Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? fórum

Van aki szeptember 2.-án kezdené velem a 90 napost? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
2639. Nokli
2011. jan. 6. 10:57

Szia csajok, Szééép jó reggelt!


Egyetek Pomelot!!! Nekem nagyon bejött. Reggelra eszek egy negyedet minkidg. Jól esik, laktat is elvagyok vele. Ma ananászt fogok enni. Felvágom karikára, beszórom egy kis fahéjjal és megy a majszi... És érzem ahogy ég a zsír! :D hi-hi


Mit bűnöztél Menike? Valld be!

2638. genia
2011. jan. 6. 10:54
Es meg hol van az este...
2637. Mona..
2011. jan. 6. 10:46
Még nem találták fel azt a gyümölcsöt, amivel jól tudnék lakni, vagy 30 perc után ne lennék éhes. Már ettem banánt, kiwit, almát, de éhen akarok halni.
2636. genia
2011. jan. 6. 09:53
En viszont kezdek belerazodni ,ma mar gyorsgyalogoltam 40percet es csinalok egy majtisztito kurat ha mar ugyis gyuminap van!!!
2635. Menike
2011. jan. 6. 09:45

Jó reggelt!


Nekem a mai napomnak már annyi, reggel csaltam. :(((((((((((((((888


De a továbbiakban megy a gyümi.


NE hari.

2634. Mona..
2011. jan. 6. 09:12

Jó reggelt!

Mumus nap van!! De még jó vagyok:). Vár rám egy nagy feladat, fel kell vágnom az almás pitét :(.

2633. genia
2011. jan. 6. 07:55

jo reggelt!!!!

Gyuminap vaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!

2632. Nokli
2011. jan. 5. 21:10

Szia csajok!

Élvezzétek ki a mai napot, mert holnap jön az első megmérettetés! :) Éljen a gyümölcs!!! Én elvileg holnap 10-re megyek labdá-tornázni, remélem nem jön közbe semmi holnap! :)


Ha szeretnétek szívesen megcsinálom a klubbot is, itt is szívesen maradok , de ha át akartok menni máshova oda is követlek titeket! :)


Jó pihit nektek!

2631. Menike
2011. jan. 5. 17:14

Jól van Csajok, én most haza megyek, lehiggadok, aztán olvasgatok kicsikét.


Holnap meg folytatom a munkát. Hihihi. Nagyon várom!!

2630. Menike
2011. jan. 5. 15:11

Na, majdnem felmondtam az előbb a munkahelyemen. A főnök azt hiszi, nincs más dolgom, csak a szarjaival foglalkozni. ( Bocsi!!!!!!)

A szakmai fejlődésem érdekében, minden nap számolnom kell kettő casco biztosítást, ami nem is gond, de el kell olvasni a feltételt és ki kell jegyzetelni, majd a nap végén el kell küldeni neki, a szakreferensnek, meg a szakmai igazgatónak. Hármójuk közül csak a szakreferens ért hozzá, ő meg tojik az egészre. Én meg gürizzek.


Húúú, elpattant az agyam rendesen.

2629. Menike
2011. jan. 5. 14:25

Drága Mona!


Semmilyen feszültség nincs, szerintem, én értetlenkedtem minit. Hiába, néha alig győzöm elolvasni amiket írtatok.

Hmm, 3 gyerek?? Nem tudom, hogy a nővéremék, és a bátyámék hogy bírták, de nekem minden évben elég az az idő velük, amikor náluk vagyok. Olyan nehéz fenntartani az érdeklődésüket. Főleg ha már kamaszok.

Bár nálunk mindig nagyon nyerő a társas, a póker, az ulti stb. Volt hogy 3 éjszakát átpókereztünk. Nappal meg meló. Hihihi.


Kemény volt.


Ha megyünk másik fórumra, oké, de akkor ez szerintem meg fog halni. :((((((((((

2628. Mona..
2011. jan. 5. 14:04

Menike, ez a bál nagyon jól hangzik. Micsoda jó programok vannak felétek.

Lányok én nem erőltetem a zárt programot, csak nekem is az volt róla a véleményem hogy jó ötlet, de mentségemre szolgáljon, hogy nem én dobtam fel a témát. Ha gondoljátok, csinálok magunknak fórumot az anyatanyán, ha nem akarjátok, akkor ne is feszegessük a dolgot, én nem akarom, hogy ez miatt feszültség legyen köztünk.

Megyek mert megérkeztek a gyerekek. Régen azt mondtam, hogy 3 gyereket szeretnék, de nem, nem akarok 3 gyereket.

2627. Menike
2011. jan. 5. 13:49

Képzeljétek el, megyek Banya bálba. Lesznek Chippendél fiúk, tánc buli. Ez olyan batyus bál, vinni kell az italt. Remélem 22-ére engedélyeztek számomra egy kis alkohol fogyasztást. Ígérem letornázom majd. Hiihi.

A lényeg, a lényeg, hogy fiúk csak abban az esetben jöhetnek, ha beöltöznek lánynak. Na a Krisztián el akart jönni, de a haverja nem. Most meg hívnak a csajok, hogy mindenkinek beöltözik a pasija!!


Erre varrjatok gombot. Biztos lefényképezem, majd felrakom ide valahogy. Nagyon komoly lesz.

2626. Menike
2011. jan. 5. 13:35

Én a köles golyót ch napra teszem, szerintem ide jó. Így el tudom kerülni a kenyeret. :)))))))


Na, igen, nekem is van Rékám is, de amikor 20 percig emelgettem az egyik lábam, és majd meghaltam, mire kiderült hogy most jön a másik, majd együtt a kettő. Na nem!!!


Nekem ez a Norbi egyelőre bejött, de azt hiszem este lenyomom a Pesuth Ritát is.


Valahogy a Réka nem szimpi a számomra. Amúgy a Norbi is megáll, meg dumál, és aztán kérdezi, hogy izzadsz már?? Jah, én igen, mert csinálom.


Ki tudnak ám borítani.


Aztán ott van a Sinkó Andrea, komoly. Tornázom vele, izzadok, lóg a nyelvem, alig kapok levegőt, mire közli, hogy túl vagyunk a 20 perces bemelegítésen, és hát kezdjünk neki a tornának.

Nem tudtam, sírjak vagy nevessek. Egyik se ment.

2625. Mona..
2011. jan. 5. 13:33

Mikor Dani pici volt, ő nyomatta a köles golyót, lehet ezért olyan birkozó testalkatú :)


Menike, kutyák kapták meg a tarját, de marhára mérges voltam, becsapva éreztem magam. Aztán parizer került a kajába.

Tök sok akaraterőd van, hogy ennyit tornázól, adhatnál belőle. Nekem is van itthon lépcsőzőm, leg-magic, bicikli, de mindegyik nagyon jól funkciónál fogasként. Valahogy rá kéne vennem magam.

Nekem is kevés a folyadékbevitelem, még nyáron is, télen meg főleg. Talán a sok narancs, mandarin kicsit kompenzálja.

2624. Nokli
2011. jan. 5. 13:26
Tornára én a Réka napi 20 percesét szereztem be! :) Gondoltam napi húsz percem lesz rá mindennap. 4 program van rajta, mindig más testrészt dolgoztat. Én is végig néztem egyszer ülve a fotelból! :) Ő meg egy csomót lóg és dumál. Megcsinálja a gyakorlatokat párszor, majd nekiáll magyarázni, hogy nyomjad, meg bírod, meg stb! Hátha ő se tudja végigcsinálni, akkor a páciensek hogyan??? :) Meghát sötét mint a föld, jobb levenni ahagot róla, de a torna jó lesz, csak el kell kezdeni egyszer már végre... Napi 20 perc csak van rá...
2623. Nokli
2011. jan. 5. 13:23

A zárt fórum ötlete úgy merült fel, hogy bezséltünk a volt feleségek, gyerekek műsorszámokról és hogy ne olvassák illetéktelenek, és nyugodtan le tudjuk írni, amit gondolunk.


Most ez a köles golyó ez miből van? Melyik napra jó? Én terhesen ettem nasi helyett, mikor megéheztem vagy ha égett a gyomrom. Én szeretem, jó volt.

2622. genia (válaszként erre: 2621. - Menike)
2011. jan. 5. 13:03

Koszi nem!!!

Majd megyuk at ,es veszek ..de nagyon draga vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

2621. Menike
2011. jan. 5. 12:58

Küldjek??? :))))


Amikor nálunk jártok vegyél, A nagyobb áruházakban a DM-ben lehet kapni.


Jobb mint a chips. ( Na, jó, azért mégsem, de a mogyorós nagyon fini.)

2620. genia (válaszként erre: 2619. - Menike)
2011. jan. 5. 12:54
Nallunk nincsennek ilyen golyok ...
2619. Menike (válaszként erre: 2618. - Genia)
2011. jan. 5. 12:51

Oké, jó, azt hittem ezen felül van még valami, ami elkerülte a figyelmemet.


Tényleg nagyon durván nyomta, a gáz az volt, hogy látszott, hogy be vannak tanítva a vele tornázók. Vér profik. Ilyen meg nekem nem kell. Magyarázzon otthon, mikor lóg már a belem is, tudod kinek van kedve mosolyogni. Ez meg állandóan csak azt mondja, hogy bírod és mosolyogj. Hah.


Hát, tegnapelőtt végem volt, tegnap is majdnem lefejeltem az asztalt. Most már hiányzik, de nem érdekel, nem adom fel. Majd elmúlik ez is.


Hmm, megettem egy kiflit, meg a kis zacsi köles golyót, ittam rá vizet és végem is van.


Próbáljátok ki ezt a golyót, finom, és elég belőle kevés, mert utána iszol rá, és megdagad a pocakban. Viszlát éhség. :))))))))))))


Persze, ha bezabálsz belőle, mint most én, akkor csá neked. De a kötelező víz fogyasztás biztos meglesz.

2618. genia
2011. jan. 5. 12:46

Azert mert Mona olyat is irt amit nem kellene mas is olvasson..ennyiiiiiii!!!

Elkepzellek ahogy csodalkozol hihihi...ez jo!!!

Hogy megy a nem cigizes??birod??

2617. Menike
2011. jan. 5. 12:30

Na, akkor most mesélje el nekem valaki, miért is akarunk mi zárt fórumot???



Nokli, akkor mérlegelj, amikor te szeretnél. Amúgy nem is szabadna ráállni egy hónapig, de hát ki bírja azt ki?? Én nem.


Ma megrendeltem egy újabb sport eszközt. Már lassan konditermet nyithatok otthon.


Jah, és reggel mondom Norbi után még tornázok egy kicsit, így betettem az új torna dvd-met Zsírégető a címe. Hát lányok, csak álltam mereven, mint egy marha, a csaj úgy ugrált, hogy szemmel alig bírtam követni. Kb. 10 perc csodálkozás után kikapcsoltam. Mondtam erre még nem vagyok képes. :)))))


Akkor inkább megpróbálom esténként lenyomni a Pesuth Rita kickboxát. Ő nagyon hatékony. Hihihi

2616. Nokli
2011. jan. 5. 12:07
nah, képzeljétek van már olyan klub, hogy 90 napos 2011 január 3-tól... :(
2615. Nokli
2011. jan. 5. 12:04

Na, ezt írják!


A klubok igazából félig zárt, vagy teljesen zárt fórumok. A klub létrehozójának lehetősége van az olvasási és írási jogokat korlátozni.


Csináljuk meg?

2614. Nokli
2011. jan. 5. 12:02
hát nem tudom, utána kell böngészni!
2613. genia (válaszként erre: 2612. - Nokli)
2011. jan. 5. 12:00

Hogy lehet ezt megcsinalni ?/

Azt hiszem csak ha nyitunk egy klubbot nem??

2612. Nokli
2011. jan. 5. 11:48
Én is benn vagyok a zárt fórumban, ha van ilyen, én nem tudom!
2611. Nokli (válaszként erre: 2598. - Menike)
2011. jan. 5. 11:47
Menike ügyi vagy, nagyon jól nyomod! Szépen tornázol mindenap! csak így tovább, rólad kell példát vennem! :)
2610. Nokli
2011. jan. 5. 11:45

Hát a folyadékbevitellel én is nagyon csehül állok... Egyszerűen nem jut eszembe inni, pedig kéne. Erre jobban rá kell gyúrnom!

Én hétfőnként fogok mérlegelni mindig. Múltkor is így csináltam és nekem ez így be is vált.

Sajon tegnap nem tudtam elmenni tornázni, itthon kellett maradnom Zorkával... Remélem csütörtökön el tudok menni! Csütörötkön labdás torna szokott lenni délelőtt, azt nagyon szeretem! :)

❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook