Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? fórum

Végigcsinálta valaki a 13 napos diétát? Tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
898. davider
2016. ápr. 26. 21:34
Túl a 2. napon bunőzve 2 db. paprikás chipsel aaaaa ezek a gyerekek persze ők ették ;-)
2016. ápr. 26. 10:09

Szevasztok!

Hát eddig egészen jól bírtam! Túl vagyok az első három napon, eddig 1 kg ment le, majd ma egy kicsit vékonyabb ebéd = 1 liter juice, ki tudja, bírni fogom-e???

Feladni biztosan nem fogom, ha esetleg még valami "pótlást" be is vetek, de a törölközőt akkor sem dobom be! :)))

896. Adry N
2016. ápr. 26. 09:35
Szép napot Mindenkinek! Túl az első napon még nagyobb lelkesedéssel indul a második. :) A legnagyobb kihívást tegnap az jelentette, hogy kisfiam etetése közben ne nyaljam le a kanalat :D Veletek mizu?
895. davider (válaszként erre: 892. - Krisztike13)
2016. ápr. 25. 13:20
Nekem is sokszor sok csak annyit eszek amennyi jol esik...folyadék nehéz sajna alig iszok ezen változtatni kell ....zeller főtt tojás a mumus.....aaaaaa
894. Krisztike13 (válaszként erre: 893. - 12d083b51b)
2016. ápr. 25. 11:15
:) Én karikáztam de akkor is szörnyű volt :D nem tudom mihez hasonlítani :D hívjuk rothadó valaminek :) Barátnőm mondta, hogy ő nagyon szereti a zellert :D mondtam neki hogy kérsz belőle? Meglátta egyből nem kért.. van különbség egy darabka meg egy nagy darabka között :) Igen igazad van egyébként én sem mindig ettem meg sőt volt olyan hogy egyszer elfelejtettem főtt tojást hozni a munkahelyemre ..szóval akkor kimaradt :)
893. 12d083b51b (válaszként erre: 891. - Krisztike13)
2016. ápr. 25. 11:01

A zeller nekem is gáz, de rájöttem, ha apró kockára vágva megfőzöm, és hagyom kihűlni, akkor érzem legkevésbé rajta azt az u.n. "rohadt-szagot". Gyorsan bekanalazom, és kipipálva!


Ha soknak találom a kaját, és úgy érzem, hogy nem tudom megenni, akkor bizony nem eszem meg!!

Én úgy vagyok vele, hogy az írott mennyiség, az a maximumot jelenti, és nem feltétlenül kötelező!

892. Krisztike13 (válaszként erre: 887. - Davider)
2016. ápr. 25. 10:53
Arra leszek kíváncsi, hogy amikor hús lesz a vacsi akkor nem lesz e nehéz megenni nektek azt az adagot??! :) Nekem volt olyan mikor alig birtam megenni olyan soknak tűnt :) hihetetlen mennyit alakulunk :)
2016. ápr. 25. 10:48
Olyan furcsa hogy nagyon sok valakinek a megfelelő mennyiségű folyadék bevitel okoz gondokat. Én mikor csináltam ezt a diétát akkor pont azon gondolkodtam hogy nem lesz e sok a 3,5 liter citromos víz mert kb délután 4 kor már meg is ittam 3 liter :D egyébként a diéta folyamán csak és kizárólag citromos vizet ittam semmi teát, bár láttam hogy valaki azt is beiktatott, biztos nem ront el semmit vele, de tényleg azt tudom ajánlani hogy annyi folyadékot igyatok amennyit nem szégyelltek nagyon fontos! :) Hazamegyek majd leírom amit most csinálok :) Kitartás! Ui.: Nekem a zeller volt a leggázosabb XD
2016. ápr. 25. 10:24

Most jövök rá!!!

Ma ebéd (3. nap) főtt tojás, sovány sonka, nyers saláta!

Tavaly nyáron csináltam:

nyers karalábét kb. 0,5 cm széles karikára szeltem, rápakoltam a sonkát, főtt tojást, akkor reszelt sajttal szórtam meg, de most sajt nuku, de egy levél salátát rá!

Tökéletes ebéd!!!!

889. 12d083b51b (válaszként erre: 887. - Davider)
2016. ápr. 25. 10:14

Bocsi, azt nem is néztem, hogy te mióta vagy itt a fórumon.

Ugyanezt a "menüt" eszem én is, a netről szedtem le.

Vizet iszok, nemcsak kaja után, hanem leginkább, amikor éhesnek érzem magam! Van egy bő 3 decis "hitelesített" poharam, azzal viszonylag könnyű napközben meginni 1,5-2,0 litert. Meg este 1-2 csésze teát...


Most fő az ebédem = 2 db. tojás, saláta előkészítve, sonka, paradicsom a hűtőben...

Ha a tojás kész, felteszem főni a vacsorára való zellert = vízhajtó, de nálam a karalábé is, és a grapefruit is az = gyümölcs!!!

A nyers karalábét még az ebédhez való zöld natúr salátának közé tudom tenni.

Szóval, örülök, hogy ma nem kell húst rágnom! :))

888. Adry N (válaszként erre: 885. - 12d083b51b)
2016. ápr. 25. 10:02
Köszi! Nálam a folyadékbevitel a mumus. Csináltam zöld teát hátha jobban csúszik :)
887. davider
2016. ápr. 25. 09:58

A kúra menüsora

1. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), olajjal (pl. extraszűz olívaolaj, vagy egyéb hidegen préselt olajok) és citrommal ízesítve

2. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), olajjal és citrommal ízesítve

3. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (vegyes saláta is lehet, de natúran kell elkészíteni)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs

4. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice (lehet vegyes is, pl. kiváló zsírégető az ananász), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró

5. nap

Reggeli: 1 nagy répa reszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), olajjal és citrommal ízesítve

6. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül), olajjal és citrommal ízesítve (A grillcsirke készen vásárolt is lehet, ha lehúzzuk a bőrét, és annyit együnk, amennyi jól esik.)


7. nap

Reggeli: 1 csésze üres tea

Ebéd: semmi!

Vacsora: grillezett bárányhússzelet (250 gramm, ha nincs bárányhús, helyettesíthetjük marhahússal), friss gyümölcssaláta többféle gyümölcsből

8. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs

9. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor

Ebéd: 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 előszeletelt), 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), olajjal és citrommal ízesítve; 1 gyümölcs

10. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 kemény tojás, 1 nagy szelet sovány sonka (8-10 db előszeletelt), saláta (natúr)

Vacsora: főtt zeller, 1 db paradicsom, 1 db gyümölcs

11. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 1 liter juice, 1 bögre natúr joghurt

Vacsora: 1 kemény tojás, 1 reszelt répa, 1 kis adag túró

12. nap

Reggeli: 1 nagy répa lereszelve, citrommal ízesítve

Ebéd: 1 nagy szelet főtt tonhal, citrommal és kiskanálnyi zsírszegény vajjal ízesítve

Vacsora: 1 nagy szelet marhahús (250 gramm), saláta (natúr), főtt zeller

13. nap

Reggeli: 1 csésze feketekávé, 1 db kockacukor, 1 vékony szelet pirítós (üresen)

Ebéd: 2 db kemény tojás, 1 db reszelt sárgarépa

Vacsora: grillcsirke (bőr nélkül), olajjal és citrommal ízesítve

Az ételek elkészítése

886. davider (válaszként erre: 883. - 12d083b51b)
2016. ápr. 25. 09:50

Halni régi motoros vagyok itt én indítottam a csopit;)

71,4- ről indulok .....


Már sikerült vele leadni kilókat most inkább a kitartással van probléma......😉

885. 12d083b51b (válaszként erre: 884. - Adry N)
2016. ápr. 25. 09:45

Üdv a csapatban!

Bízom benne, hogy a Csapat-kapitányunk, Krisztike azért nem hagy itt bennünket, mert ő szombaton a végére ért a 13. napnak!

De azért tartsunk össze! Együtt könnyebb!

884. Adry N
2016. ápr. 25. 09:40
Szisztok! Én ma kezdtem! 168 cm és 79,4 kg. Nagyon lelkesítenek az itt leírtak. Remélem sikerül 5-7kgtól megszabadulni. Utána sem szeretnék megállni a cél 60 kg körül van, de most nagyon jól esne egy kis siker 😊 Hajrá Mindenki!!!!
883. 12d083b51b (válaszként erre: 879. - Davider)
2016. ápr. 25. 07:59

Szia davider! Üdv. a csapatban!

Te honnét indulsz?

2016. ápr. 25. 07:56

Szevasztok!

Gratulálok Kriszti! Nagyon ügyes vagy!!!

Igen, az jó lenne, ha azt az étrendet ide írnád, bár én is találtam egy módit, hogyan-miként lehetne esetleg tovább... de kíváncsi vagyok a te módszeredre is!

Előre is köszi!


Nálam eltelt 2 nap, a mai már a 3-ik! Ma reggelre 0,5 kg-val vagyok "vékonyabb"!! :))

Kb. 10 évvel ezelőtt ezzel a módszerrel összesen 6 kg-t sikerült leadnom, szeretném, ha most is lemenne annyi!!


Marhahús helyett sertés májat-szívet-nyelvet vettem, egy-egy doboz olajos hal, olaj nélkül!!! fogom megenni, majd az is jó lesz. Persze a grill-csirkét sem kell az üzletben megvenni, el lehet azt otthon is készíteni!

És persze rengeteg folyadék: tea/víz, nemcsak a méregtelenítéshez jó, de kitölti a gyomrot is!!

2016. ápr. 25. 07:03
Sziasztok! :) Örülök hogy mások is elkezdték. Szombaton fejeztem be és 7,5 kg lett a végeredményem :) Kitartás mindenkinek!! Higgyétek el megéri :) Sok dícséretet kapok, hogy milyen látványos. Nagyon jó érzés és az önbizalmam is kicsit kezd visszajönni. Természetesen nem hagyom abba csak másképp folytatom. Nővérem még évekkel ezelőtt összeírt nekem egy étrendet, és akkor 6 kg-ot fogytam 1-1,5 hónap alatt, ha gondoljátok szívesen megosztom azzal akit érdekel:) Szép napot és kitartást mindenkinek! Hogyan haladtok??
2016. ápr. 25. 02:42
Szomorú, hogy én megpróbáltam, de egy hét után feladtam... :(
879. davider
2016. ápr. 24. 21:03
Én is beállok a sorba holnaptól ki hany kilorol indult hol tatrtotok?!!
878. 12d083b51b (válaszként erre: 877. - Krisztike13)
2016. ápr. 21. 14:41
Oké! Én benne vagyok! Csak legyek rajta én is túl, hogy lássam az eredményt... mert valójában majd attól függ, hogyan-merre megyek tovább... mert egész biztos vagyok abban, hogy marad még azok után is ledolgozni-való... :)))
877. Krisztike13 (válaszként erre: 876. - 12d083b51b)
2016. ápr. 21. 14:32
Sok sikert és kitartást hozzá! :) Annyira nem vészes főleg ha elfoglalod magad :) Sokszor eszembe se jut hogy enni is kéne :) Én már így is nagyon meg vagyok elégedve magammal és büszke is vagyok az elért eredményért. ha vége akkor folytatom egy más formában, persze nem ezt de nem fogok visszatérni a régi életmódhoz, ha gondolod utána is írhatunk hogy kinek hogy alakul :)
876. 12d083b51b (válaszként erre: 875. - Krisztike13)
2016. ápr. 21. 14:12

Igen! Ma eldöntöttem, szombaton fogom kezdeni!


Én is úgy döntöttem, hogy majd a bőr nélküli csirkét-pulykát és halat váltogatom, amikor azt engedni!


Örülök azért, hogy nem leszek teljesen egyedül, kíváncsi leszek, hogy a végén hány kiló megy le nálad???

Én is szeretném, ha minimum 6 kg lemenne összesen rólam, persze ha több lenne, akkor még jobb!! :))

2016. ápr. 21. 13:57
:) De jó hogy te is elkezded!! :) Majd írj hogy milyen..hogy megy..stb :) Én marhahúst egyáltalán nem eszek csak csirkével helyettesítettem:) Bárányt sem ettem, 6 kg-nál járok :) Tudod már mikor kezded pontosan?
874. 12d083b51b (válaszként erre: 872. - Krisztike13)
2016. ápr. 20. 09:37

Krisztike!

Még azt szeretném kérdezni, hogy kizárólag marha húst eszel, amikor azt írja, vagy esetleg valami baromfival helyettesíted???

873. 12d083b51b (válaszként erre: 872. - Krisztike13)
2016. ápr. 19. 08:39

Majd a hét végén, legkésőbb jövő hét szerdán elkezdem én is! Jelenleg csinálok pár nap "léböjt"-öt, hogy egyrészt a gyomrom egy kicsit kitisztuljon, másrészt egy kicsit össze-szűküljön. Régebben csináltam már ezt a 13 napost, tudom, hogy nem séta-galopp! Bizony vannak benne napok, amelyekhez szükség van a kellő kitartásra!!


De ha már 8 napon túl vagy, akkor az már több mint a fele és bizony nagyon szép eredmény az 5 kg!!! Egyrészt abból, ill. hogy most már nyugodtan számolhatsz visszafelé!!! merítheted az erőt a továbbiakhoz!!

2016. ápr. 18. 14:37
Bocsi hogy nem írtam vissza :) Igen csinálom ez a 8.napom :) 5 kg az eddig elért eredményem :) nem vészes kivéve tegnap mikor ebéd semmi volt :D de nagyon feldob ez az eddigi 5 kg szóval nagyon elszánt vagyok :) valakinek nincs kedve még csinálni? úgy eltűnt mindenki.. :S
871. 12d083b51b (válaszként erre: 869. - Krisztike13)
2016. ápr. 16. 10:41
Hol tartasz? Csinálod? Eddigi eredmény???
870. 12d083b51b (válaszként erre: 869. - Krisztike13)
2016. ápr. 11. 14:30
Őszintén nem tudom, valahol a 65-66 kg körül voltam, de hát azóta sok minden történt... azért írtam, ha most annyi lennék, a fejem sem fájna...
2016. ápr. 11. 14:27
Azért lettem volna kíváncsi mivel írtad hogy lement 6 kg .. :) és annyira érdekelt volna mennyiről indultál, mert szerintem akinek több a feleslege annak több megy le mint akinek kevesebb, illetve attól is függ kinek milyen a szervezete :)
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook