Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Várandósan is úszni fórum

Várandósan is úszni (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Várandósan is úszni

2008. okt. 10. 10:34

Szerintem is, ha nincs probléma, akkor lehet úszni pocakkal is. Olvastam a cikkben, hogy nemcsak a gerincnek, hanem az izmoknak is jót tesz.

Korábban én is láttam egy-két kismamát pocakkal úszni.

6. pumukli75 (válaszként erre: 3. - Andika82)
2008. okt. 9. 14:47
Ezt rosszul tudod a gerincnek nagyon jót tesz az uszás..és az orvosok is tanácsolják..persze ha nincs probléma..
2008. okt. 9. 14:43
Strandra, uszodába nem mertem volna menni pocakkal, de a Balatonban úszkáltam a nyáron kismamaként az orvosom engedélyével és semmi baj sem történt. Szerintem nagyban függ attól is, zárt-e a méhszáj, stb.
2008. okt. 9. 14:07
hát az biztos jó, hogy usszon, csak a viz minősége?
2008. jún. 26. 15:38
Hátzszerintem nem ajánlatos terhesen úszni az teljesen mindeggy milyen a víz minösége.Rengeteg fetözést ellehet kapni már bocsika
2008. jún. 6. 06:45
Én akkor se mennék terhesen közuszodába, bármit mondjanak is a vízminőségről. Ismerősünk kislánya kapott babauszodában olyan hüvelyfertőzést, hogy 1 hétig kórházban volt vele. Nem tudod leellenőrizni, hogy aki épp melletted úszkál, épp milyen kórokozót ürít melléd folyamatosan. Annyi fertőtlenítót, amennyi biztonságossá tenné a vizet a fertőzések szempontjából, már súlyosan ártalmas az egéstségre. Fölösleges kockáztatni.
2008. jún. 5. 17:03
Aki szeret úszni, de nem biztos abban hogy a fertőzéseket is elkerüli,íme egy pár tipp ami segíthet ebben.

Ugrás a teljes írásra: Várandósan is úszni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook