Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van itt valaki aki szintén ma (vagy a napokban tervezi) kezdi a diétát? A tapasztalatokat megoszthatnánk fórum

Van itt valaki aki szintén ma (vagy a napokban tervezi) kezdi a diétát? A tapasztalatokat megoszthatnánk (beszélgetős fórum)


19. eandi78 (válaszként erre: 17. - Eandi78)
2013. máj. 22. 16:57
57.4 kg-nál tartok, de egyelőre a mozgásnak köszönhetem a súlycsökkenést. Nassolás volt:( Vasárnap óta egy doboz csokis keksz és 5 rafaello.
18. kszb (válaszként erre: 17. - Eandi78)
2013. máj. 10. 09:11
osztozzunk akkor, és mindenki tökéletes lesz :D
17. eandi78 (válaszként erre: 16. - Kszb)
2013. máj. 9. 22:42

Én is pár kg-ot szeretnék leadni, de én fenékre hízó vagyok. Egyelőre csak próbálok figyelni, hogy mit eszek, mert nálam előfordul, hogy a vacsora egy tábla milka. A sport nem gond, sokat mozgok. 58,2kg vagyok és attól tartok nehezen fog lejjebb menni. Cél 55-56kg.

Szívesen átadnám kockahasam 2 jó lábért:)

16. kszb (válaszként erre: 15. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 9. 20:35

Én maximum 10 kg-ot szeretnék fogyni. De az nagyon a maximum. A valós többlet rajtam 6 kg körül mozog. Én rendszeresen sportolok is. Most csak azért kezdtem bele fogyókúrába is, mert már egy hónapja csak bicajjal közlekedek mindenhova, ami napi 30 km körül mozog, de amit télen visszaszedtem kg-ban (5-6 kg), még csak véletlenül sem indult meg lefele :) Zavart, így elkezdtem a diétát. Habár biztosan változott a testem, mert mint tegnap kiderült, azok a kolléganőim, akik nem látnak napi szinten, csak ritkán, egyből azt kérdezték, h fogytam? :) Ennek örülök, de jobban örülnék, ha a súly is megindult volna mínuszba.

Most ma ráálltam a mérlegre, és most 1,5-2 kg-al vagyok kevesebb.

Ez azért már reménnyel tölt el :)

Ami legjobban zavar ekkora túlsúlynál, ami valójában nem igazán sok, h hasra hízó alkat vagyok... és így eléggé torzul a testkép, ha a pocak nő legjobban :)


Amit te szeretnél, biztos nem lehetetlen, de kemény menet lesz! Illetve gyors... ami nem biztos, h egészséges. A fogyás mindenképpen az, csak arra figyelj, h nehogy túlterheld a szervezeted! :) Figyelj a jelekre, és utána se hagyd abba a kajálásra, mozgásra való figyelést! :)

Amúgy, én 167 cm vagyok, és most 66 kg.

15. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 14. - Kszb)
2013. máj. 9. 20:24

Egyáltalán nem nehéz.A főtt tojástól már hányingerem van,de rájöttem hogy mikróba megcsinálhatom tükörtojásnak,azt szeretem.

Most elkezdtem egy kicsit tornászni,aztán majd jó lenne kocogni is :D

A mozgás sajnos nem az erősségem :D

És te,mennyiből mennyit szeretnél fogyni?

Július első hetére szeretnék 85 kiló lenni :)

Ugye nem lehetetlen?

14. kszb (válaszként erre: 13. - Kszb)
2013. máj. 9. 19:31

ja, bocs látom :) Csak vissza kellett olvasnom :) A következő kérdésem a diéta fajtája lett volna, de azt is írtad már :)

És bírod? Nem nehéz?

13. kszb (válaszként erre: 12. - B8bf0f8c3a)
2013. máj. 9. 19:30

az igen! Mekkora túlsúlyból alkottad ezt?

Amúgy meg, ne is törődj vele! Menses után majd meglepi lesz :)

2013. máj. 9. 19:12
Nekem vasárnap óta lement 3.2 kiló,de a továbbiakban nem lesznek hitelesek a méréseim sajnos,mert vasárnap megjön :/
11. kszb
2013. máj. 9. 19:06

Na lányok? Hogy vagytok? Hogy álltok?

Nekem ma van gyüminap :) meglepően jól bírom :) Semmi bajom, nme kopog a szemem, stb. Pedig arra számítottam, h az első 2 hét meg fog viselni (előző ilyen diétám alapján), utána pedig átáll a szervezetem, és bírni fogom. De most még az első 7el sincs bajom abszolút :)

Jól vagyok, és tekerek is a diéta mellett rendesen :)

2013. máj. 7. 10:32

Sziasztok!

Én vasárnap kezdtem "fogyókúrázni,107.4 kg voltam,85 a cél!Nem rég 7 kilót fogytam a kalóriabázissal,,most Level diétázok.Sok sikert mindenkinek!

9. kszb (válaszként erre: 8. - Gombócné)
2013. máj. 5. 21:49
akkor szinte együtt fogjuk csinálni :)
8. Gombócné (válaszként erre: 7. - Kszb)
2013. máj. 5. 21:21
hajrá, én is 90 naposozni fogok :)))
7. kszb
2013. máj. 5. 20:29

Szia! Én holnap kezdem :) Nincs nagy felesleg, de annak le kell mennie! :)

1 hónapja már csak bicajjal közlekedek, ami azt jelenti, h naponta min. 1 órát tekerek (nem nézelődő tempóban). Tavaly gyönyörűen leszedte rólam szinte az összes felesleget, de most nme indult be a fogyás. Télen 5-6 kg visszakúszott szép lassan. Ennek kell lecsúsznia :) Ezért holnaptól 90 naposozok. Egyszer már bejött, még élveztem is, uhogy ismét eljött az ideje :)

Lehet hagyni kellene időt csupán a szervezetemnek, és a bicaj magában is lefaragná azt a "pár" kg-ot, de rá akarok erősíteni, h szépen formálódjak is :) A zsír meg tűnjön el! :)

2013. máj. 5. 14:24
Hogy őszinte legyek én a csodabogyókban nem hiszek meg nem is egészséges szerintem én a zöld kávéval szemezek ki szeretném próbálni, zöld teát próbáltam már de nekem valahogy sose lett semmilyen íze hiába ízesítettet vettem
2013. máj. 5. 14:21
Nekem rám férne... most elkezdtem tornázni, a kavitációs ultrahangon még gondolkozom. És hát sok zöldséget kéne enni, jó a Korpovit keksz is, és a csoki-süti vonalat hanyagolni... Van egy tabletta, az a neve, hogy Super Slank és most kétezer, azzal is szemezek, nem ismeritek?
2013. máj. 5. 14:16
Én a kalóriákat számolgatom a kaloriabazis.hu segítségével illetve tornázom mivel túlsúlyos vagyok ezért vettem egy Cardio Magic Fitt gépet és azon csináltam ma is 2537 lépést ami 360kcal volt persze fokozatosan minden 500 lépésnél pihenek viszont csak a lábaimat pihentetem mert kicsit súlyozóm erősítem ezalatt a kezeimet :)
2013. máj. 5. 14:09
Szia! Én 15-én kezdem! Sajnos. Már a héten akartam csak holnaptól képzésre megyek másfél hétre, ott nem menne, szóval majd amint vége.. Te mi szerint fogyózol?
2013. máj. 5. 14:00
Szia! Itt a Hoxán sokan diétázunk fogyózunk, gyere olvasd a naplókat. Szeretettel látunk. :)
2013. máj. 5. 13:40
Van itt valaki aki szintén ma (vagy a napokban tervezi) kezdi a diétát? Tapasztalatokat megoszthatnánk. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook