Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 13 napos fogyókúra-nem a reggeli kávés fórum

13 napos fogyókúra-nem a reggeli kávés (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2240. Szedrik. (válaszként erre: 2239. - Newsy)
2009. júl. 22. 15:14
Newsy!! Ne sírj, ne bánkódj, hanem tornázz még 40 percet elégeti azt a trappistát, meg a fánkokat. :) De tornázz ám!!!! :D
2239. Newsy
2009. júl. 22. 14:46
hát nem vagyok most büszke magamra, bár már túl vagyok 40 perc aerobzónán (nagyon fáj mindenem), de nem bírtam ellenállni, így ettem 5 dkg szalámit, 5 dkg trappista sajtot, 4 dkg fánkot, és reggel 20 dkg cukkinit egy kis joghurttal - mennyiségre iszonyat kevés és már kívántam valami normális kaját, de ez így már több, mint 600 kcal, szörnyű, hogy az egyszerű trappistának és szaláminak mennyi a kalóriatartalma, mindjárt sírok...:(
2238. Szedrik.
2009. júl. 22. 13:45
Sziasztok lányok! Végre kicsit ideülhetek a géphez. Az egész délelöttöm elment, meg voltam városba is, de mostantól végre itthon. Most ettem az előbb két kefírt, tartok még negyedig pihit, és jöhet a torna. Olyan meleg van itt nálunk kváron, h mindjárt elolvadok, kár, h így nem ég le a zsír :D
2237. Evilmeli (válaszként erre: 2230. - Szedrik.)
2009. júl. 22. 12:13

Sziasztok,


köszi, hogy befogadtatok. Ma eddig még csak a 10 órai tejemet ittam meg :D és még egész jól bírom. A köpölyözés az egy igen régi módszer legújabban a narancsbőr eltüntetésére kezdték használni. Egy kis harang alakú eszköz amiből egy pumpa segítségével kiszívják a levegőt és így húzkodják a kezelendő felületen. Előtte be kell olajozni a bőrt hogy jobban csússzon. Szépen belilul tőle az ember és a vákuum hatására robbannak szét a zsírgöbök. Hát ennyi nagyjából ha valakit érdekel kérdezzen nyugodtan. Nálam eléggé jól beválik, fáj is mint a nyavaja de egyre szebb a bőröm.

2236. Newsy (válaszként erre: 2234. - Szedrik.)
2009. júl. 21. 21:47
számomra hihetetlen, amit Te csinálsz, csak íyg tovább, de vigyázz Magadra!
2235. Newsy (válaszként erre: 2234. - Szedrik.)
2009. júl. 21. 21:47
elfelejtettem plusz 2 óra tíz perc séta :D
2234. Szedrik. (válaszként erre: 2233. - Newsy)
2009. júl. 21. 21:05
Ügyi vagy!!!!!! :D
2233. Newsy
2009. júl. 21. 20:48
nekem is megvolt végül a kellő mozgás, délelőtt 20 perc réka, este 40 perc norbi... ennyit birok, sőt úgy érzem ez is erőn felül...
2232. Szedrik.
2009. júl. 21. 19:31

Mára végeztem a két órás tornámmal. Elfáradtam, de most jól érzem magam. Este még futás, aztán végre pihi :D azt várom a legjobban.

Valamit kellene, h egyek, mert máma még a 300 kalóriát sem értem el. :S az viszont nagyon kevés. De mit?.... majd futás előtt bekapok még valamit, aztán iszkiri... :D

Remélem mindenki ügyes volt máma is! és égnek azok a fránya zsírpárnák rendesen

2231. pampers (válaszként erre: 2229. - Szedrik.)
2009. júl. 21. 11:54
A diéta abbol állt hogy nem ettem kenyeret meg nagyon kevés zsirosat ill édesitöt használtam.3 honap alatt 14 kg,heti 3 sulyzozás,kb mésfél ora.
2230. Szedrik. (válaszként erre: 2224. - Evilmeli)
2009. júl. 21. 11:53
Szia Evilmeli! Üdv nálunk :) Milyen diétát követsz,h már 7-kor kellene enned? Én ma 11ig fetrengtem az ágyba, de amúgy kb 8kor már felébredtem, szóval meg tudlak érteni, ezzel a 9 órás keléssel :D Még egy kérdés, mi az a köpölyözés? azt itthon is lehet csinlni? Én még nem hallottam róla.
2229. Szedrik. (válaszként erre: 2222. - Pampers)
2009. júl. 21. 11:48
köszi az almaecet tippet. Megpróbálom így. és mennyit fogytál vele? gondolom diétáztál is mellette.
2228. Newsy
2009. júl. 21. 09:42
beiktattam egy délelőtti rubint rékát, persze csak 20 perc, remélem bírom majd a délutánt is :)
2227. Newsy (válaszként erre: 2224. - Evilmeli)
2009. júl. 21. 07:21

üdv köztünk és sok kitartást! ha kihagysz egy étkezést nem lesz semmi baj, csak úgy már tényleg nagyon kevés a kalória, esetleg összevonhatsz kettőt, mondjuk husi + zöldség, de én most az újra csinálás során simán kihagytam 1-1 étkezést...

ez a 12-dik napom, s sajnos kb 4 napja áll a súlyom, persze most jött meg, de sosem hittem abban, hogy ez befolyásolja, szerintetek?

2226. Szuszy
2009. júl. 20. 23:38

Helló-belló!

Képzeljétek el, ma reggel volt a második mérésem, mostmár nem ugrálok a mérlegre minden nap :)

Szóval, a 14 nap keménykedés utáni eredményeim:

-3,5 kg, csípő: - 2 cm, derék: -3 cm, comb: - 2 cm, vádli: - 1 cm, has: -2 cm, térd:) -2 cm.

Olyan boldog voltam mikor megláttam a mérlegen, hogy : 52,5 ez szupi.

2225. Szuszy (válaszként erre: 2224. - Evilmeli)
2009. júl. 20. 23:35

Üdv Neked!

Én is kihagytam a 7 órás kajákat, később ettem meg, így általában kimaradt 1-2 menű a nap során :)

Ártani nem ártott, de azt mondták a többiek, hogy minden étkezést be kell tartani. Sok sikert Neked, kitartást, csak fel ne add! :)

2224. Evilmeli
2009. júl. 20. 22:41

Sziasztok,


na mostanra végigolvastam az egész fórumot. Kicsit megismertem mindenkit. :D nagyon szuperek vagytok és nagyon jól fogytok. Már harmadik alkalommal tolom arrébb ezt a diétát. úgy akarnám csinálni, hogy itthon legyek amíg csinálom, elvégre úgy könnyebb kicsit magamra figyelni nincs annyi kihívás. Egy bajom van csak én általában ha tehetem 9nél előbb nem kelek fel :S

Na ilyenkor mi van? Minden nap hagyjam ki a hétórási kajmót? Ahogy olvastalak titeket ilyen bajotok nem nagyon van. Ötlet esetleg?


Jah én nagyon tudom ajánlani a köpölyözést azoknak akik egy bizonyos testtájról akarnának fogyni centiben. A köpölyözés pont erre való, nálam a combomon vált be.


No sajnálom, hogy kicsit hosszabb lettem de akkor innentől én is becsatlakozom hozzátok.


Szép estét!

2223. pampers (válaszként erre: 2215. - Anni25)
2009. júl. 20. 22:20
Gratula Kristofhoz,te meg nagyon vigyázz magadra!
2222. pampers (válaszként erre: 2220. - Szedrik.)
2009. júl. 20. 22:19
Az almaecettel vigyázzatok,mert kimarhatja a gyomrot.Egy evökanál méz egy evökanál ecet meg egy dl viz reggel,és utána egy orahosszáig nem enni,inni semmit,akkor is zsirt éget igy hatásosabban,a méz meg megvédi a gyomorfalat.Bocsi hogy beleszoltam,de én már probáltam,hatásos!!!!!!!!!!!!!!!
2221. Newsy (válaszként erre: 2220. - Szedrik.)
2009. júl. 20. 14:40

hát ahogy írtam, és számolgatom én egy nap sem eszem többet 500 kcal, ami nagyon-nagyon kevés... épp ezért lepődtem meg, hogy két napig meg sem mozdult a súlyom... ha vége a 13 naonak, ami szerdán lesz, én is azt hiszem a cél eléréséig kalóriaszámolásra váltok, csak utána update, azt hiszem ez a 600-800 kcal elég lenne nekem is :)

ja és már bejelöltem kedvencnek a naplód... szóval így állok most 10 nap alatt -4.4 kg, azért nem rossz

2220. Szedrik. (válaszként erre: 2218. - Newsy)
2009. júl. 20. 08:43

Szia Newsy! Elkezdtem a naplóm, ha érdekel olvasd el :)

Én próbálok kalóriaszámlálós diétát követni. És Kb 600-800 kalóriát enni egy nap, még nagyon régen fogytam így, napi fél kilót, és akkor csak egy órát tornáztam, de most többet fogok, meg hát már mást is tornázom, ugye ezt az ugróköteleset, régen meg a rubint réka ment, de volt balesetem a térdem miatt és nem bírom a rogyasztgatást, amit ott rendesen kell csinálni, szóval marad az ugrókötél, amit imádok, ugyh sztem megtaláltam a nekem való sportot.

A kajáról annyit írnék, h reggel gyümölcsel kezdem. Tegnap pl 3 barackot ettem, az 120 kalória. Ebéd volt egy kefír, két piritós és 2 paradicsom, meg mehet hozzá pici gépsonka, kb 5 szelet. Vacsira is elvileg ez kellett volna, :), de lett főzve kukorica, és abból ettem kettőt. Ez így összesen nagyjából 700 kalória. Éhes nem voltam tőle, bár lehet a sok munka miatt nem éreztem, mert meszeltünk :D

Ma még így lesz (meszelés), de holnaptól már kemény torna ismét :D , már várom, tehát két óra torna+ futás este. Ja igen, kaja elött 15 percel iszok almaecetet, ezt elfelejtettem írni. Pohár vízbe kell tenni 1-2 evőkanálnyit.

Te hogy állsz a diétával? Hol tartasz súly ügyileg?

2219. Newsy
2009. júl. 20. 06:42
hát meglehetősen nehéz volt a hétvége, annak ellenére, hogy alig ettem, ugyanis gyakorlatilag egyik nap sem ettem meg az előírt adagot vagy, mert később keltem, vagy mert nem kívántam, 2 napig folyamatosan stagnált a súlyom... rendesen kiborultam, hisz ennél kevesebbet már lehetetlen enni, maximum, ha valaki a napenergiát is hasznosítja... de ma reggelre végre kicsit lejjebb ment, így összességében 4.4 kg/10 nap, azért egész jó :)
2218. Newsy (válaszként erre: 2214. - Szedrik.)
2009. júl. 20. 06:35
megosztanád velem a programod részletesen, akár priviben is, engem nagyon érdekel! Köszi :)
2217. Newsy (válaszként erre: 2215. - Anni25)
2009. júl. 20. 06:34

Szia Anni!

Örülök, hogy hallom felőled! Kristóf baba fantasztikus! A legjobbakat kívánom Neketek! :)

2216. Szerencsésné (válaszként erre: 2215. - Anni25)
2009. júl. 19. 01:08

Szia!

Megnéztem!

Nagyon-nagyon tündéri!!!!!Hihetetlen,h ennyi idős,és konkrétan már lpéett is!Gratulálok!

Hát,nem fogsz unatkozni mellette,az biztos.Csak tudod,a pici pőocaklakóra is vigyázni kell.

én mikor a picivel voltam terhes,36 hetesen 4 hét kényszerfekvésre voltam ítélve,mert hát ott volt a tesója,aki akkor már 2 és fél éves volt,meg festettük a lakást,takarítottam....

Szóval vigyázz magadra nagyon!!!!!

Ja,és nagyon csini vagy!!!!!

2215. anni25
2009. júl. 18. 23:38

Sziasztok!

Visszaolvastalak gyorsan benneteket.

Newsy: köszönöm a gratulációt a baba miatt, én pedig gratulálok neked a kitartásod miatt. OK, most nekem nem is szabad diétázni, de nemtom minek kellene történnie ahhoz, hogy ismét újra kezdjem ezt a diétát. Nekem nem a kajamennyiséggel volt a bajom, hanem azzal, hogy számomra nagyon unalmas volt. Hús helyett állandóan sonkát ettem (amit előtte imádtam, azóta rá sem bírok nézni), mellette a sok savanyúkápit, túrót, tejet. Ennyire emlékszem belőle.

De tény, hogy jó volt, igaz, én nem sokat adtam már le vele, de az meg is maradt.


Szerencsésné, Szuszy: huh, ti aztán jól belelendültetek a mozgásba. Grat nektek is és kitartás!

Én a R. Réka féle terhestornát még mindig csinálom, plusz napi 3-4 óra babakocsis tempós sétát tartok két részletben. Asszem ez most nekem bőven elég.

Az étvágyam még mindig a régi, egyenlőre nem vagyok falánk, de ezt kompenzálom azzal, hogy ebéd után rám tör a fáradtság és alszunk hármasban egy jó nagyot.

Összességében még nem híztam, de ez nem túl nagy érdem asszem, tekintve, hogy még csak most lépek a 10. hétbe. Bár jobban belegondolva, Kristóffal már a 8. vagy 9. hétre híztam öt kilót. Még kimondani is sok, nemtom hogy csináltam. Vagyis tudom. :-S


Velünk közben annyi történt, hogy Kristóf tovább lépett a mozgásfejlődésben. Egy hete felállt! Számomra ez nagyon hihetetlen, mert még olyan kis törpenyúl, vagyis nem kicsi, de szinte még csak most bújt ki. Alig múlt el hét hónapos. És már ilyen mobil kölyök. Asszem, hogy hozzá fog járulni a fitt terhességemhez, rohangálhatok majd utána egész nap.

De itt van egy friss videó a felállásról, ez épp ma készült és most töltöttem fel. Igaz, itt kicsit görbén áll, ami annak köszönhető, hogy alacsonyan volt a babakocsi hozzá képest.

[link]

2214. Szedrik.
2009. júl. 18. 20:04
Holnaptól naplót kezdek :D Ma délután pedig csináltam magamnak étrendet is, ma még nem az alapján ettem, de holnaptól kipróbálom. Persze ez amolyan saját találmény. Egy hétre szól. Vasárnaptól vasárnapig. Megpróbálok addig nem minden nap mérlegre állni (csak azért, nehogy elmenjen a kedvem), de cél a 73 kg. Heti három kg fogyás szerintem még tűrhető, bár biztos van aki soknak tartja.
2213. Newsy (válaszként erre: 2212. - C79aa2a392)
2009. júl. 18. 19:25
Gratula! Csak így tovább!!! Nagyon ügyes vagy, várom fejleményeket...:)
2009. júl. 18. 14:27

Sziasztok jányok!Elkezdődött a második fogyinap. Most végeztem egy óra tornával. Elfáradtam rendesen. Még délután lesz egy óra aztán futás. Ma még nem változtatok ezen a tornaprogramom, de szerintem még holnap sem, mivel meszelés lesz bőven elég lesz a napba ezt is bezsúfolni. Mára már lett is izomlázam a fenekembe és a hasamba, a vádlimba elhanyagolható. Az evésről még nem tudok mit írni, délben ettem csak, mert a délelöttöm elment, de csak egy kefírt és az almacetet ittam egy pihárka vízbe. De még nem vagyok éhes, godolom ehez az idő is hozzjárul, itt iszonyú meleg volt délelött. Most viszont már dörög, esik és fúj a szél, remélem lehül kicsit az idő.

Szóval reggel ráálltam a mérlegre kb 10 órakor (éhgyomorra) Fogytam két 2 kg-ot, bár ez csak víz. Be is írom a Mérlegelőbe. :)

2211. Szerencsésné (válaszként erre: 2209. - Szuszy)
2009. júl. 18. 13:07

Szia!

Nem jöttem tegnap,mert estére kikészültem.

Tegnapi kajám:reggeli:tejeskávé

Ebéd:zöldbabfőzelék,és 1 kocka süti

Aztán estig már csak ittam.

5 órakor elindultam bicajozni,aztán letekertem 17 km-t,ki a futópályára(bicajjal),és futottam 8 kört,amiben volt egy kis séta is(5,4 km)

Negyed 8-kor végeztem,és azt hittem meghalok.Rettenet meleg volt.Fél 9 -re mentem kozmetikába gyantáztatni,na ott megint leizzadtam,úgyhogy amikor hazajöttem,megint zuhany,és úgy dőltem az ágyba,mint a bot.

Nem is kívántam se enni,se semmit.Örültem,h vízszintes helyzetbe kerülhettem.

Ma reggeliztem( 3 szelet barna kenyér+tejeskávé),és az ebédem lesz light-os.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook