Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van itt valaki akinek szintén problémája van a barátnőivel? (barátságra értem) fórum

Van itt valaki akinek szintén problémája van a barátnőivel? (barátságra értem) (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. kisj (válaszként erre: 10. - Kiscsillag73)
2012. jan. 19. 17:02

Ha valakit meghívnak egy szülinapra és ő el is fogadja a meghívást, akkor illik elmenni.


Egyébként egy ünnepelt szerintem azt hív meg a szülinapjára akit akar.

10. kiscsillag73 (válaszként erre: 9. - Kisj)
2012. jan. 19. 16:59
Szerintem az elég megalázó lett volna.Legalábbis nekem biztos.
9. kisj
2012. jan. 19. 16:57
Nyugodtan bemehettél volna felköszönteni. Utána is rá értél volna hátraarcot csinálni.
2012. jan. 19. 16:57

Büszke lehetsz a férjedre a pofonvágás miatt :-( , szerintem elég lett volna egy fül mellett elengedés, vagy egy konkrét NEM.


Szerintem nem is vagy a JÓ barátnője, két jó barát nem csinál ilyen gyerekes dolgokat.

7. kiscsillag73 (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. jan. 19. 16:56
Szerintem igazad van.Nem várhatja el,hogy egy olyannal jópofizz,aki megbántott.Ennyire ismerhetne már.Nekem csak egy barátnőm van,de nincsenek köztünk gondok.A barátnődnek könnyebb játszani a sértődöttet,csak szerintem még abba nem gondolt bele,hogy elveszíthet Téged.
6. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. jan. 19. 16:55
Kell nektek barátnőzni. Neten kívül nincs egy barátnőm se. Kell a bánatnak. Mind fiú, sok sok éve, de soha nem veszekedtem velük.
2012. jan. 19. 16:55
nem kell foglalkoyni ay ilyen emberekkel, szerintem találsz ennél jobb barátnőt is !!! :-D
2012. jan. 19. 16:54
az ilyenek nem igazi barátok!!!!!!!!
2012. jan. 19. 16:53
Felejtsd el az egészet. Mintha meg se történt volna. Ne mérgezd a saját lelkedet.
2. 1e76158442 (válaszként erre: 1. - 72542cb970)
2012. jan. 19. 16:53
szerintem nem kell neked ez a barátnő,minek?Csak hogy a nyugalmadat zavarja?Erre mondják,hogy bort iszik és vizet prédikál!
2012. jan. 19. 16:50

A legjobb baratnommel kb 2 hete volt egy kis osszezordulesunk..Tett egy csipos megjegyzest (szemelyes jellegut) amit en nem hagytam szo nelkul visszavalaszoltam..Tema lezarva -gondoltam en..

A hetvegen szulinapja volt,hat szombaton reggel elso dolgom felkoszonteni egy sms-el..Jon a valasz hogy 5 korul gyertek at..Ok..Megsutottem a kedvenc tortajat ajandek virag egy uveg bor stb..Mondom a paromnak en atmegyek egyedul a cuccal te gyere utanam a manokkal..Ballagok at (a szomszed utcaban lakik) latom am hogy kb 100 auto all a haz elott..Olyan embereke akikrol kb 2 hettel ezelott olyanokat nyilatkozott hogy szoba sem allna veluk stb..Kozelebb erek,erre pont akkor erkezik az a csajszi aki erosen rastartolt egy evvel ezelott a paromra,de olyan szinten hogy pl egyszer utana ment a furdoszobaba egy ismeros parnal vacsora alkalmaval es felajanlotta hogy lesz..a..A parom szajba vagta:-) (soha nem lattam meg verekedni velem meg egyszer sem emelte fol a hangjat pl)

Csinaltam egy hatraarcot kuldtem egy smst hogy ne varjon es hazamentem..Vasarnap ota kb naponta 40 smst kapok tole mekkora szemet vagyok hogy en ot hogy megbantottam hogy nem mentem el stb..Mondom neki hogy nem is tudtam hogy party lesz mert oda egyeltalan nem vinnek gyerekeket itt kezdodik..Szerinte ez nem party kb 30 ember volt ott..Kerdezem es a Szandra mit keresett ott??Erre hogy en mekkora bunko vagyok hat ez a csaj is a tarsasaghoz tartozik..

Hat en erre nem tudok mit mondani..Most en vagyok a hulye de komolyan???

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook