Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » -10kg/hó forradalmian új Norbi update1 fórum

-10kg/hó forradalmian új Norbi update1 (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: -10kg/hó forradalmian új Norbi update1

2008. febr. 20. 14:23

Képzeljétek, 2 napot a szüleimnél voltam, és bűnöztem is (rizs, tészta, túróstáska), és a mérleg mégis kegyes volt hozzám :) Bár tornáztam is keveset, és a szénhidrát 1 óra körül volt, de a túrósbatyu 5-kor csúszott le :(

De azt mondtam, hogy ettől nem fogok hízni, és bejött!!! (valami pozitív gondolatos filmet néztem éppen, azt mondták, így kell csinálni, a gondolatnak is van ereje... hát nem igaza lett?!juhéééjjj!!! Azért máskor nem leszek ilyen laza.

140. 4b6a2525df (válaszként erre: 137. - 9854c8384b)
2008. febr. 19. 13:18

Biztosan, főleg ha változtatsz az étkezési szokásaidon is.

Egyet azonban tarts szem előtt. Csak annyit sportolj most is, amennyit mindig is fogsz, mert ha kevesebbet mozogsz (a megváltozott étkezési szokásaid mellett) vissza fogsz szedni és csalódott leszl és akkor megint valami jojóeffektushoz vezető diétát fogsz csinálni.

Ennek viszont nincs értelme.

Legyél kicsit türelemes magadhoz, inkább 2 hónappal tovább tartson annak az utolksó egy másfél kilónak a leadása, de az akkor biztos lent is marad:):)És tulajdonképpen azt már rajtad kivül senki nem látja rajtad. Te is csak azért látod, mert a mérleged mutatja:)

139. 4b6a2525df (válaszként erre: 136. - 22f56b42c8)
2008. febr. 19. 13:14

Hát ez remélem nem igaz:) Esetleg a fele idő alatt:), de akkor is csak kis életmódváltoztatással.

Szerintem nagyon sok függ a kortól. A fiatalok, akiknek rendben a hormonháztartásuk, nincs pajzsmirigy problémájuk lényegesen könnyebben fogynak, mint az idősebbek. A legnehezebben azok fogynak, akik túl vannak a változókoron, a legeslegnehezebben pedig azok, akiknek ehhez még hozzájárul egy pajzsmirigy alulműködés betegség. Ez még fiatal korban is nagmértékül elhízáshoz vezet. Idős korban pedig szinte lehetetlenné teszi a fogyást.

Szóval én minden fiatal nőnek azt tudom mondani, hogy amég el nem éri a változókor küszöbét (és ezt nem korra értem, hanem a fizikai jelenségekre, ugyanis lehet ez negyvenéves korban is) addig fogyózzon, és próbálja meg megtartani az álomsúlyát, mert ezután már csak szélmalomharc következik nagyon sok nőnél (nálam is:( ezért mertem ezeket leírni.

Bár most azért van egy kis reményem, ugyanis pajzsmirigy problémán hála az égnek nincs, ugyhogy már csak a lustaságom kell legyőzni és le fogok tudni fogyni.

2008. febr. 18. 22:56

csorieva:))))))

jól esett amit írtál! kidobom a csokit :D

Najó nem, de belém nem kerül! :D

2008. febr. 18. 22:55
szerintem amennyi idő alatt felszedted és mondjuk nem mozogtal, ha most elkezdesz fele annyi idő alatt leadod.
136. 22f56b42c8 (válaszként erre: 134. - 4b6a2525df)
2008. febr. 18. 19:35
anyum valami olyasmit hallott hogy ki kell számolni mennyi idő alatt szedte fel valaki a felszedett kilókat , és azt az idöt kell rászánni a leadásra duplán... de ez olyan izé... mert én 4 év alatt szedtem vel magam 160 kilóra 75 röl (egy kaloriaszegény diéta után) szal akkor nekem 8 év alatt kéne lefogynom a 91 kiló fölösömet... de abbol 9 hónap alatt már 44 kiló lement , majdnem a fele,szal ez igy nem nagyon reális... szerintem a fogyást nem nagyon lehet kiszámolni... nekem magátol megy hol gyorsabban hol lassabban...
2008. febr. 18. 19:31
bár ha lemenne akkor megelégednék még 50 kiló minusszal is:D
134. 4b6a2525df (válaszként erre: 130. - 9854c8384b)
2008. febr. 18. 19:30

Azt a mon sherryt add oda a szomszédasszonynak:) Komolyan mondom, vagy űlj le és edd meg az egészet együltő helyedben, vagy tüntesd el a lakásból, mert azért vagy éhes, mert állandóan ez a csoki jár az eszedbe.

A másik: próbálj meg hetente egyszer a mérlegre állni. Mondjuk minden hétfőn reggel.

Az csak természetes, hog este többet mutat a mérleg mint reggel. A kaja csak benned van, meg egy csomó víz is.

Szerinted 15 nap alatt híztad meg az 5 kilót? Ugya, hogy nem. Akkor ne is várd a testedtől, hogy ennyi idő alatt szabaduljon meg tőle.

Ráadásul nem is nagy súlyból kell leadnod, és azt bizonyára tudod, hogy kicsi súlyból a keveset is nehezebb leadni.

Tűzz ki magad elé reális időpontot.

2008. febr. 18. 19:29
elfelejtettem: ez a 9. hónapja hogy csinálom a fogyit:)
132. 22f56b42c8 (válaszként erre: 131. - 9854c8384b)
2008. febr. 18. 19:28
a tegnapi diétás csoki este megtette a hatását , :D ujabb fél kiló minusz reggelre ugyhogy összesen 44 kiló minuszom van. még 46, és felet kell fogynom akkor leszek álomsulyban 69 kiló:)))) ami utojjára 12 évesen voltam...:(
2008. febr. 18. 19:26

füge mennyit fogytál eddig? és mennyi idő alatt?

Grat a kitartásodhoz! :)

2008. febr. 18. 19:17

szinedit jo h kiirtad h 1-2 óra alatt elmulik ez a "falási görcs" :)

nekem van egy mon cherrym a szekrényben, de ellenállok, de nagyon megkívántam az előbb...

tényleg azért stagnál a súly, mert regenerálódik? én nem eszem sokat, csak annyit, ami elég... 1500 kalóra max és ma van a 15. nap és már érzem h "kivagyok" éhezve, de eszek gyümölcsöt meg minden félét de azért mégis rossz, h nem látom a fogyást. már 3 kg-t fogytam de most pl a mérlegen 68 vagyok reggel 67 volt én már nem birom követni... ha este lennék a mérlegen 65 akkor nagyobb erővel menne a fogyókúra, csak billenjen már át azon a sz*ros piros csikon ami elvalasztja az 5-öt a 0-tól!

:-)

2008. febr. 18. 11:55
remélem mert már kezdek bekattanni:)
2008. febr. 18. 11:02
Na ezért vagy ügyes!Nem adod fel.Nem sokan tudnak ilyen kitartóan fogyókúrázni.Biztos hamarosan munkát is fogsz találni.
127. 22f56b42c8 (válaszként erre: 126. - Szinedit)
2008. febr. 17. 22:58

szia:)

na szoval 1 órát-néha másfelet kondizom naponta, de nem az elejétöl hanem kb 3 hónapja..

feltettem olyan képet is milyen akarok majd lenni:D én Jenifer lopec csipőcentijével 109 centivel nagyon boldog lennék... vagy az álmommal a 69 kilóval...

van zabálhatnékom igen... ez sztem sose fog elmulni tejjesen. ha ilyenem van akkor vagy 1 es kódos kajábol eszem kicsit többet, ha végképp elszakad a cérna akkor diétás csoki... nem szoktam szünetet tartani. már igy is nagyon lelassult a fogyás..de azáért lassan lassan haladok... csak az a bajom hogy nem találok munkát:((((a tulsulyom miatt nem vesznek fel sehova.. ha ott lennék nap közben biztos gyorsabban menne a fogyi..:D

126. szinedit (válaszként erre: 116. - 22f56b42c8)
2008. febr. 17. 21:28

Szia!

Hát bizony ügyes vagy, és büszke is lehetsz magadra, mert nem semmi, amit eddig véghez vittél!Tornázol is, vagy csak a kaja, amire odafigyelsz? És mit csinálsz, amikor a "falhatnék" rád tör? Van ilyen érzésed néha? Nekem a ciklusom változásával van pár nap, amikor ki tudnám zabbantani a hűtőt, aztán iszok helyette, vagy eszek 1-es kódú kaját, de olyankor jól esik kicsit sajnálni magam, pedig az nem jó. Ez csak néhány percig vagy max. 1-2 óráig tart, de utálom. Egyelőre még azon a szinten vagyok (néha), hogy fogyózok és nem életmódot váltottam.

Szoktál néha szüneteket beiktatni a fogyiba, vagy folyamatosan csinálod, amióta belekezdtél?

Na jó, most már annyi mindent kérdeztem, csak győzd megválaszolni :)

125. szinedit (válaszként erre: 117. - Anett59)
2008. febr. 17. 21:20

Szia!

Köszönöm a bíztató szavakat, nem adom fel, mert már eddig is volt sikerélményem, kezdik észrevenni az emberek a fogyást, és ha most nem sikerül, akkor soha, nagyon keményen elhatároztam. A szűzteát viszont elfelejtem, mert az hagyján, hogy görcsöl a hasam, de a hányingert utálom, elég volt a terhesség alatt!

Ha Te is fogyózol, akkor sok sikert és kitartást kívánok!

124. 22f56b42c8 (válaszként erre: 123. - Pancsosz)
2008. febr. 17. 18:31

szija

ügyes? miért is???

2008. febr. 17. 18:15
Füge,nagyon ügyes vagy!Gratulálok!!
2008. febr. 17. 18:13
Sziasztok.Én is próbálok az update szerint étkezni.Még szoptatok,ezért délelőtt eszek 3-as kódú ételeket módjával.Így is sikerült 6 hét alatt 4 kilót fogynom.
2008. febr. 17. 16:08

szijasztok

raktam fel magamrol babás képet:) sztem tök cuki voltam.. de az már rég volt:D

2008. febr. 17. 11:55
nah valaki irjon már! :)
119. anett59 (válaszként erre: 118. - Gyongyusz84)
2008. febr. 17. 08:38

Szia!


Akkor miért nem Norbi sütiket eszel?

Van egy raklapnyi sütemény recept amit megehetsz!

Én sajnos akármit mondhatok,ez csak rajtad múlik!!!

El kell véglegesen határozni magad,nem fogyókúraként,hanem életmód válltásként kell felfogni!

2008. febr. 16. 22:38

Sziasztok!


Én új vagyok itt, sajna minden nap elkezdem a fogyózást, de estére mindig abba hagyom. Egyszerűen nem megy. Max 3 napig bírtam Norbizni is. Nem bírom megállni a sütizést. Pedig fogynon kéne 10 kg-ot...

117. anett59 (válaszként erre: 115. - Szinedit)
2008. febr. 16. 21:37

Szia!


Ne keseredj el a stagnálásod miatt! Ez normális,mert hirtelen nekilódultál a fogyásnak,most pedig regenerálódik a szervezeted. Tehát,kitartás!! Nem feladni egy kis kudarc élménytől!!

A hasgörcseid pedig tényleg a szűsz teától vannak,én is jártam már így vele.

116. 22f56b42c8 (válaszként erre: 115. - Szinedit)
2008. febr. 16. 13:50
o én bármit szivesen megosztok veled:) sok sikert a továbbiakban is, biztosan sikerülni fog:)
115. szinedit (válaszként erre: 114. - 22f56b42c8)
2008. febr. 16. 13:18
Igen, én januárban kezdtem, eddig 9 kg ment le, de most stagnálok, nagyon nehéz, mert zabálhatnékom van. Hát egyáltalán nem tűnsz 160 kg-osnak, bár rajtad is arányosan oszlik el. Én 99-ről kezdtem, azt mondtam, itt a határ, nem akarok 100 lenni, 98-cal szültem 2 éve. Aztán fogytam egy kicsit, de a szopi alatt csak jöttek a kilók, és semmivel nem ment le, hiába sanyargattam magam. Most nagyon elhatároztam, remélem menni fog, nekem 30 kg-ot kéne ledobnom. Sok sikert Neked, eddig is nagyon ügyes voltál, tiszteletem a kitartásodnak! Majd benézek ide többször, és mesélj, hogy haladsz, szurkolok, aztán adhatsz okos tippeket nekem is :)
114. 22f56b42c8 (válaszként erre: 113. - Szinedit)
2008. febr. 15. 21:58

:)

jól értetted. a tervezett fogyás fele a 45,5 kiló:)

most van február szoval ez a 9. hónapja hogy fogyizok. először atkinseztem kb 38-40 kiló minuszig, aztán mentem át fokozatosan norbira mert ezt már lehet csinálni életmódszerüen de atkinst nem nagyon...

hát mint a képeken is látszik 160 kilórol indultam , a legproblémásabb részek deréktol lefelé vannak... csipő segg.. lábak.. de azért a többi sem elhanyagolható:D

te is fogyizol vagy csak érdekel a téma?:)

113. szinedit (válaszként erre: 110. - 22f56b42c8)
2008. febr. 15. 21:52
Mióta fogyózol? Milyen módszerrel kezdtél a kúrába? Vagy végig norbiztál? Kitartás, nagyon ügyi vagy!
2008. febr. 15. 21:49
Vagy nem jól értelmezem? a 45,5 kg a tervezett fele?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook