Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg/hó forradalmian új Norbi update1 fórum

-10kg/hó forradalmian új Norbi update1 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -10kg/hó forradalmian új Norbi update1

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
321. adri25 (válaszként erre: 320. - Meruru)
2009. jan. 31. 18:07
Hogy állsz a diétával?
320. Meruru
2009. jan. 28. 22:59

Sziasztok!

2 napja kezdtem neki ennek a programnak, lassan haladtam a "sima norbizással". Látom azért sokaknak bejött ez az étrend, remélem nekem is meghozza az eredményt.

A mozgással kapcsolatban szeretnék kérdezni valamit: napi 30 perc nekem valahogy nem akar összejönni - leginkább időben - minden másnap tudok 1-1 órát mozogni. szerintetek az rendben van?

Másik kérdés kinek mennyire jött be ez az update kenyér? Amit én vettem olyan volt, mintha agyonsütötték volna, a héja meg keserű :(

319. norci78 (válaszként erre: 318. - SIMON JOLIE)
2009. jan. 12. 21:14

Az én is nézztem, hogy a 6db az egy kicsit sok! :)

Azt nem nézted meg hogy a nagy kajálás után hány kg jött fel?

Mert én is hasonlóan szoktam, és ha csak egy nap a kilengés akkor a súlyom nem változik! Azért ez érdekes! :)

2009. jan. 12. 20:14

jahj képzeljétek el :D a hétvégen kísértésbe estem és úgy telezabiztam magam hogy csak na :D

Ami nem baj mert én csakúgy tudok fogyózni hogy pár napig fogyózok utána eszek oylat amit nem kell , majd megint elkezdem újból és addig fogyózok ameddig lenem fogyok. Minden fogyókúrázásom egy ilyennel kezdődik utána akár több hónapig bírom csábulás nélkül :P


Azt néztem, hogy én 17 éves vagyok. Fiú és ugye nekem a férfi mintaétrendet kellene követnem deh 6 db puffasztpott rizs felvágottal zöldséggel nagyon sok :D szóval a mennyiségekben a nőit csinálom, mert nem akarok hízózni :D az megy norbi nélkül is. :D

317. norci78
2009. jan. 7. 18:28

sziasztok

De jó egyre többen vagyunk! Egész könnyen betartható szerintem ez a diéta, ennek nagyon örülök! Csináltam magamnak egy táblázatot és abban vezetem mit eszek.Ha nem működne, hogy lássam hogy miért is.:)

Sőt kiegészítettem egy kis fogyasztó masszázzsal is, biztos ami biztos! :)

316. SIMON JOLIE (válaszként erre: 315. - 2bc7365ec9)
2009. jan. 6. 20:46

Oh jóóó :) nálam semmi extra. Középsulis vagyok :)


Reggeli: 4 db puffaszttott rizs, sonka, sajt, paprika. ( sonkából sajtból egy lehelletnyi szelet)


"tízórai": párizsi+puffasztott rizs ( ezt ettem a suliban, kockára vágtam a párizsit dobozba raktam és csipegettem)


Ebéd: készétel sajnos: Norbi székelykáposzta vagy mi.


Vacsi: Mint reggel.



UI:Sokat ettem, de végülis ennyi megengedett. A torna elmaradt ma, deh holnap bepótolom. További sikeres norbizást, Szájmi.

315. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 314. - SIMON JOLIE)
2009. jan. 5. 22:50

Szia SIMON JOLIE! Örülök neked!

Ha már így összejött ismét néhány lelkes fogyizós, akkor én is nekifutok megint veletek!

Akinek van kedve írhatná, hogy mit eszik egy nap.

2009. jan. 5. 21:22

Látom vannak még lelkes fogyókúrázok:)

Én ma kezdtem el. Ünnepek előtt 2 hónappal lefogytam 15 kilót ezzel a diétával.

Ünnepek alatt feljött 1-2 kiló deh amúgyis folytattam volna, szóval mától csinálom.

És szerintem sem kell szószerint betartani a táblázatot, mert az csak egy minta. Ez egy tuti fogyókúra aminél ehetünk, és nem kell koplalni!

313. norci78 (válaszként erre: 311. - 2bc7365ec9)
2009. jan. 5. 18:10

én nagyon jónak tartom ezt a diétát, remélem működik nálam is, és lesz elég kitartásom hozzá!!!

Te betartod a menükben leírtakat? Vagy már vannak spéci receptjeid?:)

312. norci78 (válaszként erre: 311. - 2bc7365ec9)
2009. jan. 5. 18:07

hát az nagyon jó!!!

És most hogy állsz? Hányadik napnál tartasz?

311. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 310. - Norci78)
2009. jan. 5. 12:51
mondanom se kell nem csináltam végig, de ameddig csináltam kis bűnözéssel addig heti 2-2,5 kg lement. persze mozogtam is.
310. norci78 (válaszként erre: 309. - 2bc7365ec9)
2009. jan. 4. 20:37

szia

de jó hogy van valaki :)

3. napnál tartok, de nem szó szerint tartom be, mert pl a lencsét is két napig ettem.

Nekem furcsa mert enni kell mindig,én eddig koplalással értem el valamit ha elértem.De sokkal jobb a közérzetem.

Te mennyit fogytál vele?

309. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 308. - Norci78)
2009. jan. 4. 12:08

Szia!


én is szívesen csinálnám megint, mert addig amíg csináltam tényleg működött. Te szóról szóra betartod a menüt? nekem ez a gondom vele, hogy nem szívesen főzök ennyifélét egy napra. én is vegetáriánus vagyok. Te hol tartasz? tapasztalatok?

308. norci78
2009. jan. 4. 10:47
hát ugy látom senki nem csinálja ezt a diétát? :(
307. norci78
2009. jan. 2. 18:24

sziasztok,

Van valaki aki a könyv szerinti diétát csinálja?

Mostanában került ez a könyv a kezembe. Mindig is a Norbi módszere volt a szimpatikus részemre. Ebben a könyvben végre van vegás menü sor is!

Én most kezdtem, és remélem nem leszek/vagyok egyedül :)

2008. okt. 13. 15:00

Sziasztok Update-ek!


Vki nem tudná nekem elküldeni a kódokat email-en?

Ha meglenne vkinek, küldjön egy privit, hogy megadhassam a mail címem.

Előre is köszi mindenkinek.

2008. szept. 27. 23:01

húúha.

szerinem vikta-t ennyire nem kell támadni. :) és szerintem tényleg minden embernek más fogyókúra jön be. norbi jó, biztos alexandra is jó de nekem norbi vált be. vikta szerintem gyorsan elkéne döntened mit szeretnél csinálni, ha nem megy a fogyó ( két nap után rájössz ) akkor válts egy másikra de ne ess abba a hibába, hogy midnegyiket rossznak találod.

Én sosem voltam vékony :) talán hároméves koromig voltam az, azóta egyszer sem. Nem kövér voltam, csak olyan puha :) Mindenki azt mondta vékony vagyok, de ez csak azért volt , mert előnyösen öltöztem. Ruha nélkül viszont szinte sírtam :D annyira nem tetszettem magamnak, és ez nem azért volt mert kövér voltam, nekem undorító hasam volt. Van egy színésznő akit ducin imádok :D vékonyan else tudnám képzelni. Liptai Claudia sem vékony mégis jófej:) Deh ott van Victoria Beckham aki ha két kilót hízna már nem lenne szép. Ez emberfüggő. Nekem nem állt jól a has, mert nem szép kerek hasam volt hanem olyan semmilyen csúnya. És vannak olyan pasik akik szertik ha van mit fogni egy lányon.

De az elején azt akartam írni, hogy hogy kezdtem norbizni... Nyáron azthiszem egy keddi napon elhatároztam, hogy fogyózni fogok következő nap. Szerdán moziba mentem a camponába azthiszem és Tomi sültkrumplit(kedvenc ételem) evett meg valami húst és palacsintát. Én meg light colát ittam. Nagyon éhes voltam és mondtam Tominak áá én szeretem így magam nem fogok fogyózni és megettem egy nagy adag sültkrumplit. Másnap ráálltam a mérlegre mert könnyednek éreztem magam. Nem kellett volna. Brozalmasan sokat mutatott. :) Ez sokk terápiaként hatott rám :D és másnap elkezdtem norbizni. Ez másfél hónapja volt. Azóta csinálom és már -11 kilónál tartok :) És olyan jó mikor mindenki észreveszi és mondják, hogy fogytam.

Szóval vikta ha van egy kis úszógumid egy hónap fogyóval sokkal szebb alakod lenne. Ne godnolkozz azon, hogy fogyózz-e vagy sem. Ha nem vagy megelégedve már ma kezd el.


Mindenkinek sok sikert, Szájmi.

2008. szept. 27. 13:16

Nem mintha bárkit is érdekelne ez itt, de leírom.


A sótlan kecskét természetesen nem másokra, hanem magamra értettem. ÉN voltam AZ, mikor így próbáltam étkezni, olyat megenni, amit utálok, csak hogy lefogyjak. Nem tartott sokáig, szerencsére. Nem is fogytam számottevően és határozottan kedvetlen voltam. Már ott tartottam, hogy inkább nem eszem, csak azt ne kelljen lenyelnem. Ekkor mondta a férjem, hogy be kéne ezt fejezni, mert neki fontosabb, hogy a természetem a régi legyen, mint hogy az alakom!


Egyébként mondhatnám, hogy vékony vagyok, hisz honnan tudnátok meg, hogy nem. De nem mondom, mert még sajnos nem értem el.

Viszont korábban nem voltam kövér, mindig sportoltam is valamit, ha volt is időnként feleslegem, akkor a mozgással megoldódott, innen tudom, amit leírtam.

Senkinek nem kívánom, hogy önhibáján kívül igen rövid idő alatt ennyit hízzon, testileg és lelkileg se egy sétagalopp! Hozzátenném, hogy persze mindez párosul egy kis hormonzavarral, amit szintén a szteroiddal "nyertem", és ez "csöppet" meg tudja nehezíteni a fogyást.


A családomnak egyébként nincsen szüksége fogyásra, ők semmilyen diétában nem fognak követni és nem is kell nekik. Merthogy mozognak.

Tehát a jelenlegi táplálkozásunk mellett egy közepesen aktív életmóddal tökéletesen tartható a testtömegünk(megfelelő összetételben). Ha nem jön közbe ez a gyógyszer, akkor most sincs ilyen problémám. Így ez mindössze NEKEM egy külön feladat: orvosilag helyrejönni, és kis változtatásokkal visszanyerni a gyógyszer előtti állapotomat.


Amit pedig beírtam, én nem érzem off-nak, pontosan ide kapcsolódik, és arról szól, hogy ez SEM csodamódszer, nem működik mindenkinek és nem is feltétlenül függ akarattól. Pontosan arról szól, hogy az, hogy nem Norbi szerinti életmód-váltásban gondolkodik valaki, nem jelenti se azt, hogy nem komplett, se azt, hogy kövér akar maradni!

És pontosan tudom, hogy ez egy életmód program, de nem sok embert ismerek, aki tudja tartani hosszútávon...én rövidtávon se!


Tehát részemről sok sikert kívánok benne nektek, de nekem nem ez lesz a nyerő...és azt hiszem, hogy ezt kicsit túlbeszéltük, szerintem pont ennyit mondtam az első hsz-mal is...

303. helenhadsell (válaszként erre: 302. - 2bc7365ec9)
2008. szept. 26. 19:00

Nem is értem valaki aki nem akar lefogyni miért off-ol egy Norbi forumban. Mi életmodot valtottunk , ugy dontottunk, hogy nem akarunk tovabb kovéren, fajos térddel, nyaron izzadva, nehezen lépcsot maszva élni. Mindenkinek a maganugye hogy 20 kilo minusszal vagy plusszal akarja élni az életét.

Tanacsokat meg jobb lenne ha valaki olyan adna aki nem kovèr.

302. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 300. - C42a13b98c)
2008. szept. 26. 12:59

Ha már a Norbit hoztad fel példának: olvasd el az ezütös Norbi könyvet! És akkor rá fogsz jönni, hogy az update inkább életmód, mint fogyókúra.

Aki tartja az update-t, nem fog visszahízni. A mozgás fontos persze. De mozoghatsz te akármennyit, ha rosszat eszel rosszkor. Sok sportoló is küzd felesleggel.


A férfiakról... Sajnos nem minden zöldséget rágcsóló csajszi "sótlan kecske". Sokan közben jókedvűek, humorosak, pozitívak...

301. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 299. - Helenhadsell)
2008. szept. 26. 12:52
:)))
300. c42a13b98c (válaszként erre: 299. - Helenhadsell)
2008. szept. 26. 11:43

Hm, most viccelsz?!

Ezt te sem gondolhatod komolyan. Vagy ha igen, akkor nagyon sekélyes férfiakkal találkozhattál eddig.

Először is, attól, hogy valaki túlsúlyos, még lehet csinos és pláne ápolt!!!

Másodszor pedig az a pasi, akinek ezek a külsőségek többet számítanak, az mehet is a levesbe!

A férjem többször hangsúlyozta, amióta meghíztam(egyébként 20 kilót, egy ritka betegségre kapott féléves nagydózisú szteroid-kezeléstől) és időnként picit elszomorodtam, hogy neki így is a leggyönyörűbb vagyok és nem attól függ a szerelme, hogy mennyire feszes a combom. Minthogy nem is a combomba szeretett bele.

És hogy ő nem bírna egy "sótlan kecskével" élni, aki állandóan zöldséget rágcsál, hogy tartsa a tömegét és közben nem jókedvű, mert utálja...


Egyébként, csak hogy pozitív is legyek, sokkal fontosabb és hatékonyabb a mozgás bármilyen diétánál. Két dologra jöttem rá.

Az egyik, hogy általában a fogyózásnak nem sok értelme van, mert ha visszatérsz a régi étrendedre, akkor jön a jojo, és több "norbizós" ismerősöm is járt így, hogy mikor kevésbé szigorúan vette, akkor hipp-hopp jöttek vissza a kilók.

Mindenképpen olyan étkezést kell kifejlesztened(élelmiszerekben, mennyiségekben és időbeosztásban), amit egy életen át probléma nélkül tudsz csinálni.

A másik a mozgás. Azért is tartom picit átverésnek a "norbit", mert ők Rékával akármennyit, akármikor, akármit ehetnek, annyit mozognak, hogy nem fog lerakódni.

Persze ez sem olyan egyszerű, erre is olyat kell találni, amit életvitelszerűen tudsz csinálni. Sokaknak nem megy az otthoni dvd-s módszer, mások meg eljárni nem tudnak, nincs pénzük edzés-bérletre. Mindenkinek meg kell találnia azt a mozgásformát, ami neki bejön és rendszeresen tudja gyakorolni. Ez nem csak a kilók miatt fontos, hanem pszichésen is(stresszoldó) és az immunredszert is segíti!

299. helenhadsell (válaszként erre: 295. - C42a13b98c)
2008. szept. 26. 10:32
Tudod, a férfiak elobb vagy utobb lecserélik a kovér, családnak fozo komoly háziasszonyt egy sárgarépa méricskézo csinos ápoltabbra.
298. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 295. - C42a13b98c)
2008. szept. 26. 00:46

Hát, tényleg negatív voltál.

Van egy olyasmi mondás, hogy ha a mondanivalóddal nem segítesz senkinek, senkinek nem teszed szebbé a napját, inkább tartsd magadban...

Remélem, megtalálod azt a fogyit, amiben a családod is követ, nem kell méregetni, és minden hozzávalót szeretsz. Még mielőtt nyugdíjas leszel...

297. c42a13b98c (válaszként erre: 296. - SIMON JOLIE)
2008. szept. 25. 22:37
De azzal se, amit nem vagyok képes életvitelszerűen csinálni...
296. SIMON JOLIE (válaszként erre: 295. - C42a13b98c)
2008. szept. 25. 21:33
Kifogásokkal nem fogsz lefogyni.
2008. szept. 18. 13:41

Bocs, de negatív leszek...

Ahogy ezt elnézem, a felét nem szeretem, ráadásul a napom nagy részét méricskéléssel tölteném. A családot kizárt, hogy rávegyem ilyesmire, így magamnak méregethetnék 60 g karfiolt meg 10 g répát(amit főve utálok), (kíváncsi vagyok, hogy nézne rám a piacon a kofa;-)) és főzőcskézhetnék külön...na, majd ha nyugdíjas leszek, kipróbálom talán, addig más módszer után kell néznem...:-(((

2008. szept. 16. 15:23
Az elős hét eredménye: -2,2 kg. Én nagyon örülök ennek. A heti másfél kilóval is kiegyeznék. Szóval műxik a dolog. :-)
293. SIMON JOLIE (válaszként erre: 291. - Ninababa)
2008. szept. 14. 21:29

Norbi csak leírt egy mintaétrendet, amit te változtathatsz, szokásaid szerint,csak ugyanúgy legyen meg a 4-5 étkezés. Tízóraira nem kell feltétlenül gyümölcs, de amit ilyenkor eszel legyen könnyű, kalóriaszegény.

Naponta minimum 30 perc, de szerintem minden nap 1 óra nem árt meg. És sokkal többet ér az ha reggel 30 percet mozogsz és este 30 percet.

És érdemes elkezdeni, csak az első hét nehéz utána könnyű. Én már annyira hozzászoktam, hogy nem kívánom az édességet.


Sok Sikert, SIMON JOLIE!

292. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 291. - Ninababa)
2008. szept. 14. 17:53

Hello! szerintem nyugodtan egyél almát, körtét, egy narancsot, stb. Csak a tartalmasabb gyümiket kerüld pl: banán, őszibarack, szőlő. Bár szerintem ebben az esetben is a mennyiség számít.

Mozogni meg annyit amennyit bírsz. :-) Legalább fél óra naponta.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook