Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
286. semleges (válaszként erre: 278. - Ezoterikus konyhanövény)
2021. dec. 9. 12:39
Szerintem ez fordítva is igaz. Melyik nő vágyik egy lusta, tohonya, sörhasú, ápolatlan, a tv előtt elheverő faszira.
2021. dec. 9. 10:23
Hogy lépett nyilvan helyes volt. Annyira nem akarok belemenni ezekbe a noi témakba, mert nem értek hozzuk. Az alap problémat szoktam nézni mindig. A 278. kommented peldaul helyes. Nem biztos hogy illene az alaptémahoz, de gondolom valakinek a kommentjére reagaltal igy. Nem olvasom végig a forumot.
2021. dec. 9. 10:15

Senki nem ismeri a felek gondolatait, még ők sem egymáséit. Az eset megtörtént, most már a következményekkel kell számolniuk és abból a legjobbat kihozni.

Kár tovább rágni a csontot.

2021. dec. 9. 07:11
Messze nem biztos az. Ezt csak te állítod a végtelenségig .
2021. dec. 9. 06:44

szerintem a pasi is helyesen döntött, pocsék volt a kapcsolat, lépett. hibázott, hogy előtte a gyerek kérdést nem zárta rövidre.


valószínűleg jött némi ígéret, hogy próbáljuk meg, hátha a gyerek rendbe teszi, megerősíti a házasságunk...

281. 29c1a17bf6 (válaszként erre: 272. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 23:41

Ne ird le minden kommentben, hogy viszlat, ennyi volt, sziasztok. Aztan irsz ujbol és ujbol, légy egy kicsit hatarozottabb.

A véleményem az, hogy helyesen dontottél . Ha megcsalt, viselje a kovetkezményeket.

Azt is helyesen irtad, hogy ne sajnaljunk, mert az utolso mondatot nem fejezted be: Csak most el vagyok keseredve,....mert a gyermek szivja meg legjobban. -igy lenne JOBB, ami ugye az apa hibaja .

2021. dec. 8. 16:31

hát nagyjából ja.



nem hinném hogy a randik végkifejlete a "próbaszex" után, ha az bármelyik félnek rossz, végeláthatatlan hosszú kapcsolat lenne...

2021. dec. 8. 16:21
Hát nem is azt írtam, hogy csak az kell. De első körben az, és aztán jön hozzá a többi, ha jó minden más egyéb is. Vagy nem?
2021. dec. 8. 15:59

"ők azért akarják, mert igen, a szex és a p*na kell nekik. Ezért keresik a társaságunkat, ezért hívnak randira, ez mozgatja őket, és nem a pillangó, amit a hasukban megéreznek amikor összenézünk."



Na, na... azért nem csak p.na kell. Mindenki vágyik egy társra, akivel jó. A "jó" helyére helyettesíts be akármit. Nem vágyik a férfi egy házisárkányra, aki csak baxogatja az embert, elvár, számonkér.

Rossz kapcsolat helyett lehet xbox, sör, haverok, sport, hobbyk, utazás. De lehet mindez vele is...

2021. dec. 8. 15:19

Hááát pedig ez a nagy valóság, hogy a férfiaknak ez bizony, szükséglet. Még akkor is, ha nem vallja be, nem mondja ki. Elég kevesen vannak, akik számára nem az, de persze, van ilyen is, találni ilyet is.


Nevezhetsz ettől butának, sötétnek, gyökérnek, de az igazság, vagy leginkább a szomorú valóság az ez.


És míg mi nők többnyire elsősorban azért akarunk párkapcsolatot, hogy a gondoskodás, romantika, házasság, gyerek, stb. stb. (ki-ki helyettesítse be, mire vágyik) legyen a dologból, addig ők azért akarják, mert igen, a szex és a p*na kell nekik. Ezért keresik a társaságunkat, ezért hívnak randira, ez mozgatja őket, és nem a pillangó, amit a hasukban megéreznek amikor összenézünk. :) Első körben legalább is, és aztán ha az jó, és közben egyébként is jól érzik magunkat velünk, mert működik a dolog, aztán jönnek csak az érzelmek, és a többi hozzá.


És természetesen egy kapcsolat nem CSAK a szexről szól, hanem még ezerféle más dologról is. Olyan, mint egy asztal. Ha megvan a 4 lába stabil, de amint az egyik hiányzik sajnos már nem lesz az...


És egy kapcsolatban, amikor érkezik a gyerek, sajnos nem elég csak a kisbaba szükségleteit kielégíteni a továbbiakban, hanem egymás szükségleteire is figyelni kell, legyen az testi vagy érzelmi szükséglet.

2021. dec. 8. 13:57

a maslow piramis alapja is a szexualítás, neked nem volt az, ezzel nincs baj, csak a férfi későn ismerte fel, váltott. ezért nyilván hibás, de azért nem, hogy a vágyait ne adja fel. márpedig egy kiegyensúlyozott kapcsolat alapja, is a szex. de nem elég önmagában.


[link]



nézd, meglesz a kisbabád, megvan a ház, talán a vállalkozás is. engedd el ezt a sztorit. majd összejön egy pasi a későbbiekben, aki nem vár el tőled semmit, csak ad ad ad és csak ad.

2021. dec. 8. 13:52

mindeközben itt a női csikló fontosságáról beszélsz. ott érdekesmód, az elhanyagolt nő a gond.

micsoda képmutatás, itt is ott is. :D nehogy magyarázkodj.


[link]

274. 37e1ff8723 (válaszként erre: 272. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 8. 13:48
Galambokkal sakkozol. Minden jót! 🍀
2021. dec. 8. 13:37
Így is fog hozzá ragaszkodni.
2021. dec. 8. 13:27

Tévedsz. De nem írom le többször mi volt a baj. Az is régen rossz ha már itt tartunk, ha egy férfinek "szükséglet" a szex. Akinek az, az tényleg, ne nősüljön, hanem csak dugdossa ide oda, aki épp engedi neki, hogy kielégítse vele a szükségleteit.

De örülök már neki, hogy ezt ő így kimondta, mert én meg nem az vagyok aki az ő, inkább majd a kisbabám szükségleteit elégíti ki, mint az evés mint szükséglet, a pelenka csere, mint szükséglet, az altatás, mint szükséglet stb.

Van még hal a vízben nekem is, aki nem egy két lábon járó p*unciként tekint rám és vele majd a szex sem szükséglet lesz.

Kivánok minden férfinek tiszta szívből, aki nem érti meg azt, hogy a várandósság egy "más állapot" és nem egy sétagalopp egy jó hányós feleséget, aki nem tud reggelente spontán "cumikázni", mert épp rókázik a wc-be es nem tud a már nulla elenergiájával a sok hanyastol lábát szét tenni sem.

És itt most már tényleg befejeztem a magyarázkodást, mert ezen az oldalon annyi sötét és buta ember van, hogy szerintem direkt nekik indult ez az oldal!

Szevasztok!

2021. dec. 8. 10:13

"És na, nehogy már ne járjon neki egy kis extra alvós vagy reggeli cumika, ha más nem is, mert mondjuk most épp nem vagyok abban a passzban. 😄 Hiszen ez neki jó, neki szükséglet, igen. És nekem meg öröm amikor látom, hogy boldog. És ez így nem teher vagy feladat, vagy kötelesség."



:D van, aki kötelességként éli meg. és nyit egy topikot az önigazolásnak...

270. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 269. - Channa*)
2021. dec. 7. 19:23

Így van. Én, mikor ő beteg volt mellette voltam, eszembe nem volt, hogy másnal keressek vigaszt akár. Nem mártírkodom, csupán feleségként viselkedtem.

De hát jobb, hogy most derült ki, mint ha már a kislányom is ragaszkodna hozzá, mert velünk élne.

269. Channa* (válaszként erre: 267. - Egomanyus2)
2021. dec. 7. 19:13

Férfi, nő, házaspár?


A harmadiknak mivel kezdődik a személyiszáma?


Egyébként, ha ilyen jól tudod a fogadalmat ami szerint jóban-rosszban, egészségben-betegségben, szegénységben-gazdagságban, akkor te a hányást melyikbe sorolod?


Szerinted az szegte meg, aki hányt, vagy az aki megcsalt?


És igen!

Ha valaki nem tud dolgokat a helyén kezelni, akkor minek a házasság?

A FI pont erről döntött, azaz nem tartott ki mellette a férje a rosszban, így minek a házasság?

2021. dec. 7. 19:01
Biztos. "Gonosz" vagy, hogy nem nekik adtál igazat 😂😁.
267. Egomanyus2 (válaszként erre: 253. - Sanyinak)
2021. dec. 7. 18:54
Teljesrn igazad van. De szerintem van a férfi, a nő, és a házaspár. Nem feladva magukat, de házasságban már felelősek vagyunk egymásért. És jó együtt gondolkodni a közös életen. Tudod, jóban, rosszban, betegségben, szegénységben. Egyébként minek megházasodni. Búcsúzom!
2021. dec. 7. 13:19
Biztos, mert csúnyát mondtam azokra az emberekre, akik kikezdtek téged... :D ejnye! :DD
265. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 263. - Szabo_eva)
2021. dec. 7. 12:25
Így van, egyetértünk. Egy esély mindenkinek, mert én is égettem már máskor is meg magam, most ezért sem engedném vissza.
2021. dec. 7. 12:24
Nem tudom miért törölték a tieid. De megvan amiket tanácsoltál 🙂...
263. Szabo_eva (válaszként erre: 254. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 7. 10:59
Aki egyszer ott hagy máskor is megteszi Én háromszor fogadtam vissza Engem is terhesen hagyott ott és visszatiplizett amikor megszületett a fia Most már tudom hogy az elsőnel dobni kell Nincs megbocsátás nincs semmi Az élet bőven kárpótolt azokért az évekért 😃👍
2021. dec. 7. 10:52
Az enyémeket is törölték, remélem megjegyezted, amiket írtam.:)
2021. dec. 7. 10:43
Ja már az a hozzászolasom sincs meg, akkor az is törölve lett. Most keltem, kómásan még nem látok semmit 😄
2021. dec. 6. 13:35
😍😍😍
259. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 258. - Sanyinak)
2021. dec. 6. 01:45
Bocs, hogy megcsalt a férjem. Nyilván az én hibám és senki másé...
258. sanyinak (válaszként erre: 254. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 5. 22:49

Igaz, a férfiakat gyakran irányítja a nemi vágy, viszont a nők erősen emocionálisan gondolkodnak, ám kevésbé racionálisan.


Ezt figyelembe kell venni.

2021. dec. 5. 22:02

Jaj ne haragudj!

Azt hittem, rosszindulatból írod amit írtál! Ne haragudj!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook