Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Versys Clinics Humán Reprodukciós Intézetbe járók 2016-2017 fórum

Versys Clinics Humán Reprodukciós Intézetbe járók 2016-2017 (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
384. lexyke (válaszként erre: 383. - Cica45)
máj. 6. 15:04
Repromeda Biology park Brno , nekem a versysből ide küldték
383. cica45 (válaszként erre: 382. - Varrolany)
máj. 6. 08:44
Nem tudom pontosan, de inkább Pragaba, Brnobol is oda küldik a mintát.
382. Varrolany (válaszként erre: 377. - Cica45)
máj. 6. 07:20
És hová utaztatják az embriókat? Brnoba!
381. lexyke (válaszként erre: 379. - Essti)
máj. 5. 19:07
Szia Essti, szintén donoros voltál?
380. Essti
máj. 5. 11:47
Pénzéhes csalók!!!!
379. Essti
máj. 5. 11:47
Én is úgy érzem,hogy csúnyán át lettünk verve...😞
378. lexyke (válaszként erre: 377. - Cica45)
márc. 19. 19:58
Jól tetted,én nagyon bánom már ,hogy az első donor után nem brno felé vettük az irányt,hanem maradtunk. Nem kellett volna,de ugy biztam bennük,az első előtt még nem tudtam brnorol egyáltalán.
377. cica45 (válaszként erre: 376. - Lexyke)
márc. 19. 19:46

Olvasgattam a neten, aztán arra a következtetésre jutottam(pedig már időpontom is volt), hogy jobb elkerülni. Aztán más irányba kutakodtam, jobbnak láttam a Brnoi intézeteket.

Én a PGS miatt mentem volna oda, de hivatalosan nincs Mo-on PGS vizsgálat, de ott megoldják. Úgy gondoltam jobb ha én utazok, és nem az embriók.

376. lexyke
márc. 19. 19:10
Miért nem mertél?
375. cica45
márc. 19. 19:04

Engem is oda írányítottak 2017 őszén, de nem mertem oda menni!

Nagyon sajnálom ami veletek történt.

Sajnos előfordulhat, hogy csak 1 jó van, de a körülményeket te ismered.

374. lexyke (válaszként erre: 373. - Spirit)
márc. 18. 16:00
Szia,nem tudom aktuális e még,èn az vagyok
373. Spirit
dec. 15. 18:46
Petesejtdonacios Versys-es van koztetek?
372. liszjo
nov. 20. 12:48

Sziasztok, mi Kaáli intézet 2 kísérlet után mentünk oda, most lett vége az első IVF körnek, sajnos egy kivételével minden embryo elhalt az 5. nap után. Az az egy pedig nem volt olyan hogy le tudták volna fagyasztani. Amiért mi váltottunk az az volt, hogy a doktorunk (Kovács) a két próba után látszólag kifogyott az ötletből és az látszott hogy a régi jól bevált recepten kívül mást nem ismer ( ugyan az a stimulácios protokoll, 3 nap nem 5 stb). Mivel a Versysrol azt hallottuk, hogy ott haladobb a szemlét és plusz van lehetőség DNS tesztre is, váltottunk. Ahogy jellemeznem néha az a teljes káosz és szervezetlenség. Volt hogy 3 órát vártunk egy konzultációra, volt hogy a konzultácion derült ki egy olyan vizsgálatot nem csináltattak

még velünk ami az alapja a beszelgetesnek (Kariotipizalas) volt hogy az eredményeket el sem küldtek csak a pénzt kértek el stb ...Sok vizsgálatot kérnek általában 2,3 szőrös áron mintha elmegy maga az ember. Ezeket egyszer nem ültek le velünk átbeszélni. A feleségem külföldi és sajnos angolul is kb csak Vereckei beszél. O volt a kezelő orvosunk de alig tudtuk elérni, emailekre egyre sem válaszolt hiába mondta hogy küldhetünk. Ezek után azt csak remélni tudjuk hogy a laborba valóban mindent megtettek és nem ez a hasonló káosz uralkodik ott is. Drágábbak mint a többiek és van DNS tesztre lehetőség (mi az abortusz elkerülése miatt akartuk) de nem ajánlanám jó szívvel. Most hogy vége a kezelésnek és az embryok sem éltek túl nem tudjuk meg hogyan merre, de pl most is arra gondoltunk hogy valaki visszakövetettr volna, és esetleg egy megkeresés jól esett volna hogy mi legyen a folytatás vagy csak lezárni ezt a kört. Általánosságban elmondható hogy végig úgy éreztük nincs igazán kihez fordulni ha segítségre van szükség vagy lenne pár kérdés és Vereckei nem foglalkozik igazán az ugyunkkel mert lehet nincs ideje alandoan utazik stb stb..O inkább az arca lassan ennek a klinikanak. Bár az is lehet álomvilágban élünk és ez Morszagon nem elvárhato.

2018. szept. 9. 10:53
Sziasztok! Van valaki, akit lombik elott clostilbegyttel stimulaltak? Jovo heten fog megjonni es a 2.napon clostilbegyt+fostimon injekcioval indul a stimulacio, es kicsit meglepodtem, amikor megtudtam, hogy ezekkel a keszitmenyekkel fog tortenni a stimulacio, mert sose hallottam ilyen kezelesrol es a neten is a forumokon tok mas eljarasok vannak, mindenki tobb injekciorol ir, semmi clostilbegyt...
2018. jún. 19. 22:21

Folyt..

Csomó pénz, de nincs mögötte sok mindent. Kicsit lufi az egész hely, és nem tenném a tisztesség terén a kezemet tűzbe értük.

2018. jún. 19. 22:19
Mi március és áprilisban jártunk a versysbe. Az inszeminációnkat késve csinálták meg, mikor már rég megérett a tüsző... Csomó várakozási idő, csomó pebt
2018. jún. 18. 23:42

Sziasztok!

Érdekel engem is , hogy jelenleg érdemes a Versyst választani.

367. Napocska17 (válaszként erre: 366. - Heley)
2018. ápr. 24. 00:28

Szia Heley,

Mi az oka, hogy elmentek a hölgy orvosok? Érdemes a versyst választani?

366. Heley
2018. márc. 20. 16:58

Sziasztok!

Tudjátok, hogy a hölgy orvosok elmennek? Engem elég kellemetlenül érintett, mert jó volt, hogy a másfél év alatt egy orvos foglalkozik velem:( Most egyelőre a Vereczkey dr és a Kósa dr van. Nem tudom, hogy lesz ennyi emberre idejük, vagy hogy lesz olyan türelmük, mint a hölgy orvosoknak. A személyzet is szinte teljesen lecserélődött...

365. danoni (válaszként erre: 362. - NiZsa)
2018. márc. 7. 06:44
Szia, én is benne vagyok az említett 40-es csoportban. Nekünk a 8. lombik sikerült, 27 hetes vagyok és 42 éves. Nekem a Versys nem jött be, a Kaáliban kezdtünk, volt egy kiruccanásunk a Versysbe, stimu + Fet, vannak még ott fagyasztott embrióink, de végül a Kaáliban sikerült. Én saját tapasztalat alapján azt mondom, ha bírjátok anyagilag, lelkileg és fizikálisan, akkor nem szabad feladni. Más kérdés, hogy hol, a Versys borzasztó drága, és máshol is van esély. Gyere át a 40-es csoportba, ott senki nem firtatja a korodat :).
364. Medlin (válaszként erre: 363. - Medlin)
2018. márc. 3. 12:44
Pontosabban: Lombikprogram 40 felett, nekünk is sikerülni fog. Itt a hoxa-n van.
363. Medlin (válaszként erre: 362. - NiZsa)
2018. márc. 3. 12:43
Szia NiZsa! Én nem idejárok és nem is vagyok még 40, de sokat olvasok mindenfelé. Van egy fórum: Lombik 40 felett, szerintem nézz be oda, sok tapasztalatot, sikert is olvashatsz ott és kérdezhetsz is természetesen, szerintem jó kis csapat.
362. NiZsa
2018. márc. 1. 00:30

Sziasztok!

Most vagyok túl a második lombikon a Versysben. Mindkét alkalommal voltak petesejtjeim és mindkét alkalommal voltak amelyikek megtermékenyültek. Első alkalommal egyet sikerült is beültetni egyet, de nem maradt meg 2 hétig. Most pedig nem érték meg az 5. napot, nem lett egy blasztocyszta sem. Nem tudom édemes-e továbbmenni vagy csak magunkat áltatjuk és költjük a pénzt. Arról nem is beszélve, hogy hosszútávon nem tudjuk milyen következményei vannak a hormonkezelésnek. Ja! 40 elmúltam és nem tegnap. Amennyiben valaki a koromra való tekintettel írna bárni negatívat, nyugodtan tartsa meg magának. Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e a Versysben próbálkozni tovább? Sokaknak a debreceni Kaáli sokkal sikeresebb volt, de sajna ott már nem csinálják végig. Kicsit tanácstalan vagyok. Az orvosokra sem tudom már, hogy érdemes-e hallgatni. Annyi mundent mondtak már.

361. NiZsa
2018. márc. 1. 00:29

Sziasztok!

Most vagyok túl a második lombikon a Versysben. Mindkét alkalommal voltak petesejtjeim és mindkét alkalommal volt amelyik megtermékenyültek. Első alkalommal egyet sikerült is beültetni egyet, de nem maradt meg 2 hétig. Most pedig nem érték meg az 5. napot, nem lett egy blasztocyszta sem. Nem tudom édemes-e továbbmenni vagy csak magunkat áltatjuk és költjük a pénzt. Arról nem is beszélve, hogy hosszútávon nem tudjuk milyen következményei vannak a hormonkezelésnek. Ja! 40 elmúltam és nem tegnap. Amennyiben valaki a koromra való tekintettel írna bárni negatívat, nyugodtan tartsa meg magának. Arra lennék kíváncsi, hogy megéri-e a Versysben próbálkozni tovább? Sokaknak a debreceni Kaáli sokkal sikeresebb volt, de sajna ott már nem csinálják végig. Kicsit tanácstalan vagyok. Az orvosokra sem tudom már, hogy érdemes-e hallgatni. Annyi mundent mondtak már.

360. baboravárva (válaszként erre: 359. - Cica45)
2018. febr. 20. 20:28
Köszönöm szépen
359. cica45 (válaszként erre: 358. - Baboravárva)
2018. febr. 16. 14:06
Ítram neked privátban!
2018. febr. 2. 21:39

Sziasztok!

Akinek alacsony amh-val sikerült a lombik elmondaná hogyan ?

Sajnós 0,21 az értékem aminek semmi jele nem volt.

Rendszeres a menzes hormonértékek is rendbe bannak.

És erre nagy meglepetés,hogy kevés a petesejt és spontán nem jöhet össza a baba.

2018. jan. 25. 07:11
Hát, úgy néz ki, hogy kb. 1 ciklus, amíg minden vizsgálat elkészül, és az első konzultációtól számított második ciklusban indulhat a lombik.
2018. jan. 21. 17:47
Sziasztok! A Versysben körülbelül mennyi idő telik el az első konzultáció és az első lombik között? (IR, magas prolaktin nálam kezelt, trombofilia panel negatív - férjemnél is kezeltek a hormonális eltérések, kész vannak a genetikai vizsgálatai is)
355. Varrolany (válaszként erre: 354. - Nicky26)
2018. jan. 8. 21:04
Attól függ. Mindig személyre szabottan dolgoznak. Nincs fix árlista. Készpénzes fizetés esetén mindig van kedvezmény
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook