Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hpv 16, P3 - Cin1, 18 hetes várandósan. Hogyan erősíthetném az immunrendszerem? fórum

Hpv 16, P3 - Cin1, 18 hetes várandósan. Hogyan erősíthetném az immunrendszerem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2013. júl. 24. 12:03

A grapefruit mag valóban olyan, hogy tudományos tények bizonyították, hogy még a szemétdombon is elpusztította a körülötte lévő penészt, stb...


Én is szoktam venni néha, a magot összetöröm, és úgy nyelem le a levével együtt.. Behűtve különösen finom, és frissítő is.. A magot meg lenyelni annyi, mint amikor valaki tablettát nyel le, vagyis simán lemegy, csak legyen összetörve..

2013. júl. 24. 12:01
Nagyon köszönöm mindenki hasznos tanácsát. Utánanéztem és van olyan grapefruit magg csepp amit szedhetek. A c vitamin pontos dózisáról még érdeklődök. :) Legalább annyit szeretnék elérni az immunerősítéssel, hogy a p3 cin 1 ne romoljon tovább, vagy jelentőset. Több, mint valószínű, hogy operálni fognak vele szülés után, de az még kb 6 hónap mire műtenének, és aggódok addig mehogy sokat tomoljon. Azért megnézetem magam egy másik dokival is. Természetesen nem szeretném ha a várandósság alatt operálni kéne, matatni a baba környékén, de ha muszáj, muszáj... Nekem is az lenne a legmegnyugtatóbb ha szülés után lenne a műtét, de azért aggódok..nehogy addig nagyon sokat romoljon...szóval mindenképp megyek más doki tanácsáért. :) Amint én is többet tudok mit lehet ezzel most kezdeni,mill. Mi lesz a továbbiakban megírom ide, hátha másnak is fog segíteni. :) mindenkinek nagyon jó egészséget!
2013. júl. 24. 10:29

A szódabikarbónálról meg azt jó tudni, hogy lúgosítja a szervezetet, és még a rákos betegek is meggyógyulnak belőle, tudományos kutatások támasztják alá..


Rákerestem, mert elmentettem word-ben magamnak:



Simoncini - eljárás


MEGDÖBBENTŐ ÚJDONSÁG!!!



Dr. Tullio Simoncini kutatási eredményei még inkább kihangsúlyozzák a gombák elleni védekezés fontosságát, melyet megelőzésként otthonról is végezhetünk a Zapperrel ill. tisztítókúrákon keresztül.


Amerikában bestsellernek számít az a könyv, amelyet dr. Tullio Simoncini római onkológus írt „A rák egy gomba?” címmel.


Évente tízmillió ember hal meg valamilyen daganatos betegségben. A nemzetközi hírű professzor nemrégiben Magyarországon járt, hogy beszámoljon a könyvében is leírt természetes gyógymódról, amely forradalmasíthatja a rákterápiát. Huszonöt esztendős onkológia tapasztalatai alapján Simoncini nem kevesebbet állít, mint azt, hogy a rák nem más, mint egy fertőzés, amelyet gomba okoz. Az orvos évtizedekig gyermekrák osztályon dolgozott, ahol vizsgálni kezdte a daganatokat.


Azokat felvágva azt tapasztalta, hogy belül mindig fehérek voltak. Feltette magának a kérdést, egyáltalán mi a rák (ami még ma is egy misztérium, hiszen legalább száz teória létezik a mibenlétéről)? És mik az áttétek? S vajon mitől fehér a daganatok belseje?


Hosszas kutatómunka alapján arra következtetésre jutott, hogy a daganat „csak” egy tünet, s hogy a rákot gombák, pontosabban a Candida albicans okozza. Véleménye szerint, ha az ember ellenállóképessége megrendül, vagyis az immunrendszere legyengül, szervezetében mértéktelenül elszaporodnak az ott egyébként is jelenlévő gombák.


Simoncini a daganatok pusztítására egy újfajta természetes terápiát alkalmaz, sikerrel. Az agydaganat, a tüdő-, a mell-, a mellhártya, a hashártya-, a gyomor-, vastagbél-, a bőr-, a prosztata- valamint a húgyhólyagrák gyógyítására katéteren keresztül, infúzió formájában öt százalékos szódabikarbonátos oldatot juttat be a daganatot tápláló érbe, ezzel öblögeti, mossa a mellhártyát illetve, a hasüreget.


– A szódabikarbónás kezelésnek, szemben a hagyományos daganatellenes terápiákkal, semmilyen mellékhatása nincs – állítja a professzor, aki intravénás adagolással, napi ötszáz milliliter öt százalékos infúziót alkalmaz (hat napon át infúzió, amelyet hat nap szünet követ, és ez így folytatódik még négy-öt cikluson át). Szájon át adagolva egy hétig két kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva is segíthet. Ezzel párhuzamosan naponta ötszázalékos szódabikarbónás fürdést valamint naponta három-hat alkalommal öt százalékos szódabikarbonátos beöntést javasol.


Tullio Simoncini professzor szerint a szervezet méregtelenítése, gyors lúgosítása, a magas NaHCO3-koncentráció révén a gombák elhalnak, és az immunrendszerünk megerősödik.


Simoncini a bőr daganatos elváltozásainak, sőt a pszoriázisnak, amelyet tapasztalatai szerint szintén gomba okoz, gyógyítására is talált gyógymódot. Ez nem más, mint az érintett terület hét százalékos jódtinktúrával való ecsetelése. Az ötszázalékos szódabikarbónás, plusz glukózoldatos infúzió beadásával a leukémiás és agydaganatos gyermekeknél is kiváló eredményeket, gyógyulást ért el. A Simoncini-féle szódabikarbónás kezelést Amerikában, Németországban és Norvégiában már alkalmazzák.


A Simoncini-eljárás alkalmazása:


1. Intravénás adagolással naponta 500 ml 5%-os infúzió (6 nap infúzió, 6 nap szünet, aztán 6 nap infúzió és újra szünet, majd így tovább még 4-5 ciklus)


2. Szelektív arteriográfia


3. Orálisan 1 hétig 2 kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva, utána 2 hétig 1 kávéskanál szódabikarbóna egy pohár vízben feloldva. Párhuzamosan napi 5%-os szódabikarbóna fürdés és napi 3-6-szor 5%-os NaHCO3 beöntések.


A bejegyzésben szereplő információk nem orvosi tanácsként vagy ahelyett szolgálnak, ilyen tanácsért forduljon orvosához. Mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy a honlapon található információk és tanácsok közül mit fogad el, és alkalmaz saját magán vagy terapeutaként másokon.

2013. júl. 24. 10:27

Ezt most olvastam a védőoltásos topicban, valaki kimásolta valakinek - valamire:



Engedélyezték a nagydózisú C-vitamin kezelést a rákgyógyításban!


"A C-vitamin gátolja a melanóma és a mellrák növekedését egy amerikai kutatócsoport szerint, amelynek tagjai a legrangosabb onkológiai szakfolyóirat, az International Journal of Oncology idei első számában közölték megállapításaikat."


"Elsősorban olyan embereknél alkalmaztuk a módszert, akiknél már a szokványos kemoterápiás és sugárkezelés hatástalan volt, vagyis úgynevezett hospice állapotban lévő betegeknek kezdtük el fokozatosan szájon át, illetve intravénásan - infúzióban - adni a C-vitamint" - magyarázta. "Ennek van egy megfelelő algoritmusa, amellyel a külföldi szakirodalom kiterjedten foglalkozik."


[link] jog/3547-engedelyeztek-a-nagydozisu-c-vitamin-kezelest-a-rak gyogyitasban


Erre próbáltam célozni, amikor az aszkorbinsavat írtam. :)


A szódabikarbónát pedig nem mindegy, hogy milyen dózisban adják. :)


Rákgyógyítás 1. - Tullio Simonini - szódabikarbóna

[link]



Ezek szerint egy próbát megér, a C vitaminból baj nem lehet...


Egyébként a C vitamin az, amit nem lehet túladagolni állítólag, mert azt képes raktározni a szervezetünk..

31. Giusy
2013. júl. 24. 08:40

Szia!

Az én történetem: 2011. novemberében derült ki, hogy közepes fokú P3 Cin 2 elváltozásom van. Kaptam gyógyszert - Isoprinosine-t Cin 1 lett, valamint patikában előállított kúpot gyulladásra. Jah és HPV 16,18 is benne volt az eredményben. Az Isoprinosine igazából semmit nem használt, sőt hallottam utánna neves nőgyógyásztól, hogy fölösleges az egész gyógyszer. Én Vitacell cseppeket kezdtem el akkor szedni 2 hónapig szedtem. (netről rendelhető). A helyzet nem változott. Januárra beszéltük meg a konizációs műtétet a dokimmal. De mivel januárban terhes lettem, így halasztódott. Csak áprilisig, ugyanis a terhességem befejeződöttkb a 6. héten a kórházban. A konizációs műtét megvolt immár több mint 1 éve. Utánna 3 havonta rákszűrésre jártam. Hálisten p2 lett az eredmény utánna. HPV-t azóta ismét tipizáltak, ami megint nem lett jó, így azzal még teendők vannak. Grapefruit cseppeket én is szedtem nekem nem segített, igaz nem szedtem sokáig. A p3 és a hpv nem fog eltűnni immunerősítéstől. Az tuti. Nem akarlak ijesztgetni, de lehet szülés után megműtenek vele, mert ez nem játék.

2013. júl. 24. 08:14

Szia!


Nekem amikor Cin1-es lett a rákszűrésem a grapefruit mag cseppet ajánlották. Ittam rendesen, és három hónap múlva a kontrollon már nyoma sem volt semminek. :)

Azt viszont nem tudom, hogy kismamik is ihatják-e, kérdezz rá a patikában. Én azóta is időnként iszom, hogy támogassa az immunrendszerem. NEkem nagyon bevállt!!!!

29. Luijza
2013. júl. 24. 07:56
Nekem a homoktövis magolaj vált be. Azt kell egy tampon végére csepegtetni és azzal ecsetelni a méhszájat, de terhesen azt hiszem, ez mégsem jó ötlet.
2013. júl. 24. 00:31
De mindenképpen követni kell az orvosi utasítást, márcsak azért is, mert kismama a topicindító..
27. 36a26f5226 (válaszként erre: 25. - Alicewonderland)
2013. júl. 24. 00:31
Na, ez az a gyógyszer, nem jutott eszembe a neve, hogy mi is pontosan.. Nekem is ezt írták fel, és két év múlva volt az első negatív cytológiai eredményem.. Kb. ennyi idő kell, hogy a felturbózott immunrendszer legyőzze a hpv-t..
2013. júl. 24. 00:14
a vége lemaradt: szóval hogy kismamák használhatják-e
2013. júl. 24. 00:14

Tavaly szeptemberben voltam p3 CIN1,az akkori orvosom nekem is Isoprinosine-t vagy mi a csudát írt fel,és annyi tanácsa volt,hogy "ne stresszeljek".No ez kevés volt,januárban ugyanez az eredmény volt újra.Akkor orvost váltottam,aki új citológiát csinált.Ez már p2 lett,mert mint kiderült van aki nem olyan tapasztalt a citológusok közt amiatt,hogy "védje a popsiját" inkább p3-at ír valamire ami másnál nem lenne az.

Ezzel persze nem azt mondom hogy nevedd komolyan;én is nagyon komolyan vettem.Az új orvosom ajánlotta a tejsavas irrigálást,és ha gondlett volna,az ezüst kolloid használatát.Ezek valóban hatnak.Nézz jtána Dr. Hamvas Ferencnél az ezüst kolloid használatának,találsz róla a neten információt. Nem tucdom,kismamák

2013. júl. 24. 00:13
Mármint nem a konkrét problémára, hanem immunerősítésre gondoltam.
2013. júl. 24. 00:12
Esetleg homoktövis? DM-ben van almás lekvárszerű valami belőle, meg bioboltokban magából a növényből nyert kivonat.
22. napocskaszemű (válaszként erre: 21. - B486c9cf7d)
2013. júl. 23. 23:25
Hát igen. :( Nagyon kicsi volt még az eltérés, de a doki felírta az 50mg-os felét minden reggelre. Azt mondta ez s tipikus ir-es, pcos-es probléma... Meg, hogy ha megszületett a csöppünk akkor elhagyhatom a hormont. Így legyen! :) érdekes ez...amint borult a cukor és hormonháztartásom minden nyavalyám lett. Addig mindig jó volt a cytológiám is. De mindenképp beszélek egy másik nődokival is...
21. b486c9cf7d (válaszként erre: 20. - Napocskaszemű)
2013. júl. 23. 23:19
Lehet jodra lett volna inkabb szukseged, de ha most be van allitva, terhesseg alatt nem jo ezzel jatszadozni, nagyon fontos a babanak, hogy a pajzsmirigyed rendben legyen.
20. napocskaszemű (válaszként erre: 18. - B486c9cf7d)
2013. júl. 23. 23:14
Sajnos ezt nem tudom. Most szedek l-thyroxint a pajzsmirigyemre, mert egy hónapja alulműködik. Az lehet jódhiány miatt is? Bocsi, ha butaságot kérdezek...
19. napocskaszemű (válaszként erre: 17. - B486c9cf7d)
2013. júl. 23. 23:12
Igen, gondoltam rá, hogy megmutatnám egy másik dokinak is... Nem vagyok így nyugodt.
18. b486c9cf7d (válaszként erre: 11. - Napocskaszemű)
2013. júl. 23. 23:10

Nincs jodhianyod?

A candidasokra jellemzo, a jod pedig antiviralis es bakterialis.

17. b486c9cf7d (válaszként erre: 2. - Napocskaszemű)
2013. júl. 23. 23:07

Terhesseg alatt mutathat rosszabb eredmenyt, de romolhat is.

Szerintem kerdezz meg egy masik orvost is!

16. napocskaszemű (válaszként erre: 14. - Meababa)
2013. júl. 23. 22:07
Szívből drukkolok, hogy jó legyen az eredményed. Tudod az riasztott kicsit meg, hogy a dokim bár jó orvosnak számít, szinte érdektelen volt a témában. Azt mondta most nincs mit tenni ismételni is csak szülés után fog. Oké, de nem hiszem el, hogy addig nem lehetne vmit tenni...akár ez a kúp amit Te is írtál....
2013. júl. 23. 22:04
Ch=szénhidrát jelenleg a gyermek egészséges fejlődése miatt többet kell bevinnem, de csakis lassú felszívódásúakból néha bűnöztem finomlisztes, cukros cuccokkal, de a Hpv miatt most már teljesen elhagyom.
2013. júl. 23. 22:04
Szia. ugyanebben a cipőben jártam. 12hetes várandósan derült ki. Sajnos semmit nem tudsz közben tenni. csak tényleg c vitamin. a 24.hétre már p3 legfelső foka volt. műteni akartak. dokiváltás, ő kevertetett nekem egy patikai borecetes kúpot, mondván ha gyulladás okozza, rendbe tesz. a 3o. héten kaptam egy p2 es eredményt. végigrettegtem 3o hetet. Pedig nyugtattsk, független a 2. 6hetes kontroll cyto p2. Most ismét kéne, rettegek. 6hós lesz a fiam;-)
2013. júl. 23. 22:03
Értem, mindenkinek köszönöm. Ennék én rengeteg c vitamint, de terhesen úgy tudom nem lehet ilyen sokat bevinni...:( majd utánakérdezek mi a max adag amit így is szabad.
2013. júl. 23. 22:02
ch?
11. napocskaszemű (válaszként erre: 5. - 3d0696d927)
2013. júl. 23. 22:00
Köszönöm a tanácsot. Így is alig ehetek ch-ot az Inzulinrezisztenciám miatt, meg candida is colt több a beleimben...szóval hihetetlen ezek a ch-ok mennyire bezavarhatnak...:(
2013. júl. 23. 22:00
Ezek szerint mégsem olyan sz.r a gyógyszer ugye?
9. 36a26f5226 (válaszként erre: 7. - Mkriszti81)
2013. júl. 23. 22:00
Azért érdekes, hogy nekem hogy felturbózta az immunrendszerem, hogy meg tudott bírkózni a HPV-vel..
8. napocskaszemű (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2013. júl. 23. 21:59
Köszönöm a tanácsot, csak mst várandósan a dokim azt mondta nem ajánlja, hogy szedjem. De utána majd szeretném szedni.
2013. júl. 23. 21:36
Immunerosites nagy dozisu C-vitaminnal szokas. Nagy dozisnak pedig a napi tobb ezer mg szamit. De komplex multivitamint ajanlok, hogy mindenbol eleget szedj (vigyazat, a gyogyszergyartok termekeiben keves a hatoanyag...)
2013. júl. 23. 21:32
Azzal még nincs gond, egészségesen táplálkozz, vigyázz a ch-okkal! Szülésm után majd megműthetik, én is így voltam. A terhesség előtt és után rossz volt, közben meg jó. Szülés után fél évvel műtött.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook