Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Holnap kezdek bele egy diétába, valakinek lenne kedve társulni? Megoszthatnánk a tapasztalatokat és tarthatnánk egymásban a lelket! fórum

Holnap kezdek bele egy diétába, valakinek lenne kedve társulni? Megoszthatnánk a tapasztalatokat és tarthatnánk egymásban a lelket! (beszélgetős fórum)


2014. szept. 9. 01:20
Én az édességekről már teljesen lemondtam. :)
2014. aug. 31. 23:40

6 napja semmi tészta :)

Bárcsak a csokival is ilyen könnyen menne..

2014. aug. 28. 21:20

Sziasztok! Na, én is csatlakozok, ha nem baj. :)

Igaz, már 2 hónapja "életmódot" váltottam. De szívesen csatlakoznék hozzátok! :)

2014. aug. 28. 12:17
Gumicuki neked azt tanácsolnám hogy egy jó mérleget mindenképp szerezz be,az nagyon motiválja az embert ha látja hogy pl.lement fél kiló:)
2014. aug. 28. 12:15
Ja a centik fontosak és a kilók is:)Én is fontolgatok ilyesmit már jó ideje,hátha így csoportban több a motiváció..Valami jó étrendet kellene találni..Én is kb 10 kilót szeretnék ledobni
10. regi18
2014. aug. 27. 22:46
Na, örülök, hogy máris csatlakoztak! :D Szerintem is a centik a fontosak, meg hogy jól érezzük magunkat a bőrünkben :D Eddig még csak szoktattam magam a diétás életmódhoz, de lassan ideje lenne szintet lépni, és komolyabban foglalkozni a dologgal :)
2014. aug. 26. 20:40
Hogys álltok csajok? :)
2014. aug. 25. 02:49
Én csatlakozom! :) Kb 10 kilót akarok fogyni. Rosszul érzem magam a bőrömben, és változtatni szeretnék ezen. Úgy érzem, hogy sikerülni fog. Igazából az a problémám nekem is , hogy csoki, kakaó jöhet bármikor. ..na ezt nem kéne :D. Aztán nem tudom magam megmérni..digitális mérlegünk van itthon és mikor rá áll az ember a kijelző össze vissza ugrál..elem csere is volt , de semmi. Na mindegy, úgyis a centik számítanak, nemigaz? :D
2014. aug. 24. 16:34
Az első nap könnyűnek tűnt, de utána nehezedett kicsit a dolog :) Mindenesetre próbálok kitartani! Nem konkrét étrendet követek, de azért nézelődöm az interneten, hogy mi az ami egészséges, és mi az amire csak mondják, hogy jó :) A torna viszont jól megy, azt szeretem csinálni! A legnehezebb rész persze az édesség - esténként majd megőrülök egy kis csokiért, de próbálom visszafogni magam. Kb. hat kilótól szeretnék megszabadulni, bár fontosabb, hogy jól érezzem magam a bőrömben, ezért nem is mérem magam, csak kéthetente. Köszönöm mindenkinek a választ!
6. Alidus (válaszként erre: 4. - Regi18)
2014. aug. 20. 14:00
SZia! Hogy sikerült az első nap? Konkrét tervet követsz vagy saját módszerrel próbálkozol?
5. frusi90 (válaszként erre: 4. - Regi18)
2014. aug. 20. 04:41

Sok sikert, ha ezt a módot követed, biztos a siker! :)


Mennyitől szeretnél megszabadulni?

2014. aug. 19. 21:14
Körülbelül hat kilót szeretnék fogyni, nem gyorsan, inkább úgy, hogy tartós maradjon. :) A diéta pedig igazából egy életmódváltás lenne, szeretnék egészségesebben kajálni, aminek a fő nehézsége, hogy nagyon szeretem az édességeket :) Emellett pedig heti 4 x 1 óra tornát tervezek.
2014. aug. 19. 07:09
Milyen diéta és milyen célból?
2014. aug. 19. 05:03
Én nem.
2014. aug. 18. 23:15
Holnap kezdek bele egy diétába, valakinek lenne kedve társulni? Megoszthatnánk a tapasztalatokat és tarthatnánk egymásban a lelket! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook