Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
2699. Menike
2011. jan. 11. 11:39

Na, helló Mindenkinek.

Végre, már aggódtam, hogy sehol senki. Hihihi.


Genia!


Mesélj csak, mi ez a diéta????

2698. Nokli (válaszként erre: 2697. - Genia)
2011. jan. 11. 11:29

Hello Genia!

Neked különleges diétáid vannak! :) Ez i olyan pontozós, mint az elöző?

Mitől szénhidrát diéta? Azt eszel csak, vagy azt nem eszel egyáltalán?

Drukkolok nagyon, hogy ez működjön! A folyadékhoz, meg hozzá lehet szokni állítólag. Egy idő után nem kell már erőltetned, szomjas leszel magadtól és sity-suty lecsúszik az a 3 l... Soha nem ittam ennyit még egy nap! Szülés után kellett volna napi 4 l innom, hát nem igazán ment... sok sikert!

2697. genia
2011. jan. 11. 11:16

Sziasztok!

Koszi jol vagyok,tegnaptol a szenhidrat dietat csinalom az eggyik baratnom ajalontta ,dietetikus allitotta ossze .

Tudjatok evek ota fogyozom de nem akkar lemmeni ,mar mindent ki probaltam remelem ez vegre mukodni fog .

hetfon merlegelek most epp nagylanyt jatszom..

Csak a 3l folyadek keszit ki nehez meginnom a tegnap eletemben eloszor sikerult ,es ma is mar 1,5 liter lecsuszott!!!!!

2696. Nokli (válaszként erre: 2689. - A096e531bf)
2011. jan. 11. 11:11

Diush!

Szuper, az első lépést megtetted! Leht hogy ez volt a legnehezebb! Nagyon kíváncsi leszek a eredményekre! Miket mondott az orvos? Miért oktatott ki? Milyen vizsgálatok lesznek még? Szóval mesélj kicsit részletesebben! Drukkolok neked!!!

2695. Nokli
2011. jan. 11. 11:09

Ma fehérje naposak vagyunk, legalább is én! :) Pariteres kosárkát gondoltam enni sejtíl, meg zöld salival! :)

Ti mitet eszteK?

2694. Nokli
2011. jan. 11. 11:08

Hahó csajok!

Izomlázam van! :) Jó lesz a torna du igy!

50 leg magic, Menike??? Én tegnap 10 nagyot, meg 10 picit csináltam... Még nincs semmi állóképességem, az a baj, ezért megy még nehezna torna. Na, de majd lesz!!! :)


Húh, nagyon keménybe nyomod Menike!!! Ez a karika lehet hogy kínzó eszköznek is elment volna a középkorban. Rizzsel töltöttde meg? Jó hangja lehet! Sokat tornázol, ez igazán szuper. Ennyit szerintem nem mozog senki rajtad kívül. Reggel is , este is, plusz a diéta! Szuper vagy! Én beérem azzal, hogy menjen a diéta, és minden nap legyen torna+ LM. Most ezt akarom tartani! Majd egy hónap múlbva emelem a tétet valamivel! :)

2693. Menike
2011. jan. 11. 10:08

Na, jó, kapja most már mindenki össze magát, mert morcos leszek!


Genia, Mona, merre vagytok????


Csak nem mindenki beteg?

Genia meggyógyultál már?

Mona, hogy van a könyököd??


Noklival tarjuk itt a frontot, de rajtunk kívül még Diush kukkant be.

2692. 52d88462eb (válaszként erre: 2689. - A096e531bf)
2011. jan. 11. 09:25
Szia:) de ha pl inzulinrezisztencia vagy kezdődő cukorbetegség miatt yoyozol akkor pár hónap gyógyszerezés vagy pontos diéta után rohannnak le a kilók. Hidd el érdemes.Kiugorhat egy pajzsmirigy rendellenesség,policisztás ovárium szindróma, ezek mind kezelhetők.Nagyon de nagyon szurkolok.Fele erő a fogyás ha tudod hogy van valami gond és az kezelve van.
2691. Menike (válaszként erre: 2688. - Nokli)
2011. jan. 11. 08:52

A karika nagyon durva.


Este nem mentem táncra, mert nagyon fájt a fejem, inkább összeraktam a karikát. De mivel nagyon könnyűnek találtam, és nem is bírtam vele körözni, töltöttünk bele rizst. Hihihih. Jó nehéz lett, így már tudom pörgetni.

Este lenyomtam 5 percet vele, rendesen szétverte a derekamat. ( Annyi a hájrétegnek!!!!!!!!)


Ma megcsináltam reggel Norbit, aztán 50 Leg Magic, végül 5 perc karika. Már nagyon nagyon fáj. De az tuti, hogy hatásos lesz.


Este Pesuth Rita, aztán LM, majd karika.

Kíváncsi vagyok mennyi idő után fog látszani. Barátnőmnél 1,5 után már látszik. Jó ő napközben is tud, mert otthon van, de nekem marad a reggel és az este.


Persze reggel még lenyomtam egy bögre kínai zöld teát, hát roppantul borzalmas, de remélem segít.


Krisztián megjegyezte, hogy már kerekebb a fenekem, meg a combom is feszesebb. Csak a hasam nem akar eltűnni. Na de majd a karika segít.

2690. Menike
2011. jan. 11. 08:39

Sziasztok!


Diush, gondoltam, hogy lesz kioktatás. Gondolom az egészséges életmódváltás és a mozgás, stb volt terítéken. Hmm, mondani mindig nagyon könnyű. Remélem, azért nem egy elhízott ember prédikált, mert akkor számomra nem igazán lenne hiteles.

Kíváncsi vagyok én is, hogy mit mond majd és mit javasol.

2011. jan. 11. 05:04

Halihó:)


nah tegnap voltam orvosnál,jól ki is oktatott,megkaptam a magamét...csütörtökön megyek vissza a véreredményekért,kétszer vettek vért,először símás másodszorra pedig ugye másfél órával előtte cukros vizet itattak velem..hát gondolhatjátok utána olyan éhes voltam..

2688. Nokli
2011. jan. 10. 20:37

Banán? Simán! :)

nagyon kíváncsi leszek a karikádra, meg hogy holnap hogy mész dolgozni? hihi


Pusza csajok!


Genia, Diush, Mona merre vagytoK?

2687. Menike
2011. jan. 10. 16:58

Oké Lányok!


Rohanok, szaladok a karikámért!!!!!!!!


Holnap jövök, addigra tessék felélénkülni. Hihihii.

Jah, majd beszámolok a karikáról is, meg a hastáncról is.

2686. Menike
2011. jan. 10. 16:19

Almát??? Nem, mert nem rajongok érte, de lehet, hogy tényleg dőzsi lesz, mert elszaladok banánért. Hihihihi.


Belefér még a dologba?

2685. Nokli (válaszként erre: 2684. - Menike)
2011. jan. 10. 16:16
Húúú kiwit is??! Habzsi-dőzsi!!! csak ki ne derüljön hogy még egy almát is menyomsz lefekvés előtt!!! Hihi
2684. Menike
2011. jan. 10. 16:12

Nagyon ügyes vagy!!!


Remélem én is, hogy kitart a lendületed!!! Menni fog.


Jaja, kipróbálom még a hastánc előtt. Bár most kihagynám a táncot, annyira érdekel a karikám. De, elmegyek, hogy mindenemet átmozgassam.


Hmm, nagyon karcsú lesz ez a 3 narancs. Este lenyomom a kiwit is.

2683. Nokli
2011. jan. 10. 16:07

huh! Lihegem! :9 hurrá! :) Lenyomtam Réka néni első 20 percét!!! Felső test néven futot, persze azért volt benne comb, meg fenék is miért is ne! :) Súlyzó nélkül nyomtam egyelőre, csak megfeszítettem a karom közben ez is éppe lág volt elsőre! Van valakinek tippje, hogy miért mondja ez a nő fejhangon, csodálkozva másfél percenként, hogy HÚHA! :) ??? Utána levettem a leg magicemet is és bemutatkoztam neki : Tudod én használtalak 2008 tavaszán, emlékszel rám? Húztam párat, de nem sokat, az azért kemény és holnap szeretnék még járni, pláne hogy torna is lesz, nem akarok izomgörccsel menni!

na csajok, lehet hogy elindult valami bennem? Jajj csak holnapra is legyen meg a lendület!


Menike, naggyon kíváncsi leszek, gondolom kis is próbálod ma este, amjd mesélj!!!

Nah, megyek ananászt hámozni! :) mert, megérdemlem!


Többiek mizu? Merre vagytok?

2682. Menike (válaszként erre: 2681. - Nokli)
2011. jan. 10. 15:19

Azaz, jól gondoltad. Hihih, a barátnőm is lila foltos volt, én meg még jobban hajlamos vagyok rá.

Sajnos be kell látnom, hogy nagyon nem olcsó, de merem remélni, hogy jó lesz és használni fog. Van rajta ha minden igaz mérő is, ami méri, hogy hány kalóriát égettél el, meg ilyenek.


Alig várom, hogy kipróbálhassam.

2681. Nokli
2011. jan. 10. 15:07
Húh! Ez az amit belül ilyen tapancsok borítják? Na az kemény lesz!!! Lehet hogy tele leszel kék-lila foltokkal az elején! Na kíváncsi leszek majd mesélj! Én most leraktam Zorkát aludni, arra gondoltam tornázom egyet! Apa nincs itthon, Zorka alszik, a legjobb amit tehetk! :)
2680. Menike
2011. jan. 10. 14:34

Na, megérkezett az új torna eszközöm a totál brutál hulahopp karikám.

Azt mondják, nagyon kemény. Az első időben sírni fogok a fájdalomtól. Hihihi. Viszont gyönyörűen lemasszírozza a hájat a hasamról és a derekamról.


Na, majd meglátjuk, megvannak a paraméterek. A barátnőm két hete csinálja, és tök jól látszik már neki.

2679. Nokli
2011. jan. 10. 14:20

Akkor jól van! csak tedd a dolgod, lehet hogy idő kell amíg megindulnak a kg! Olyat is hallottam hogy valaki az első hónapban egyáltalán nem fogyott semmit, de tovább csinálta aztán csak úgy rohantak a kg leflele. Sógorom tavaly 15 kg dobott le, ő csak a diétát nyomta, nem is mozgott vel. Ő mondta hogy az első felében nem nagyon fogyott, aztána második felében ment le a sok kg. Ezért nem szabad félbe hagyni!


Én ma ettem banánt reggel, aztán egy almát dél körül, most nem rég csipegettem savanyú káposztát ( bár az nem gyümi, remélem nem ártottam vele). Egész jól megy. Du megcsinálom a szokádod ananászomat fahéjjal megszórva! Nekem a késő du szokott a nehéz lenni meg az este...

2678. Menike
2011. jan. 10. 12:36

Nem tudok kiborulni, sőt, annyira behergelt, hogy az hihetetlen. Most már még jobban odafigyelek.

Na, igen hallottam olyat, ha tornázol, akkor nem fogysz annyi kg-t, mert átalakulsz.

Nem baj, én azért eljárok táncra. Majd még inkább odafigyelek a kajára.


Ki hogy bírja a mai napot??? Én most reggelizek, mert sok melóm van. Hihihi. Még csak a második narancsomat gyűröm, de ez most nagyon savanyú!!!!

2677. Menike
2011. jan. 10. 12:21
Na, nagyon klassz Nokli, akkor most már megvan a motiváció is. De jó.
2676. Nokli
2011. jan. 10. 12:14

Menike a hastánc tetszeni fog! És meg fogsz lepődni mennyire átmozgat, pont a kritikus helyeken. Jártam én is mielőtt terhes lettem! :)

Hallottam én is erről a Zumbáról, hívtak hogy menjek én is, csak én este nem tudok elmenni, mert nem érnék haza fürdetésre, altatásra...


Hogy + 2 kg??? ezt nem is értem... De tényleg! Te csináltad a legszebben a múlt hetet, még tornáztál is sokat!!! Ez hogy lehetséges? De nem borultál ki remélem! Ez már az izmok súlya tuti! :)

2675. Nokli
2011. jan. 10. 11:32

Hello csajok!


Hiányoztál Menike, sürgőssen csinálj otthon internetet!!!!

Töredelmes vallomással tartozom nektek, nagyon nehezn indult a múlt hét nekem. Egyszerűen nihilbe voltm, nem volt kedvem semmihez, a diétához sem. Nem is ment túl jól... lopkodtam, bűnöztem a hétvégén, tornázni se jutottam el... :( Biztos voltam benne hogy nem is lesz eredmény, nem is akartam mérlegre állni ma! Attól tartottam, hogy híztam is talán ki tudja... :S aztán ma reggel ráálltam a mérlegre, leginkább azért hogy szembesítsem magam azzal, hogy mi van ha ezt csinálom és erőt vegyek magamon! és képzeljétek 1,5 kg lement!!! Ettől most annyira boldog vagyok és jó kedvem is lett! Így sokkal könyebb lesz a mai nap is és visszajött az a lendület amit annyira hiányoltam a múlt héten! Remélem meg is marad!

2674. Menike
2011. jan. 10. 09:06

Jó reggelt Mindenkinek!


3 napig nem vagyok és összedől a világ?????


Na, akkor ma mindenkinek gyümi napja van, ha jól gondolom. Tessék így indulni. Én vettem egy kiló narancsot, azt fogom majszolgatni.


Pénteken iszonyatosan jó volt a tánc. Nagyon átmozgattak minket, és jókat nevettem. Másfél órás volt és klasszul éreztem magam utána.

Ma meg elmegyek hastáncra, megnézem azt is, hogy milyen. Még nem megyek aerobikra, nem bírja a térdem.

Én ma mérlegeltem, de 2 kg-val nehezebb vagyok. Remélem ez csak azért van, mert nagylányosat játszom.

Szombaton voltunk 3 buliban, rohadtul elfáradtam.

De ma lelkesen itt vagyok. Vettem zöld teát is, hogy jobban menjen. Hihihihi.


HAJRÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jan. 9. 16:46

sziasztok!:)

nah,holnap van a nagy nap,amikor végre elkezdek valamit.nagyon kíváncsian várom,hogy mit mondanak!:)

lányok!:)Hajrá!:)

2672. 52d88462eb (válaszként erre: 2668. - Nokli)
2011. jan. 9. 16:35

Mert igazán érékesek , rost és fehérje tartalmuk rendkívül magas. A babban pl majdnem minden megvan amire a testnek szüksége van.

Sárgaborsó pedig egy fehérje bomba,ráadásul a növényi fehérjék közül legjobban hasznosul.

Tudod kevés fehérje izomvesztés:) ..

2671. Mona..
2011. jan. 9. 14:24

Én sem mérek holnap, mert ugyanez van velem is. Csaltam is tegnap is és ma is, sőt szégyenemre azt se tudom ma milyen napom lenne. Fáradt voltam a héten, és annyi minden össze jött.

Szombaton lagziba megyünk, jó messze, 300km-re. Mennem kell fodrászhoz, kozmetikushoz, ajándékot venni, Danival vissza a fülészetre. Most nem lesz időm elhagyni magam.

2670. Nokli
2011. jan. 9. 14:16

Igen én is így csináltam Zorkának, csak ő nem szereti így sajna. De megpróbálom mindenképpen!

Éppen állítom össze a jövő heti menüt! :)

Nem fogok mérlegelni holnap, úgy érzem nem sikerült jól a hetem... Nem hiszem hogy fogytam volna... A hangulatom se volt jó, nem voltam lelkes sem, nem sikerült tornázni sem... :S

Remélem a jövőhét dinamikusabb lesz... Nektek hogy ment az első hét?

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook