Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vireo V1400WF porzsák nélküli porszívó tapasztalatokat várok! fórum

Vireo V1400WF porzsák nélküli porszívó tapasztalatokat várok! (beszélgetős fórum)


6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Tundike77)
2011. aug. 9. 15:34
Ha most jó, akkor remélhetőleg később is jó lesz! Az enyém a régi eredetileg sem szívta rendesen a port!
2011. aug. 9. 15:09
Már megvettem :) Eddig meg vagyok vele elégedve,és a szívóerejével. Remélem beválik :)
4. moonlight13 (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. aug. 9. 13:18

Csatlakozom az előttem szólóhoz! :)

Én egyet már kidobtam!

Most olyat vettem, hogy a nagyobb darabok oldalra mennek a csőnél egy dobozkába, a többi pedig egy porzsákba. Ez most bevált, és sokkal jobban szív, mint a régi "dobozos". A vizeset nem ismerem, de a neten több helyen is azt olvastam, hogy a porzsák nélküliek nem szívnak rendesen.

2011. aug. 4. 17:04
Ez víztartályos,tehát a vízbe menne a por,és nem a levegőbe :P Mert akármilyen szűrők vannak benne,akkor is megy vissza fele is por :(
2. 53dfddad18 (válaszként erre: 1. - Tundike77)
2011. aug. 4. 15:49
Általánosságban a porzsák nélküli porszívóktól nem vagyok lenyűgözve.
2011. aug. 4. 13:05

Porszívó vásárlás előtt állok,és a kiszemelt áldozatról sajna nem találok véleményeket :(

Ha esetleg van valakinek ilyen porszívója,kérem ossza meg velem a tapasztalatait.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook