Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zsákutca vagy szerelem? fórum

Zsákutca vagy szerelem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2016. júl. 30. 17:46

Hosszas párkeresés után megismertem egy srácot. Nem az esetem, de meggyőzött, hogy találkozzunk. Spontán randi, levett a lábamról. Úgy váltunk el, hogy azt mondta, nincs kedve hazamenni még. Utána egész hajnalig írt, milyen szép vagyok, mennyire megfogtam Őt.

Másnap a haverjaival söröztek, mikor írt, hogy van-e kedvem találkozni. Persze elmentem. aztán fél füllel hallgatva kiderült, hogy Ő még igencsak szenved egy nő miatt, aki megszívatta rendesen. Aztán ahogy kettesben maradtunk elkezdtem beszélgetni Vele erről. A nő már 6 éve ismerőse, egy baráti társaság tagja, május óta udvarolgat Neki, de a nő cicázik vele.

Meghallgattam, tanácsot adtam, mondtam, hogy nem jó egyik kapcsolatból a másikba kapaszkodni, mert azzal sérül valaki, kicsit fájt a szituáció, de muszáj volt magamat is felpofozni.

Aztán rá egy nappal lejött hozzám. Hozott rózsát, zenét hallgattunk, összebújtunk, majd elcsattant egy csók.

Aztán több és megtörtént. Nagyon jó volt Vele. Túl jó. Itt aludt nálam, egész éjszaka bújtunk, szeretkeztünk, simogatott...

Másnap reggel mennie kellett, mert 3 napos kanbuliba hívták a barátai egy tópartra egy kis házba. Még reggel mentek a srácokkal bevásárolni a bulira, így mennie kellett, de nagyon nehezen esett neki, legszívesebben maradt volna még.

Ma reggel írt, hogy jól érzi magát, minden rendben. És hosszasan taglalta, mennyire jó volt velem, csak erre tud gondolni.

Igenám, de én hülye elkezdtem kiugratni a nyulat a bokorból. Odáig jutottunk, hogy elmondtam Neki, hogy nekem ha csak szexet akar egy idő után nem tesz jót a lelkemnek, és nem is akarom azt, hogy én csak egy szimpla felejtés legyek Neki.

És ekkor azt mondta, hogy jó, akkor legyünk csak haverok. Hát, nem a legjobb így most, az egóm is romokban, de legfőképp az a baj, hogy kezdtem beleszeretni már.


Kérlek, segítsetek. Kívülállók vagytok, így mindig okosabb az ember, mint aki épp benne van. Most el szeretnénk menni 2 napra egy mininyaralásra, de valahogy szeretném ebből visszahozni az egészet, ha sikerül. Jó lenne, ha őszinte, de nem bántó vélemények jönnének, hiszen eléggé a padlón vagyok már. :) Köszönöm :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook