Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2579. Menike
2011. jan. 4. 08:38

Jó reggelt Mindenkinek!!


Hihihi, hihetetlen, hogy ennyien szívunk az előző kapcsolatból származó gyerekkel, mindegy hány éves!!


Tegnap este már nem tornáztam. :(((((((


De ma reggel lenyomtam a tornát és még hulahoppoztam is. :)))))


Mai kaja: reggeli egy banán, és 3-4 kiwi délelőtt, ebéd és vacsi lencse főzelék. Nyami.


Hmmm, a holnapi napon oda kell figyelni, hogy nehogy zabáljak. A finom nap.

2578. Mona..
2011. jan. 3. 21:49
Nokli, nagyon édes kislányod van. Imádom Pécset. Vannak ott ismerőseink, vagyis csak 1 család.
2577. Mona..
2011. jan. 3. 21:46
Ki mit eszik holnap? Én lehet hogy zöldséges rizst. Ezt a napot útálom, no meg a gyümi napot.
2576. Nokli
2011. jan. 3. 21:35

:) Hú csajok, de dúúrva!!! Ugyanaz a cipő mindenkinek, csak más a méret!

Azt hiszem jól meg fogjuk érteni egymást! :)

Jó ha néha beszélhetünk a gondjainkról is, nem csak a fogyiról!

2575. Mona..
2011. jan. 3. 18:46

Még azt szeretném elmesélni, hogy mikor szültem egy csomó embernek ugye küld az ember sms-t, hogy kibújt a babó, jól vagyunk stb. És a szeretteid vissza írnak, hogy gratulálnak, stb. Párom lánya ezt írta vissza: akkor most már örülhetsz.

Persze párom nem értette, hogy ez miért fájt nekem, és miért tartom rosszindulatúnak ezt a mondatot.

De 5 évnek el kellett telnie, hogy tudjam kezelni a csajt, és azt hiszem mondhatom azt hogy sikerül. Szilveszterre is bejelentkeztek, de én ügyes voltam, ugyanis színházjegyet kapott tőlem a párom karácsonyra :)). A női megérzések :))

2574. Mona..
2011. jan. 3. 18:41
Hűű, most gondolkozom, hogy ez nem zárt fórum, lehet hogy majd vissza hallom az itt leírt mondataimat. De nem baj.
2573. Mona..
2011. jan. 3. 18:40

Menike, lehet hogy majd kérem a segítségedet, hátha gyorsabban jön a papír, ha te is "nyomsz" egyett rajtuk. Az email címedre holnap elküldöm amiket kértél.


Én is tudom miről beszéltek csajok. A zúramnak van egy 30 éves lánya, és egy 7 éves boszorkány unokája. /gondolom elkezdtetek számolni, és elképedtetek, igen 21 év van közöttünk :)/

A csaj állandóan nyúzna az apját anyagilag, és az apja bedöl neki mert örül hogy jönnek /szerencsére 300km van közöttünk/ de én már próbáltam felnyítni a szemét hogy csak akkor jönnek ha lóvé kell, évente 2*. Állandóan szúrkál engem de csak ugy finoman hátúlról, no és az unoka. 2 éve itt nyaralt, párom 1 hétig nem volt itthon. A kiscsaj minden este telefonált az anyjának, bőgve, és becsukott ajtónál. No és 1* kihallgattam. Majdnem hanyattt estem olyanokat mondott. Aztán én is hívtam az anyját, és elmondtam, hogy az minden hazugság amit a boszorkánya mondott, ő meg vihogva mondta, hogy jól van, tudom hogy néha szokott füllenteni.No és akkor azt mondtam, hozzám soha többet, ha jönne, az időre mi lemegyünk Danival anyuékhoz.

2572. Menike
2011. jan. 3. 17:21

Na, rohanok haza, mert tornáznom kell.


Millió puszi, holnap jövök.


Hááááááátttt, lassan eltelik az első nap. De durva. Persze majd a víz nap nem megy ilyen gyorsan. :)))))

2571. Menike
2011. jan. 3. 17:16

Basszus, ugyanabban a kalucsniban járunk. Ugyanez a helyzet. Nálunk Krisz nem szól rá, mert csak két hetente hétvégén van vele, és hogy ne sérüljön a gyerek. Hát mondhatom szép.

Semmi tekintélye nincs a gyerek előtt. Nálunk a nyaralást tette tönkre, de azt annyira, hogy a második vagy harmadik napon közöltem, hogy most én szedem a cuccaimat és hazamegyek, mert nem vagyok hajlandó a gyerekkel egy fedél alatt élni.

Szegény anyukám, percenként hívtam, úgy kiborított.

Éjszakánként felkelt, sírt. Megkérdeztem, mi a baj, nem válaszolt, aztán, mikor 8-szor kelt fel éjjel, és ismét megkérdeztem mi a baj, akkor negyedórás bőgés után közölte, hogy szomjas.

Majdnem lehidaltam. Persze Krisz semmit nem vett észre belőle. Tominak hívják, de amikor hisztizik én csak Tamarának nevezem, mert elmondtam neki, hogy a kislányok sem nyavikolnak annyit, mint ő.

Néha gondolkodóba ejt, hogy kell-e ez nekem????

2570. Nokli
2011. jan. 3. 17:06
Dettó! Nálunk egy 4 éves van... Borzasztóan neveletlen,- ami nem az ő hibája - az apja meg nem tud vele mit kezdeni, nem tud határozott lenni vele... Én meg nem érzem úgy hogy jogom lenne hozzá. Szerencsére eddig ritkán volt nálunk, csak az ünnepeket teszi tönkre ( hihi ), de mostanában kezdi lepasszolgatni az anyja, mert bepasizott és útban van a gyerek... Nehéz... nekem ez a keresztem, nem tudok mit tenni vele. Próbálom elfogadni, kedvelni a gyereket, hiszen nem az ő hibája, hogy olyan amilyen, csak nehéz... Pláne hogy a férjemnek is nekem kell segítnei, mert nem tud mit kedzeni vele...
2569. Menike
2011. jan. 3. 17:01

Na igen, a Krisz már kétszer volt nős, kétszer elvált. Engem már nem is akar elvenni, de nem bánom, mondtam nekem egy gyűrű is elég.

Nálam a legnehezebb csomag a gyerkőce. Sajnos nagyon akaratos, minden rá van hagyva, és ha szólok neki, hogy pl. ne rohangáljon a lakásban, akkor fennhangon közli, hogy majd befejezi, ha szépen megkérem.

Azt hittem hanyatt vágom magam. 5 éves és állandóan dirigálni próbál. Persze ha nem úgy van, ahogy ő akarja, akkor földhöz veri magát, vagy jobb esetben csak nem szól hozzánk.


Mostanában nem is nagyon találkozom vele, mert megszédülök tőle.

2568. Nokli (válaszként erre: 2567. - Menike)
2011. jan. 3. 16:48
Én is a 2. felesége vagyok a férjemnek, tudom miről beszélsz... :S És azokat a csomagokat amiket magukkal hoznak az elöző életükből, nem tudják letenni soha, és ezáltal neked is vinned kell... És néha nagyon, de nagyon nehéz...
2567. Menike
2011. jan. 3. 16:37

Ne is mond, rosszul is érzem magam miatta, bár nagyon örülnék, ha neki is sikerülne rendbe hozni a házasságát.

Én nem csinálom végig még egyszer senkivel a válást. Krisztián is nős volt. Még mielőtt azt hiszitek, semmi közöm nem volt ahhoz, hogy elválnak, de megtette és végül velem maradt.

Sajnálom, de jobban jártak, mert állandóan csak az ordítozást hallotta otthon a gyerek.

2566. Nokli
2011. jan. 3. 16:30

Hú csajok, pörög ám a fórum, győzök lejebb görgetni! :) Én most voltam a csajócával sétálni, meg volt a mai mozgás! :) hihi

Menike: Krisztiánhoz drukkolok, remélem most összejön és csak egy kis hullámvölgy volt... Most mi lesz a hős szerelmeseddel, aki udvarolt? szegény :(

2565. Menike
2011. jan. 3. 16:00
Ha segíthetek, mert nem jutottatok dűlőre velük, akkor szólj nyugodtan. Oké???
2564. Mona..
2011. jan. 3. 15:42
Ohh, nagyon köszi, szerdán jön haza a zúram aztán megbeszéljük vele.
2563. Menike
2011. jan. 3. 15:33

Jah, a derékhoz sajnos még egy 1-est hozzá kell tenni.

Valahogy még a gépem sem akarta beírni ezeket a szörnyű számokat.

De innen szép lefogyni. :)))))))


Na, elálmosodtam, mert a cigi mellett a reggeli kávémat is elhagytam. Hihihihi.


Ez ám a nagy fába vágás.

2562. Menike
2011. jan. 3. 15:29

Ha elküldtétek, akkor nincs vész, a csekket befizethetitek a régi rendszámra is, az alvázszám egyezik. Ha nem fizetitek be, akkor megszűnhet díj nem fizetéssel.

A zöldkártya pedig egy igazoló lap, hogy van biztosításotok.


Ha nem szólt, hogy lejárt a 60 nap, akkor nincs gond, mert nincs törölve a szerződés.


Én befizetném, bescannelném a csekket, meg megint mellékelném az új rendszámos forgalmit, és írnék egy e-mail-t, hogy kéred s.o.s-ben módosítani a rendszámot, és erről és s befizetésről neked igazolást, illetve új kötvényt kiküldeni szíveskedjenek. A régi rendszámra a csekket azért fizetted be, nehogy díj nem fizetéssel letöröljék.


Ennyi a dolog. Hol laktok pontosan??,


Ha akarod, küldheted nekem is én meg továbbítom, vagy mehet az ügyfélszolgálatra.

2561. Mona..
2011. jan. 3. 15:25
Küldtünk nekik emailt, a forgalmi másolatát. Közben felhívtam őket a központi számon is, azt mondta a hapsi adjuk fel a csekket, ami a régi rendszámról van. Aztán megsűrgeti a dolgot, de akkor is ehhez azért idő kell,de probálja gyorsan kiküldeni a kötvényt meg valami zöld /mittudoménmit/. De ő nem hozta szóba hogy lejárt a 90 nap.
2560. Menike
2011. jan. 3. 15:18

Hmm, kemény meccs lesz, mert ilyenkor a legjobb az e-mail bejelentés, mert annak van nyoma.


Ha elírod a régi rendszámot, hogy mikor kötöttétek. Kinek a nevére, az ő születési helye, dátuma, anyukája neve (ezek azért kellenek, hogy segítséget kérhessek).


Aztán kellene az új rendszám is.


Ennek tudatában már tudok merre lépni. Jóóó???

2559. Mona..
2011. jan. 3. 14:32
Menike, lenne hozzád egy kérdésem Lehet priviben kéne, de csak nem zavarja a többieket. Vettünk még novemberben egy teherautót. Elkezdtünk rá biztosítást kötni, ki is jött a csekk. Közben lecserélték a rendszámát, mert csak az egyik volt meg.Telefonáltunk /Allianz/ az új rendszám miatt, azt mondták semmi gond jönni fog új csekk a régit ne adjuk fel. Azóta várjuk. 3* hívtuk őket, ez a rendszám nem is szerepel náluk, ugyanis a 2. és a 3. betüt felcserélték. No de arra sem küldtek csekket. Ma bementem, a nő azt mondja semmit nem tud segíteni, mert neten kötöttünk biztosítást, ezzel vállaltuk azt, hogy mindennek mi járunk utána. No és különben is mit akarok én, ugyanis lejárt a 60 nap. Te mit szólsz ehhez?
2558. Mona..
2011. jan. 3. 14:27

Menike, szerintem a derekad méretét mindannyian irigyeljük :) /11cm/.

Én kicsit bűnőztem, városban voltam, oviban, mindenhol kellett várni és már nagyon éhes voltam, hazafelé beugrottam anyuékhoz és ettem 2 sajtos tallért, aztán meg csirkemájat. Ti hánykor vacsiztok?

No írok méreteket.

vádli:37

comb:64

csípő:104

has:93 /útálom, mint 5 hónapos terhesen/

derék:79

mell:94

2557. Menike
2011. jan. 3. 14:03

kÖszi, de te is közénk tartozol és aki már itt van, annak eltökélt szándéka végig csinálni.


Azt mondta Krisztián, ha lefogyok, eljön velem egy egész napos vásárlásra és meghív moziba is.


Tudni kell, a világból ki lehet üldözni a vásárlással. Hihihih.

2556. genia
2011. jan. 3. 13:56
Megfogod csinalni ,ez nem kerdes tudom,hogy kitarto ember vagy!!!!
2555. Menike
2011. jan. 3. 13:51

Muszáj most bekeményítenem, mert megvallom az igazat, nagyon könnyű lenne feladni. De nem akarom.


Igen is meg tudom csinálni. Csak ki kell tartanom.


Majd te is belelendülsz genia. Hidd el. Aztán meg nem győzöm majd kapkodni a fejem, hogy tornáztál, meg voltál futni, stb. Ismerlek. :)))))

2554. genia (válaszként erre: 2553. - Menike)
2011. jan. 3. 13:47
Jo kis program...
2553. Menike
2011. jan. 3. 13:46

Én reggel fél 7-től tornázom fél-egy órát. Utána fürdés, öltözés. Ma megfőztem a virslit, meg megpucoltam a kiwit. Aztán jöttem melózni. Kb fél 1kor ebédeltem. Fél 6kor vacsi, majd fél 7-től megint fél óra vagy 1 óra torna. Aztán fürdés, olvasás, fekvés.


Kb. ennyiből áll a mai napom. Jó, közben mosogatok, meg elrakom a tiszta ruhákat, stb, de ennyire nem akartam részletezni.


Lehet hulahoppozok majd.

2552. genia
2011. jan. 3. 13:29
ti hany orakkor szokttok ebedelni?
2011. jan. 3. 13:29
Dundolka!Hálás vagyok,hogy ennyire szíveden hordod az én súly ügyemet!:)Ha nem lennék annyira be*szari,akkor elmennék tényleg szívesen egy obezitológushoz...
2011. jan. 3. 13:28
ma nekem 30 perc szobabicikli vagy taposás lesz:)plusz még 1 óra torna:)
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook