Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 18 éves budapesti és környéki lányok fórum

18 éves budapesti és környéki lányok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. aug. 14. 15:10

igen, eszembe jutott a vip :D ugyh meglestelek :)

még nem jutottam el vásárolni, majd nemsoká'..sztem fél óra mulva megyek is :) rendben, majd irok :)

2009. aug. 14. 14:27
Úgy látom Fati, már te is láttál engem:P majd gyere, és meséld el miket vettél:P:)
2009. aug. 14. 10:47
na sziasztok! ti már láttátok egymást?:D én napközbe vagyok fent inkább msn-en mert már mint mondtam tesóm szobájába van a gép, és hát este ő ül itt...ugyhogy majd egyszer gyertek fel ha fent leszek :D én ma megyek shoppingolni :D 2 legjobb bnőmnek nemsoká' lesz a szülinapja és veszek nekik valamit, meg magamnak is szülinapomra :D de majd csak délután megyek 3 körül...
2009. aug. 14. 10:28

te csinálod a tetkót vagy neked csinálják?:D

jó barátozást, érezd jól magad!;):)

286. arpak
2009. aug. 14. 10:25

na mi már meg is oldottuk a kép dolgot:) ésés szerintem már említettem neked, de ma tetkózok, utána pedig barátommal leszek.

Fati?

2009. aug. 13. 20:12

igazad van, ne kapkodd el..:)


jó étvágyat hozzáá:)


még nincs tervbe semmi, de szerintem megyünk valamerre, nem fogok itthon ülni, azt már unom..:D te?

284. arpak
2009. aug. 13. 20:05

megjötteeem:) szóval a helyzet az, hogy nem döntök. vagyis majd de, de nem sietem el, inkább hagyom ülepedni a dolgokat.

Brigi, felveszlek majd msnre, de többnyire én is este vagyok fenn:)

amit meg leírtál a barátodról: teljesen normális, hogy most így gondolod, és akár meg is történhet. de én azt javaslom csak élvezd ki az élet minden pillanatát és álmodozz nyugodtan. aztán majd úgyis jön, ami jön. és ahogy a titok is mondja: pozitiv hozzáállás! az nálad megvan, tehát..:)


ez a szőlős dolog elég beteg:D én nem eszek szőlőt, szóval nem tudok erről nyilatkozni:)


éés most hoztam kínai kaját, ú de finom:D


mit csináltok holnap?

2009. aug. 13. 19:03

hát a tortás képre mg várnotok kell szerintem szombatig biztos, de lehet hamarabb is meglesz..Amúgy azért mert barátom fényképezőjével csináltuk, ő meg ma olyan 10-11-ig dolgozik...:S


láttam hogy felvettél msn-re, de nem voltál fent, amikor én fent voltam:P


nem tudom merre van, de visszajöhetne közénk.:P

2009. aug. 13. 18:56

:D:D én is szoktam szüretelni :D az a legjobb :D

a többi eengem sem érdekel :D na mi lesz a tortás képekkel meg a te képeddel?:D meg Ella hová tűnt? ja és felvettelek msn-re Brigi ;)

2009. aug. 13. 18:04
:D:D látom téged is kb. annyira köt le ez a szőlő dolog mint engem.:D mondjuk én annyit tudok, hogy 6,3hektár van, ami 135sor.:D szüretelni muszáj, a többi nem érdekel...:D
2009. aug. 13. 18:00

hát én sem vagyok 100as :D ez köztudott...

hajajj van itt is bőven szőlő..mennyi? nagyon sok :D:D

2009. aug. 13. 17:12

tudom, mondták már sokan. legjobb barátnőmmel adtuk neki ezt a nevet, Ő is olyan mint én, csak ő idiótább..:D:D


nektek is van szőlőtök?:O mennyi?:D

2009. aug. 13. 16:44

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Bözsi az esernyő :D:D:D Brigi te nem vagy ép elméjű sztem :D:D:D

Bözsi the umbrella :D ez mekkora...ti is jöhettek szüretelni :D

2009. aug. 13. 15:50

úristen.:D majd próbálkozom én is szüretkor.:D ja, jöhettek szüretelni:P:D


itt esett az eső, és elvittem vásárolni Bözsit is(esernyőm:D) és képzeljétek elhagytam.:D:D van egy tippem hol, de mindegy. Szóval most Bözsit gyászolom..

2009. aug. 13. 13:58
:D:D:D képzeljétek, kipróbáltam h hány szem szőlő fér be a számba :D:D:D ilyen kis szeműből 23 :D de több is beférne csak már annyira röhögtem :D:D na majd még próbálkozom..most meg tök hűvös van erre felénk, de hát nem baj megyünk medencézni :D
2009. aug. 13. 13:16

jol van Brigi akkor majd dobd át privibe az msn címed, és majd ott küldünk kííípet..meg jó vásárlást!!

Ella te melyik nap mész szigetre?

2009. aug. 13. 13:00

egyébként lehet hülyeség, meg lehet csak múló állapot, de néha elgondolkodom azon, hogy én a mostani barátommal leélném az egész életem..:) csak akkor eszembe jut az is, hogy lehet túl hamar jöttünk össze? 16 évesen, és még nem is éltem ki magam, nem buliztam ki magam, nem pasiztam eleget, de attól szerelmes vagyok. bonyolult dolgok ezek, de nem tervezek előre, amíg szeretem nincs gond, meg egyébként nem vágyok most arra, hogy pasizzak. csak ki tudja mit hoz a jövő...:) na mindegy, ez csak egy kis elmélkedés volt részemről:D

Fati, te meg élvezd az egyedüllét minden percét;)

2009. aug. 13. 12:57

Sziget:áhh nem, nem megyek , messze van...:)


torta:jaja, de nembaj, az íze megvolt, és az a lényeg.. a látszat meg...hagyjuk..:D:D


pasi:A lényeg, hogy jól dönts;)


titok: neeem még nem olvasom, kölcsönbe lesz a könyv barátnőm a héten nyaral, de jövő héten sztem elkérem, köszi h eszembe juttattad;) de egyébként a filmet már láttam, tetszik nagyon, csak nehéz alkalmazni.:D mert attól még ott motoszkál bennem, hogy úgyse sikerül, és nem tudom elnyomni.:D


Amúgy van msn-em, csak ritkán vagyok fent, vagy csak rejtve.:P de egyébként felvehettek nyugodtan címet privibe, mert a teljes nevem nem árulom el, csak nektek:D


most megyek nemsokára vásárolni, egyedül, de egyedül is imádok vásárolni:D

Majd olyan fél5körül leszek.


tervek mára?

2009. aug. 13. 12:51
ittvagyooook.
2009. aug. 13. 12:25

nem, Ella, én nem megyek szigetre :P jó akkor msn-en küldjünk sztem :) vagy nekem mindegy..és döntöttél már, hogy mi lesz a pasiddal? meg a vidámparkossal?:P

Brigi, te merre jársz?

270. arpak
2009. aug. 13. 12:05
ja és amúgy egyikőtök se jön szigetre valamelyik nap?:)
269. arpak
2009. aug. 13. 12:03

az a baj ezekkel a folyósabb tortákkal, hogy akárki akarja házilag elkészíteni, mindig elfolyik. legalábbis az ismerőseim így vannak vele, én még nem mertem belevágni:D de a szülinapomra a barátnőim sütöttek nekem egy sajttortát, ami inkább sajtkrém torta lett, de azért jó volt:D


tudom, tényleg vannak igaz barátaim meg csak amolyan idő elütős haverok is, szóval nem a konkrét egyedüllét lenne a rossz, hanem az OLYAN egyedüllét:S de most már tényleg nem szarakodok tovább és kézbe veszem a dolgokat.


én is nagyon élveztem amúgy azt az időszakot, amíg nem volt barátom, de akkor is pasiztam. :D ezek a pasik... kikészítenek -.-


küldhetünk képet msnen is, csak azt nehéz összeegyeztetni, de olyat is lehet, hogy pl. töltünk fel kepfeltoltes.hu-ra/tinypic.com-ra és belinkeljük vagy ilyesmi:)


ja és Brigi, olvasod már a Titkot? én is belekezdtem és elképesztő, de szerintem működik. ki kell szűrni a lényeget a sok agymosó szar közül, de nagy okosság van benne:)

2009. aug. 13. 11:02

:D:D:D jol van Brigi...

amúgy Ella, ne félj, mi is itt vagyunk neked :D

na hát képeket ide teszünk fel vagy msn-en nézzük meg egymást? :D tényleg Brigi neked van msn-ed?

én nem félek az egyedülléttől :D legalábbis most nem érzem szükségét egy pasinak :S most itt vannak a barátaim, nekem ők nagyon fontosak, pasizni meg ráérek ;) na majd írjatok ha felébredtetek :P

2009. aug. 12. 22:31
vagyis félek e vagy nem. úristen, este van.:D
2009. aug. 12. 22:31
az utolsó bekezdésemben van egy kis ellentmondás, de hát na..:D igazából nem tudom félnék-e vagy nem.:D
2009. aug. 12. 22:30

Itt vagyok jááányok:)


A torta nagyon finom lett, kép is lesz hamarosan. De sajnos csak egészbe van róla kép, pedig akartam úgy is, hogy 1-1 szeletet lefényképezek, az lett volna a tietek, csak hát azért annyira mégse kötött meg, mint hittem volna..:D csakhogy nem kiskanállal kellett enni, mint a sima joghurtot.:D de nagyon ízlett barátomnak is, és nagyon örült neki:) csináltunk a gyűrűkről is képet, majd azokat is megmutatom;)


én is félek egyébként az egyedül léttől, bár ez most engem nem fenyeget, mert nagyon szerelmes vagyok. De előző barátommal nagyon nehéz volt a szakítás, épp a félelem miatt..de most már nem félnék szerintem, tele vagyok barátokkal, ahogy te is Ella, szóval nem szabad félni.Amiatt ne maradj vele. meg más okok miatt se. akkor maradj vele, ha szereted és jól érzed magad vele.De szerintem ezt pillanatnyilag már te sem tudod..:)

264. arpak
2009. aug. 12. 19:49

a bruno bananik finomaak:)


igazából ha belegondolok tényleg úgy hangozhat, mintha félnék az egyedülléttől, de én az a típus vagyok, aki inkább egyedül van, mint olyannal, akit nem szeret. de ez a másfél év lehet, hogy belém "nevelte", hogy egyedül rossz. nem tudom mennyire tudnám elviselni ezután, hogy egyedül legyek. nem szeretnék.


én is kíváncsi vagyok rátok, szóval valahova rakhatnánk képet vagy ilyesmi:) Fati, téged csak barátnővel láttalak, az úgy nem ér:D


és igen, tortáról képet követelünk! gondolom most épp a barátoddal eszitek, jáj:)

2009. aug. 12. 19:42

na sziasztok!!! jee egésznap a tortádat vártam Brigi, ugyhogy tegyél fel képet vagy küldj vagy valami :D jaja amugy én is meglesnélek titeket :D :)

Ella, mondjuk msn-en lehet láttál már rólam képet :) de rólatok még nem láttam..tegyetek fel vagy valami legyen..Brigi a tortáról mindenképpen :D

2009. aug. 12. 18:18

Bruno banani magic woman. tetszik nagyon.:) én is imádom őket, van jó pár..:)

persze hogy kibékülünk, tudom én is, de idióta hülye beképzelt stílusa van.:D


szerintem ez a vidámparkos srác meg szerintem komolyan gondolja, bár nem tudom, nem ismerem, de a leírtakból eléggé odalehet érted...:)

nekem valamiért olyan érzésem is van, hogy te félsz az egyedülléttől. vagy rosszul érzem?:)


tök keméény, olyan amilyennek lennie kell, barátom is remélhetőleg hamarosan ideér, és megkóstoljuk.:P csinálok majd képet.:D


ja amúgy ha már képről beszélünk.szívesen megnéznélek titeket, kíváncsi vagyok, hogy néztek ki.:P

261. arpak
2009. aug. 12. 17:55

jaj elírtam pár dolgot, szóval javítok:D

*imádom a parfümöket kérdőjel nélkül:)

*ne verjük már ÁT egymást (nem mindegy:D)

❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook