Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos fogyókúra-nem a reggeli kávés fórum

13 napos fogyókúra-nem a reggeli kávés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2210. Szerencsésné (válaszként erre: 2204. - C79aa2a392)
2009. júl. 18. 13:01
Igen,nekem is ez van meg.Bár én nem futottam soha ez alapján,de annak,aki most kezdi a futást,tökéletes.Így nagyon soknak tűnhet az 5 km,de ezzel a fokozatosságal nagyon jó.
2209. Szuszy (válaszként erre: 2203. - Szerencsésné)
2009. júl. 18. 00:23

Köszi Zsani! És Te? Nem írtál semmit, mit ettél, futás, vagy bicaj?

Képzeld el, vettem ma egy km számlálót a biciklire :) Tök jó volt, elindultam mamihoz kapálni délután, és előtte voltam egy boltban, fel is szerelték. Klassz, gondoltam mostmár legalább tudom, hogy mennyit tekerek, nem kell másnap kocsival lemérnem :) Amúgy úgysem tudom csak kb, mert ahol bicajjal lehet, ott nem mindig lehet kocsival, úh. ez képtelenség.

Szóval, kitekertem mamihoz, a belvárosból, ez az út onnan 6,2 km volt az óra szerint. Itthonról 9 km. Este majdnem 9-ig kapáltam, amíg láttam, aztán zuhanyoztam, és indultam haza. Kb 2 km után már összevissza mutatott mindent, állítólag 112 km/h -val száguldottam :):):) Na, jól besz@rt első nap. /Az oda felé vezető úton még 18-20 km/h-t mutatott :)/ Holnap a bicajjal készülök menni dolgozni, a főnököm nagyon szeret az ilyesmivel foglalkozni, remélem be tudja nekem állítani, ha nem, akkor hétfőn vissza kell vinnem.

Amúgy ma nem tornáztam, csak de. 1 óra bicaj, délután 1 óra, este haza 1 óra. Ez is jó volt.

Kaja, ma sem volt sok, délben 3 sárgabarack, gondoltam Rád, miközben ettem :) 3 nagyobb szilva.

Délután: kb 15 dkg párizsi, 1 paprika, 1 paradicsom. Este: 6 sárgabarack, 3 szilva. Holnap már tényleg többet fogok enni, ez is kevés szerintem, pedig akartam én, de nem kívántam.


Képzeld el, maminál a spajzban ott volt egy jó nagy tál "csodakifli" nem tudom ki ismeri, szóval, szilva és baracklekvárral szokta sütni, egyébként ez az egyik kedvencem, ránéztem és nem kívántam :):) Nem is ettem, nem is hoztam. Ez óriási dolog tőlem. Mami amúgy nincs otthon, elment a volt férjemékhez ma délben vonattal, és vasárnap jön haza, most ünneplik a lányom és a kishuga névnapját, és az unokahugomat is hozza vasárnap haza, aki szintén a volt férjeméknél nyaral most. Azt sem tudja, hogy voltam kapálni, majd jól meglepődik. Azt mondtam hogy majd megyek délután, de azt mondtam hogy napozni, kicsit pihenni, hát nem igazán az volt :) Amúgy a kiflit azért sütötte, de egy jó nagy adagot itthon is hagyott, gondolom a sógornőmék majd elpusztítják :)

2208. c79aa2a392 (válaszként erre: 2207. - Newsy)
2009. júl. 17. 18:46
értem. hát akkor ajánlom az ugrókötelezést, nagyon jó. én most végeztem a mai második adagommal. és olyan vizes vagyok, mintha most mostam volna hajat. ugyh most megyek is zuhizni. :)
2207. Newsy (válaszként erre: 2206. - C79aa2a392)
2009. júl. 17. 18:03
nem, nem csináltam végig, csak az első napot...:S de szeretném, inkább itthon tornázom, rengeteget sétálok...
2206. c79aa2a392 (válaszként erre: 2205. - Newsy)
2009. júl. 17. 17:01

Szia Newsy! Igen, én is ezt a futástervet csinálom. Te végigcsináltad, vagy csak most kezdted el? Én már lefutottam az első három pontot, de azt nem számolom bele a fogyókúrába, mert fogyózni csak ma kezdtem :)

Eddig este mentem futni 10-től. de utána meg nem tudtam aludni, ugyh ma korábban szeretnék. bár még elötte van egy óra tornám is, lehet ma se jutok ki előbb. Sebaj, lényeg, hogy fussak.

Jó futást neked :D

2205. Newsy (válaszként erre: 2204. - C79aa2a392)
2009. júl. 17. 15:58

Üdv!

Én is mindig futni szeretnék, de aztán sosincs erőm elindulni, a héten eddig egyszer futottam. én is a neten találtam edzéstervet ez 8x1perc futás 2 perc séta, kicsit több a séta...:) ez ment, egész jó volt a végére, másnap meg izomlázam volt.

hajrá!

2204. c79aa2a392 (válaszként erre: 2202. - Szerencsésné)
2009. júl. 17. 14:10
Szia! :) Milyen futásterved van? Én ma 2 perc futás 2 perc sétával kezdem, és ezt kell ötször csinálni. Így jön ki a 20 perc. Netről vettem le ezt a programot. Nem szoktam futni, szóval biztos kemény lesz :S Ez a futásterv az 5 km futásra edz. A végén már kétszer kell 15 percet futni egy perc sétával. Kiváncsi vagyok eljutok e odáig :D Nagyon bízom benne.
2203. Szerencsésné (válaszként erre: 2198. - Szuszy)
2009. júl. 17. 13:02

Köszi!!!

Megnézem.

A tegnapi kajád is elég kevés!!!!

Nagyon ügyes voltál!!!

2202. Szerencsésné (válaszként erre: 2201. - C79aa2a392)
2009. júl. 17. 13:01

Sok sikert neked is!

Ha azt a futástervet csinálod,ami nekem is megvan,az nagyon jó!!!!Csak vigyázz,nagyon meleg van!

2009. júl. 17. 11:30

Sziasztok!

Ma regisztráltam az oldalra :), mától kezdődik a fogyókúrám. Írtam ma már másik forumhoz is, ugyh ott is megtaláltok. :) Egyenlőre egy kéthetes diétába kezdek, rengeteg sportal, de lehet kitolom három hétre. Szeretnék minden nap beszámolni nektek, jótanácsokat is szívesen fogadok.

Mára két edzést tervezek és estére kb 20 perc futást (persze sétával közbe - közbe, ezt egy futóterv alapján csinálom, mivel még kezdő futó vagyok). A másik edzésem pedig fél óra ugrókötelezés lesz, negyed óra popsierősítés, ez Rubint Réka egyik kazettájára fog menni, az Add önmagad 3-ra, és persze az elmaradhatatlan hasizom gyakorlat, egyenlőre 10 perc. Mindezt kétszer. Nomeg diéta gyümölcsel és tejtermékkel, pontosabban kefírrel.

Newsy üzenetét olvastam, én is 55-60 kg-ra szeretnék fogyni, bár a 65 már nekem is jó lenne :) Ha 60kg-ot nézünk, akkor 17től kell megszabadulnom. Kemény munka lesz. Sok sikert mindenkinek!

2200. Newsy
2009. júl. 17. 10:04

1 hét minusz 4.1 kg, több, mint az első 13 nap alatt...

még Zsani kérdezte korábban csak elfelejtettem válaszolni, mennyit szeretnék fogyni hát még mindig 25 kilót...:S

vagyis most 81.4ről indultam, és 55 szeretnék lenni, de már 65 is jó lesz :)

és a vicces, amire nem is figyeltem, hogy dekára ugyanannyival kezdtem a 13 napost, mint múltkor, s ahogy nézem a mérlegelőt, utána még szépen fogytam az update-tel, csak aztán valami miatt elkezdtem össze-vissza zabálni...:S

2199. Newsy (válaszként erre: 2198. - Szuszy)
2009. júl. 17. 10:02
iszonyat ügyes vagy! de tényleg! a mekinek sajnos én is nehezen tudok ellenállni minden szinten...:)
2198. Szuszy (válaszként erre: 2197. - Szerencsésné)
2009. júl. 17. 00:50

[link]

itt találod :)


Én ma nagyon ügyike voltam, este 8-kor elmentem bicajozni, és 10 órakor értem haza, ill. előtte 2 perccel. Éreztem is a combomon, de olyan jól esett leszállni a bicajról, és szinte kérte a lábam a tornát, ezért feljöttem, megcsináltam a Réka 20 perc hasizom dvd-t, aztán Norbi 25 perc zsírégető tornáját :), aztán 10 perc súlyzó. Na ennyi :)

Kaja: délelőtt 2 alma, nem egyszerre, délután fél ötkor: 5 pici virsli 1 paradicsom, 1 paprika, már jó régen ettem:)

Bicajozás közben egy Mekis fagyi, az a kis adag, ami 100 forint,(kb. 1 gombócnak felel meg) ha ismered:) Ezt nem tudtam kihagyni, már a második Meki mellett tekertem el, amikor gondoltam egyet, és visszatolattam :) Nagyon jól esett, melegem volt és nem vittem vizet sem magammal, azt hiszem ez vérré vált bennem:)

2197. Szerencsésné (válaszként erre: 2196. - Szuszy)
2009. júl. 16. 18:17

Mi ez az oldal?

Engem is érdekelne!

2196. Szuszy (válaszként erre: 2194. - Newsy)
2009. júl. 16. 16:51

Még tegnap éjszaka :) találtam egy oldalt, ahol ki lehet számolni, ugyanúgy mint a BMI-t. Kéri a testsúlyt, a magasságot, a derék-csípő- és nyak bőségét, és ez alapján számol. Az enyém . 19,6 %.

A januári adatokat beírva pedig: 27,4 %.

7,8 %-al csökkent a testzsírszázalék, de van ott még egy másik számítási lehetőség, aszerint most 10,58 kg a tiszta zsír rajtam :(:(:(

Az ideális súlyom : 43 kg lenne :(

2195. Szerencsésné (válaszként erre: 2190. - Szuszy)
2009. júl. 16. 11:04

Bocsi,de tegnap este már nem értem ide.

Megvolt a betervezett út,de így,h egymás után több nap is "sokat" tekertem,nagyon fáj a hátsóm!

Úgyhogy mára futást tervezek,remélem összejön!

A tegnapi kajám nagyon messze áll a diétától.

reggeli:1 tejeskávé

ebéd: 1 tányér csülkös bableves+2 kisebb lángos(kb. akkorák,mint egy fánk)

du: dinnye(görög-1 szelet)+dinnye(sárga 1 szelet)

A 20 km egy napra,igen jó ám!!!

Nagyon ügyes vagy!!!!!

Ma reggeli megint "csak" 1 tejeskávé,ebédre pedig rakott cukkínit főzök.

2194. Newsy (válaszként erre: 2191. - Szuszy)
2009. júl. 16. 09:36
hát nekem is a mérleg írja ki, de nem kell gombot nyomogatni hozzá, hanem automatikus...:) lehet nem reális, de mégis, az enyém most 38 körül van, hugomé meg 25, tehát van benne valami
2193. Szuszy
2009. júl. 16. 00:00

Ez nagyon vicces, elővettem egy darab dinnyét, és eszem :) Most. :):):)

Amúgy ma csak délután félháromkor ettem egy kis műanyag tálka zöldséglevest, másra nem volt időm, most meg korgott a gyomrom, hát adok neki hamit :)


Zsani! Mit ettél ma?

2192. Szuszy (válaszként erre: 2185. - Newsy)
2009. júl. 15. 23:58
Ez nagyon szép eredmény, látom kitartó vagy, én meg csodállak érte, de komolyan :)
2191. Szuszy (válaszként erre: 2186. - Newsy)
2009. júl. 15. 23:57

Szia! A testzsírszázalékodat hogy számolod ki?

Nekem a mérleg mutatja, de szerintem az nem jó eredmény, vagy nem jó gombokat nyomogatok rajta.

Azért engem is érdekelne mennyi lehet az enyém.

2190. Szuszy (válaszként erre: 2187. - Szerencsésné)
2009. júl. 15. 23:55

Összejött? Vártam, hogy beszámolsz :)

Én is bicajoztam ma, de fogalmam sincs mennyit, de. azzal mentem fodrászhoz, nem tudom milyen távolság, na nem egetrengető, holnap lemérem kocsival :)

Este negyedkilenckor is elindultam, és akkor sem tudtam kiszámolni hogy hány km lehetett, mert sehol nem találtam egy táblát, jócskán kimentem a városból, majd vissza, aztán még tettem 2 jó nagy kört, háromnegyed tízre értem haza. Ha a mamihoz vezető úthoz viszonyítom, akkor kb. 15 km lehetett, de csak az idő miatt gondolom. Összesen a 20 km azért szerintem megvolt ma :) Holnap elmegyek arra is kocsival, amerre este voltam, akkor okosabb leszek. Majd referálok :)

2189. Szerencsésné (válaszként erre: 2185. - Newsy)
2009. júl. 15. 21:33

Ügyes vagy!Gratulálok!Csak így tovább!

Meglátod a végén nagyon szép eredményt érsz el!

Mennyit akarnál még fogyni?

2188. maryann26 (válaszként erre: 2182. - Newsy)
2009. júl. 15. 20:46
Tényleg ne haragudj! Szerintem amúgy csinos vagy (ne értsd félre)! Kár sanyargatnod magad! Azért sok sikert a fogyózáshoz! :)
2187. Szerencsésné (válaszként erre: 2180. - Szuszy)
2009. júl. 15. 13:49

Nagyon ügyes vagy!

A Mtb-kal majd könnyebb is lesz.Ez nagyon szép teljesítmény ám!

Büszke lehetsz magadra!

Én mára 27 km-t tervezek,remélem összejön.

2186. Newsy
2009. júl. 15. 09:06
ja, azt nem írtam, hogy csökkent a testzsírszázalékom 41.5ről 40re, és nőtt a vízszázalékom 36.7ről 41re, magyarán nem csak víz ment le!!!!
2185. Newsy
2009. júl. 15. 08:13
mégis ráálltam a mérlegre, 2.6 kg ment le az első 5 nap alatt, 3 dekával több, mint először... majd látjuk :)
2184. Newsy
2009. júl. 15. 07:51
Ja és voltam tegnap futni! ez nagy dolog, mert nagyon régóta nem tudtam magam rávenni a futásra, csak ezt azt mozogtam, s nagyon jól esett... bár egy edzés program alapján több volt benne a séta, mint a futás, de jó volt, hogy végig bírtam :)
2183. Newsy (válaszként erre: 2178. - Pampers)
2009. júl. 15. 07:49
Jaj, nem adom fel, sőt most hogy meleg nyár van, könnyebb, mint a múltkor, néha nehéz 5x enni, nem vicc...
2182. Newsy (válaszként erre: 2174. - Maryann26)
2009. júl. 15. 07:48
nem... és tudom, hogy nem rosszindulatból írtad/írtátok, csak a stílust éreztem durvának. :)
2181. Newsy (válaszként erre: 2173. - 43d4d69400)
2009. júl. 15. 07:47
Igazad van, soha nem is vitatkoztam ezzel, sőt azt is tudom, hogy ez nem egy egészséges mód, csak a stílus zavart, ahogy írtál... régebben is írtunk ennek a kúrának a hátrányairól... ettől függetlenül nekem bizonyos határok mellett bejön, és segített... az egy más kérdés, hogy én hihetetlen zabálásokat tudok rendezni, ezért nem tudok vigyázni a súlyomra... ha összeszűkül a gyomrom, s felfogom, hogy kevesebb kaja is elég, akkor az segít.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook