Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki kezdené velem a 90 NAPOS diétát 01.25.-én? :) fórum

Valaki kezdené velem a 90 NAPOS diétát 01.25.-én? :) (beszélgetős fórum)


1 2
48. Awela (válaszként erre: 47. - 4e6546fe63)
2010. febr. 17. 07:42

Szia!

Én ilyenkor csirkét szoktam párolni és hozzá csinálok egy jó adag salátát. Ha nincs kedvem a húshoz, helyette főzök tojást vagy egy kis sajtot eszem, de a salátára szükségem van.:)


Hogy álltok?

A hétvégén megdicsért anyukám, mert már látszik a változás.

2010. febr. 17. 06:29

Sziasztok!Tudom,későn,de azért ha lehet csatlakoznék!Ma kezdem a 90 naposat,de előtte tartok egy gyümölcsnapot,aztán holnap fehérje!Kell egy kis tisztítás a szervezetemnek!

76kg vagyok és szeretnék 70 alá kerülni,az álmom 68,de a 70-el is kiegyezem!Ma megyek aerobicra,remélem az is segíteni fog valamit!Nálatok egy fehérje nap miből áll?Még nem csináltam ezt a diétát,de remélem menni fog!Sok szerencsét mindenkinek,és gratula az eddig elért eredményeitekhez!Este jövök!Minden jót!

46. Sztacs (válaszként erre: 40. - 7c79ff1565)
2010. febr. 10. 18:00
Előbb fejben kell rendbe rakni az egész fogyásos témát. Nem sz envedésként kell megélni. Mondjad nyugodtan: "Nagyon csinos vagyok, és napról napra csinosabb vagyok. Mindent megteszek azért, hogy az alakom egyre jobb legyen." 1-2 nap, és máris szebbnek, csinosabbnak látod magad, és könnyebb folytatni is. A virsli és párizsi nevezetű termékek nem kimondottan fogyisak! Tele vannak minden vacakkal, amitől csak hízol. Sovány hús, hal. Nem kell éhgyomorra annyi citromos víz sem. Nem az a cél, hogy ráutálj. Szépen elosztva. Húsnapon ettünk hamburgert, tejes, sajtos öntetben fokhagymás halat, céklás, almás jégsalival, most tonhalsalátánk volt. Köbetkezőre körözöttet szünk. Nekem a legnehezebb a tészta nap. Változatosan, finomakat lehet enni, úgy hogy fogysz és nem is éhezel! Szerintem /ne haragudj/ de nem biztos, hogy jó a módszered. Próbálj csak egyfélét enni, nem ebéd és vacsi is más.
45. Sztacs
2010. febr. 10. 17:49
Mi január 31.-én kezdtük a lányommal, de mi soha nem keverjük. Szigorúan amit ebédre ettünk az a vacsi is, kivéve a sütis napon. Pár éve 12 kg-ot fogytam 2,5 hónap alatt vele, és mozogtam is. Most újra rá kell arra is hangolódni. Sokáig megtartottam a súlyom, de folyamatosan heti 3 órát rászántam. Kb. egy éve sajnos nagyon nehezen lehetett volna beiktatnom időben nígy lemondtam róla. Kár volt. Most csak 8 kg-ot kellene leadni. Mindenkinek sok sikert!
44. okoskislany7 (válaszként erre: 42. - 7c79ff1565)
2010. febr. 5. 11:19
Most vagyok 83,5! A cél 60 kg körül! Remélem sikerül! :) Rajta vagyok az ügyön! Sok sikert neked is!
43. Awela
2010. febr. 5. 10:58

Sziasztok!

Én hétfőn mérlegeltem, nekem is lement 4 kiló, de gondolom főleg víz. Azért egy kicsit már meglátszik a változás.:)

42. 7c79ff1565 (válaszként erre: 41. - Okoskislany7)
2010. febr. 5. 08:28
wow, gratulálok, nekem lassan megy a súlyom, de remélem biztosan. Bár nem tudom neked mennyiből kell leadnod, és moment 64,7 kg vagyok, és nekem elég lefogynom. De na majd most.
2010. febr. 4. 23:35
Halihó Mindenkinek! Most Pár napig nem voltam bocsi, de ezernyi dolgom volt!Képzeljétek ma ráálltam a mérlegre! -4,5 kg! Nem tudom hogy csinálom de nagyon örülök neki! Ti hogy álltok? Csináljátok?
2010. jan. 30. 22:04

csajok én csak hízok, 65 ből űtmentem 69 re pár nap alatt, vagyis 4-5 nap alatt úgy h szinte alig ettem, és kardióztam is. Lehet vmi betegség, azért az ember pár nap leforgása alatt nem hízik ennyit ráadásul úgy h még a hasam is megy:-(

Nekem ma nem volt kedvem betartani a diétát, majd holnap. elkeseredtem az egészen h hízok és nemtudom miért:-((( Holnaptól viszont betartom. Vettem citromot is, citromos vizzel kezdem a napot és vedelni is fogom, h meglegyen a napi 1 l citromos víz, 1 l zöld tea na meg salaktalanító. Ennyi folyadéktól már az étvágyamnak is elkell mennie. Reggelim alma, ebédem 1virsli savanyú kápi + erőleves minden nélkül. , vacsim joghurt az is a lightos lesz! szorítsatok, ha két héten belül egy dekát sem fogyok, megyek dokihoz, nehogy pajzsmirígy alulműködésem legyen, és ezért hízok, mert ez nem természetes.

2010. jan. 29. 14:54
Sziasztok! Én ma kezdtem a fogyikámat , ha valakit érdekel a naplómba le írtam a lényeges szabályokat , nekem régebben is ez vált be így maradok ennél mert ez ÉLETMÓDVÁLTÁS nem fogyi igazából . DRUKKOLOK NEKTEK CSAJOK , HOGY SIKERÜLJÖN A 90 NAPOT VÉGIG CSINÁLNI,
38. Awela (válaszként erre: 36. - 7c79ff1565)
2010. jan. 29. 12:42

Szerencsére jól sikerült, pedig kicsit tartottam tőle, de alig volt időm enni, így nem is gondolkodtam azon, hogy nehéz.:)

Ebédre és vacsira csináltam gyümölcssalátát, azzal jól is laktam és remekül nézett ki.


Ma párolt csirkemellsali az ebéd és a vacsi is. Imádom a fehérjenapot.

2010. jan. 29. 10:59

Sziasztok! Ma ismét fehérje nap! :) Lehet enni! A tegnapi gyümi nap nem volt vészes, szerintem lehet bírni!


diamond85: Ez is jó ötlet amit te mondasz csak kár hogy én ilyet nem bírok betartani! De hajrá!

2010. jan. 28. 22:01
Sziasztok, ki hogy tartotta be a gyüminapot? Nekem nem nagyon siekrült:-( LEhatároztam, hogy csinálok egy táblázatot, 90 napra lebontva, összeállítom magamnak az étrendet, meg a napi sportot is, és befogom tartani. Nem 90 napra tervezek, hanem mindig csak 1 napra:-) Így talán könnyebb, nyárra lefogyunk!
35. xena30
2010. jan. 27. 22:21

HA MÉG LEHET ÉN IS KEZDENÉK VELETEK, BÁR MÁR PÁR NAP KÉSÉSSEL.

HOSSZÚ IDŐN KERESZTÜL CSINÁLTAM MÁR EZT, KB. 30 KG FOGYTAM- EHHEZ HOZZÁJÁRULT KÖZBEN AZ EPEKÖVEM ÉS A MŰTÉT-, DE A 30 KG AKKOR IS MEGVOLT.

KB 10 KILÓT HÍZTAM VISSZA ( LEHET, HOGY AZ EPÉS FOGYÁST?). KÖNNYEN LEHETETT TARTANI A SZABÁLYOKAT.PÁR HETE ISZOM A PYG-T, FOGYTAM 4 KG, DE NEM VAGYOK VELE MEGELÉGEDVE, SZERINTEM ANNYIRA NEM JÓ ,MINT A FÓRUMJÁN ÍRJÁK, A NEM EVÉSNEK MEG LESZ BÖJTJE. VAN MÉG PÁR POROM AMIT MEGISZOK, DE AKKOR REGGELTŐL INDUL A 90 NAPOS.(KÉT NAP MÁR MELEGÍTETTEM)

ÁLOMSÚLYNAK 70 KG ÍRTAM, DE LEHET, HOGY NEM KELL ANNYIRA FOGYNOM, 73 KG VOLTAM LEGKEVESEBB, S AZT MONDTÁK MÁR NEM ELŐNYÖS. A FÉRJEM KÜLÖNBEN EZZEL A 80 KG KÖRÜLI SÚLLYAL VAN A LEGJOBBAN KIBÉKÜLVE, LEGALÁBB VAN MIT FOGNI RAJTAM.(A FOGYÁSBAN A MELLEM TELJESEN ELTŰNT, PEDIG AZÉRT VOLT VALAMI)

A KALKULÁTOR SZERINT A KOROMHOZ, S A 173 CM-HEZ 59 KG KELLENE, SZERINTEM A CSONTOM NEHEZEBB.

NA ENNYIT RÓLAM. AKKOR HAJRÁ, 1-2 HÓNAP, S CSINOSABBAK ÉS ELÉGEDETEBBEK LESZÜNK MAGUNKKAL!

34. Awela (válaszként erre: 31. - Zsanzi88)
2010. jan. 27. 21:46

Szia!

Hát persze!

Most nem valami jól, vizsgaidőszak alatt híztam, de már nincs sok, max 10 kilót akarok fogyni. És veled mi újság?


Egyéb: ma este ettem először, egész nap egyébként csak egy banánt. Vacsi tészta volt szósszal, holnapra meg vettem egy rakat gyümölcsöt. Ettől félek a legjobban, utána már csak túléljük a többit. Összesen csak 22 gyüminap. Hajrá csajok!:)

2010. jan. 27. 18:39
hát én ma bevágtam két gesztenyés sütit:-( CH napom volt nekem is. Holnap meg csak almázom, az van itthon. Ti tornáztok is a diéta mellett?
2010. jan. 27. 17:45
Üdv Mindenkinek! Ez a szénhidrát nap a legjobb! Bevágtam ma egy péksütit olyan jól esett! :)Holnap viszont gyümi nap. Kíváncsi vagyok. Várunk mindenkit szeretettel:) Ti hogy álltok?
2010. jan. 27. 17:23

Szia AWELA!!!

Mi már régóta " ismerjük" egymást , emlékszel rám ? :) Hogy állsz a kilókkal????????

Mizujs?

2010. jan. 26. 18:51
sziasztok én is elkezdem veletek. hogy meddig bírom nemtudom 3 nap volt eddig a rekord :D
29. Awela
2010. jan. 26. 18:40

Hali!

Én is tegnap kezdtem, csatlakozhatok?

2010. jan. 26. 16:33

sziasztok!

Most beszéltem a személyi edző ismerősömmel és nagyon le beszélt a 90 naposról.

Csütörtökre csinál nekem diétát és azt fogom csinálni , de örülnék , ha attól tudnánk beszélgetni . :)

2010. jan. 26. 16:01

Sziasztok. csatlakozhatok hozzátok? 168cm/64,6 kg vagyok. Jó lenne pár kg-tól megszabadulni, illetve a zsírpárnákat eltűntetni.


Én pár napja kezdtem a 90naposat,régebben is csináltam, nem rossz kis diéta, de mint mindegyikhez, akaraterő kell.


Most zöldinapom van

2010. jan. 26. 12:30
Szép napot mindenkinek! Ma keményítő nap van! Rizses lecsót csináltam! Nagyon finom lett! Próbáljátok ki!:)
25. Melcsypszy (válaszként erre: 16. - Zsanzi88)
2010. jan. 26. 11:20
szia vasárnap nem reagált senki még fennt voltam ezért nem kezdtem el hanem beiratkoztam fitness terembe:) Majd lehet csatlakozok hozzátok:))
2010. jan. 25. 22:14
Szia! Én ma tejszínes,sajtos husit ebédeltem!Elég fincsi volt! Holnap keményítő nap! Semmi baj! :) Majd holnap el kezded!
2010. jan. 25. 12:43

Én el csesztem a mai napomat :((((((((

Meg fog jönni és ilyenkor minden bajom van , szerintem depis vagyok , de holnap újból fehérje napot tartok nem adom fel majd csak el kezdem rendesen. A reggeli banánnal kb fél 11 - ig bírtam aztán nem találtam itthon semmi normális kaját és kakaós csigát ettem tejjel. BOCSI NAGYON SZÉGYELLEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2010. jan. 25. 12:34
Mit ebédelsz?????????
2010. jan. 25. 12:33
én 168 cm és reggel mértem 79 kiló 30 dekát :(((
2010. jan. 25. 12:29
165-170cm és 85 kg. Elég sok! A cél egy 15-20 kg mínusz:)
2010. jan. 25. 12:20
Szia ! Te hány kiló és hány cm vagy?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook