Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Candy GO4 106, mosógép. Ha valakinek ilyen van, megoszthatná a tapasztalatait... fórum

Candy GO4 106, mosógép. Ha valakinek ilyen van, megoszthatná a tapasztalatait... (beszélgetős fórum)


5. Clau26 (válaszként erre: 3. - Clau26)
2010. júl. 28. 13:31
ebbe is 3,5kilo fér és nagyon keskeny de én még olyat nem találtam rajta ami 1,5órás lenne csak 2,5órásat vagy ezt a hulladék 32perceset
2010. júl. 27. 12:36

Nekem is Candy mosógépem van, IMÁDOM!

Előtte 15 évig egy hangos NDK monstrum volt, 4 kg ruhatöltetű, ami nálunk (4 gyerek van) sokszor kihasználatlanul ment, mert én színek és anyag szerint eléggé szétválogatom a ruhákat. Ez kicsi (3,5 kg-os, 40 cm mély), jól tudom mozgatni, ha alatta akarok takarítani, viszont mosás közben nem sétál. Szépen mos, az egyébként is a mosószertől függ, nem a géptől. Öblítések között centrifugál, kinyomja a maradék mosószert, ezzel jobb az öblítés és kevesebb vizet használ.

Nekem semmi gondom a programokkal, legtöbbször 40 fokon mosok, az kb. egy-másfél óra (attól függ, pamut v. műszál), a 60 fokos kb. két óra. Van 30 perces rapid mosás, de azzal csak olyasmit lehet mosni, ami láthatóan nem koszos, csak használva volt, és az csak 2x öblít. De lehet külön öblíttetni és centrifugálni akárhányszor.

Szóval nekem nagyon bevált és megfelel.

Egy, amin gondolkozom, hogy ha sok paplant, kabátot stb. nagy darabokat akarok mosni, azt érdemes lesz elvinni egy önkiszolgáló mosodába, ahova 20-30 kiló ruha befér. Bár egy-egy pokrócot ebbe is be tudok tenni.

3. Clau26 (válaszként erre: 1. - 7f4731178d)
2010. júl. 21. 20:41
ismerős a probléma..egy hulladék úgy utálom ezt a mosógépet hogy azt elmondani nem tudom,nekem whrp. 6.érzékem van,de most ezt kell használnom..össze se lehet hasonlítani..nem centriz rendesen,nem mos szépen a 3órás programon kívül csak a 32perces van,amitől olyan a ruha mintha ki se mostam volna...nincs olyan mosás amikor ne húznám fel magam ettől a sz.rtól
2010. júl. 21. 13:58

szia

nekem is candym van nem pont ilyen 2 éves ilyen gondom nincs vele viszont a szervíze pocsék.

2010. júl. 21. 07:38

Tegnap vettünk egy CAndy GO4 106-os mosógépet. NAgyon tetszik,de egy mosási ciklós 3 óráig tart. :(

Előtte Samsungunk volt és azon belehetett állítani gyors mosást...30-40--60 fokon.

De ezen semmi...KErestem a használálti útmutatóban,hogy hátha levan írva,hogy melyik program mennyi ideig mos,de nincs benne! 2-3 órákat nem szeretnék "mosni".... :(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook