Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül maradtam várandósan fórum

Egyedül maradtam várandósan (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
ma 14:27
Gondoltam, hogy törölnek pár hsz-t.
221. aszparagusz (válaszként erre: 197. - Fórumnyitó (anonim))
ma 11:08

Ö is tulajdonos mint, te.

Minden további nélkül eladhatja a tulajdonrészét, és akkor nem fog veled dolgozni.

2-3-4 év alatt bármi megtörténhet.

ma 11:06

Elég egy jogszabályváltozás, egy pandémia miatti hosszabb leállás, és volt üzlet, nincs üzlet.

Sajnos manapság csak a bizonytalanság biztos.

Köszönöm szépen!
Az hát.
Honnan tudod, mielőtt teherbe estem milyen volt a szexuális életünk? Ott voltál? Tartottad a gyertyat? Kívánok hasonló jókat neked!
Nem a férjemtől "okádtam" te okos, hanem a terhességtől. Egy frankó hányós - f*sós járvány közben megneznélek, mennyire lenne kedved a sz*xhez...
215. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 196. - Ghost👻)
ma 05:31
Sajnos igen, sokan így gondolják.
Ha te mondod...
213. manyara (válaszként erre: 201. - Fórumnyitó (anonim))
tegnap 20:35

Dehogy nem. Sőt olyat is aki a golyóit nyalogatja.Lehet hogy már meg is kapta.

"Nem lesz ott a gyerekének ezer első pillanatánál"

Majd csak túléli valahogy. Nem ő lesz az első, nem is az utolsó.Az üzlet örökös prosperitásában meg ne bízz vakon. Láttam én már nagytudású feleséget amint átb@szták mint szah@rt a palánkon. Az új friss punciért sok mindenre képesek a hímek.

tegnapelőtt 21:04

Nem általánosítottam. Más kommentjéből másoltam ki és fordítottam meg a kérdést. Nyugodtan olvasd vissza.

Az pedig, hogy hány gyereket szeretne vagy sem, egyáltalán nem tartozik ránk. Nem erről szólt a fórum.

tegnapelőtt 21:02

Azt hiszem, nekem is jogom van véleménynyilvánításhoz, ahogy te is megtetted. Viszont én semmilyen bántót nem írtam senkiről.

De itt be is fejeztem.

210. Dolog
tegnapelőtt 20:56

Ne általánosíts. Az a buták módszere. Szó nincs erről, itt egy nő van és egy férfi ( és a mi a legfontosabb: egy gyerek)

És a 195. hozzászólás mindent elárul arról, hogy mennyire gyerekpárti a kérdező.

tegnapelőtt 20:50

"Szerintem ezt a hozzászólást fordítsd meg és próbáld meg a másik oldalról is értelmezni."

itt az összes nő, a hozzászólók 96%-a a nőt védi, látatlanban. te is. hagyjuk már ezt a hülye játékot, jó?

a jutalomszexxel csak a hülye férfiakat lehet etetni.

tegnapelőtt 20:41

Szerintem ezt a hozzászólást fordítsd meg és próbáld meg a másik oldalról is értelmezni.

A férfinak is minden jár? Adni viszont nem kell? Segiteni a rosszul lévő feleségét? Vagy szerinted azzal segíti, ha mással fekszik le?

"meg jutalom falat a férfinak, te, meg a tested, maga a főnyeremény."

Miből gondolod, hogy a férfi nem pont ugyanígy állt hozzá és gondolta, hogy ő a főnyeremény és csak ő létezik?

Annyira vehemensen véded a férfit, hogy fel sem merül benned, hogy esetleg tényleg ő lehetne hibás? Nem tudsz mindkét oldalról objektívebben szemlélni legalább egy kicsit?

Nem kell felvenned mindenki stílusát.

207. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 206. - Sanyinak)
tegnapelőtt 19:57

"Vagy a férfiakat gyűlölöd ennyire?"

itt mind. :D láttál már női kritikát? mind egymást falja. vicc.

aztán a való világ meg a koppanás.

206. sanyinak (válaszként erre: 195. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 19:19

De hát még ő meg sem született!

Honnan tudod előre, milyen érzéseid lesznek később?

Vagy a férfiakat gyűlölöd ennyire?

tegnapelőtt 18:40
Nem tőle okádott hanem a terhességtől . Van különbség!
tegnapelőtt 18:39

dehogy parasztok csillagom.

csak a 30+ éveddel pontosan egy fafejű női réteget képviselsz, aki úgy gondolja, h neki minden jár, adni viszont csak módjával szabad, a szex.... meg jutalom falat a férfinak, te, meg a tested, maga a főnyeremény.

hát nem. lesz még később arcraesés.

tegnapelőtt 18:37
nem értesz egyet azzal, hogy a férfi máshol keressen erotikát, ha otthon "okádnak" tőle?
tegnapelőtt 18:33

Köszi mindenkinek, aki kedvesen válaszolt. A paraszt stílusosak, na őket hagyjuk. A magam részéről lezártam itt a fórumot.

Szép estét a normálisabbaknak!

tegnapelőtt 18:32

Ezt már dühömben irtam így és le is írtam h ezért fogalmazok így. Értelmező olvasás.

Igen amúgy, megkapta máshol amit tőlem nem, kérdés megérte - e?! Nem lesz ott a gyerekének ezer első pillanatánál sajnos és nem hiszem, hogy fog még egy ilyen balek nőt találni, aki épp a fenekét ki nem nyalta.

Kivanok neked hasonló harmonikus kapcsolatot, ha nő vagy pedig ilyen szuper terhességet és korrekt férjet...

tegnapelőtt 18:31
Nincs gyereked, vagy az asszony szerencsés volt és nem volt rosszul?
tegnapelőtt 18:23

félrelépett... :D

mit tettél az ügy érdekében? vagy úgy gondolod a keresztbenézés elég?

szerintem, tök korrekt. otthon nem volt szex, megoldotta máshol, mire fel a panasz? nem terhelt téged.

tegnapelőtt 18:22

"Kívánok hasonló helyzetet nektek"

köszönöm, két "okádás" között mindenkinek egy jókívánság. azért levehető a jellemed...

197. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 171. - Aszparagusz)
tegnapelőtt 18:22
Nem érdekel a volt férj mit szeretni sem most sem iksz év után. Ő lépett félre, én tulajdoson vagyok, ha tetszik neki ha nem, együtt fogunk dolgozni. Ennyi.
196. Ghost👻 (válaszként erre: 194. - Fórumnyitó (anonim))
tegnapelőtt 18:21

Ne foglalkozz vele!

Vannak olyan emberek akik szerint ilyen nincs hogy rosszul vagy , ez csak hiszti.

A nő nem lehet rosszul, folyton vigyázzba kell állnia urának... 🤮

195. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 178. - Sanyinak)
tegnapelőtt 18:20
Nem lesz tesó. Alapból egy gyereket terveztem és nem tervezek többet ilyen terhesség után az fix!
tegnapelőtt 18:16
Nem volt előzmény. Mekkora párkapcsolati terapeuta lett itt sok ember. Kívánok hasonló helyzetet nektek, hogy lehetőségetek se legyen a megbeszélésre!
tegnapelőtt 17:49

"amikor elfogadható az, hogy átmenetileg nincs szex?"

ha 3 hónap terhesség után már pakol apu, ott volt előzmény. ilyen kor nem csak szex nincs, hanem intimitás se, semmi, csak szájhúzás.

nyilván egy ilyen szituban a párnak le kell ülni s megbeszélni a hogyan tovább lépéseit, nem csak "okádni".

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook