Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg/hó forradalmian új Norbi update1 fórum

-10kg/hó forradalmian új Norbi update1 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -10kg/hó forradalmian új Norbi update1

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
231. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 230. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 20. 19:15

A trükk az, hogy nincs fenn mostani fénykép rólam.

Mivel elég magas vagyok (182 cm), kevesebbnek tűnik a súlyfelesleg.


A pizza receptje természetesen titkos, de csak neked, csak most elárulom. :-)) Sajnos kell bele norbi kenyérliszt is, de fél kilóból süthetsz ötször kettőtöknek, szóval szerintem megéri.

10 dkg norbi kenyérliszt

10 dkg búza- vagy zabkorpa (én felesbe csináltam)

1 tojás

joghurt

melegvíz + élesztőpor (ha jól emlékszem két

kiskanállal tettem bele)

Összekutyultam az egészet úgy, hogy egy gyúrható tésztát kaptam, pihentettem (kb. 15-20 perc). Kiolajozott tepsibe tettem, de odaragadt, lehet hogy a sütőpapír szerencsésebb alá.

Én most fokhagymás-tejfölt tettem a tetejére, mert rengeteg tejföl van itthon (az férjem vásárolt). Gomba, paprika, paradicsom, két lightos mozzarella ment a tetejére. Nem lesz olyan mint a nem fogyis pizza, de szerintem nagyon finom lett.

A tészta nem jó, ha túl puha, mert akkor olyan nyers érzete van, nyújtsd ki jó vékonyra, szerintem. Először sajt nélkül sütöttem, majd a sajtot rágrilleztem. Azt hiszem, mindent leírtam.

Nem lesz olyan mint a nem fogyis pizza, de szerintem nagyon finom lett.


Ha megsütnéd, számolj be, milyen lett.

230. SIMON JOLIE (válaszként erre: 228. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 20. 15:09

23 Kg??? DEhát a képeidet nézve nem láttam, hogy lenne rajtad annyi felesleg .


Pizza: Oh látom 'isteni' lett. Ez norbi update 1-es? Hogy csináltad? :D Én is akarok pizzát enni. Csak 1000 ft-ért fél kiló norbi lisztet nem fogok venni. :) SZóval akkor leírnád a receptet? Persze csak ha nem titkos :D


Igen az első dvd-jét csináltam :D deh jóóó :D mindegy szerintem nagyon jó hiszen nagyon fárasztó. majd ha kipihentem a az ieiglenes mozgáskorlátozott állapotot akkor megint csinálom :D


Sziasztok!

2008. aug. 20. 14:22
Húúú, igen tuti lett a pizza! Egy istennő vagyok!! :-)))
228. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 227. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 20. 14:04

Nehogy elmenj a fórumról!!! Olyan jó, hogy az ember nincs egyedül norbival. :-)


Itt vagyok, visszatértem ma már a norbira. Megint pizzát csinálok (még benn vana sütőben). Most saját kitalált receptet próbálok, mert a múltkor nem lett jó a tésztája. Ha ez beválik, minden másnap pizza lesz a menü! Ma már megpróbálkozom a tornával is. Ha jól sejtem, te a réka első dvd-jét csináltad, attól időszakosan én is "lebénultam". Sajnos egy idő után a térdem is fájni kezdted, szóval csak akkor térek majd vissza rá, ha már csak 10 kiló van. Összesen 23 kilót szeretnék leadni.

Estére fincsi zöldbabfőzeléket csináltam.

2008. aug. 20. 13:44

13. nap / 3.5 kg minusz


Jahjj ma Szerda van :D Ez aaa 13. napom :)

Eredmény: -3.5 kg

Nagyon nagyon fáj a combom! Tegnap vettem Rubint Réka dvd-t és vele tornáztam. Az egész 40 perces volt, de a csaj olyanokat csinált amiket én még soha életemben :D és pattogott és ááá :D A lábformáló rész végén össze is estem :D Nem bírta a lábam. De folytattam. Ma meg reggel a 2008-as ducitréninget csináltam. Nem nagy szám, de még midnig alig tudok lábraállni :D Este megint tornázok valamire, még nemtudom mire, deh lehet rékát majd csak holnap csinálom.A reggelim 3 db ( mint a medvesajt, háromszög) ömlesztett sajt. Light 20 %-os. Az ebédem meg párolt zöldség feta sajttal és salátaöntettel ( Upd.1-es). Desszert : Norbis fagyi. Uzsira szerintem csak egy db natúr joghurt lesz vacsira meg zöldségzöldséggel és egy pici mozarella.

Az az érzésem, hogy feleslegesen írok ide :D mert rajtamkívül má sem írja le a napját, mit evett stb. :) Szóljatok nyugodtan ha senkit nem érdekel :D


Válasz Erikasz: Ha nem jövőhét utáni héten kezdődne a suli, akkor nem izgatna, hogy minél hamarabb menyjen le rólam a kiló. SZóval betegség közben nem is szabad folyózni. Én ha beteg vagyok akkor csak vergődök, nyögök :D megse tudnék mozdulni, és enni is alig tudnék viszont a teát literszámra innám :D AMúgy te/ti hány kilót szeretnétek leadni?

Én minél többet :D Ami legyen 10 kiló vagy több.



"LIVE BURN", SIMON JOLIE!

2008. aug. 20. 11:37
Nem tudom, kinek mi a tapasztalata, de nekem még az arcbőröm is letisztult mióta a norbizok. Gondolom a cukor és liszthiány.
225. adri25 (válaszként erre: 223. - A9752c112e)
2008. aug. 20. 09:22
Szerintem ez is szép eredmény.
2008. aug. 19. 23:05
Az én eredményeim sajnos most nem mérvadók. Beteg lettem és elég sok mézes-citromos teát ittam. Holnap visszatérek a fogyihoz. Kb. két kiló ment le a múlt héten.
223. a9752c112e (válaszként erre: 222. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 19. 22:57
Köszönöm,hogy megosztottad velem az eredményeidet!Én eddig nem vezettem fogyinaplót,azt sem tudom,hogy hány napja csinálom,de kb 1 hónapja.az eredmény csupán -5 kg.De ez csak sima update-tel,nem a -10 kg/hó-val.Elég sokat bűnöztem,és szinte semmit nem mozogtam.Be fogok keményíteni.
222. SIMON JOLIE (válaszként erre: 220. - A9752c112e)
2008. aug. 19. 17:41

:) Tudom hogy erikaszh hoz szól a kérdésed, de én is megosztom veled! Én pontosan 12 napja csinálom és az eredmény 3.3 kg. Ebben bennevan a szülinapom is mikor ettem tortát. Nem norbis torta, sima, cukros, lisztes torta :D.

És én is kíváncsi lennék, hogy ti mennyit fogytatok és háyn naponta tornáztok/mozogtok?


"LIVE BURN", SIMON JOLIE!

2008. aug. 19. 00:08
Ja ,elnézést!Az iménti kérdéseimet erikaszhoz intéztem.
2008. aug. 19. 00:07
Te a -10 kg/hó-t csinálod?Mióta?Eredmény?
219. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 218. - A9752c112e)
2008. aug. 18. 23:41
Igen, szerintem tudnád csinálni norbiliszt nélkül is. A hoxán találsz rengeteg jó receptet, nézz körül pl. a zabkorpás fórumon. Csak az elszántságodon múlik a dolog, így aztán tuti hogy meg tudod csinálni.
2008. aug. 18. 23:10
U1 lisztek és U1 kenyér nélkül is lehet ezt a diétát csinálni?Nagyon édesszájú vagyok,mondhatni édességnarkós!A húsokat,halakat viszont kevébé stzeretem,de azért talán rá tudnám dumálni magam.Segítsééég!Én olyan kövér vagyok!
2008. aug. 18. 19:07

Oh képzeljétek, nagyon jó a mai napom! :P Ugyebár mondtam, hogy vasárnap reggel többet mutatott mint két nappal ezelőtt. ( ugyenolyan körülmények voltak) És tegnap 2 vékony szelet tortát ettem 3 órakkor, de ezen kívül szinte egésznap mozogtam, két edzés volt, ebéd előtt nagytakarítás ebéd után anyám helyett elmosogattam, mert unatkoztam és azzal is kalóriát égetek, és a másik edzés estére maradt! Tegnap is több mint 3 litert ittam és ma megmértem magam és nemtudom, hogy-pedig tegnap tortát is ettem- 2.7 minusznál tartok! :D És ez aaa 10. napom! Tegnapi ebéd: húsleves ( csak zöldség + lé), görögsaláta, sült hekk, torta. A reggeli csak egy pohár kakao volt ( U1) a vacsi meg egy kis görög saláta megint.

A mai nap: reggeli vaalmilyen sült hal zöldséggel, ebéd sajnos kimaradt, helyette norbi updqate 1-es "mikrós" babfőzeléket és 1 túrórudit (U1)

Azért nem ebédeltem, mert ma egésznap egy wellnes fürdőben voltam, szaunáztam, termál vizesztem és nagyon jó volt :) Ha tomi ráérne csütörtökönis mennék, de nem ér rá, szóvalcsak jövőhéten! Eddig nem jártam, deh mostmár rendszeresen fogok! Hazajöttem, utána bedöltem az ágyba és most keltem fel! :) Most megyek ugrabugrálni, és válaszolok egy tanácsadónak (fogyóval kapcsolatban kérdeztem). Azt írta, hogy nagyon jó, hogy már ilyen fiatalon is odafigyelek mit eszem. :D:D:D ( nem fogom neki írni, deh csak azért , mert nem vagyok vékony :D amúgy ennék mindent!)



UI.: A paradicsom leves ( rizs, cukor nélkül) Update 1-es ebben a "-10 kg/hó'-ban.



További sikeres fogyást, Szájmi!

216. Malbe (válaszként erre: 215. - Bukovina)
2008. aug. 18. 16:46
Hát én úgy olvastam az előbb, hogy a parileves az 3-as, de nem hiszem, hogy nagy bűnözés lett volna:)
2008. aug. 18. 12:18

Kaja ügyben ma kipróbáltam a rakott cukkinit (hús nélküli), és nagyon fimom. Ajánlani tudom nektek! Nekem nem volt nagy bizalmam hozzá.

Tegnap paradicsomleves, sült hal (busa), és egy nagy rakás saláta volt. Fimom...Ja és két Norbi puding. Azt lehet szerintetek?

214. bukovina (válaszként erre: 209. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 18. 12:17

Üdv Mindenkinek!


A tornára reagálnék: én nagyon szeretem Alexandra dvd-it, azok közül is a zsírégetés, és a 200% a tuti, ajánlani tudpom mindenkinek. Ezt reggel nyomom. Esténként meg futni járok, 4 km, 30 perc.

2008. aug. 17. 20:45

Jahjj ma 4 dekát híztam :S reggel mértem és leesett az állam, utána felöltöztem és egy órás edzést tartottam, majd az egész lakást kitakarítotatm anyámmal ettünk, csak egyeseket ettem kivéve a két vékonyszelet torta (sajnos) deh utána elmosogattam ( rengetek mosatlan volt , de nem baj legalább azzal is égett picit a kalória) majd egy sült halat ettem ( U1-es) és mentem megint tornázni. Megint több mint 3 L vizet ittam. Összességében 2 órát tornáztam.

Ma iszom, egy fogyós teát ami picit megfog hajtani, deh nem baj, mert egyszer nem árt.

Holnap szaunázni fogok és nagyon nagyon update 1-eseket eszem csak. Lehet veszek valamilyen aerobik dvd-t is. Még nemtudom. Jahjj szülinapomra kaptam sok sok pénzt, és egy új telefont. Ez a második új :D Tomitól is azt kaptam, de nem baj, két kártyám van :P

Remélem többet nem fordul elő, hogy hízok akár egy dekát is....

Mindenki azt mondta, hogy azért van , mert hoyg a zsír helyett izom lesz, és az ugyebár nehezebb. Hát hiszek nekik -ill. próbálok hinni nekik- és nem adom fel a reményt.



UI: Malbe-nek: Szerintem Norbival nem kell koplalni. ( tapasztalat)



Mindenkinek sikerek fogyást, SIMON JOLIE

212. Malbe (válaszként erre: 211. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 17. 07:38

Helló!

Én már több mint 2hete Norbi étrenden vagyok, az éhségérzet az csak lassan múlik el. De a szépségért meg kell szenvedni:)

211. SIMON JOLIE (válaszként erre: 210. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 16. 21:12

Két kis szelet! Amúgy most végeztem a tornával és a pancsizással.

Képzeljétek ma több mint 3 liter vizet ittam, ill. 3 liter ásványvíz + sima víz, kakó .

Szóval ma rengeteget ittam és megvolt a másfél óra edzés, a végére meg beiktattam egy pici súlyzózást is!

A születésnapom nagyon "izgalmas" volt:

-evés

-ivás

-alvás

-edzés

-hoxa :D


Picit szomorú is voltam, hogy ilyen unalmas, de még csak a 16.at töltöttem be :) ( milyen picike vagyok)

Ez hanyadik nap? 8. hmmm remélem lesz 20.-is :P


Kitartás! Kitartás! Kitartás!

Nekem és mindenkinek!


Jóéjt!

210. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 209. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 16. 20:56

Héj! az előbb még csak egy szelet torta volt, most meg már hirtelen kettő??! :-))


Én vagy gyorsgyaloglok, vagy Réka ill. Alexandra dvd-jére tornázok. A szalagos dolgok még nem próbáltam, pedig van egy a polcon.

209. SIMON JOLIE (válaszként erre: 208. - 2bc7365ec9)
2008. aug. 16. 18:41

Szülinapom| Nagyon nagyon köszönöm :)


Pizza| Oh nem én csináltam :) Rendeltem, pedig szeretek sütni. Csak az a baj, hogy ha én sütném megenném az egészet, így jobban járok ha csak rendelek, vagy a gyorsétteremben eszek.

Ma - a melegszendvicsen kívül- tízóraira update fagyit ettem, ebédre riomare tonhalat, zöldséggel, egy szelet kenyérrel, uzsit kihagytam, vacsorára ( 18: 00kor) pedig lecsót ettem :D a normál updateben 1-es ebben akönyben nem találtam meg, de az összetevői alapján egyes. Most megyek tornázni másfél órára, vagy lehet többre, mert holnap 2 szelet tortát mindenféleképpen ennem kell - pedig bűntudatom lesz, ahogy ismerem magam, de születésnap torta nélkül? olyan mint a csoki csokinélkül. :)

Oh és arra gondoltam, hogy kilehetne egészíteni a norbidvd ugrabugrálást, azzal a tornaszalaggal. Valakinek esetleg van tapasztalata? vagy ti kivel/mivel/hogyan tornáztok, mozogtok?


Sikeres fogyást!| SIMON JOLIE

208. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 207. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 16. 10:53

Szerintem a borsó jöhet, de a kukoricát inkább hanyagold. Borsókeményítő nincs, viszont kukoricakeményítő igen.


A hétvége egyelőre még egy nagy kérdőjel. Nincs nagy kedvem a konyhába tenni-venni.

Talán kipróbálom a pizzát. SIMON JOLIE- te hogy csináltad a pizzát? A zabkorpás recept szerint?

Ja, és BOLDOG SZÜLINAPOT!

2008. aug. 16. 09:54

Sziasztok!


Jahjj a tegnapi napom sajnos csak melegszendvicsből és sok zöldségből állt. A melegszendvics persze norbi update egyesekből állt és nem egyszerre ettemsokat, de akkor is rossz érzés :) Nah mirőlbeszélek a mai reggelim is ez deh nagyon szeretem. Ettem hozzá paprikát uborkát paradicsomot és ittam kakaót. Televagyok :D ma valamikor bekell iktatni egy másfélórás aerobikot. Holnap sajnos bűnözni fogok. :S Egy szelet feketeerdőtortát fogok enni. Sajnos nem tehetek mást, születésnapom van ma:$ holnap ünnepelünk :P Deh megebszéltem magammal, hogy pluszba többet edzek . Jahjj nagyon televagyok, pedig egy db melegszendvicset ettem csak meg kakaót. És ma leis mértem, hogy mennyi update kenyeret ehetek és sajtot :P sajtból kevesebb is lett. A tízórait halasztani kell, mert 12 perc és tízóra. Majd 12 körül tízóraizom, az ebéd úgyis csak 1-2 kor lesz kész. A süteményekről annyit, hogy nekem általában mindegy hogy milyen édes dolgot eszek, csak finom legyen és kipróbáltam a norbis fagyit ( erdeigyümölcs-joghurt) . Lehet hogy azért ízlett mert bűntetlenül lehet enni :D de Finom volt! Réka azt mondta, hoyg egy egész dobozzal meglehet enni :D de én csak 3 kanállal tudtam, és akartam. Szerintem egy doboz túl sok lenne és ártana a fogyásnak.


Tényleg ti szombatvasárnap mit főztök, ha főztök?

Oh és egy + kérdés: A sima update a zöldborsót, kukoricát ugyebár 2-esnek ítélte.Ebben a könyvben viszont egyes. Ez csak a vegetáriánusoknak van? Mert én is vega vagyok de, ha alapból 2-es akkor én kihagyom.

És Tomi sógornőjenek gyógyszertárja van és ha midnen igaz árulnak pulzus és kalóriaszámláló órát. Nemtudom ti hogyvagytok vele, de én szeretnék egy ilyet, jó lenne tudni mikor dobom fel bakancsot és, hogy közben mennyi kalóriát égettem :D


Nyah jó fogyást, Sziasztok!

206. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 205. - Bukovina)
2008. aug. 15. 14:41

Én nem bírnám ki süti nélkül. Végül is a hozzávalók ugyanazok, mint amit a norbi ír a kiskönyven, csak más összeállításban. A könyv elején felsorolja, hogy mit lehet enni, azokhoz tartom magam.


Ma egy almát ettem délelőtt, délután tökfőzelék, este hal.

205. bukovina (válaszként erre: 204. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 15. 11:43

Üdv Simon Jolie a fedélzeten! Jó, hogy benéztél. Nagyon bíztató!

Én most vagyok 3. napos. Kezdem megszokni.

Na de! Azt nem értem, hogy hogy nem avgytok éhesek???? Én az első két nap majd megpusztultam...Tegnap csak kettőkor tudtam enni, de az ájulás kerülhgetett. lehet, hogy amiatt, mert hozzászoktam eddig a kettőig evéshez, és kb 3-4 szer ettem eddig.

Erikasz! Te eszel sütit ebbena szigorú rendezserben? hogy van ez? Gondolom update 1-es süti, de ilyet lehet? Én azt hittem csak azokat, amik a kiskönyvben benne vannak?

A vacsi azért gond, mert futni járok este. És kell az energia, mert a jelenlegi mennyiségtől nem bírnám 6-kor a futást. Eddig bírtam...de érzem, hogy ezt is szokni kell.

Mai kaja: reggel. tejbe zabi (mint a tejbegríz, nagyon finom), tízórai: Norbi puding, két kis savanyú alma.

ebéd: paradicsomleves, gönygyölt virsli (ma csináltam először, de nagyon finomnak ígérkezik), vacsi: szintén ez a virsli.


Szép napo, sok erőt.

2008. aug. 14. 20:51

Oh :D Most jöttem ki a zuhanyból és zuhany alatt arra godnoltam, hogy ma mit ettem, mert valahogy túlsoknak érzem :D. Ma reggelire csak kakaót ittam , mert én sem- mint te se kedves erikasz- nem voltam éhes. A kakó ugyebár keserű ( szerecseni "macskakakaó") és édesítőszerből állt. Imádom ezt az összeállítást :D Sokkal krémesebb az íze mint az instant kakaónak. A tízórait mivel vásárolgattam kihagytam, deh a dunaplázában jártam és nem hagyhattam ki a norbi gyorséttermet. Elkell mondanom, hogy mikor megláttam azt hittem, hogy bevan zárva , mert egy lélek sem volt ott. DE egy próbálkozást megér- gondoltam- odamentem Tomival és egy kövér, duckó bácsi kérdezte, hogy segíthet-e ( ez a kérdést csak azért tette fel , mert kötelező) kb 3 szor kellett megkérdeznem hogy van-e vegetáriánus pizza?! Azt mondta szelet van. ( gondoltam,oké ez is 4 szer bukott, deh nem lényeg. Szóval kértem 2 szelet pizzát és egy kis light kólát ( ehez volt kedvem) Leültem. Tomi egy másik pizzázóban vett pizzát.(léynegtelen) elkezdtünk enni és 5 perc alatt telelett az egész :D Már nem volt ülőhely norbinál, máshova kellett menniük az embereknek. ( ezzel azt akartam mondani, hogy úgy hatottunk az emberekre, mint a nektár a légyre.) Az uzsona 2 szelet norbi kenyérből és light mozzarella sajtból összeállított melegszendvics. Utána összetakarítottam itthon ( mert ez is kalóriát éget :D )és utána egy vagy másfél óráig tornáztam. Callanetics volt a soron, Norit majd a kipihentebb napjaimra tartogatom :) Majd " vacsira" egy kóstólásnyi óvári sajtot ettem és ittam egy pohár almaecetes vizet( 2 kanál almaecet+ egy pohár ivóvíz) . A sok-sok jó tulajdonságát nem sorolom, neten rálehet keresni. És most bocsánatot kérek, hogy ilyen hosszan írtam, deh szeretek "locsogni-fecsegni". :)



Sikeres fogyást midnenkinek, SIMON JOLIE!

203. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 201. - SIMON JOLIE)
2008. aug. 14. 18:08

Hello SIMON JOLIE!


Akkor te vezetsz jelenleg a hat napoddal!

Velem szintén az a helyzet, hogy többet eszek nobival mint nélküle. Pedig a mennyiségeket is tartani kellene, nem csak a kódokat.


Remélem rendszeresen benézel ide ezentúl és beszámolsz a sikereidről.

Esetleg leírhatnád néha, hogy mit ettél, hátha kapunk néhány jó ötletet.

202. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 200. - Bukovina)
2008. aug. 14. 18:04

Az a baj, hogy túl jól bírom. Tegnap egész nap ettem a sajtos zapehelytallér, olyan finom lett.

Mára joghurtos gyümitortát csináltam, ezt eszem egész nap. Hiába nincs benne szénhidrát, az agyam mindig azt mondja, hogy süti, tehát hízlal. Próbálom megmagyarázni magamnak, hogy nem, nem hízlal, mégha finom is. :-)

Én délelőtt csak gyümit eszek, este kizárólag tiszta fehérjét, vagy semmit.

Emésztési probémáim nekem szerencsére nincsenek, hála a sok rostnak.


Szerintem ha leszoktál a vacsorázásról, és jól bírod, akkor csak a Norbi kedvéért ne szokj vissza. Én képtelen lennék azt a reggelit enni, amit ő mond. Egyszerűen nem vagyok éhes du. kettőig-háromig.

Ma este találkozóm van Rékával kétszer húsz perc erejéig. :-)


Holnap tervek?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook