel a 3-as a kedvenc számom, meg a szerencse számom, meg a szerencsétlen számom :D:D meg minden :D sőőt akkor a 333. kommentet is lefoglalom, köszi :D


na most takaritok, Ella addig te ébredj fel :D

majd irok ha végeztem :P

❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook