Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vékonybélgyulladás..akinek volt/van fórum

Vékonybélgyulladás..akinek volt/van (beszélgetős fórum)


5. youlcsi (válaszként erre: 4. - Clau26)
2012. ápr. 6. 21:20

ááá, rákra nem.


nekem anno, amikor szóba került a lymphoma, azt mondták, nyugodjak meg, mert tuti nem az, hiszen azzal fél év alatt már teljesen lerobbantam volna... nem hogy évek alatt...


valószínű a kontamináció, amit több dolog okozhat. guglizz rá! na de mondjuk a doki dolga majd, hogy értékelje a leletet... nyugi! ha nagy baj lenne, akkor sztem azonnal küldtek volna az eredménnyel orvoshoz.

4. Clau26 (válaszként erre: 3. - Youlcsi)
2012. ápr. 6. 13:46
1 panaszom van:2éve szenvedek ekcémától ami terjed folyamatosan..2éve járok kivizsgálásokra most látom az alagút végét..Rákra is utalhat a pozitív teszt?Attól is félek,hogy én születésem óta szenvedek székrekedéstől..de nagyon súlyosan..kórházban is voltam és műteni is akartak volna..semmi nem használt,csak a szűztea kapszula amit 6éve szedek..na most én úgy vagyok vele,hogy bármiről képes lennék lemondani h meggyógyuljon a bőröm,de erről a kapszuláról nem,mert végig sírtam a 20évemet mire felfedeztem..szóval nagyon félek h ettől lett gyulladás..Egyébként köszönöm mindkettőtöknek a válaszaitokat
3. youlcsi (válaszként erre: 1. - Clau26)
2012. ápr. 6. 12:51

szia!

a pozitív laktulóz kilégzési teszt valóban vékonybélgyulladásra is utalhat, vagy kontaminált bélszindrómára, vagy még sok másra. én normixot kaptam rá anno, meg probiotikumot kellett szednem. (meg rabyprex-et... de azt felmaródásokra)


beutalhatnak még tükrözésekre is... meg egy csomó mindenre... persze kérdés, hogy mik a panaszaid.

2012. ápr. 6. 11:34

Szia!


Nekem volt már 2x bélgyulladásom. Egy ideig fájt bal oldalt és vérvételből derült, ki hogy mi van. Egyszerű antibiotikum kúra és diéta. Ettől helyre is jött. Második alkalommal be is lázasodtam vele.

Jobbulást Neked!

2012. ápr. 6. 11:23

Sziasztok!


H2 kilégzés teszten voltam.

Laktóz tesztem negatív lett,viszont laktulóz teszt pozitív.Azt mondták ez vékonybélgyulladást jelent.Kedden megyek a háziorvoshoz.Kérdésem:Hogyan kezelik?Elég ez az egy vizsgálat vagy beutalnak még más kivizsgálásra is?

Köszönöm a segítséget

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook