Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vueling Airlines fórum

Vueling Airlines (beszélgetős fórum)


9. journey (válaszként erre: 8. - Koresz118)
2010. márc. 6. 19:53
Én mozillával dolgoztam és átmásoltam(áthúztam egérrel)a másik ablakba.
8. koresz118 (válaszként erre: 1. - Anemona86)
2010. febr. 27. 21:00

sziasztok,


tudtok abban segíteni, mi lehet az oka, hogy amikor a vueling oldalán foglalnék és az e-mail címemet adom meg, bármilyen karaktert írok be, azt invalid-nek veszi, és a megerősítéskor már a @ karaktert be sem engedi írni? nagyon fura...


Nektek simán ment a foglalás?


köszi előre is!

7. Noj84 (válaszként erre: 6. - Anemona86)
2010. febr. 9. 13:53

www.alpharooms. com


itt érdemes szállást nézni, szinte mindig itt foglalunk, rengeteg spanyol szállás van. csak itt ki kell fizetni előre.

akár csak barcelonában keresel szállást, akár a környező üdülővárosokban, ez a tuti oldal hozzá. :)

6. Anemona86 (válaszként erre: 5. - Noj84)
2010. febr. 9. 13:51
Igen, a repjegy már megvan, a szállás még nem nagyon de mindenképp a városban szeretnénk valamit. Ha minden igaz, megvan a nyertes, csak még nem foglaltuk le.
2010. febr. 9. 13:49
ja, te is júniust írtál. :) azt hittem először, hogy júli. vannak még olcsó jegyek, oda-vissza 90 eur, gondolom láttad. de szerintem fognak hosszabbítani is, mert egy hónappal ezelőtt még csak márciusig volt meg a terv. :) jó utat! hova mentek utána? Salou a legkirályabb nyaralóhely. :)
4. Noj84 (válaszként erre: 3. - Anemona86)
2010. febr. 9. 13:48
megvették tavaly a clickair-t, eredetileg ők vitték barcelonába az embereket innen, de így tulajdonképp csak annyi történt, hogy felvásárolták a clickair-t az útvonalaikkal. viszont én úgy láttam, hogy barcelonába csak júni 22-ig van járat. vagy nem?
3. Anemona86 (válaszként erre: 2. - Noj84)
2010. febr. 9. 13:45
Én is Barcelonába megyek velük, nagyon megnyugtattál, köszönöm!
2010. febr. 9. 13:44
utaztam velük. problémamentes volt. Barcelonából jöttünk haza 2x. korrektek, kedvesek, gyorsak. fél órával hamarabb lent voltunk. :) legutóbb babával utaztunk, és tényleg csak azt tudom mondani, hogy le a kalappal előttük. májusban megint őket választjuk barcelonához, nem a wizzair-t.
2010. febr. 9. 13:26

Kedves mindenki!


Júniusban utazunk a fent nevezett légitársasággal Spanyolországba. Akinek van tapasztalata velük kapcsolatban, ossza meg velem!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook