Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg/hó forradalmian új Norbi update1 fórum

-10kg/hó forradalmian új Norbi update1 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -10kg/hó forradalmian új Norbi update1

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2008. szept. 14. 14:58

Sziasztok


Szeretném elkezdeni a diétát.Olyan kérdésem lenne hogy a tízórais gyümölcsöket a meggy meg eper meg ilyen szezongyümiket lehet valami mással helyetesíteni?Lécci irjátok meg hogy ti mivel helyetesititek.Meg még olyan h mennyit kell naponta mozogni?

2008. szept. 6. 20:32

Ma volt az utolsó napom sajnos.

Nekem csak 7.5 kg sikerült, de folytatom :) még ugyanennyi, vagy még 5 kiló és elmondhatom, hogy vékony vagyok :D

Remélem ti többet fogytok! SZiasztok!

2008. szept. 5. 16:57

Én nem is írok, mert senki sem válaszolna.


Már csak két napom van, és szerintem a két nap alatt nem sokat fogok fogyni, szóval végleges a minusz 7 kiló fogyás 30 nap alatt. Én folytatom tovább, mert belejöttem. Már csak pár kiló kell :)


Sziasztok! És írjatokmert akkor én is írok!

2008. szept. 1. 21:21

Én itt vagyok.


Mai kajálásom:

1 alma

1 pohár zöldség-gyümölcslé

norbis finomfőzelék

1 mozzarella


torna:

zsírégetős dvd

pár gyakorlat lábra


70 napom maradt még a szülinapomig. Heti másfél kilónak kellene lemennie.

2008. szept. 1. 21:03

Elkezdődött a suli és senki sem ír ide. :S


Miért van ez? :(

2008. aug. 30. 21:01

Oh remélem letudsz 15-öt dobni.


Én most tartok minusz 5.8 kg-nál.

3 hét alatt ment le ennyi. Norbi azt mondta, hogy csak 30 napig lehet ezt a diétát csinálni, de én mivel elvagyok így addig csinálom, míg vékony nem leszek. De nem olyan vékony, amelyikre azt mondják hogy normális testalkatú, nem-nem, hanem VÉKONY.


Mindenkinek Sikeres fogyást, SIMON JOLIE!

2008. aug. 30. 12:26

Na, rendeződni látszanak a dolgaim, így visszatérek norbihoz. Ma újra indítom a számlálást, a szülinapomig (november) szeretnék úgy 15 kilót ledobni, a maradékot meg újévig.

Mai menü:

alma

finomfőzelék

norbi zsemle tojássalival


Még nem döntöttem el mire tornázzak ma, de van választék. Remélem este még menni fog egy órás gyaloglás is.

2008. aug. 28. 18:40

Nemtudom ti, hogy álltok, de én 2 hét+ 5 nap alatt 5.1 kilót adtam le. Ha belegondolok, hogy már csak 11 nap van akkor elszomorodok :D mert nem lesz meg a - 10 kg/hó. Persze tudom, hogy ez a szám a 150 kilósokra érvényes, de jó lenne még 5 kiló minusz. Az az igazság, hogy egyszer pár napig nem fogyok semmit, más alkalommal meg 2 nap alatt 1 kilót. Remélem begyorsul azutolsó napokban.


Ti hanyadik napnál tartotok?

És mit gondoltok, hány kilót adtok le 30 nap alatt, valamint a 30. nap után abbahadjátok vagy nem?

2008. aug. 27. 19:55

Rántott zöldség Szájmi módra:

(recept)


Ma nagyon finom vacsit ettem.

Rántott zöldség-et. Ugyebár maradt norbi kenyerem, és nem akartam megenni kenyérként és arra gondoltam, hogy csinálok belőle 'kenyérmorzsát'. Azt hiszem 3 vagy 4 szelet maradt. Beraktam a 200fokos sütőbe és hagytam, hogy kiszáradjon. Kb. 30 perc kellett hozzá. Utána fogtam egy reszelőt, és lereszeltem. ( tudom, hogy lehet kapni kész zsemle morzsát, de egyrészt nem volt itthon, másrészt drágább mint így) Ugye tojást is lehet egyhéten négyet. És bepaníroztam a zöldségeket...DE liszt nélkül. A norbi liszt 1000 ft/ félkg, ezért kihagytam. A zöldségeket ( brokkoli, sárgarépa, stb) megsóztam picit, majd beleraktam először a kenyérmorzsába, majd a tojásbamajd megint a kenyérmorzsába, deh lehet egyszerűbben is, mégpedig úgy hoyg tojás és utána kenyérmorzsa. Közben az olaj forró volt beledobtam őket, és barnára sütöttem. Én Norbi ketchuppel ettem és nagyon nagyon sok volt :D az utolsó falatokat akutyák kapták, mert ényleg nagyon sok.Sőt még tojás és kenyérmorzsa is maradt, amit a maradék zöldségdarabokkal elkevertem, és kisütöttem, olyan lett mint egy szójafasírt :D Nagyon laktató és pénztárca barát.

A zöldséget ugyebár lehet helyettesíteni hússal, de én vegetáriánus vagyok.



Mindenki egye magát soványra, SiMON JOLIE!

2008. aug. 27. 17:17

Most mindendkettőtöknek válaszolok egyszerre. :)

Először is feladni a legkönnyebb, de ha nagyon nem megy, akkor valóban egy másik diétát kell választani, ami szerinted betartható. A fogyókúrában az a lényeg, hogy bizonyos dolgokat el kell hagyni. Én imádom az édességet, a sült krumplit és minden olyat ami hízlal, de van rajtam néhány plussz kiló -nem 50 ahogy írtad- , amit mások nem vesznek észre, de én látom sajnos így tehát magamért csinálom. Úgy gondolom, hogy ha magamért ennyit nemtudok megtenni, hogy nem eszek édességet és hízlaló dolgokat akkor ott már nagyon elvan rontva valami. A másik... Szerinted Norbi attól olyan izmos, hogy hetente 3 szor tornázik keveset? :D:D jóvicc.... Rubint Rékának se a 30 perces semmilyen tornáktól lett izmos hasa. Lehet, hogy a fiad lehetnék kedves villers, de úgy gondolom, hogy lényegtelen a fogyókúránál. Mindenkin ugyanolyan zsírréteg van és a mozgásban pedig a fokozatosság a lényeg. Első nap az egy órát nagyon lightosan csináltam meg :D És mikor már simán ment, akkor vettem egy nehezebb dvd-t. Most, hogy már Réka első dvd-je is simán megy- amitől először két napig nem tudtam megmozdulni, annyira fájt a lábam- mostmár könnyedén megcsinálom. Ezért nem elegendő napi egy óra. Norbi tényleg modnja, hogy nem jó a rengeteg mozgás, de ez emberfüggő. Ha már megsem érzed a napi egy órát miért ne csinálhatnál napi kettőt? Norbi és még sokan mások azt mondják, hogy mozogni öröm. Szerintem is így van. Nem azért mozgok már mert muszály, hanem azért mert akarok. Mikor nem csináltam meg legalább egy órát egy nap akkor bűntudatom van, és általában morcos is vagyok.

A diétával kapcsolatba még annyit, hogy nyugodtan csináljátok a sima update-t , ha nem akartok gyorsan fogyni. Én úgy vagyok vele, hogy ne keljen egy évig fogyóznom pár kilóért. Valamint, ha már lefogytál és a bőröd is feszes már, akkor egyszer egyszer nyugodtan ehetsz azt amit akarsz. Nem kell Update, de nem szabad túlzásba vinni és sokat ell mozogni, mert ugye a mozgástól nem fogysz deh nem is hízol. Ha azt is abba hagyod, akkor jó uton haladsz az újboli elhízás felé.

A mozgásról meg annyit, hogy mértékkel, de a mértéket magunk választjuk. Ha szereted csinálni akkor csináld. Szerintem a sima update nem fogyókúra, ahogy norbi is mondta. Azoknak találták ki akik nem tudnak leszokni a hízlaló dolgoktól.

Szerintem ugyanúgy lehet valaki édesség függő, mint cigaretta függő. És a ciginél is az van, hogy aki mindenféle bogyókkal, meg tapaszokkal próbálkozik ismét cigizni fog. Legalábbis a többség igen, viszont akik leteszik és azt mondják, hogy nem nagyobb százalékban hagyják el véglegesen a cigit.

Ha belegondolunk finom a csoki, de nekem miért kell azt ennem? Azért mert szüleink, nagyszüleink a szánkba nyomták. Alap esetben megse kóstoltuk volna. Ugyanez van a kenyérrel és a többi felesleges dologgal. A hülye emberek kitalálták és meggazdagodnak belőlünk. A csoki nem olyan dolog, amire a szevezetünknek feltétlenül szüksége van. A hús olyan, nem a zsíros, mert éppen elég zsíradék van más termékekben is.

Sajnálatos, hogy feltalálnak hízlaló dolgokat. Sokan már nem is érzik a természetes édességet az ételekben, mert annyi cukrot fogyasztottak.


Picit hosszan írtam, de senki ne adjon "mérget" , még az ellenségnek sem! :)


Sikeres Fogyást, SIMON JOLIE!

281. helenhadsell (válaszként erre: 280. - Bukovina)
2008. aug. 27. 11:57
pl az adatlapomon ott van az altalam hozzaszolt temak kozott
280. bukovina (válaszként erre: 279. - Helenhadsell)
2008. aug. 27. 11:53
Nem találom. tegnap olvasgattam jó hosszan, csak elfelejtettem betenni a kedvencekbe. Help me!
279. helenhadsell (válaszként erre: 278. - Bukovina)
2008. aug. 27. 11:40
Gyere! Kell az a kettes kod :-)
2008. aug. 27. 11:28

Húha!

Érdekes irányba ment a beszélgetés. Ma reggel nagy döntést hoztam: feladom ezt az extra szigorú diétát. Hatékony, ezt látom magamon is, de annyira feszült és ideges vagyok tőle, hogy az agyamra ment...Egyelőre még jól visel a környezetem, de én magamat nem.

Ezzel senkit nem akarok lehúzni, cask bátorítani, ha bírja, csinálja!!!

Gyakorlatilag egy dolgot változattaok vissza: pl gyümölcsöt ehetek nyugodtan. Most amíg ilyen sok zöldég van, maradok az 1-es ebedeknél, ezeket nagyon megszerettem...

Megyek az update fórumra...:-))


Szép napot mindenkinek!!

277. helenhadsell (válaszként erre: 276. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 11:23
Akkor valami emo-s lehet.
276. 2577cdcc12 (válaszként erre: 275. - Helenhadsell)
2008. aug. 27. 11:18
Állítólag fiú...
275. helenhadsell (válaszként erre: 274. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 10:56
Tulajdonképpen fiu vagy lany?
274. 2577cdcc12 (válaszként erre: 273. - Helenhadsell)
2008. aug. 27. 10:54
Dehogy izgulok :o), láttam a korát, a gyerekem lehetne, ha időben elkezdem. Csak nem értem, hogy minek ez a nagy fanatizmus, főleg ilyen fiatal szervezettel, ami baromi könnyen fogy-alakus még.
273. helenhadsell (válaszként erre: 271. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 10:52
Ne izgulj hogy lebolondozott, fiatal még nagyon. Majd 10 év mulva máshogy fog irni amikor a felesleges 50 kiloját probálja leadni.
272. 2577cdcc12 (válaszként erre: 269. - Helenhadsell)
2008. aug. 27. 10:48
Szerintem is igazad van teljes mértékben :o)
271. 2577cdcc12 (válaszként erre: 268. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 27. 10:47
Lehet, hogy bolond vagyok, bár ha az neked nem tiszta, hogy a heti 7-8 edzés felesleges, és káros, akkor elég keveset tudsz az egészséges mozgásról. Én nem hiszek feltétel nélkül Norbiban, ahogy Te sem, lévén a Norbi kenyér is kenyér... Az az ember, akinek van tudása a táplálkozás területén elég jól tudja ötvözni a különböző diéták ésszerű, és kevésbé ésszerű részeit. És bármennyire a sziveden is viseled Norbi módszerét, van benne néhány rész, ami nem az ésszerűségre utal...
270. helenhadsell (válaszként erre: 268. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 27. 10:44
Nem akarok a dolgaitokba beleszolni, de igenis irja és mondja a Norbi hogy nem ajánlja a tul sok edzést.
269. helenhadsell (válaszként erre: 267. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 10:41
Szerintem is jobb, de ez lehet hogy személyes. 2-3 szelet teljes kiorlésu rozs Wasa egy salátával jobb mint fél kilo cukormentes fagylalt vacsira :-)
268. SIMON JOLIE (válaszként erre: 264. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 10:40

Te nagyon bolond vagy. Ha valaki 11 kor reggelizik, mert akkor kelt fel, akkor neki olyat kell ennie mint, ha ebédelne? :D Leírtam, hogy elcsúszott a napom és ez nem rendszeres. Valamint norbi annyit mond, hogy hetente 4 szer kell edzeni, viszont azt nem írja, hogy 7 szer 8 szor nem lehet. És egyáltalán nem koplalok, sőőőt mindig jóllakok :) Az az igazság, hogy ha norbiban hiszel, akkor ne alexandra féle dolgokat egyél. Szerintem ha ennyire egyedi diétát akartok, akkor adjatok ki a nevetekkel ellátott termékeket. Amúgy én még norbi kenyeret sem eszek. Nem hízlal, de nálam akkor is kenyér marad. Mondjuk egy valamit nem értettem-deh betartom- mégpedig azt, hogy a zöldség is megvan határozva, hogy mennyit lehet, pedig a zöldségek nagyon jók....


Folyt. Köv. ha hazaértem...Sziasztok!

267. 2577cdcc12 (válaszként erre: 266. - Helenhadsell)
2008. aug. 27. 10:33
Sőt, lévén nem gyorsan felszívódó szénhidrát, szerintem jobb, akkor is ha 2-es. Hogy a puffasztott rizs mitől lehet 1-es, az rejtély...
266. helenhadsell (válaszként erre: 261. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 10:29
Szerintem egyébként csak uzleti okokbol 2-es a Wasa,mivel az alexandra szponzora. Semmivel nem roszabb, mint a puffasztott rizs vagy buza.
265. helenhadsell (válaszként erre: 264. - 2577cdcc12)
2008. aug. 27. 10:26
Bizony, bizony . Heti 3-4 edzést ajanl, és rendszeres étkezést.
264. 2577cdcc12 (válaszként erre: 263. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 27. 10:11
Ha Norbizol, akkor Norbizz? Norbi szerint egyél rendszeresen, normálisan, és mellette tornázz (de ne naponta háromszor), ehhez képest nálad az ebéd alma... Ez nem norbizás, hanem koplalás, a torna része (háromszor egy nap? Minek?) pedig szintén nem ajánlott Norbi szerint.
2008. aug. 27. 07:22
Szerintem meg ha Norbizol akkor Norbizz :) és ne alakítkasd át. Szerintem nem véletlenül rakta 2-esbe. Nincsenek véletlenek :P
262. helenhadsell (válaszként erre: 261. - 2577cdcc12)
2008. aug. 26. 23:22
én is 1-nek veszem
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook