Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg/hó forradalmian új Norbi update1 fórum

-10kg/hó forradalmian új Norbi update1 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -10kg/hó forradalmian új Norbi update1

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
81. adri25
2008. febr. 10. 13:10
már 2.hete én is Norbizok
2008. febr. 9. 14:15

sziasztok

én ma fogtam bele a norbi update1 es kurába.

van esetleg valakinek már 1 hónapos tapasztalata hogy hány kilót fogyott?

2008. febr. 9. 13:46

hát csajszik!


én ma bűnbeestem, készítettem apumnap islert és ettem belőle kettőt is. Most majd ezerrel tornászhatok. :)

2008. febr. 8. 23:57

szia Lyzz!


Ha gyors fogyást akarsz elérni, akkor csak egyest egyél,esetleg reggel ehetsz kettest is, mert szerintem azért elég nehéz kibírni,hogy csak egyeseket együnk. Meg napi torna! És ez csodákat művel :)

77. Lyzz20
2008. febr. 8. 23:27
Sziasztok, érdekelne a dolog, hogyha mindent eszek, csak ugye időbe az súlymegtartó diéta, ugye? Ahhoz, hogy sokat fogyjak 5-10 kg szeretnék, ahhoz csak egyeset egyek egész nap?
76. adri25 (válaszként erre: 68. - Szepijuci)
2008. febr. 8. 12:41
Szia. Én reggelente álalában,1 teljes kiörlésű zsömle felét eszem meg( jövő héttől már én is áttérek a puffasztott búzára,a kenyér reggelire azért hiányzik,bár anno amikor lefogytam akkor s megengedtem magamnak 1 szelet kenyeret reggel) Ebédre általában én is párol zöltséget és valami husit eszem. A vacsora vagy virsli vagy joghurt,esetleg puffasztott. A vasárnapi menüben engedélyezek magamnak 1 kapucsínót,és kirántott húst( Csak tojásba és teljes kiörlésű lisztbe van forgatva) A puffaszott is 1 -es kódú,így oké. Futni már hétvégén akarok ha nem lessz sár,csak kevés időm van a szakdoga írás miatt.
75. f848559bc2 (válaszként erre: 66. - Missagi)
2008. febr. 8. 12:17
Sya..kösy h írtál...tudnál nekem bővebben erről a Norbi dologról írni??nagyon megköszönném...
74. anett59 (válaszként erre: 73. - 9854c8384b)
2008. febr. 7. 18:41
Sajna ezt még én sem tudtam kideríteni.Nincs sehol feltüntetve!
2008. febr. 7. 18:39
Szerintetek mennyi kalória lehet a norbi hamburgerben meg a mákos palacsintaban vanilia öntettel? Tudom, h 1-es kód, az étterembe vettem, de akkoris:)
72. missagi (válaszként erre: 71. - Anett59)
2008. febr. 7. 18:38
Én meg azt hittem a rizs az totál tabu! Köszi csajok, mindig tanul újat az ember... :DDD
71. anett59 (válaszként erre: 70. - Szepijuci)
2008. febr. 7. 16:48
Igen,mind a kettő 1-es. És nagyon jó,mert nehezen emészthető,tehát több kalóriát égetünk velük,és tovább tart a telítettség.
70. szepijuci (válaszként erre: 69. - Missagi)
2008. febr. 7. 11:32
De a puffasztott rizs az update szerint 1 es. És a zabkorpa is jó nem?
69. missagi (válaszként erre: 68. - Szepijuci)
2008. febr. 7. 10:09
Szerintem a rizsben soka szénhidrát...
68. szepijuci (válaszként erre: 67. - Adri25)
2008. febr. 7. 07:23
Szia! Én általában majdnem minden nap tornászok, vagy táncolok,mert szerintem a tánc is nagyon jó megmozgat minden izmot,és mellete még élvezem is.Én reggel általában joghurtot,meg norbis kekszet,vagy müzlit eszem,délben párolt zöldséget hallal, este meg vagy jogcsi vagy puffaszott rizs, mikor hogy.Mondjuk a 7kg lehet tényleg sok,már az is jó lenne, ha 4-5kg menne le.Te mit szoktál enni?A puffasztott rizs az nem baj ugye?
67. adri25 (válaszként erre: 61. - Szepijuci)
2008. febr. 7. 06:31
Szia. Én szobabiciklizem és ha jobb idő lessz futni is szeretnék. Nem tudom,de nekem 7 kg 1 hónap alatt nem hiszem,hogy menne,de azért megpróbálom. Én minden reggel 1 fél teljeskiörlésű zsömlét azért megeszem,utána pedig megpróbálok csak 1-t enni. Te hogyan csinálod?
66. missagi (válaszként erre: 59. - F848559bc2)
2008. febr. 6. 21:04
Szerintem Norbizz mint mi többiek és mindenképpen mozogj is. napi fél óra, mindegy mi csak pörögjöna pulzus és úgy leugranak a kilók! Én szaunázok is hozzá, mert egy hónapig megállt a fogyás, de azóta újra beindult...:))
2008. febr. 6. 21:02
Képzeljétek ma vettem egy szobabiciklit, akciós volt , úgyhogy mostmár itthon is megy a kondi ezerrel!! :)))
64. missagi (válaszként erre: 61. - Szepijuci)
2008. febr. 6. 21:01

Szerintem nyugodtan tornázz csak kardiomozgás lenne a lényeg. Bicikli-futás fogyaszt, szálkásít (napi 30-40 perc).Én ezt csinálom plusz 1-2-esekkel a Norbit 3.hónapja és eddig 6 kg ment le. Hajrááá!

Ja és a lényeg h nagy súlyokkal ne dolgozz mert akkor épül az izom és vastagodnak a formák.

63. anett59 (válaszként erre: 62. - 9854c8384b)
2008. febr. 6. 20:06

Szia!!

Persze,hogy lehet enni! A só fontos ásványa a szervezetednek,csak nem szabad túl sósan enni,főzni. Tudni kell ebben is megtartani a mértéket!

2008. febr. 6. 19:34

Nah sziasztok! Hétfőn kezdtem az update-t lement masfel kg.. mondjuk tény, h enni is alig van időm, meg ha fogyozok a kaloriat is szamolom attol fuggetlenul h 1est kodot eszek es a napi 1000 kaloriat eszem. most vasaroltam be, a cba ban talaltam norbi-s pultot és a hűtőben van mindenféle finomság, de hát megvárom a holnapot... :)

Örülök, h olvastam, h más is most kezdte az update-t egy hete én még sose próbáltam.

KÉRDÉS: SÓT LEHET ENNI? liszt, cukrot nem.. sehol nem talaltam ra valaszt. köszi!!!

2008. febr. 6. 07:38

Szia Adri!


Ezekszerint te is így jártál mint én.Hát jó nagy hülyeséget csináltunk az biztos,de 5-7 kg szerintem lemegy 1 hónap alatt, csak akkor tényleg nem szabad semmi 3-asat enni, nagyon 2-eset se kellene.Én csak azt nem tudom,hogy mennyit tornásszak,mert azt sem akarom,hogy nagyon izmos legyek,mert abból,meg nehezebb fogyni,de ha nem tornászok eleget, akkor nem tudom, hogy úgy milyen hatásos lenne. Te hogy csinálod?

60. adri25 (válaszként erre: 58. - Szepijuci)
2008. febr. 5. 19:55
Szia. Én is hasonló cipőben járok,2 év Norbizás,aztán 10 hónap depresszió,és + 7 kg. Már 1 hete ismét Norbi szerint kajálok,remélem sikerül majd a plussz kilóimat leadni. Nekem sajna az édesség a gyengém. Én is a jó időt várom,mert szeretek futni.
2008. febr. 5. 19:41
Sziasztok!!Én most írok ide először és hát ez nyilván meglepő nekem egy hatásos jól bevállt fogyi módszerre lenne szükségem...ami persze nem a koplalást jelenti....bárki aki tud nekem segíteni kérem írjon...magasságom 175 és 80kilo vagyok...szeretnék 70alá menni....segítsetek...köszönöm
2008. febr. 5. 19:36

Sziasztok!


ÉN már 2 éve updaten élek és 63kg-ról sikerült 49kg-ra fogynom.Mivel szakács vagyok sajna visszajött 6kg és ezt szeretném leandi.Egyébként ajánlom mindenkinek, mert tényleg nagyon jó.Kb én is olyan vanatikus lettem, mint a NF házban lakók.Csak sajna mostanság párszor bűnbe estem, és ezért jöttek vissza a kilok.De most ismét visszaállok és szeretnék újra 49-50kg lenni.Szerintetek mennyi idő lesz? Jó lenne ezt ebben a hónapban leadni, ha jó idő lesz holnap megyek is futni. Mindenkinek sok sikert kívánok és sok mínusz kilokat!

2008. febr. 5. 19:16

Sziasztok!


Van 1-2 doboz természetes biorostom (AKTÍV ÁRPA), amire nekem már nincs szükségem.

100%-an beleillik a fogyókúrás étrendbe, én ezzel helyettesítem a vacsorámat, de volt úgy hogy az egész napi étkezésemet ezzel pótoltam.

Jóval ár alatt adnám oda, ha valakit érdekel, írjon privit.

2008. febr. 5. 19:03

Sziasztok! Most regisztráltam, még új vagyok itt! :) Most hogy megy a nagy fogyás gondoltam leadom a karácsony után feljött kilókat... 70 kg vagyok és 175 cm. 65-re le akarok fogyni, csak h ne legyen már ekkora a hasam:):)

Ma van a 2. norbi napom:) Most kezdtem el.. De nem sokat tudok enni a suli miatt sem...mert folyamatosan óráim vannak. Ma pl ettem: czeazar saláta (norbi 1-es étteremből), alma, fél narancs, utána egy jó darabig semmit. Este 5 körül 4 norbi 1es turo rudit, de csak azért, mert nem volt más a tescoban, amit gyorsan betudnék kapni. egy tejföl (12%-os) és most este egy komplett norbis kaját, vmi csirke zöldséggel, éhesen elég jól esett:) de amugy nem szeretem ezeket a mikrós kajákat. Van aki hasonlo kg-ról indult és milyen eredményeket ért el? ennyit edzel? csak 5 kg-t szeretnék fogyni kb.. köszi a választ =)

2008. febr. 5. 08:18

momó: Szerintem 1 éves gyereknél már nem is tragédia ha vége a szoptatásnak. :)

Nekem most 2 éves a kisfiam én 9 hónap 1 hétig szoptattam. Végig menstruáltam sajnos, borzalmasan nehéz volt olyankor amikor megjött mert a kisfiam nem szerette az ízét, elfordult stb... 9 hós lett elkezdtem egy kicsit diétázni, kocogni, nem durván csak úgy lazán. 1 hét telt el és nem kellett neki a szopi, gondolom fogyott is a tejcsim meg az íze is változhatott. Szépen levált. És semmi nem látszott a kedvén meg a súlyán sem. Olyan természetesen vége lett és nekem is könnyebb volt utána "csak" menstruálni... :)

Szóval hajrááá!

2008. febr. 4. 23:03

Sokat ettem magam miatta, hogy mibe kezdjek és hogyan. Egyedül attól féltem, hogy kevesebb lesz a tejem. Tudtam, hogy a minősége marad a régi, mert amit nem viszel be, azt a szervezetedből vonja ki a tejtermelés. Muszáj volt belekezdenem, mert a gyerek már nem picur(1 éves múlt), és ha addig halogatom, amíg szopik magától(előreláthatóan házasságáig:D ), akkor sok ideig szenvedek még a fölösök miatt. És az sem jó senkinek. Úgy voltam vele, ha kevesebb lesz, akkor azonnal abbahagyom. De szerencsére semmi változás. Igazándiból a folyadékbevitel a lényeg.

Ez nem diéta számomra. Szerintem a fontos tápanyagok bekerülnek:zöldség, husi, gyümi, főzelék, a megfelelő időben. Úgy gondolom, fehérlisztre és cukorra nincs szüksége a szervezetnek, üres kalóriák. Már terhesen is így táplálkoztam, az orvos támogatott, mondván a két dolog fölösleges, ebből csak zsírt nyer az ember.

A norbizást ajánlom mindenkinek, mert életmóddá alakítható és ez a lényeg. Köszi Kriszta75! Hajrá!

53. Kriszta75 (válaszként erre: 28. - Momó18)
2008. febr. 4. 08:19

Szia!

Szopi alatt nem szabad diétázni, én pl. Norbit sem enném. A babádnak minden tápanyagra szüksége van, amit Te adsz meg neki az étrendeddel. Vége a szopinak bátran mindent kipróbálhatsz. Sajnos mióta befejeztük a szopit (kb.3 hónapja) felszaladt 5 kg, uhogy most én is keresek hatékony és gyors fogyókúrát.

52. Lyzz20 (válaszként erre: 41. - Sanda)
2008. febr. 3. 20:49
A birodalom nem omlik össze. Arról szól az egész, hogy a magyar nyelv az alátámaszt szót és a bizonyitottat egy kalap alá veszi, nyelvtailag persze nem egy és ugyanaz. És norbi azt irta a könyvében, hogy alátámasztott, erről szól az egész. Riportba pedig elhangzott és ez viszont az ujségok nem emelik ki, hogy a bevizsgált norbi termékek, jó, az van bennük és rajtuk, ami a cimkéjükön. Én egy hete csinálom a diétát és fogytam 1 Kgramot, de csak egyszer mozogtam. most kezdek belejönni.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook