Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Idegblokád az Országos Onkológiai Intézetben fórum

Idegblokád az Országos Onkológiai Intézetben (tudásbázis)


8. Niky
máj. 17. 13:27
Köszönöm a válaszokat.
7. lolita2112 (válaszként erre: 6. - Gigi>)
máj. 17. 09:01
elhiszem neked!
6. gigi> (válaszként erre: 5. - Lolita2112)
máj. 16. 14:56

Már én is túl vagyok egy műtéten.

Az idegblokàd injekció egy átverés!

máj. 16. 09:11
a terdfajdalmomn a mutet segit igazabol/baratnom es ferje is atesett ezen es most mindketten jol vannak.
4. gigi> (válaszként erre: 3. - Niky)
máj. 15. 17:58

Kaptam a térdembe. Semmit nem ér!

Pénz lehúzàs!!

3. Niky
máj. 15. 16:41
Igen
2. gigi> (válaszként erre: 1. - Niky)
máj. 14. 21:26
Injekcióra gondolsz??
1. Niky
máj. 14. 16:54
Sziasztok!Az a kerdésem hogy nem daganatos betegként kapott nár valaki idegblokádot?Nem találtam pontos árlistát.

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook