Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
2609. Nokli
2011. jan. 5. 11:43

hahó Csajok!

Bocsi hogy eltűntem tgenap, de nagyon sűrű napom volt. Férjem éjjel belázasodott, egész nap nyomta az ágyat, Zorka meg brutál hisztipogácsa volt egésznap, jön a foga... Már igazán kibújhatna, nagyon megkínozza...

Nekem jól ment a tegnapi napom, zöldséges rizzsel tölötött pritamin paprikát ettem. Ebédre is egyett, meg vacsira is! isteni finom volt, jól esett! :) Ma a szokásos paradicsomos-gombás tészta lesz a soros! Nem szeretem a szénhidrát napot, ilyenkor mindig úgy érzem bűnözök... Holnap ananászt fogok enni. Felkarikázom és megszóróm fahéjjal, az is nagyon hatékony zsírégető képzeljétek!

2608. Menike (válaszként erre: 2606. - Genia)
2011. jan. 5. 10:59

Nagyon nehezen, de leküzdöm a 1,5-2 litert, de úgy, hogy még éjszaka is iszok.

Pedig nyomnunk kellene, de biztos azért iszunk keveset, mert hideg van. Ilyenkor kényszeríteni kell magunkat rá.

2607. Menike (válaszként erre: 2605. - Mona..)
2011. jan. 5. 10:58

Hallod?? Lehet romlott már, csak lemosták.Vidd vissza, hogy kenjék a hajukra.

Ne add oda nekik, szerintem. Nincs párizsid?? Én azt szoktam bele tenni.


Hmm, amúgy de jó lenne olyat enni.

2606. genia
2011. jan. 5. 10:53

A kivitol ehes vagyok..

Hogy altok a folyadek bevitelell nekem nagyon nehez ,az 1l alig tudom lenyomni..

2605. Mona..
2011. jan. 5. 10:51

Én is holnap kiwit pusztítok, és én is nagylány leszek hétvégén.

Carbonárás tésztát csinálok a gyerekeknek, vettem hozzá főtt-füstőlt tarját 20dkg-ot a Coop-ban, és olyan kegyetlen bűdős, hogy majdnem elhánytam magam.

2604. Menike
2011. jan. 5. 10:46

Akár, nekem mindegy, de az első mérlegelést kihagyom, nagylányosat játszom. Majd következő alkalommal. Hihi.


Legyűrtem a kiwijeimet. Imádom, csak miért nem lehet pucolva kapni???

2603. genia
2011. jan. 5. 10:42

Sziasztok!!

Mikor allunk merlegre minden gyuminap utan??

2602. Menike (válaszként erre: 2600. - Mona..)
2011. jan. 5. 09:26

Nem ennyit eszem. Délelőtt marad a kiwi és a narancs, ebéd egy kifli, nassi köles golyó, vacsi egy kifli. Imádom ezt a kiflit, üresen is simán megeszem. :)))))


Az első hónapban szerintem a víz napot én is kihagyom. Nem bírok a suliba figyelni pénteken, inkább fehérje napot tartok. Majd ha már beállunk, akkor mehet a víz is.


Jó kis programod van délutánra. Hihihi. A gyerkőcök mindig komoly igénybevételnek teszik ki az embert, főleg, ha van köztük hét ördög is.

2601. Mona..
2011. jan. 5. 09:21
Én meg főzök, mert ma este már itthon van a párom :). Délután kell vigyáznom két gyerkőcre, a kiscsaj 10 éves, a fiú 8, és egy ördög.
2600. Mona..
2011. jan. 5. 09:19

Jó reggelt!

Nekem is ez a kedvenc napom :) Menike, nem mondod komolyan hogy 2 rozs kiflivel kihúzod a napot??? Én éhen pusztulnék. Sőt ha éhes vagyok, akkor nagyon idegbajos vagyok, azt meg nem akarom, hogy a kicsi fiamon vezessem le, mert ő van kéznél. Ezért nem vállalom be a víz napot, mert tudom hogy abból estére nagy zabálás lenne. Nekem a gyümi nap is nehéz, mindig ott bukom el, no ha meg még hétvégére is esik, akkor csődöt mondtam. No de most nem igy lesz :).

Csajok mikor még csak beszéltünk hogy elkezdjük a fogyit, annyira jól pörgött a topic, most meg nagyon pang :(.

2599. Menike
2011. jan. 5. 09:14

Hmm, mivel tegnap elvéreztem a statisztikával, ma igyekszem megcsinálni, csak lassabban megy, mint gondoltam.


Szívás. Utálom ezt csinálni, de nem volt időm novemberben és decemberben.

2598. Menike
2011. jan. 5. 08:42

Jó reggelt Lányok!


Na, elérkeztünk a 3. naphoz. Hihihi. A kedvencem, a ch.

De, hogy nehogy elszálljak, ebéd egy rozs kifli, vacsi szintén. Persze azért vettem egy kis zacskó köles golyót, az belefér szerintem.


De ha valaki szerint nem, az szóljon. Inkább ezt eszem, mint csokit. :(((((


Reggeli torna megvolt.

2011. jan. 4. 22:56

Ja azért a második év jobb. De ha megengedsz még pár szót, hogy ne kapjon el a farkasétvágy. Gyakorlatban csináltam nekem bevállt.

1 vigyázz a vércukorszintedre, a hullámzása étvágyat csinál , kerüld a fehér, rostot nem tartalmazó kenyeret tésztát cukrot.

2 szedj vitamint, valamit kérj egy paitkustól úgy havi 1000-1500 ból igazán jókat lehet venni.

3 jó szolgálatot tesz a c vitamin,( fehérje +c vitamin= l karnitin) legjobb zsírégető úgy napi 150 mg ot érdemes bevenni.

4 egyél nagy volumenű ételeket, főzeléket levest salit, töltik és dolgoztatják a gyomrot( sajna a diétádhoz nem tudok hozzátszólni, de annyi jó recept van:)

5 a fehérje:) figyled meg a fehérje napon viseled a legjoban tojás túró hús laktat.. és épit

6 mozogj, endorfint termel a test közben az idegekkel csodákat tesz( ebben a hidegben egy kiadós séta is remek) ha másra nem is de egy lépésszámlálóba fektess pénzt..... tes..có ban úgy 1000 ft körül már kapható a napi 10000 ezer lépés nincs meg a fogyás tartósan elfelejthető

:))))) meglepő eredményeid lesznek

mégegyszer pusz Mindenkinek:)

2596. 52d88462eb (válaszként erre: 2551. - A096e531bf)
2011. jan. 4. 22:46

icsi lány én csak szurkolok csendben- na jó, nem mindig csendben:)

De ettől a 5 naponként viztől engem vert ki a viz..Amit próbáltam elmagyarázni, a kényelmes diéta az élhető diéta. Az első év nehéz volt, de -39 kg-t nem adnak ingyen, de inkább tekertem az ellipszistréneren még 3 kilómétert. Egy idő után a mozgás lesz a stressz levezetés csatornája. A kulcs az alapanyagcsere. Ha lecsökken, márpedig minden koplalásos diéta ezt vonja maga után az hizáshoz vezet. Szóval vége a diétának, és ime amitől azelőtt nem hizott az ember bizony kigömbölyödik attől is.Szinte hihetetlen, de minél erősebben akar fogyni valaki annál inkább nehéz, és pont ő az oka ennek.

Most eszembe jut az első év elején volt hogy leszédültem a bringáról... enni pedig kell!

Sem figyelni sem tanulni nem lehet éhesen.

Banyeg megint papolok:) bocsi... puszillak és szurkolok:)

2595. Mona..
2011. jan. 4. 17:53
Én is örülnék ha zártak lennénk :). Itt nemtudom lehet-e? De pl az anyatanyát ismerem, ott zárt topicok vannak.
2594. genia (válaszként erre: 2593. - Menike)
2011. jan. 4. 16:56

Te jo sokaig dolgozol..basszus..

Jo pihenest!!!!!!!!!!

2593. Menike
2011. jan. 4. 16:51

Oké csajok!!


Mára végeztem, haza megyek. Megettem az ebédemet, megpróbálom kibírni holnapig. Ha nem megy, főzök rizst, vagy krumplit.


Pusza Nektek!!!!

2592. genia (válaszként erre: 2574. - Mona..)
2011. jan. 4. 15:42
Nyithatnak egy klubbot ,es akkor zart lenne..
2591. genia
2011. jan. 4. 15:02

sziasztok !!!

En nem irom le az ebedem ,nem a 90napost csinalom de ezt ti tudjatok...

A gyuminapokat ,viszont mindeg veletek fogom csinalni!!!

2590. Mona..
2011. jan. 4. 14:57
Ez nagyon béna, egyben nem küldte el a címet.
2589. Mona..
2011. jan. 4. 14:57
uw.hu
2588. Mona..
2011. jan. 4. 14:56
Itt is azt írják, hogy a rizs az keményítő. Különben ez tök jó oldal, sok recept jó recept van./90napos./
2587. Menike
2011. jan. 4. 14:54

Jah, akkor jó.


Akkor jó, hogy szólsz, mert imádom a rizst.


Lehet le kellene feküdnöm, mert nem tudom értelmezni, amit olvasok. Bocsánat!!!!


A baj az, hogy most jött haza a főnök, egy hétig szabin volt, és hát egyből megtalált, hogy hibáztam.


Na igen, csak az nem hibázik, aki nem dolgozik, de ezt ő elfelejti.


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ, milyen jó volt, amíg nem volt itthon.

2586. Mona..
2011. jan. 4. 14:48
A mindmegettén azt írják, hogy a rizs is keményítő, onnan szedtem ezt a zöldséges receptet. Csibecombot pedig nem ettem, csak hozzá gondoltam :)
2585. Menike
2011. jan. 4. 14:45

Hmm, akkor valamit én félre értelmezek, vagy nem tudom, te melyik diétát csinálod.


Az én elméletem szerint (cáfoljatok meg), a rizs az ch, a csibecomb, meg fehérje, kivéve a bundát rajta.


De azért egészségedre. Sejtheted, hogy összefutott a nyál a számban.

2584. Mona..
2011. jan. 4. 14:04

Most ebédeltem, zöldséges rizs, savanyúsággal, hozzá gondoltam egy rántott csibecombit :). Ettől gyorsan, nagyon éhes leszek.

Holnap pörkölt a kívánság, szóval pörköltszaftos nokit fogok enni, húú már annyira várom. Jaa, és még almás pitét csinálok.

Valamerre el kéne menni, mert semmi gyümi nincs itthon, de nagyon hideg van.

2583. Menike
2011. jan. 4. 10:58

Akkor most a második feleségek klubja is vagyunk???



Hihihii.


Na, benyomok egy banánt, mert kezdek éhes lenni.


Nekem nagyon menni fog a gyümi nap.

2582. genia
2011. jan. 4. 10:01

Jo reggelt!!

Latom jo sokat termeltetek,nem gyoztem visszaolvasni...

Ja ,hogy ne logjak ki a sorbol ...en is a 2ik felesege vagyok a paromnak..hihihi....de szerencsere o semmit nem hozott a hazassagabol ,nem volt gyerek .

2581. Menike (válaszként erre: 2580. - Mona..)
2011. jan. 4. 09:28

Jó program. :)))))


Én imádok takarítani.

Most is megfogadtam, hogy most már mindent rendbe teszek az irodámban. Vége az őrületnek, így van időm.

Már bescanneltem a szerződéseket, utána megcsinálom a statisztikát. Ez valószínűleg egész napra lefoglal, mert október óta el vagyok maradva. De milyen jó lesz, ha elkészülök vele.


Aztán holnap folyt. köv. :)))9

2580. Mona..
2011. jan. 4. 09:13

Helló lányok! Még nekünk is van lencse főzink, de szerintem már nem jó, nem fagyasztottam le :(.

Tegnapi nap elég gördülékenyen ment, kivéve a 2 sajtos tallér. Most én is banánt eszek, mert éhes vagyok.

Genia, Diush, veletek mi újság.

No lépek garázst takarítani, mert már alig lehet bemenni.

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook