Idegblokád az Országos Onkológiai Intézetben (tudásbázis)
8. Niky
máj. 17. 13:27
Köszönöm a válaszokat.
7. lolita2112 (válaszként erre: 6. - Gigi>)
máj. 17. 09:01
elhiszem neked!
6. gigi> (válaszként erre: 5. - Lolita2112)
máj. 16. 14:56
Már én is túl vagyok egy műtéten.
Az idegblokàd injekció egy átverés!
5. lolita2112
máj. 16. 09:11
a terdfajdalmomn a mutet segit igazabol/baratnom es ferje is atesett ezen es most mindketten jol vannak.
3. Niky
máj. 15. 16:41
Igen
1. Niky
máj. 14. 16:54
Sziasztok!Az a kerdésem hogy nem daganatos betegként kapott nár valaki idegblokádot?Nem találtam pontos árlistát.
További ajánlott fórumok:
- Lombik vagy inszemináció a Forgács intézetben
- Versys Clinics Humán Reprodukciós Intézetbe járók 2016-2017
- Dolgozik valaki az Országos Baleseti Intézetben?
- Szívkatétereztek már valakit az Országos Kardiológiai Intézetben?
- Akik az Országos Onkológiai Intézetben szültek
- Van valakinek tapasztalata dr. Czirják Sándor idegsebész-főorvosról az Amerikai úti Országos Idegsebészeti Tudományos Intézetben?