Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


2009. júl. 30. 09:26
utálom a boros colát. de csak a cola miatt:D azt tudni kell rólam, hogy nem iszok meg semmi szénsavasat pezsgőn, meg sörön kivül.:D
2009. júl. 29. 16:46
hogy mit ittunk...nem is tudom már :D pezsgő, boros cola, whisky cola, sandria... :P
138. arpak
2009. júl. 29. 12:29

egyszer feltétlenül összehozzuk azt a bulit:D

hát Fati, ezt örömmel hallom. mit ittatok?:D

2009. júl. 29. 11:32
ajj sziasztok! :D:D:D annyira de annyira kurva jo volt az este :D de jól elvoltunk..pia, cigi, haverok..kell ennél több?!?! :D szal jo volt...
2009. júl. 28. 23:30

jó sokáig bírod pia nélkül.:D nembaj, én is ilyen vagyok, de úgy látom Fati is :D:D jó kis banda.:D

na majd egyszer összehozunk egy bulit.:P

135. arpak
2009. júl. 28. 11:36
jól teszed, csak meg ne und:) akkor jó bebaszcsit nektek:D én most egy darabig tartalékra teszem magam ivás terén. úgy péntekig:D most meg indulok vezetni, de nincs túl sok kedvem.
2009. júl. 28. 10:57
naaa naaa naaa csajok itt vagyok :D:D sziasztok! visszatértem..csak hát nem veszem a fáradságot h beüljek a gép elé...ja kint vagyok egész nap kb :D én mára tervezek egy kis piálós partit...fent alszom bnőmnél...vagyis túlzás h aludni fogunk..de bebaszunk az tuti :D na örülök Ella h jól érezted magad...majd igyekszem írni nektek ide :):)
2009. júl. 28. 09:41
hát én nem tudom, de tőlem nem szabadulsz meg :P de sztem csak éjjel-nappal medencézik...:D
132. arpak
2009. júl. 28. 00:33

nem finom amúgy, de levezető vagy átkötő italnak két curacao-vodka-névtelenszesz-szőlőlé között jó:D és nem sajnálod, mert jó sok van belőle.

Fati is hogy eltűnt így Dorisz után. mi van mindenkivel?

2009. júl. 27. 21:36
jajj hogy vagy te összerakva ?:D csak vicceltem, ízlések és pofonok:P olyat még nem ittam, de még lehet fogok.:D nem igazán veszünk a boltba bort, mert ez Hercegkút, itt mindenhol bor folyik:D
130. arpak
2009. júl. 27. 20:47
szeretem azt amiről beszélsz:D meg a teszkóban lehet kapni ezt az 5 literes műanyagüveges bort. na az nálunk alap fesztivál és házibuli kellék:D
2009. júl. 27. 17:04
hát ha úgy van én megiszok mindenféle bort, de a legjobb az édes.;):D azt hittem már csöves bort iszol, amit talán 139ért adnak a legtöbb élelmiszerboltban:D(2liter) de az fúúújj..:D
128. arpak
2009. júl. 26. 23:38

furcsa amúgy én csak az igénytelenebb borokat szeretem általában. (értsd = kannás:D)

na igen, én is így fogom fel a dolgot. erre jók az amúgy használhatatlan pasik;D

értelek, örülök, hogy kibékültetek. ha gondolod, majd mondd el, de csak ha egyszer úgy érzed.:)

2009. júl. 26. 22:29

Nah mindjárt benyomok egy üveg bort altatónak:D


Akkor mozgalmas pénteked volt, biztos jó volt.:P jó volt az a gazdag pasi, ha másra nem hát akkor ingyenpiára...:D:D


komolyabb. ex barát. de még most nem igazán szeretnék róla beszélni. hülye voltam. de nem csaltam mag!!!:) de már kibékültünk.:)

126. arpak
2009. júl. 26. 20:07

borozgass, az oldja a görcsöket:)

hát a péntek vicces volt. jött barátnőm volt pasija meg annak a barátai (akik közül az egyiknek bejövök). a srác, akinek bejövök enyhén szólva milliárdos, egész este próbált "megvenni", vette nekem a whisyket, abszintokat, meg már nem is emlékszem miket. aztán kitalálták, hogy jöjjünk vissza pestre (mert mindez gödöllőn volt), ezért hívtak taxit, de végülis csak barátnőm voltpasija meg a gazdag srác, meg én jöttünk vissza. a taxi jó olcsó volt, mondhatom:D aztán barátnőm volt pasija kitalálta, hogy ő még nem akar hazamenni, és itt marad velem. erre a gazdag srác megsértődött és elment, mi meg reggelig beszélgettünk átvészelve a nagy esőzést hajnalban. azért jó volt, én most ismertem meg őt, kedves srác. a gazdag srácról is mesélt egy csomót, eléggé ledöbbentett. az biztos, hogy sosem jönnék össze egy olyannal.


Brigi, mikor vesztetek össze? és valami apróságon vagy komoly dolgon?

2009. júl. 26. 18:38

nem, tegnap elmaradt a futás.:/:D ma meg megjött, görcsölök nagyon...:S

naa mesélj a péntekről!;)

jaja, sztem is, de néha azért fázom.:D

hát én meg vagyok, nah jó, elég szarul, összevesztem barátommal, teljesen az én hibámból, tökre kivagyok, semmit nem aludtam az éjszaka, ma is egész nap együtt voltunk "muszájból"(családi összejövetel a nagyijáéknál) és szinte nem is beszélgettünk, még egy puszit is úgy kellett kihúzni belőle. na de mindegy, az okot inkább hagyjuk, szakítani nem szakítunk, remélem idővel jobb lesz, én minden erőmmel azon leszek.

124. arpak
2009. júl. 26. 16:00

Na sziasztok:) Jaj ez a péntek... vicces volt:D Tegnap meg ma barátommal voltam. És egész jó idő van, olyan kis kellemes. Jövőhéttől meg elvileg újabb felmelegedés jön.

Hogy vagytok?:)

2009. júl. 25. 16:32
na vtál ma már futni? :P...jajj igen, remélem jövőhéten megint jó idő lesz :)
2009. júl. 25. 11:33

jó reggelt! jaja, és még lehet ma is megyek!:D

örülök, kell egy ilyen nap is.:P aztán már jobban bírom a meleget...:D nehogy szomorkodj az idő miatt, hétfőtől úgyis megint meleg lesz:P

2009. júl. 25. 11:21
*örülsz
2009. júl. 25. 11:21
jó reggelt! :P één nem tervezek semmit..majd jön aminek jönnie kell.. :P már megint futottál?!?! :D hát ja hogy lehetsz ilyen bunkó :D dehogyis csak vicceltem :D nem vagy bunkó... :D:D na örülösz h kicsit lehűlt az idő? :D hát én nem igazán :)
2009. júl. 24. 21:19
megjöttem futásból.:) olyan bunkó vagyok meg se kérdeztem hogy Te mit tervezel a hétvégére?:$:D
2009. júl. 24. 19:17
na az is igaz.. akkor inkább a meleg, mint a tanulás:D hát még nincs tervbe semmi, buli még semmiképp, (barátom nagypapája miatt)de valamerre biztos megyek, nem fogok itthon ülni.:) ja, vasárnap meg ilyen családi "buli" lesz barátoméknál, ahova meg vagyok hívva.:)
2009. júl. 24. 17:30

igen, Ella jó partyzást! Gondolj ránk is:P

áhh most jöttem ki a medencéből...:D nyugi Brigiii ki fogod bírni, mindjárt vége a nyárnak sajnos :( :P te tervezel vmit a hétvégére?

2009. júl. 24. 16:29
mind ellenem vagytok.:D igyekszem.:D Ella, jó partizást;)
2009. júl. 24. 16:13
:D sztem se legyen lehűlés..én is bírom a meleget :P brigi neked meg kitartást akkor :D
114. arpak
2009. júl. 24. 15:17
Ne legyen azért túl nagy lehűlés. Én most jól bírom a meleget, be van sötétítve. Nemsokára megyek el, este meg végre partizunk:)
2009. júl. 24. 12:30
holnaptól elvileg lehűlés lesz. jajj de várom.:D
2009. júl. 24. 11:19
sziasztok! nálunk most fúj a szél nagyon..de 30 fok van kb... tegnap de rohadt meleg volt :)
2009. júl. 24. 10:33
Jó reggelt. Én most keltem fel nemrég, még nem tudom mit fogok csinálni, de nagyon meleg van kint, én ezt nem bírom.:S:D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook