Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én meghallgatom bárki problémáját, de az enyém senkit nem érdekel, miért? fórum

Én meghallgatom bárki problémáját, de az enyém senkit nem érdekel, miért? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. dec. 20. 15:25
Kedves Mariska néni engemet az orvos katéterezni akar, mert rossz a szivem, de már négy évvel ezelőtt javaslatot tettek a kórházban egy hét kivizsgálásom alkalmával, de elmaradt. Felülvizsgálat alkalmával derült ki és ismét a kórházba akarnak utalni. 2005-ben megmondtam, ha indokát látja csak akkor végezze el ezt a kellemetlen értágitást különben kész akarva ne tegyen tönkre, mégjobban mert semmi értelme igenis jogos a félelem ma már egy rutinműtétben is meg lehet halni. Húzom, halasztom talán tavasszal sort keritek rá, de előbb nem. Ma már a felelősséget a páciensre háritják, mert garanciát senki nem akar vállalni ezek után meg van a véleményen az egészségügyről. Sziasztok.
97. mariskanéni (válaszként erre: 96. - Ágota 77)
2009. nov. 22. 17:07
irtam neked privibe
96. Ágota 77 (válaszként erre: 95. - Mariskanéni)
2009. nov. 19. 18:07
Gondoltam rád a héten, holnap remélem csak jót mond a dokid!!!
95. mariskanéni (válaszként erre: 94. - Ágota 77)
2009. nov. 3. 10:44
Köszönöm kedves vagy. Csak sok minden szól a műtét ellen. Egyébként a doki egy halál rendes pasi. Tavaly ő mentett meg attól,hogy teljesen kipakoljanak ok nélkül.
94. Ágota 77 (válaszként erre: 93. - Mariskanéni)
2009. nov. 3. 09:28

Persze, azért előfordulhat, hogy megvan annak az oka, hogy miért javasolta Neked a műtétet egyből és nincs mellette semmi hátsó szándék. Lehet, hogy "csak" nem volt "kedve" mindent elmagyarázni. Valaki írta korábban, hogy ha nagyobb akkor már hasi műtétre van szükség, egyébként pedig csak a pontokon ejtett metszéssel műtik. Ezt is érdemes megfontolni, mert az utóbbi pár nap alatt gyógyul.

Ez a lelki teher a legnehezebb... a várakozás, az agyalás, hogy mi is fog történni, mi vár rám.

A pozitív gondolkodás nagyon fontos, próbálj mindig tudatosan a jó dolgokra gondolni. Fel a fejjel!!!

93. mariskanéni (válaszként erre: 92. - Ágota 77)
2009. nov. 2. 19:20
igen én is ezt remélem! Minden esetre 20-án megyek vissza meg fogom kérdezni,hogy az én cisztámat miért kell műteni. Semmi képpen nem fogok beleegyezni a műtétbe!
2009. nov. 2. 14:03

Szia Mariskanéni!

Nekem az fordult meg a fejemben, hogy ha a Te cisztádnál nagyobbakat szoktak csak műteni, akkor lehet, hogy a dokid túl hamar javasolta a műtétet. Sajnos vannak olyan orvosok, akik a saját zsebük érdekeit nézik és nem a beteg egészségét.

Ha van rá lehetőséged talán érdemes lenne felkeresni egy másik orvost is.

Én úgy emlékszem, több helyen is olvastam, hogy a Mirena felhelyezése után előfordulhatnak ciszták, amelyek rendszeres megfigyelést igényelnek ugyan, de nagyon-nagy százalékuk felszívódik pár hónap alatt.

91. 74463bc518 (válaszként erre: 89. - 00346cf747)
2009. okt. 28. 04:26
Jó ez a cetlis dolog!:D kiróbálom!:P
2009. okt. 28. 00:14

Én is ilyen vagyok azzal a különbséggel, hogy rólam tudják a közeli ismerősök, hogy nem vagyok én mindig erős, mert időnként kibukok. De mindenkinek a szemetét hallgatom, aztán mikor átsegítettem őket, akkor le vagyok ejtve.


Viszont a múltkori mélypontomban felelevenedett egy régi barátságom (a meglévők persze szokás szerint meggyengültek). Ő is mélyponto volt, csak az a baj, hogy ritkán ér rá.


És egy másik oldalon új ismeretségre tettem szert, és nagyon sokat segített, hogy vele beszélhettem.

89. 00346cf747 (válaszként erre: 88. - Smudlaagi54)
2009. okt. 27. 20:09

No igen, a jó hallgatás is művészet :)

Ezer információt tudsz a másiktól, miközben rád se figyel, hajtja a magáét. Ha már négyszer feltettél egy kérdést, és nem válaszoltak, írd le cetlire, és tartsd elébe :)

2009. okt. 27. 18:20
Ismerős a téma,sokszor elgondolkodtam rajta hogy miért voltam én mások lelki szemetesládája!Lehet hogy jó hallgató vagyok?
2009. okt. 27. 09:05
Én is ezen vagyok ki akadval állandóan. Mindenkinek Én vagyok a lélek búlvárja. Ezen idegesítettem felmagam a múltkor a sógórnőm miatt.
86. csgal (válaszként erre: 85. - Syria)
2009. okt. 26. 06:43
Majd kitalálok valamit, a kisfiam nemsokára bölcsis lesz, ha nem lesz itthon, akkor nem kap frászt az anyjától, hogy ordítozik.
85. syria (válaszként erre: 83. - Csgal)
2009. okt. 26. 03:56

Ez bizony így van.


Akkor ordítsd ki magadból, ami sírással nem tud kijönni!

84. mariskanéni (válaszként erre: 83. - Csgal)
2009. okt. 25. 20:27

jajajj ezt anyukám ógy nevezi takarítási mánia.

Szerinte túzásba viszem és folyton koszt látok mindenütt. de ez nem igaz,mert hétküznap nics időm takarítani így hétvégén muszáj olyan majdnem nagy takarítás félét csinálni. Akkor müa tányér,csak úgy feszültség leveztés képpen.

83. csgal (válaszként erre: 81. - Mariskanéni)
2009. okt. 25. 20:10
Nem szeretem, ha eltörik valami, mert még egy hét múlva is találok szilánkot, bárhogy feltakarítok. :-))
82. 00346cf747 (válaszként erre: 66. - Mariskanéni)
2009. okt. 25. 18:40
Szia! Sajnálatos, hogy az italozás mennyire tönkre tud tenni mindent: házasságot, kapcsolatokat, terveket, viselkedést, de főleg jellemet. A családban nálunk is előfordult, szerintem a tőle szenvedő emberek vagy maguk is rabjává válnak, vagy teljesen ellenkezőleg, totál antialkoholisták lesznek. De mindenképpen hat a környezetre, különösen lelkileg. Nehéz elviselni, ezt csak azok tudják, akik átélték.
81. mariskanéni (válaszként erre: 80. - Csgal)
2009. okt. 25. 16:19
Na és a tányértörés? Tuti van selejt tányérod,ha nincs küldök. Én volt már hogy földhöz vágtam néhányat amikor senki nem látta. Persze összetakarítani nekem kellett, aztán ezzel bosszantottam magam,milyen hülye vagyok saját magamnak csinálok munkát. Persze utánna megkönnyebbültem. Érdekes hogy műtét miatt nem feszült vagyok csak iszonyú nagy a félelem.
80. csgal (válaszként erre: 78. - Syria)
2009. okt. 25. 14:07
Most vagyok az utánajárás fázisában, járok kivizsgálásokra, rengeteget olvastam, olvasok utána, egyenlőre még a leszarom tabletta nem működik, nagyon rosszul esnek dolgok, de a legnagyobb baj, hogy már nem tudok sírni, pedig mindig elég sírós voltam, így a feszkó nem tud távozni.
79. csgal (válaszként erre: 75. - Mariskanéni)
2009. okt. 25. 14:05
Ne menj fejjel a falnak, de azért ne hanyagold el, hallgass az orvosokra. Tudod, az egészséged mindennél fontosabb.
78. syria (válaszként erre: 67. - Csgal)
2009. okt. 25. 08:08

Nekem túlműködés miatti műtét következtében lett alulműködésem, és ez hozott ezer bajt, többek közt azokat a tüneteket, amiket leírtál.


Sürgősen járj utána a bajodnak, és közben nagy ívben sz@rt le azokat, akik érdeklődés, megértés nélkül támasztanak elvárásokat!


Ezen a portálon is rengeteg mindent olvashatsz az alulműködéssel élők problémáiról, küzdelmeiről.

Még szerencséd is lehet, mert ha idegi alapon és nem szervi alapon (mint sokunknál) van, akkor könnyebb a megoldás.

77. syria (válaszként erre: 66. - Mariskanéni)
2009. okt. 25. 07:57
Az én férjem is így élt. Úgy kihajítottam 18 évvel ezelőtt, mint a sicc! Az alig 4 éves, meg 11 éves fiaim meg neveltem egyedül, de nyugodtan.
76. mariskanéni (válaszként erre: 74. - Nőci1)
2009. okt. 24. 23:48
Valaki azt javasolta legyünk mi is önzőek. Te probáltad már?
75. mariskanéni (válaszként erre: 73. - Csgal)
2009. okt. 24. 23:46
megnéztem.Jólenne ha csak így eltünne a ciszta. Bár sok helyen utánna olvastam,és azt látom,hogy mindenkinél az enyémnél nagyobakat műtötték. Egyre inkább hiszem azt,hogy nem megyek fejjel a falnak, és nem ugrok bele a műtétne ha csak nem lesznek fájdalmaim. Úgy is egyedül kell végig csinálnom.
74. Nőci1
2009. okt. 24. 23:11
Mert az emberek önzők,én is így vagyok ezzel.Amíg jó hallgató vagyok és tanácsadó addig szeretnek és figyelnek rám,ha mondom az én bajom már mindenki siet.
73. csgal (válaszként erre: 72. - Mariskanéni)
2009. okt. 24. 22:49

Utána nézek ennek az Intézetnek. Hátha..

Amúgy én megnéztem a neten a posa.hu-t, amit kicsit lejjebb ajánlott valaki (bocsi, most nem jut eszembe, ki) és érdekes dolgokat írt a pajzsmirigyről. Nézd meg te is. Tanulságos.

2009. okt. 24. 22:43
annak örülök,hogy a házasságod rendben van. Az én fiam már nagy.Én sem vagyok pesti,csak pesten dolgozom,ls annak idején egy kolléganőmmel mentem el az Ormos Inézetbe mert nagyon fájt a gyomrom és össze-vissza kezeltek. Aztán ott kaptam gyógy teát és rendbe jöttem. 1000Ft + a tea árát fizettem
71. mariskanéni (válaszként erre: 70. - Csgal)
2009. okt. 24. 22:37
igen a szagát sem bírom! A nagyanyám még él és ő alkoholista. Büdös és undorítóan viselkedik. Ha meg józan akkor sem gobdolkodik ép ésszel.
70. csgal (válaszként erre: 68. - Mariskanéni)
2009. okt. 24. 22:10
Sajna a rengeteg anyagi probléma is hozzájárul a betegségemhez, az egyetlen ami vigasztal, hogy szeretjük egymást a férjemmel és hosszú próbálkozás után megszületett a kisfiunk, aki most 20 hónapos. Ha nagyon elkenődöm, mindig erre gondolok. Sajna a kikapcsolódás ilyen szinten most nem fér bele, amúgy nem vagyok pesti, de régebben jártam kineziológushoz, csak kicsit elszálltak az árak. Most a pszichológuson gondolkodok, majd meglátjuk. Egyébként én is gondolkodtam már, hogy néha egy-két pohár piát kéne becsapnom, de sajna nem vagyok jó ebben, nem leszek alkoholista. :-) Szerintem ez neked sem menne!
69. princes47 (válaszként erre: 68. - Mariskanéni)
2009. okt. 24. 21:40
Az utolsót azért mégsem ajánlom. Mert ma csak egy holnap már kettő aztán meg egy üveg. Tudod mi lesz a vége.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook