Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » OTTO-tól rendeltetek már terméket? A valóságban is olyan mint a katalógusban? fórum

OTTO-tól rendeltetek már terméket? A valóságban is olyan mint a katalógusban? (tudásbázis kérdés)


2017. jún. 14. 19:10
Most rendeltem. El volt szabva amit kaptam. Először gondolkodtam, hogy varrónővel kijavíttatom a hibát, de úgy már tényleg nem érné meg. Így sem volt olcsó. Küldöm vissza inkább.
2017. jún. 13. 10:21

Én szoktam, régóta visszatérő vásárló vagyok.

Jó minőségűek, még sosem rendeltem olyat aminek a minőségével baj lett volna.

Hátrány, hogy ha ingyen szállítanak akkor is meg van adva egy elég magas ár, ami fölött ingyenes a szállítás és nincsenek túl jó akcióik sem.

De a válasz a kérdésedre, jó minőségű cuccok vannak ott.

2017. jún. 13. 10:17
30 éve rendeltem. Otto vagy Quelle nem tudom már melyik volt de minőségileg jó volt.
2017. jún. 13. 10:11
Ritkán szoktam rendelni onnan, de a minőség jó.
16. bnedora (válaszként erre: 15. - Andi6020)
2017. jún. 13. 10:11
Nekem most itt a feljövő reklámnál jött elő az OTTO.
2017. jún. 13. 10:10

Atyaég, nem is tudtam, hogy az még van.

Vagy 20 éve rendeltem rendszeresen, katalógusból :D

Meg a Quelle-től.

2017. jún. 13. 10:10

Olvasd el az itteni hsz.-okat:


[link]


Én, már nagyon régen rendeltem tőlük, akkor meg voltam elégedve.

2017. jún. 13. 10:05

Sziasztok!


Akinek van tapasztalata az OTTO termékekről és megosztja velem, annak megköszönném! :)

2015. jún. 3. 15:16
Jó az Otto, csak Bonprix-hez képest drága. És sokszor ugyanaz a ruha kétszer annyiba kerül Otto-éknál. Minőséggel nincs gond, inkább a mérettel. Szerintem túl nagyok. 36-os ruháik nagyok rám, 34-est nem merek rendelni.
2015. jún. 3. 14:36
köszi az infókat, azt hiszem nem rendelek tőlük. A bonprix-től én is szoktam még sosem csalódtam bennük!
2015. jún. 3. 13:42
Én nagyon régen rendeltem köntöst. Még ma is meg van.
2015. jún. 3. 10:34
ÉN régen rendeltem ruhát tőlük, akkor kritikán aluli volt a minőség és a méret is, de mivel visszaküldhető, "csak" a postaköltséget bukod, bár az sem kevés, oda-vissza legalább 2 ezer forint, mert ugye a visszaküldést is fizetned kell...
8. Free
2015. jún. 3. 10:32
Én valamikor 10 éve rendeltem az otto-tól. Kosztümöt. Silány anyaga volt, hibás varrás, lógó cérnaszálak, így hát visszaküldtem. 6 hét múlva kaptam vissza a postázással csökkentett árat. De mondom, ez 10 éve volt. Most a bonprix-től rendelek.
2015. jún. 3. 10:27
Egyébként az otto az ahonnan nyugodtan lehet rendelni. Másfelől ha mégse tetszik vagy nem jó a méret vissza lehet küldeni. Fogyasztóvédelmi törvény szerint 1 hét azt hiszem az online esetében
2015. jún. 3. 10:24
Régebben rendeltem tőlük, a méret tökéletes volt, és a minőség is (egész ruhát, felsőket, nadrágokat rendeltem.)
2015. jún. 3. 10:03
én bikinit rendelnék, de nem igazán merem és elég drága, csak annyira szép ,boltban még hasonlót sem láttam...
4. virag32 (válaszként erre: 3. - 25800e2d09)
2015. jún. 3. 10:02
:-)))))))))
2015. jún. 3. 09:58
Nem olyan. Többnyire nagyobb és nem 2 dimenziós mint a képen.
2015. jún. 3. 09:57
Én évekkel ezelőtt rendeltem tőlük utoljára egy tiszta pamut kék kockás elöl gombos ruhát. Tökéletes volt a méret, a minőség és nagyon szerettem, de kihíztam és a divatból is kiment, szóval leselejteztem azóta. (már újból rám jönne, de már nincs meg:D) A mérettáblázat szerint kell választani, akkor nem lesz gond. Pulóvert is rendeltem már tőlük, azzal is elégedett voltam. Cipőt én nem rendeltem még, mert nekem magas a lábfejem és mindenképpen próba kell. Szóval szerintem jó minőségű dolgaik vannak, bár az áraik azelőtt kedvezőbbek voltak.
2015. jún. 3. 09:43
OTTO-tól rendeltetek már terméket? A valóságban is olyan mint a katalógusban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook