Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen HEPA szűrős, porzsák nélküli, min 350W-os szívóerejű porszívót ajánlanátok? fórum

Milyen HEPA szűrős, porzsák nélküli, min 350W-os szívóerejű porszívót ajánlanátok? (tudásbázis kérdés)


2018. ápr. 17. 12:39
Clatronic Hepa szűrős porszívó, szűrő része mosható? Nincs hozzá használati leírásom, próbáltam google-n de, ott nekem nem egyértelmű.Valaki tudna segíteni?
6. Anthico (válaszként erre: 5. - Bnedora)
2012. aug. 10. 11:52

Huhh, hát ez nem egy olcsó mulatság. Ennyiért minimum 40 évig menjen nekem mindenféle meghibásodás nélkül :D

Bocsi, ez "kicsit" drágább a tervezettnél :)

5. bnedora (válaszként erre: 4. - Anthico)
2012. aug. 10. 11:29

Van itt már ilyen fórum: Lux intelligence takarítógép vélemenyek a címe. Itt porszívóról is szó van.

Nekünk még a régebbi típusú van, az 250-be került a kiegészítőkkel.

4. Anthico (válaszként erre: 3. - Bnedora)
2012. aug. 10. 11:13

A nagyon drága az mit takar? 30-50.000, 50-100.000, 100.000+ Ft?

Ez mekkora szívóerővel rendelkezik? Szőnyegnél mennyire hatásos?

A mostani LG-m maxon elég könnyedén csúszik a szőnyegen, míg az említett Samsung eléggé akadályozottan húzható, ergo tényleg durván szív.

2012. aug. 10. 11:09
Nekünk Lux porszívónk van, igaz, nagyon drága volt, de max. meg vagyok vele elégedve. Szerintem a luxok nagyon jók.
2012. aug. 10. 11:06

A mostani LG VCP 973 STC-vel nem vagyok megelégedve. Nem klehet rendesen, kiadósan porszívózni porzsák nélküli módban, nem szív elég erősen (van összehasonlítási alapom ugyanilyen W-os szívóerővel) és nagyon drága a porzsák. Már letelt a garancia, és most kezdtem el hallani azt a mellékes sípoló hangot, ami egy samsung esetében azt jelentette, hogy csapágyas lett.


Samsung SC4550-essel csak jó tapasztalataim vannak. Iszonyat erős volt, porzsák nélkül gyönyörűen és sokáig erősen szív. Könnyen tisztítható, nem kell költeni porzsákra, de az is a 2 éves garancia előtt (szerencsére) csapágyas lett. Tehát hiába a jó készülék, ha 2 évre vannak csak tervezve.


Hosszabb távban szeretnék gondolkozni és HEPA szűrő alap, valamint a jó erős szívó hatás. Utóbbi is porszívófüggő, mert az LG a 350W-jával MEG SEM KÖZELÍTETTE a Samsung 360W-ját maxon és porzsák nélkül sem.

2012. aug. 10. 11:03
Milyen HEPA szűrős, porzsák nélküli, min 350W-os szívóerejű porszívót ajánlanátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook