Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Rendeltetek már a Flufanceineo weboldalról? fórum

Rendeltetek már a Flufanceineo weboldalról? (beszélgetős fórum)

1 2 3
nov. 18. 16:37
Sziasztok!Mi a pocketmyponstar.com-ról rendeltünk okt.27.-én.Két kiságyat,igen csak olcsón,már akkor gyanús volt a dolog...le is vonták.Hívtam a számot amit az email-ben meg adtak,kettő email-címre próbáltam üzenetet küldeni..semmi..gondolhattam volna :/
nov. 14. 19:22
Ezekszerint a termék soha nem fog megérkezni max a pénzemért harcolhatok hogy visszakapjam
nov. 14. 19:21
Sziasztok! Sajnos csak most találtam erre a forumra 11.03.-án én is rendeltem tőlük azóta semmi
nov. 6. 14:48
Nagyon jó, hogy szerencsésen végződtek a történetek, a tanulságot le kell vonnunk! Szép napot kívánok!
nov. 6. 07:50
Sziasztok! Ezen topikot olvasva léptem én is. Szeptember 3-án rendeltem egy etetőszéket, amit azóta sem kaptam meg természetesen. Most szerdán, azaz november 4-én tettem panaszt az OTP-ben, ma reggel, azaz november 6-án a számlámon volt a pénz. Nem gondoltam volna, hogy szerencsésen végződik a történet.
61. Szabina52465 (válaszként erre: 60. - Ancsa0221)
nov. 4. 20:32
Ancsa! Olyan hihetetlenül hangzik és alig hittem el,de tegnap én is visszakaptam!
60. ancsa0221 (válaszként erre: 59. - Szabina52465)
nov. 3. 12:24
Kedves Szabina! A mai napon visszakaptam a pénzt.
59. Szabina52465 (válaszként erre: 58. - Ancsa0221)
okt. 30. 09:46
Köszönöm szépen! 3n is írom amint lesz valami fejlemény!!
58. ancsa0221 (válaszként erre: 56. - Szabina52465)
okt. 30. 08:44
Kedves Szabina! Én is CIB bankos vagyok, legalább más is reklamált ennél a banknál, reméljük lesz eredménye. Majd jelzem.
57. Toni12
okt. 29. 16:36

Szia!

A Takarék bankos vagyok!

Én személyesen mentem be,és kezdeményeztem a pénz vissza hívást,kaptam egy nyomtatványt amit ki kellett töltenem.

okt. 29. 11:34
Toni12. Neked ez nagyon gyorsan ment.Melyik banknál vagy?Én CIB bankos vagyok.Telefonon tudtam csak intézni az ügyet.Le kellett tiltatnom a bankkártyák,2 hét múlva kapok újat...120 napot mondtak kivizsgálásra,addig várni kell,és még így sem biztos hogy látok belőle valamit..Hogy csináltad?
okt. 27. 18:52
Ma voltam a bankban és kiállítottam egy nyomtatványt, arra hivatkoztam, hogy nem reagálnak a megkeresésekre. Kértem vissza a pénzt csalás gyanúja miatt. Elindítottam és most várnom kell.
54. Toni12
okt. 27. 09:31

Sziasztok!

Sikerült,vissza kaptam a pénzem,ma néztem meg a számlámon van az összeg!

okt. 25. 10:12
Sziasztok. Sajnos én is bele estem a hibába,40000forintom bánja.2hete rendeltem,azóta nincs változás.Holnap hívom a bankok,hátha tudnak valami okosat mondani a pénz visszaszerzéséről.Aztán jöhet a feljelentés.Ne hagyjuk hogy megússzák!!!
52. Toni12
okt. 24. 20:14

Szia!

Igen,be kell menni a bankodhoz és ők adnak egy nyomtatványt amit kitöltesz,és reméljük,hogy sikerül vissza kapnunk a pénzt!

51. Lőrincz Emőke (válaszként erre: 49. - Toni12)
okt. 22. 16:12
Szia én is írtam emailt a bankomnak kivizsgálják az ügyet jegyzőkönyvbe vették , pénz visszahívást hogyan tudsz kezdeményezni ? Ki kell tölteni hozzá valamit? én is írtam emailben a banknak a visszahívás ügyében de erre konkrét válasz nem érkezett csak hogy kivizsgálják az ügyet
okt. 21. 21:33
Sziasztok én is rendeltem erről az oldalról! Én is bele estem ebbe az atveresbe! Ma egy hete rendeltem 😡
49. Toni12
okt. 21. 08:19

Sziasztok!

Én tegnap voltam a bankomnál,és kezdeményeztem a pénz vissza hívást!

okt. 20. 11:58
Sziasztok ma rendeltem egy oldalról warttigiano.com aztán kártyás fizetésnél egy tökmás cég vonta le az összeget ! ami ezzel a Flufanceineo oldallal kapcsolatos aztán rákerestem erre is kihozta a fórumot , aggodalommal látom hogy valószínű átverés az egész van akinek történt előrelépés az ügyével kapcsolatban ? Valószínű ez az oldal is akkor csalás lesz?
okt. 19. 20:32
Még semi
46. Dorka0616 (válaszként erre: 45. - Ancsa0221)
okt. 17. 01:01
Semmi 😡🤬
okt. 15. 19:52
Senkinél nincs változás?
szept. 23. 18:34
Mondjuk én a vírusra való hivatkozást sehol sem találom. Se a weboldalon sem e-mailben.
szept. 23. 18:28

Sziasztok! Hétfőn nekem is erre váltott át.

Bizakodom, hogy hamarosan meg is érkezik.

42. ancsa0221 (válaszként erre: 41. - Toni12)
szept. 23. 12:18
A remény hal meg utóljára!
41. Toni12 (válaszként erre: 40. - Ancsa0221)
szept. 22. 16:22
Nálam is ezt látom!
40. ancsa0221 (válaszként erre: 39. - Ancsa0221)
szept. 22. 15:12
Most láttam, hogy ezt a bejegyzést. Köszönöm a rendelését. A covid-19 hatása miatt a megrendelések feldolgozása viszonylag lassú. A rekordok frissítése után időben értesítjük.
szept. 22. 15:09
Megígértem, hogy jelzem, ha lesz változás. A feldolgozás állapota helyett: "Fizetés_siker" "Pay_success". Hogy hogyan tovább? Majd meglátjuk.
38. dina82
szept. 18. 23:03
Sziasztok. Csalás feltételezésre hivatkozva, plusz, hogy semmi visszaigazoló emailt nem kaptam a rendelesről, se válasz emailt az írásomra, pénz visszahívást kezdemenyeztettem. Bejelentettem őket vizsgálatra is. Ma, azaz 1 napot várva a történésekre, visszakaptam a pénzem, a bank visszautaltatta. Hogy ezután mi lesz nem tudom, lehet rendőrség, de leszarom, ezek a rohadékok kapják be. Szóval így tudjatok a pénzeteket visszaszerezni.
37. hoxaperson (válaszként erre: 35. - Majaésmilán)
szept. 16. 10:07

Te a Flufanceineo oldalról jöttél, APC INTERNATIONAL CLOTHING LTD-t‬ képviseled?

Konkrét szállítási időpontot várunk tőled.

1 2 3

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook