Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg/hó forradalmian új Norbi update1 fórum

-10kg/hó forradalmian új Norbi update1 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -10kg/hó forradalmian új Norbi update1

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
261. 2577cdcc12 (válaszként erre: 260. - A9752c112e)
2008. aug. 26. 23:19
Norbi szerint az 2-es, de szerintem nem ezen fog múlni a fogyókúrád :o), lévén olyan könnyű egy szelet, hogy kalóriában szinte semmi...
2008. aug. 26. 22:29
A Wasa kenyérről mit tudtok?Megállja a helyét puffasztott búzaszelet helyett,amit ugye a kevésbé tehetősek esznek,update kenyér helyett?
2008. aug. 26. 17:43

Köszönöm :$


Jahj tegnap egésznap csak gyalogoltam :D este értem haza a vásárlásból, szóval kimaradt az összes edzés. Örültem, hogy megmaradtak a lábaim :D


Ma meg csak egy torna lesz este 1 óra.


A mai menüm:


...Reggeli egyben tízórai:

-3 db puffasztott rizs szelet sajtal ( melegszendvics szerűt csináltam belőle :D )

- paradicsom, uborka, norbi joghurtos öntet

...Ebéd:

-alma

...Uzsonna:

-natúr joghurt 2 kanál édesítővel

...Vacsora:

-sült hekk

-uborka


Szerintem fontos az is, hogy mit ittam/ ittatok:

Én ma Jana citromos vizet, light cola, szűztea, ivóvíz.



Ti mit szoktatok inni a 'diéta' alatt?

258. helenhadsell (válaszként erre: 256. - Bukovina)
2008. aug. 26. 14:29
én csak irtam ide , nem csinalok semmiféle szigoru update-et. Bocs, nem akartam offolni, sok sikert.
257. bukovina (válaszként erre: 255. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 26. 11:36

Gratula Szájmi!

Ügyes vagy!


csak ne add fel!


Sajnos nekem az elmúlt két napom csődtömeg volt. Szóval nem tartottam a szigorúságot. Kezdődött ott, hogy gondoltam nem a Fornettivel próbélkozom, hanem csinálok muffint. Több, jobbnál jobb receptet találtam, és nagy hévvel belekezdtem. És nagy hévvel meg is ettem!:-((

Szóval ebben a szigorú fogyiban maradok a Fornettinél, mert csak két darabot vesz az mebr, és akkor nem eszik meg 8-at. Mégha drágább is.

Az önuralmat tanulnom kell!Nekem ez a legnehezebb a fogyókúrában.


Torna: Én reggel egy tornát nyomok 30perc -1 óra, este 30 perc futás. Kb. Azt tartom fontosnak, hogy legalább az egyik meglegyen egy nap. gyakran mindekettő meg van. (pl ma)


tegnapi ebéd: szederleves (mennyei), sültcsirke comb, vegyes saláta fetával.


mai ebéd. zölbableves, brokkolis virsli, desszertnek alma-barackleves:-)(sajna nem tudom a desszertet kihagyni)


Sok erőt a mai naphoz mindenkinek!

256. bukovina (válaszként erre: 252. - Helenhadsell)
2008. aug. 26. 11:31

Üdv Helenhadsell!


Írsz magadról, hogy te most csinálod-e ezt az extra szigorú update-t, vagy csak érdeklődő vagy, mi az eredményed eddig, mi a célod stb.

Üdv itt amúgy.

2008. aug. 25. 07:38

Húú 2 hét + 3 nap alatt lement 4.1 kilógramm :$


Szóval ha így mennek le a kilók, akkor olyan 8 kilót tudnék fogyni egy hónap alatt. De most belehúztam/belehúzok :$


DEh buta vagyok, mindig itt lógok :D

DEh ez nálam ollyan, hogy az első pár hétben nagy a rajongás és utána lankad, mármint aaa rajongás lankad :D


További Sikerek Fogyást, Szájmi!

2008. aug. 24. 21:03

Ma 3 torna volt.( 60perc, 45perc, 45, perc) Reggel, délkörül, este. Az esti torna már annyira jó volt, hogy táncoltam is közben :D . A reggelim tudjátok mi, az ebédem: borsóleves, párolt zöldség, és sült hekk volt. A vacsim borsóleves :D nagyon szeretem. Oh és nemtudom, hogy mindenkinek megvan-e engedve vagy csak a vegáknak. Mert én a husok közül, csak halat eszek. Épp megfőztem a zöldteámat, megiszom és mivel annyira fáradt vagyok bedőlök az ágyamban és alszok.

Holnap nehéz nap áll előttem, reggel ( midnenjól megy) torna, és megis mérem magam, napközben vásárolok :P és este lesz csak megint torna. Szerintem a holnapi menüm szerény lesz, reggelire picit eszek, és a következő étkezés csak délután, este felé lesz. Lehet viszek magammal almát, tízóraira.


Az a baj, hogy ha elmegyek akkor, sehol semmilyen fogyós dolgot nem lehet kapni! Itt nem a boltokra gondolok, hanem pl: a Westendben az étkezőkre. Nézegettem, hogy talán valamit csak szabad, de nem volt olyan ami cukor és liszt mentes. A saláták jók lennének, de nincs olyan öntet ami fogyós lenne.

Ha a dunaplázában járok, semmi baj nincs mert, ott van Norbi gyorsétterem, de holnap pont nem arra megyek.


Ti ilyenkor mit csináltok? Otthoni szendvics? Vagy valami más trükk?

2008. aug. 24. 08:44

én már 6 napja nem mértem magam :S félek ráállni mert előző héten 3 napig egy dekát nem fogytam :D szóval majd hétfőn, ha olyan kevdem lesz megmérem magam. Ma nagyon jó napom lesz :S Reggel felkeltem ,de arra hogy vérzik az orrom. Utána reggelizni akartam és előtte teát ittam. ( valószínűleg a magas vérnyomástól lehetett a orvérzés, a magas vérnyomás meg a teától- volt már ilyenem) De annyira szomorú vagyok, mert egy hét van a suliig és addigra leakartam dobni egy pár kilót és vettem fogyis teát, meg zöldteát. A fogyisat azért mert picit hashajtó hatású, ami számomra tökéletes, mert megeszek egy falat paprikát és már telítetségérzetem van, és puffadt is vagyok. A zöldteát meg azért, mert mindenki javasolja. Ha az orvérzésem nem múlik el akkor sajnos abba kell hagynom a teázást :S Tudom, hogy norbi nem ajánlja a fogyós ( hashajtós) teát, de már csak egyhetem van, és nem hagyhatom, hogy ezen a héten ne fogyjak :S és mindenki tudja, hogy a nagy fogyásban is hazsnáltak hashajtót vagy vízhajtót. Norbi aztmondja, csak alexandra, de ez olyan mint az olimpia. Mindenki doppingol :D Én reggelire csak rio mare-t és fél kaliforniai paprikát eszek. Torna után, amúgysem leszek éhes. Tegnap 3 sor tornáztam, és ha réka után ma is megy, akkor megint 3 szor fogok. Mert arra gondoltam, ha itthon vagyok úgyis unatkozok, és ha unatkozok akkor éhes agyok, és nem szeretek éhes lenni, viszont torna után semmilyen ételt nem kívánok. Tegnap alig ettem, és azt is csak azért, mert norbi mondta, hoyg enni kell :D Szóval ha itthon vagyok egésznap akkor 3 szor esz torna, ha elkell mennem akkor 2 szer vagy 1 szer.


Tényleg ti hogy tornáztok, hány naponta?

Oh és kár, hogy elment erikasz. :(



Mindenkinek gyors és tartós fogyást, SIMON JOLIE!

:)

252. helenhadsell (válaszként erre: 251. - Bukovina)
2008. aug. 23. 20:04
A nyujtas az egyetlen hibaja a Rékanak
251. bukovina (válaszként erre: 247. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 23. 19:46

nyugi Simon Jolie, én naponta 2x mérem magam, (minden tiltás ellenére), reggel és este. És rám motíválólag hat...


Jó, hogy írtad a patisszon pörköltet, már kacsingattam vele, de tudtam, hogy fog-etetszeni...ki fogom próbálni.

Én ma tökfőzelék, sültcsirkecomb, meg őszibaraclevest ettem ebédte.

Tízóraira házi készítéső őszibarack joghurtot. mennyei. Jobb, mint a krémes, vagy a somlói, vagy a marcipán (na jó, az lehet, hogy jobb)

Jó hétvégét!


Ja! Ma megcsináltam a Réka 1-et (add önmagad). Tényleg kemény, pedig már edzve vagyok, de majd lerohadt a lábam. bocsánat. viszont azt durvának tartom szakmailag, hogy 40 percet végigfeszíted az izamidat, és nincs benne nyújtógyakorlat a végén. Azért van izomláza utána mindenkinek...Sajna. Pedig az izmaink egészsége miatt nagyon fontos lenne!

250. bukovina (válaszként erre: 249. - Helenhadsell)
2008. aug. 23. 19:41

Tudom!

De a lelkemnek van rá szüksége, nem a testemnek. És egyáltakán nem árta testnek sem. :-)

249. helenhadsell (válaszként erre: 236. - Bukovina)
2008. aug. 23. 17:41
A böjt nap az nem Norbis . Az Gizi Update. :-)
2008. aug. 23. 12:36
Én kiszállok egy időre. Mindenkinek sok kitartást és negatív kilókat!
2008. aug. 22. 18:33

Nah lehet nem törölnek, mert megadtam az "igazi" születési évem. "19" éves vagyok! :D



Sziasztok! Nahjó még mindig 17-1=** éves vagyok :$

Remélem jó lesz így :)


oooh és már három napja egy kilót sem fogytam :S ma megint rubint rékáztam :D picit lightosabban mert még izomlázam van! meg csináltam patiszon pörköltet :D


A nagy norbi könyben benne van a receptje, én annyival boloondítottam meg, hogy mikor kész lett, beleraktam egy hőálló tálba mozzarella sajtot tettem rá, megfűszereztem pici és beraktam a sütőbe :D isteni lett, két ebédre és vacsira azt ettem :D a reggelim meg egy db paprika egy rio mare-ral :D


Tudom, hogy hülyeség mindennap mérni magam, de ti nem szoktátok? :D

2008. aug. 22. 18:28
Jahjj törölnöm kell magam :S Mivel nem vagyok 18 éves :S no mindegy új névvel ismét regisztrálok! :P Nemsokára újra visszatérek :P addig is, sok sikert midnenkinek!
2008. aug. 22. 11:45

Sziasztok!

mai ebédem: őszibarackleves (ez a kedvencem...), tökfőzelék, csirkemell grillezve.

Tízórai: 2 db muffin


Kérdéseim: az őszibarack hanyas kód szerintetek, ugyanis megoszlanak a vélemyények.

És a szilva?

Vegetát lehet használni szerintetek a főszéhez sütéshez?

Ma tökfőzelékem inkább tökleves let. hogy a csodába kell behabarni szerintetek. Életemben ma főztem először...

Képzeljétek! Gondoltam ma finomságképpen eszek 2 db muffint. A vársovban (Kecskemét)4 helyen voltam, hogy ezt kérnék, mire nagy szemekkel néztek rám...végül elirányítottak az egyik üzletükbe, ahol bár volt muffin, de az eladó nem tudta megmondani, hogy ez update1-es-e...na klassz. most megnéztem a Fornetti honlapját, de az se túl informatív. mindenesetre benyomtam a két meggyes muffint.:-)

A hétvégén kipróbálom a gyilkos dvd-t...már totál várom...:-)

Tegnap óta végre 7-essel kezdődnek a kilóim száma! Ünnep nap volt tegnap!!!

2008. aug. 21. 22:42

Oh a mai tornázás a lábbénulásom miatt inkább csak egy kis laza alvás lett :D

DEh ma jól megmaszíroztam alábaimat egy izomlázra való krémmel:$

Holnap két edzést is tartok, ha jó lesz a lábam!.


Amúgy ma Az ebédem Bundás kenyér volt :D Olyan finom volt, még norbi kenyérből is hogy húú:$ Holnap szerintem valamilyen kész étel lesz, mert délelőtt kozmetikusnál leszek. Délután meg tornázok, nem marad idő a sütésfőzésre :P


Ma nem mértem a súlyom, deh holnap megmérem.



Nagyon sikeres fogyást mindenkinek, SIMON JOLIE!

243. SIMON JOLIE (válaszként erre: 236. - Bukovina)
2008. aug. 21. 16:48

Add önmagad! 5kg/hét ...Ez a DvD. Brutális :D Már két napja alig tudok járni :D

És balszerencsémre elaludtam a nyakamat is szóval teljesen lebánultam :D

242. SIMON JOLIE (válaszként erre: 241. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 21. 16:47
:) Azt hittem Tomira gondolsz :)
241. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 232. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 21. 13:12
Hát, azért csak akad valaki, akivel megoszthatsz egy kis norbis updates fogyis pizzát! :-)))
240. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 239. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 21. 13:00
Bocs, hirtelen felindulásból csak az utolsó hozzászolásodat olvastam. Örülök a sikereidnek.
239. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 238. - Bukovina)
2008. aug. 21. 12:58

Már éppen írni akartam egy számonkérő hozzászolást, hogy hova tűntél! :-)


A gyilkos dvd réka első dvd-je, az Add önmagad! 5kg/hét


A zöldbabfőzelékbe én zabkorpát és tejfölt tettem habarás/rántás helyett. Így is finom lett.


Ha ledarálod a zabpelyhet, akkor zabpehelylisztet kapsz, nem zabkorpát. A zabpehely a zabszem szétnyomásával keletkezik, ha zabkorpa a zabszem külső része. (Ha jól tudom.) Az biztos, hogy nem ugyanaz.


Hogy állsz a fogyival? Remélem, jobban mint én. Térfogatra mintha csökkennék, de kilóra nem.

2008. aug. 21. 11:04

Bocsi, hoyg sokadjára jelentkezem.

Kérdéseim:

1. melyik ez a bizonyos Réka gyilkos torna? Mi a pontos neve, címe?

2. Erikasz: mivel habartad be a zöldbabfőzeléket?

3. Szerintetek ha az ember fia, vagyis lánya ledarálja zabpelyhet az zabkorpa? Vagy a zabkorpa az valami más?? Amúgy az eddigi legolcsóbb zabpelyhet a LIDL-ben találtam: fél kilo, és 149 Ft!!!

237. bukovina (válaszként erre: 231. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 21. 11:02
Erikasz köszönjük a pizzareceptet, majd kipróbálom!! és írok.
236. bukovina (válaszként erre: 227. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 21. 11:01

Simon Jolie!

Tényelg ne menj el!!

Köszi, hogy ilyen kitartóan írod a dolgokat. Nekem segít.

tegnapi menüm: reggel: túrókrém kefírrel (aki szereti ajánlom, mert nagyon finom), ebéd: sült sertés hús, egy nagy adag salival, du. barack, szilva, meg estére még két szelet hús.

tegnap életm át először, hogy nem vagyok éhes! Többeet is ettem, mint szoktam.

Ma böjt nap...no comment:-)

235. bukovina (válaszként erre: 226. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 21. 10:59

Jó, hogy meggyógyultál Erikasz!

Én nem látom hogy símulna az arcbőröm vagy ilyesmi, de hogy rengeteg dicséretet bezsebelek az tuti. És ez hajt tovább a fogyókúrában. Naponta 2-3 dicséretet kapok az emberektől. Múltkor a szomszéd boltban levő pénztáros mondta, miközben kódolta a dolgaimat: Mennyi ment le, vagy 20? Először nem is értettem...majd leesett.

Én sokat vagyok emberek között, és ezért is lehet ennyi dicséret. Már többször kerültem olyan helyzetbe, hogy nem ismertek meg...

Szóval szép az élet!

234. bukovina (válaszként erre: 223. - A9752c112e)
2008. aug. 21. 10:56
Az egy hónap/-5 kg-nak meg örülj!!! Nem semmi. Nekem csak a fogyókúrám legelején ment így!!
233. bukovina (válaszként erre: 220. - A9752c112e)
2008. aug. 21. 10:55

Szia Aphrodite!


Én is megosztom veled: nekem ma vana 8. napom és kb 2 kg-nál járok.Ez nem tűnik túl gyorsnak, de ha ezt tartanám, az nagyon klassz lenne. Most még 10-et kel fogynom, és utána még 10 kg-t. Egyelőre nézzük az első 10-et! Amúgy -26 kgnál járok !!! Juhéééé! Azért kezdtem most bele ebbe az extra szigorú fogyókúrába, mert nagyon stagnáltam már, és ez kezdte elvenni a kedvem. Gondoltam valahogy fel kéne pörgetni. És ez nem rossz: 1 hét 2 kilo. Eddig 1 hónap volt két kilo.

2008. aug. 20. 19:41

Oh nemtudom, lehet kipróbálom, mert szeretek sütni, de ez a norbis liszt :D kikészít. hogylehet valami ilyen drága. :)

Már csak 11 nap van a suliig :S addi leakartam fogyni jósok kilót :D de nem úgy tűnik, hogy menni fog :S mondjuk ha még 3.5 kiló lemenne az nagyon jó lenne. Az az igazság, hogymár nemtudom mit csináljak :D tornázok minden nap. nem eszek sokat , inkább keveset többször, semmi hízlalalót, komolyan mondom akkor fogytam 0.7 kilót egyszerre egy nap alatt mikor két szelet tortát ettem. Régen mikor csak sima update-et csináltam akkor is 5 kilót fogytam 2 hét alatt és holnap után lesz 2 hete hogy elkezdtem és még csak 3.5 kiló.... És most mozgok is. Olyan rossz ez így.DE semmiféleképpen nem hagyom abba.

Ma sajnos elmarad az esti edzés ( reggel már volt) , mert mindenki itthonvan és nincs egy olyan hely ahol mozoghatnék anélkül, hogy valaki látna. Mindegy holnap is itthon leszek, szóval reggel torna és este is torna!


Am azt hogy értetted, hogy "kettőnknek" ? :D


"LIVE BURN", Szájmi!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook