Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kontaminált vékonybél szindróma fórum

Kontaminált vékonybél szindróma (beszélgetős fórum)


4. youlcsi (válaszként erre: 3. - Zuhatag)
2017. dec. 20. 08:11
Igazából nem volt semmi olyan tünetem, ami a gyógyszertől jobb lett volna, megszűnt volna. Állandó hasmenés miatt vizsgáltak, és a terhelések (laktóz+laktulóz) pozitivitása mutatta ki a kontaminációt. Ekkor kaptam a gyógyszert azzal, hogy ha bmi gond van, menjek vissza. cca 4 évvel később voltam újra a dokinál, ennek lassan 3 éve, és azóta is készülök folyamatosan a kontrollra, de nehéz rászánni magam.
3. zuhatag (válaszként erre: 2. - Youlcsi)
2017. dec. 19. 21:37
Ezektől elmúlt neked? Mik voltak a tüneteid? Nekem nem írt fel antibiotikumot. ProGastro 825-öt kell szednem fél évig, merthogy elvileg annyi ideig tart a gyógyulás.
2017. dec. 19. 21:32

Anno csak normixot kaptam talán 2-3 hétre és probiotikumot javasolt a doki. semmi mást.

semmi extrát nem jelent a kontamináció, mint tk felborult bélflórát...

2017. dec. 19. 21:20
Ma kontaminált vékonybél szindrómát diagnosztizáltak nálam. Aki hasonló cipőben jár, mit eszik, milyen gyógyszert szed? Esetleg van olyan, aki már évek óta tünetmentes?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook