Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zsákutca vagy szerelem? fórum

Zsákutca vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
61. 3d787b167a (válaszként erre: 58. - Kicsimanóci)
2016. júl. 31. 09:48
Hümmmm...
2016. júl. 31. 09:41

Szerintem nem lehet logikusan kitaktikázni. Ha egymásnak vagytok rendelve, nem tudsz elsietni semmit. Ha leírnám, az elején mi minden szólt ellenünk a párommal, és mi mindent siettünk el, mindenki azt jósolta volna nekünk, hogy semmi jövőnk, és csak sérülni fogok. Mégis azóta boldog házasságban élünk. Hiába tudtam az eszemmel, hogy kéretni kellene, helyben le akartam tépni a ruháit. Ami vicces, hogy mi is elmentünk egy mininyaralásra :) Az eszem aggódott is emiatt, hogy túl korai. De minden csodálatosan alakult.

Szerintem amikor azt mondta, hogy akkor csak legyetek barátok, a te érzelmeidre volt tekintettel, mert amíg nem tudja biztosan, mit akar, addig nem akarja, hogy túlzottan beleéld magad. Persze nem akarom én sem, hogy az én példám alapján rossz következtetést vonj le, és végül rosszul süljön el, de aminek meg kell történnie, azt hagyd megtörténni.

Minek játszmázni, és adni a nehezem kaphatót!? Ettől max egy rövid időre kelted fel a figyelmét, vagy elriasztod, mert azt hiszi, nincs esélye. Élvezd az életet! Ráérsz akkor szenvedni, ha megtörtént a baj.

59. kicsimanóci (válaszként erre: 44. - Gribedli***)
2016. júl. 31. 09:39

Az a baj, hogy logikus, amit írsz, de ő NEM fohja tudni lezárni azzal, hogy volt 2 nap lepedőgyűrés.

Minimum az esküvői harangokat fogja hallani, mert ahhoz liba, hogy helyükön kezelje a dolgokat.

58. kicsimanóci (válaszként erre: 24. - B87edf0413)
2016. júl. 31. 09:27

Hanyagolni, kiéheztetni...

Szerintem elcseszted, és ahogy látom, mindenki rossz, aki nem azt írja, amit vársz.

Lehet, hogy általad jut túl a szeretett nőn, de a szerelme egy következő nő lesz.

Azt kellene felfognod, hogy minél jobban nyomulsz, annál inkább vesztes pozícióban vagy.

És nem kell ironizálnod, hogy te vagy a "hoxa cafkája". Az önbecsüléseddel csak magadnak tartozol. A pasi persze, hogy visszajár hozzád szexelni, főleg, hogy semmi tétje nincs.

Hallottál már pasikat egymás közt beszélgetni amúgy?

Régi barátom mesélte, hogy a legjobb barátja ezt mondta neki (azzal is kibabrált a lány, akivel 6 évig járt és már pont el akarta jegyezni).

Szóval, pasi a barátnak ezt mondta, pár hétre, hogy az imádott lány kirakta: "Van egy csaj, nem tudom, megdugjam-e, a teste jó, az arca elég ronda, és elég hülye is."

Aztán megfektette. És még jó is volt, de ennyi.

Lehet, az a lány is praktikákon rugózik most, mint te:)

57. főnix01 (válaszként erre: 53. - 328e1b30ab)
2016. júl. 31. 09:26
Hát, azért ezt sem szabad túlzásba vinni. Az én férjem megmondta, hogy ha távolságtartó lettem volna, akkor nem keresett volna. Nem szereti a női praktikákat. De biztos, hogy mindenki más, lehet, hogy nála bejön. Persze ezzel egyet értek, hogy nem szabad az érzelmekkel letámadni a férfiakat. Ijesztő.
56. túrógombócka (válaszként erre: 39. - B87edf0413)
2016. júl. 31. 09:12

gratulálok, sikerült megragadnod a lényeget.

ha ennyire nem tudod elfogadni valakinek a véleményét (amiben semmi rossz szándék nem volt), akkor ne nyiss témát.

55. c73db520ef (válaszként erre: 53. - 328e1b30ab)
2016. júl. 31. 08:47

Minel nehezebb megkapni, annal inkabb kell neki.

Igy dolgozik a vadaszoszton.

2016. júl. 31. 08:37
Ja: NE legyél a "barátja vagy haverja". Ha havernak kezel, akkor nem kezel nőként.
2016. júl. 31. 08:36

Első számú szabály: soha ne legyél vigaszcunci, akivel éppen el akakrják felejteni a nagy szerelmet. Így nem leszel barátnő.


Kettes számú szabály: ne zaklasd már szerencsétlent! Ne hívd, ne írj, ne akarj érzelmekről csevegni, semmi. Ha jelentkezik, légy kedves, de rövid. Ha el akarod csábítani, nem érzelmeket kell koldulni, a lába elé heverni és megmutatni, hogy szabad útja van, hanem azt kell elérni, hogy ő akarja levadászni a szép, boldog, kiegyensúlyozott, szexi csajt.


A feladat: zárkózott, megközelíthetetlen jégkirálynő. Vadásszon, ha akar, te meg majd engeded, ha akarod. Tartsd bizonytalanságban. Attól megőrülnek.

2016. júl. 30. 22:53
Rendben. Tanulság: higgadok, nem pörgök, nem taktikázok, hagyom, hadd folyjon a patak a medrében. Köszönöm Nektek! Jelentkezem majd, hogy alakul ez az egész. Hátha tanul belőle más is. És köszönöm azoknak, akik azért drukkolnak, hogy ez jó legyen. Két ismeretlen ember élete, de igazán jól esik, hogy segíteni szerettetek volna :)
51. b87edf0413 (válaszként erre: 49. - Főnix01)
2016. júl. 30. 22:45
Kedves Főnix, köszönöm!!! Igen, én is érzem, hogy túlpörgöm :) Igyekszem visszatuszkolni magam a földre :D nehéz lesz, de megteszek magamért mindent :)
50. b87edf0413 (válaszként erre: 47. - Gribedli***)
2016. júl. 30. 22:44

Gribedli. Én már nem vagyok gyerek, de túl idős (bölcs) sem. Viszont teljesen egyetértek.

Pici eltérés a történtektől: évekkel ezelőtt megismertem egy srácot, nagyon sokáig udvarolt, a nagy távolság ellenére találkozgattunk. Aztán hónapokkal később úgy alakult, hogy meg fog történni, de sajnos nem történt meg. A srác a mikropénisz nevű rendellenességben szenvedett (értsd kb. 1 cm volt)... nagyon sajnáltam, de nekem fontos volt az, hogy igenis jó legyen mindkettőnknek a dolog. Erre nincs jó megoldás. És most jönnek megint majd a beszólók, hogy ez mekkora aljas dolog volt, hogy én emiatt léptem ki. Vállalom.

Nem emiatt vagyok úgy, hogy fontos minél hamarabb "túlesni" ezen a dolgon, nyilván ebben a lakosság nagyon kis része szenved. Viszont én akkor érzem magam úgy, hogy nő vagyok, és aki mellettem fekszik az férfi, mert igenis percekkel ezelőtt piszkosul nagyot szeretkeztünk és mind a kettőnknek olyan volt, hogy majd kirepülünk a szobából. És ilyenkor nem számít semmi (mint kinézet, pénz, bármi...) Nekem ez a boldogság alapja. Pont (azoknak, akik most gonoszkodva azt nézik, melyik gondolatjelemet hová tettem :D )

2016. júl. 30. 22:37

Szia Kedved Kérdező!

Szerintem túlságosan is pörögsz rajta. Hagynod kéne, hogy a maguk útján menjenek a dolgok. A női praktikákat meg felejtsd el. Add önmagad, érezd jól magad vele. Nem egy-két nap alatt dől el ez az egész. Az írásodból az jön le, hogy alig ismered, csak nemrég találkoztatok. Persze, hagyjad, hogy keressen, de ne legyél teljesen passzív. Ha meg esetleg nem lesz hosszútávú a dologból, addig is jól érzed magadat. De ezt nem lehet tudni. Ezt csak a srác tudhatja meg Te, hogy mit éreztek, mit szeretnétek.

De akkor is, ne pörögd túl az egészet. Ha bizonytalan vagy benne, akkor ne is foglalkozz vele, felejtsd el.

2016. júl. 30. 22:37

Csak egy off :) Ha már itt mások is vették a bátorságot :) a troll az bizony nagyon nem azt jelenti, amire a Kedves Hozzászóló gondolt :) sajnos Ő a troll :) ugyanis trollnak azt hívjuk, aki offolja a témát és kötekszik, illetve gúnyos hozzászólásokkal zaklat másokat :)

Gondolom, a FAKE-re gondoltál, mivel igen, nem vagyok túl gyakran itt ezen a fórumon :) nem vagyok aktív, mert sajnos tapasztalat, hogy egyből megjelennek a TROLLok, akik szétszedik a másikat darabokra, csak mert egyszerűen így érzik nagyobbaknak magukat :) No, hát ennyit erről a kis netes-fórumos útbaigazításról :) Bocsi.

47. gribedli*** (válaszként erre: 43. - B87edf0413)
2016. júl. 30. 22:33
Egyetértek, fontos a szex. Mindenkinél más az, hogy mekkora fontosságot tulajdonít neki vagy hogy mennyit szeret várni, ismerkedni előtte, de nem a várakozási időtől függ a kimenetel, hiszen rengeteg pasi párhuzamosan hódít több nőt is, akár hosszú ideig is, mégis ha egyszer megvan neki, otthagyja, akkor is, ha sokáig váratta a nő. Ugyanúgy vannak emberek, akiknél annyira fontos a szex, hogy abban minden jó legyen a partnerrel, hogy nyilván hamar túl fognak esni, de ha olyan jó volt együtt, maradnak is együtt.
46. b87edf0413 (válaszként erre: 45. - Michelle.r)
2016. júl. 30. 22:30
Kezdtem :) Ami nem egyenlő a beleszerettemmel :) Ha elkezded főzni a krumplis tésztát az ehető? :) Az árnyalatokkal is lehet játszani :) Na, még mibe köttök bele? :)
45. michelle.r (válaszként erre: 20. - B87edf0413)
2016. júl. 30. 22:28

"de legfőképp az a baj, hogy kezdtem beleszeretni már."


Piicit figyelj arra, hogy mit írsz. Könnyebb a beszélgetés ;o)))

44. gribedli*** (válaszként erre: 41. - B87edf0413)
2016. júl. 30. 22:27

Ha fenékre huppansz, majd ráérsz később sírni ezen, és zárod az ügyet azzal, hogy volt 2 nap fergeteges lepedőgyűrés, ámen.


Ha több lesz belőle, akkor több lesz.


Barátja biztos nem maradnék a helyedben, mert ha te nagyon vonzódsz hozzá és ő ezt nem tudja viszonozni mert nem akar tőled többet, akkor meg inkább jobb a távolság, minthogy nap mint nap a képét lásd tudva, hogy nem kaphatod meg. Minek akkor jópofizni?:)

43. b87edf0413 (válaszként erre: 42. - Gribedli***)
2016. júl. 30. 22:25

Volt egy nagyon hosszú, nagyon komoly(nak tűnő) kapcsolatom. Vele az első randi után megtörtént. Incselkedtünk, összegabalyodtunk, aztán már ott pihegtünk az ágyon... utána beszélgettünk arról, hogy ez vajon előre vitt-e vagy sem és azt mondta, hogy Őt megerősítette mindenben, mert olyan jó illatom volt, hogy bekattant és nem akart utána elengedni. na, aztán évekkel később megtette, de akkor így alakult. :)

Én nem érzem magam ettől még rossz nőnek, aki mindig mindenkivel megteszi. Viszont a szex annnyira, de annyira fontos... most is ennél a fiúnál ez döntött :)


Köszönöm a segítséget!

2016. júl. 30. 22:21

Amúgy én még egyszer sem hallottam, hogy egy férfinak azt mondják, hogy "jaj, túl korán feküdtél le a csajjal, EZ volt a baj". De ha egy nő mondja ezt, mindjárt jön az, hogy "jaj, túl korán feküdtetek le"


Mintha ettől függne! Ha valakik illenek egymáshoz, akkor tök mindegy, hogy milyen hamar volt, ha pedig nem illenek össze, akkor várhatnak vele sokáig is, mégsem megy.


Én nem értem, hogy ha egy férfinál soha nem fordul elő, hogy túl korai szex, és ez mindennek az elrontója, akkor a nőket miért kell ezzel etetni, hogy az az elrontója? Francokat!

41. b87edf0413 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2016. júl. 30. 22:20

Köszönöm, hogy megerősítettél. Higgyétek el, tudom, hogy vannak hülyeségeim, de ki nem követ el ilyeneket? Valahol bennem van most egy óriási bomba, majd fel robban és ez ezer éve volt így. A barátnőim már mind azt mondta, hogy álljak le, mert bele fogok így roppanni, ne menjek el Vele, de persze hozzáfűzték, hogy ha fenékre huppanok Ők ott lesznek velem.

Szerettem volna kiírni magamból ezt az egészet, mert nem jellemző rám ez a fejetlenség. Sajnos most elöntött és higgyétek el, hogy akkor is jó, ha még egy büdös ribi is vagyok, mert ilyeneket tettem...

40. gribedli*** (válaszként erre: 20. - B87edf0413)
2016. júl. 30. 22:16

Figyelj, élvezd ki minden percét a nyaralásnak és ne foglalkozz semmivel, senkivel. Ha utána még mindig csak haver akar maradni, akkor megmondod neki, hogy nem, nem szeretnél a haverja lenni, ha pedig ő mást nem akar tőled, viszlát, szép volt, jó volt, de haver nem. Mi van ezen olyan komplikált? Egy nő így érez:)


Nem kell sietni, nem kell mindjárt összecuccolásról beszélni de azért a randizás meg a haverság között van különbség. Lehet, hogy 2 nap alatt meg is unod!


Menj és szórakozzatok jól!

39. b87edf0413 (válaszként erre: 37. - Túrógombócka)
2016. júl. 30. 22:15

Gombócka (tiszteletből nem a túróval kezdtem, remélem, érted...)

Még mindig a lefekvésen kattogsz? Könyörgöm, engedd már el :)

38. b87edf0413 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2016. júl. 30. 22:13

Gribedli, olyan kevés a mai világban az a férfi, aki figyel a nőre, nőként kezeli, akivel szexuális téren mint két puzzle úgy illik az ember lánya össze. Emellett meg egy jó humorú , kedves srác. Nos, talán emiatt van az, hogy ez oda állított arra az oldalra, hogy igenigenigen, akarom .

Tudod, mikor mérlegelsz pár napig és jön valami robbanás és azt mondod, hogy "heló, hol voltál eddig te fiú?" És félre teszed, hogy nem az az adonisz, aki Neked esetleg bejön , hogy félreteszed azt, hogy Neki hol volt még pár napja a szíve... és egyszercsak azon kapod magad, hogy igen, szeretnél Vele egyre több időt együtt. Basszus, nem így akartam én sem, de megtörtént :(

Megvallom őszintén én ezt a nyarat egy nagyon csajos, pasikat lesz.ró, életigenló, huncutkodó nyárnak szerettem volna, nem így terveztem ezt az egészet. Mégis egyszerűen beszippantott ez a pasi és jó az illata, és finom, és olyan a feneke, hogy lehidalok, és nagyon kell :( mintha egy vonat gázolt volna át rajtam, emiatt van, hogy igen, tudom, hogy ott volt az a csaj és nem tudom felvenni vele sosem a versenyt, hiszen mikor én nem voltam ő már akkor benne volt az életében, de valahogy kicsit arra vágyom, hogy azt mondja, hogy jesszusom, máris elfelejtettem a csajt és Te vagy az, akire vágyom... vagy csak a hülye filmekben van ilyen?

37. túrógombócka (válaszként erre: 20. - B87edf0413)
2016. júl. 30. 22:13

kérdeztél, feleltem. akkor ne kérdezz semmit, ha nem tudod elfogadni a másik véleményét.

tőlem azzal fekszel le, akivel csak akarsz :)

36. gribedli*** (válaszként erre: 10. - B87edf0413)
2016. júl. 30. 22:07

Szerintem semmi baj azzal, hogy hamar volt szex, inkább az a baj, hogy te úgy mentél bele, hogy eleve tudtad, hogy van egy másik lány is a képben, aztán pedig valamiféle garanciát kértél volna, amit ő adni nem tud, mert nem akar elköteleződni, így borítékolt a csalódás, ha az érzelmi részét akarod tudni.


Viszont nagyon jó volt a szex, ezért nem értem, miért elégednél meg a haversággal, ha az szexmentes lenne, neked meg pont a szex része tetszett benne. Ez milyen már?

Ha csak a haverságát ajánlja, kösz nem. Viszont mást meg nem ígért, úgyhogy azt neked túl korai várni. A másik csaj meg bármikor visszatérhet, ezért valószínű, hogy ez egy zsákutca, kivéve ha neki ugyanúgy bejössz te, mint neked ő.


Ha olyan jó volt vele a szex, akkor azt miért bánnád? Én inkább az összes többit bánnám (azt, hogy haverkodást ajánl, meg azt, hogy van más is körülötte).

35. b87edf0413 (válaszként erre: 33. - Ms_Daisy)
2016. júl. 30. 22:00
Daisy, ez mondjuk igaz :) Én sosem voltam jó benne :D csak olyan jól hangzik :)
34. b87edf0413 (válaszként erre: 31. - Ancsika688)
2016. júl. 30. 22:00
Ancsika, a szabadságadással nem szokott gondom lenni, ez mondjuk jó tulajdonságom állítólag :) egyelőre magamban pörgök (túl), de Ő erről nem nagyon sejt semmit :) cukin keres, én meg letörném a kezem, ha írnék Neki, szóval tudom tartani magam :)
2016. júl. 30. 21:58
Játszmázni csak annak való akinek zsigerből jön.
2016. júl. 30. 21:58
Gagyi troll vagy.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook