Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zsákutca vagy szerelem? fórum

Zsákutca vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. aug. 5. 19:21
Higgyétek el, megírnám. Épp úgy, mint ahogy Ti is az arctalanság mögött fröcsögtök, én vagyok olyan korrekt, hogy megírnám, bárhogy is alakulna, hiszen nekem is és azoknak is tanulság, akik nem ilyen okosak, mint Ti :)
2016. aug. 5. 12:37

Ez jó vicc:)

Én akkor sem szabadulnék meg tőle, ha elhajtana, 22 éve tart, 20 a lányunk, a tenyerén hordoz mindkettőnket:)

Csak láttam már karón varjút, nők között dolgoztam mindig, innen az infók.

89. PöttyösPanka (válaszként erre: 88. - Kicsimanóci)
2016. aug. 5. 08:44
Ahogy neked is egy "barátnőd" nem tud megszabadulni a férjétől :D Mondjuk ez megmagyarázza, miért látod ilyen borúsan a dolgokat.
2016. aug. 5. 08:32

Akárki akármilyen baromságot írhat ide. Gondolod, ha nem jól alakul, megírná? És nem szépítene?

Pasika kihasználja a lehetőséget, csaj pedig ki van ettől (és magától) nyúlva.

87. b87edf0413 (válaszként erre: 86. - Kicsimanóci)
2016. aug. 4. 22:48
Kicsimanóci, a neveddel ellentétben süt belőled a tömény jóindulat :) az egy másik fórumtéma lenne, hogy vajon mi váltja ezt ki belőled? :) de ez már csakis a Te problémád :) tudod, én lehet, naiv vagyok, de sosem leszek egy olyan rosszindulatú, mint ahogy ehhez az egészhez álltatok egy jópáran :) Nyugodalmas jó éjszakát :)
2016. aug. 4. 21:41
Aztán majd hidd el magadnak is.
2016. aug. 3. 22:19

Sziasztok. Ahogy ígértem, jelentkezem.

Nagyon jó kis minivakáció volt, jól éreztük magunkat. Este sütögettünk husit, nagyon ízlett Neki, azt mondta, hogy ha tudja, hogy ilyen ügyes vagyok, már megkérte volna a kezem hamarabb, de persze ez csak egy poén volt :) Aztán másnap összebújás, városnézés, ideális nap volt tényleg :)

Hogy hogyan tovább még nem tudom, de ma elhívott moziba. Továbbra is kedves, aranyos, meglátjuk.


Nos, az én beszámolóm itt véget is ért. Köszönöm, hogy drukkoltatok. Igyekeztem megfogadni a tanácsotokat, meglátjuk, mi lesz ebből ezek után. Mivel úgy érzem, hogy picit rosszabb indulatú beszólások is voltak, így nem írnám le a dolog folytatását, legyen az jó vagy rossz. Ha valakit érdekel, írjon nyugodtan privátot, szívesen mesélek :)

Köszönöm!!!!

84. ina87
2016. aug. 2. 16:40
ezt a dolgot előbb kellet volna tisztázni mint h bele ugrani de ez a vonat már elment...
83. michelle.r (válaszként erre: 78. - Kicsimanóci)
2016. aug. 1. 08:41
Ez igaz. A nem döntés is egy döntés; döntés a nem mellett.
82. massalhangzo (válaszként erre: 77. - B87edf0413)
2016. júl. 31. 22:21

erdemes lenne azon elgondolodni, kell-e lelkesedni olyan pasiert, aki ezt nem viszonozza ugy, ahogy te szeretned


nem kell nehany randi utan szerelmet elvarni, de ha ugy erzed, hogy a srac mast szeret es veled haverilag szexelgetne, akkor ne menj bele, mert kesobb nem csupan egy lelkesedest vesztesz, hanem fajni fog. ha ugy erzed, a srac tul van az exen es odavan erted, akkor pedig hagyd alakulni a dolgokat

81. 1abbb5d144 (válaszként erre: 80. - PöttyösPanka)
2016. júl. 31. 22:10
Jó, mert én nem írtam semmi rosszat arra sem, hogy neked sikerült.
80. PöttyösPanka (válaszként erre: 74. - 1abbb5d144)
2016. júl. 31. 20:43
Bocsi, nem veled akartam ellenséges lenni, hanem azzal, aki lelibázta a kérdezőt.
79. 1abbb5d144 (válaszként erre: 78. - Kicsimanóci)
2016. júl. 31. 12:58
ez így van
2016. júl. 31. 12:32

Tudod kicsilány, nem ott van a kutya elásva, hogy 3. randin szexeltetek vagy nem. (Mielőtt beállítanál itt mindenféle konzervatívnak mindenkit).

Szimplán az számít, hogy kellesz vagy nem, megfogta-e benned valami, vagy nem.

Rokon lányka is 3. randi után szexelt, azóta is együtt járnak már egy éve, a srác a tenyerén hordozza, imádják egymást, közös jövőt terveznek, mert annyira jó minden együtt.

Nálatok csak te tepersz, a srác nem. Ezen két napi lepedőgyűrés sem fog változtatni, de hajrá!

2016. júl. 31. 12:08

Sziasztok. Köszönöm az emberi hozzászólásokat :) Igazándiból nem az a bajom egyes hozzászólókkal, hogy megmondja a véleményét, hanem AHOGY azt tálalja. Bízom benne, csak az anonimitás teszi ezt, az életben másképp reagálnak az emberek problémáira.


Női taktikák... nos igen, teljesen feleslegesek néha, de minden nő taktikázik. Bármennyire is nehéz ezt bevallani. Persze vannak sokkal direktebb taktikák, amelyek kissé átlátszóvá tehetik a dolgot. Nos, ezt megfogadtam, hogy nem fogom megtenni.


Lehet, kislányosan és naiv p.csásan lelkesedek, de úgy érzem, ezzel senkinek nem vagyok a kárára. Vannak ilyen fellángolásaim az életben, párkapcsolatokban utoljára 8 éve voltam így, szóval bocsássátok ezt meg nekem, nem mindig jut egy ilyen érzés minden évre (hála istennek).

Lehet, vannak előírt szabályok mindenre, én ezt még sosem olvastam. Ösztönösen cselekszem, néha megütöm magam.


Tudjátok, közel két éve hiszem azt, hogy nem fogok tudni senkiért lelkesedni. És most ez jó, de tele vagyok félelemmel, talán emiatt bátorkodtam ide írni. Mert bíztam benne, hogy nem csak én szembesülök ilyen problémákkal. Bíztam benne, hogy nem vagyok egyedül. Hála istennek, beigazolódott ez, s bár mindenki egyedi és megismételhetetlen, örülök neki, hogy többeteknek is vannak hasonló tapasztalatai. Ez megerősített abban, hogy igen, működnek még igazi emberi szélsőséges érzések.


Tényleg köszönöm azokat a hozzászólásokat, akik emberileg próbálták megközelíteni a problémámat és nem támadással. A támadó és a tanácsot adó kritika közt bizony hatalmas szakadék van. Nem hiszem, hogy az én álláspontom az, ami csak és kizárólag jó, sőt ha így hinném nem írnám most ide ezeket a sorokat. Ami megtörtént az a múlt. Azon már nem lehet változtatni, megtettem. Lehet, nem jól, lehet, nem időben, lehet, elcsesztem... lehet... viszont arra voltam kíváncsi, hogy ezt a félig döglöttnek látszó lovat hogyan is lehet újra felnyergelni. És igen, megkaptam erre a választ.


Holnap indulunk a mininyaralásra, bízom benne, minden jól alakul majd. Igyekszem az itt olvasott tanácsokat magamévá téve pozitívan kijönni ebből a faramuci helyzetből :)

Majd írok :)


Köszönöm.

2016. júl. 31. 11:36

Ahj! Ez egy tök érdekes fórum, de ezt is offolni kell a veszekedéssel -.-"


Kérdező! Majd írd meg, hogy mi volt! Szurkolok! :)

75. 1abbb5d144 (válaszként erre: 74. - 1abbb5d144)
2016. júl. 31. 11:33
De tényleg, remélem, semmi gond a kapcsolattal,béke van, csak rossz napod van...
74. 1abbb5d144 (válaszként erre: 70. - PöttyösPanka)
2016. júl. 31. 11:33

Te most miért vagy ilyen ellenséges??

Ha békében lennél magaddal, eszedbe se jutna ilyet írni.

Hol írtam ugyanis, hogy bajom van a pozitív példával?

Sehol. Azt írtam, hogy nem mindenkinél történik az, attól, hogy másnál igen.

73. 6496c360f6 (válaszként erre: 20. - B87edf0413)
2016. júl. 31. 11:19
Jaa! Tehát női praktikák keresel :D oké. Ne hagyd, hogy bármire meghívjon! Érezze, hogy nincs rá szükséged. Ne feküdj le vele a nyaraláson, had fusson pár kört. Beszélgessetek, de ne mutasd neki, hogy mennyire bejön! Szerintem ez még visszahozható. Nincs elrontva a dolog. Szóval a lényeg, hogy úgy alakítsd, hogy azt higyje, hogy ő vadászik, de közben te :D Bele kell kicsit "rugni", hogy felfigyeljen rád. Legalábbis én így csinálnám. Biztos arra számít, hogy majd jól meg... a nyaraláson. Totál kilesz, ha nem kapja meg :D
72. 6496c360f6 (válaszként erre: 10. - B87edf0413)
2016. júl. 31. 11:10
Mi egy hétig bírtuk :D 6 éve együtt vagyunk. Ha szerelem lesz, ez nem jelent semmit.
71. 6496c360f6 (válaszként erre: 1. - B87edf0413)
2016. júl. 31. 11:07
Juuuj :( Sajnálom! Én azért elmennék vele, hogy kiderülhessen a végén mi lesz belőle. Ha csak barát akar lenni, minek vinne pihenni? Fura ez a srác. Szerintem ő sem tudja mit akar. Ne éld bele annyira magad, lehet, hogy a végén mégis meggondolja magát, de egy próbát szerintem megér, ha már ennyire tetszik. :)
70. PöttyösPanka (válaszként erre: 62. - 1abbb5d144)
2016. júl. 31. 10:55
Bocs, hogy van pozitív példa is.
69. 1abbb5d144 (válaszként erre: 68. - Túrógombócka)
2016. júl. 31. 10:34

Akkor azért ilyen :(

Akkor tényleg csak jót lehetne mondani? mert mi van, ha ez a 2 kizárja egymást?

2016. júl. 31. 10:24

"Jó lenne, ha őszinte, de nem bántó vélemények jönnének, hiszen eléggé a padlón vagyok már. "


ezt írta az indítóban.

67. 1abbb5d144 (válaszként erre: 66. - Túrógombócka)
2016. júl. 31. 10:22
mert nem ügyes, ezt nem is írta talán, tapasztalatokat akar, hogyan bolondítsa magába. De ez vagy jön vagy nem...vagy lassan vagy gyorsan, praktika ide vagy oda.
66. túrógombócka (válaszként erre: 65. - 1abbb5d144)
2016. júl. 31. 10:19

de nem is bántottuk. a véleményünket kérdezte, nekem az volt a véleményem, h elsiette. nem neveztem ribizlinek, azt már ő képzelte bele.

ha mindent olyan ügyesen és jól csinált, akkor miért van ez a topik?

65. 1abbb5d144 (válaszként erre: 64. - Túrógombócka)
2016. júl. 31. 10:16
mert csak lehetséges, meg azt gondolta, így vissza tud vágni azoknak, akik most őt bántották. ( Én nem azt akarom, csak figyelem)
64. túrógombócka (válaszként erre: 63. - 1abbb5d144)
2016. júl. 31. 10:05

"Lehetséges, hogy mi ezalatt a pár nap alatt több beszélgetést, őszinteséget, minőségi szexet éltünk meg, mint azok, akik most amiatt tartják nagylánynak magukat, mert ők bizony ezt sosem így alakították volna... "


csak azt nem értem, akkor miért nem arról indított fórumot, hogy milyen boldog, mert megtalálta az igazit.

2016. júl. 31. 10:02

A nő 6 éve ismerőse, de csak talonban tartja a pasit, aki tökre odavan érte...és ezen annyira kibukik, meg annyira akarja őt, hogy meg van bolondulva. De azért szexel mással. Oké.



"Nekem nagyon fontos a szex, hogy hogyan működik. Nem vagyok már gyerek, ezt az elején szeretem tisztázni, hogyan működnek a dolgok" Majd, ha még inkább nem leszel gyerek, esetleg nem lesz ez ennyire fontos,hogy ilyen hamar így ki kell deríteni. Szóval a mostani fázisodban 3. randi, oké.


"Tipikus magyar mentalitás, hogy egyből támadunk és nem azon próbálunk EGYÜTT agyalni, nekem hogy sikerülhet, mert ez a srác számomra ideális lenne. Ezt érzi egy nő. Legalábbis én szoktam :)

"

"Lehetséges, hogy mi ezalatt a pár nap alatt több beszélgetést, őszinteséget, minőségi szexet éltünk meg, mint azok, akik most amiatt tartják nagylánynak magukat, mert ők bizony ezt sosem így alakították volna... "


Gondolkodj el, miért reagálsz ilyen butaságokat, ha nem tetszik, amit írnak.

62. 1abbb5d144 (válaszként erre: 60. - PöttyösPanka)
2016. júl. 31. 09:54
Most még jobban szólnak a harangok. Pedig ez csak ez ilyne példa, ami nem jelenti, hogy más is így alakul.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook