Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? fórum

Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? (beszélgetős fórum)


180. soyle74
2020. dec. 26. 10:39

Hát én csak lesek, hogy ti már itt tartotok, én még csak mostanában nézem majd meg valamikor a Gábor vs. Bálint párbajt. :)

Valóban ez az éved eléggé felejtős széria, azért a korábbiakat én is naprakészebben követtem mindig. Lehet nem is lesz már VV 11, és ez lesz az utolsó széria? nem igazán lepődnék meg rajta.

179. andi6020 (válaszként erre: 178. - Szasza4)
2020. dec. 26. 10:15
Igen. Párbaj is és kiválasztás is lesz ma.
178. Szasza4
2020. dec. 26. 10:08

Tegnap, igencsak meglepődtem PP bejelentésén! Nem tudom, hogy jól értettem-e, de ma lesz a párbaj, de egyben kiválasztás is?! Ez a bejelentés pedig azt sugallja nekem, hogy sűrítik a párbajokat és a jelzett időnél hamarabb fogják befejezni a "nagy jubileumi évadot?!". Amelyre tíz év múlva (sajnos nekem már nincs annyi időm!)

senki nem fog emlékezni.

Egy olyan évadot hoztak össze, ahol zsigvásárban érzi magát az ember. Nincs egy domináns játékos, de van pusztító alpáriság, a suttyóságot magas szintre emelték.

A taktika szót nem ismerik, vajon ezek nem néztek vissza előző évadokat?! A mai napig nincs kedvencem, miután Bálint kiesett a pikszisből, a Danival való pajtikálása miatt. Pedig először örültem, hogy játékba került, mert másfél évig, mint az ÉNB szereplőjét kedveltem. Szó se róla, még így is vakok között Ő a félszemű, de nekem nem a király már.

Mindezek ellenére, kiváncsian várom, hogy hogyan alakul a ma este, illetve az évad toábbi folytatása?! :)

177. Szasza4
2020. dec. 26. 10:03

Én is reklamáltam a Betlehemes játékot, hááát, tegnap megkaptam. Tök komolytalan előadás láttam. Mégcsak burleszknek sem nevezném. Cigiző angyal?! :) Ginán a nyolc számmal nagyobb strandpapucsa volt???!!! Vivi már előre kijelentette, hogy ő akar lenni a tehén? Értem én, az állatoknak volt a legkevesebb szövege! :)

De bakker azt is keverték! A nyuszi mondta, hogy iááá, iááá?! :) Miért nem Muh volt a tehénke?! Akkor csak a nevét kellett volna megjegyezni! De így sem volt sok szövege.:) A sapkája meg mindent vitt! Egyébként meg ennek a bandának hiába súgott a "rendező úr, gatyás Dani. Természetesen betlehemezés közben is turkált a gatyájában. Bálint meg bekapott egy szalmaszálat, a melegben különösen büdös bála szalmából. Szöveget megint nem tanulták meg! Bizonyára nem volt rá idő?! :)Jobb lett volna, ha némák maradnak, csak eljátszák a történetet, és a narrátor mondta volna a szöveget. Node, mindegy, ezen is túlvannak!

176. soyle74 (válaszként erre: 174. - Szasza4)
2020. dec. 26. 09:05

Győzike egy borzalom, mint műsorvezető, énekesként kedvelem, voltam pár koncertjén már. Nem is csodálom, hogy csak a késői műsorsávba merik betenni őt az RTL2-nél, mert eléggé ciki, ahogy a műsort vezeti.

Valóban sok régi VV-s eltűnt a köztudatból, bár néha szoktam látni némelyiküket a plázákban vagy forgalmasabb helyeken, mint pl. VV3 Ágicát, VV3 Tommyboy-t, VV3 Indiánt, VV4 Gigit, VV9 Roli meg tavaly egy Geszti Péter koncerten pár méterre tőlem bulizott. :) VV1 Lorenzo-t is láttam többször a Csepel Plázában, amíg élt. :(

175. .Charlotte (válaszként erre: 174. - Szasza4)
2020. dec. 25. 21:32
A Győzike engem is kiakaszt, de én mindig online nézem utólag, így mindig áttekerem azokat a részeket amikor ő beszél.
174. Szasza4
2020. dec. 25. 18:06

Nem nézek BV-t mert Győzike frusztrált mindig, pedig sokáig lehet fát vágni a hátamon! :) Amikor meghallom a háttérből, hogy a VV "háttérműsorából" bejelentkezik, hogy " Jó estét kívánok mindenkinek, José Armandó vagyok!", én már le is maradok a műsorról, mint a pesti ember a villamosról.


Tegnap mégis belefutottam! De amikor Győzike átment (Jean-Claude) Van Damme Armandóba, akkor kiidegölt, elvonta figyelmem a beszélgető partnereiről.

Mint kiderült a VV8-ból (2016) Greg, Reni és Hunor voltak. Greg nem változott, őt felismertem, mert nemrégen mutatták, mint ápolót, hogyan küzd a vírus ellen egy bupesti kórház intenzív osztályán. Renit és Hunort nem ismertem fel! Pedig csak négy év telt el és a feledés hományába vesztek, mint oly sokan a VV6 után. Az ember azt sem tudja már, hogy léteztek! De!

A VV2 2003 győztesére Lacira (Vitkó Lászlóra) még 17 év után is felfigyelt az ember, amikor meglátta a Fókuszban pár hónappal ezelőtt.És még lehetne sorolni a neveket, az eseményeket, tánc-versenytől a dalversenyig, hogy sok-sok év után, de emlékezetesek maradtak a nézők számára.


És mindezt azért említettem meg, mert láttam a villalakók tegnapi karácsonyi "rettenet" műsorát, ami igen kutyára sikeredett. Vajon hànyszor kellett ezeknek a szerencsètleneknek az All I want for christmast vègighallgatni mìg meglett az anyag?! És mégis mndenki papìrról (vagy tenyerébe írta) és onnan olvasva se tudott kèt angol szòt kiènekelni magàbòl Övéké a jövő?!Remek példa a banda a fiatalság számára. És ezek közül nyeri majd valaki a 36 milliót?! És vajon ki fogja megnyerni, ha szép lassan a "fehérek" kipotyognak?! Persze mindegy is, úgyis a többségi népezet fogja megszavazni, akik nem mi vagyunk. :D

173. Szasza4 (válaszként erre: 172. - Andilaci)
2020. dec. 25. 17:52

Bizony, ki fog akadni Gina, ha öribarinője nem megy vissza. Valószínű "megszexualizálja" majd mindenkinek a rokonságát, az utolsó felmenőkig bezárólag! :)

Egyedül maradva, vajon hogy boldogul majd?! előfordulhat az is, hogy megrázza magát és a kutyának nem mutat majd utat?! De a napokig tartó hisztijére sem kiváncsiak az emberek. Szerintem.

172. andilaci (válaszként erre: 171. - Szasza4)
2020. dec. 25. 16:15
Ginával kapcsolatban teljesen igazad van!!Ö olyan amilyen😁primitív,buta, 0,0 IQ-val 🙈🙈valószinű sokáig húzza a villában,de szerintem akkor akad majd ki igazán amikor Amanda nem megy vissza!!!!
171. Szasza4 (válaszként erre: 168. - Andilaci)
2020. dec. 23. 19:12

" Rá mikor esik a választás erre leszek kiváncsi "


Az biztos, hogy Gina, ez a romalány nem a legélesebb kés a villa fiókjában. Bár ne legyen igazam, de Ő sokáig fogja húzni a bentlétet, sajnos. Viselkedése botrányos, dühkitörései kezelhetetlenek, de az is látszik, hogy Ő tényleg ilyen! Egyszerű, buta, primitív, robbanékony, de nem játszik szerepet. Nem vett fel egy karaktert! Gina őszintén ilyen ember! Ő azt sem tudja, nem érti, hogy mi az az előre megfontolt tudatos szándék?! Mi az a rossz indulat. Bezzeg a rafkós, "dubajos" Fru az tudja, átélte, megélte és pókharapó szájával hirdeti is a rossz indulatot.....

170. Szasza4
2020. dec. 23. 18:55

Nem vagyok Amanda fan! De! A VV szabályait, meg a fenyítéseket is úgy tartja be a csatorna, ahogy neki tetszik. Ha van szabály, minek kellett a nézőknek szavazni?! Ha nem a szabálynak megfelelő a szavazás akkor mi van?! Node, ki ez a Vivi, hogy ennyire istápolják ezt az inaktív, furcsa tekintetű lányt?! Még Bálint is aki lassan úgy néz már ki, mint egy hajléktalan, a szárnyai alá vette. Pedig édeskeveset tett eddig ő is a műsorért. Remélem azért nem az utolsó pillanatban szólnak Amandának, hogy büntetése van. Remélem azt is, hogy adnak Amandának minimum egy "reklámblokkny" szünetet a gondolkodásra, hogy Vivi helyett tudjon választani??!! Vagy élőadásban akarják alázni?! Azért az gusztustalan lenne! Mert Amanda sem rosszabb a többieknél, vagy a bentlévők közül egyik sem különb a Deákné vásznánál, az idei évad játékosai közül. Szerintem. ( Talán még ilyen szabályszegés, büntetés még nem is volt a kilenc évad egyikében sem?! )

Node ma este okosabban leszünk! :)

2020. dec. 23. 15:03
Mai szavazás elég érdekes lesz,mivel hogy Vivit nem viheti ki mert kimondta a nevét. A VV szabályzat meg tiltja,hogy a választottjának kimondja a nevét adásban.Igy a választás Mercire fog esni.Nagyon úgy nézett ki tegnap...legalábbis Renátó ezt tanácsolta neki!!!
2020. dec. 21. 06:58
Gina hozta a formáját tegnap is.Ez az ordenáré stílus.Rá mikor esik a választás erre leszek kiváncsi😆
167. .Charlotte (válaszként erre: 165. - Andilaci)
2020. dec. 20. 16:55
Szerintem is
166. buspics (válaszként erre: 165. - Andilaci)
2020. dec. 20. 09:14
Én még itt nem tartok. De biztos izgalmas párbaj lesz... 😃
2020. dec. 20. 09:14
Amanda Vivient fogja kihivni.Véleményem szerint...😄
2020. dec. 19. 21:06
Pfúj, ezek megint jól bebaszcsiznak
163. Szasza4
2020. dec. 19. 20:26

A munkahét unalmas volt. Gina főszereplővé avanzsált, szerintem.:)

A munkát szinte megtagadta, mással végeztette el, mert ahogy mondta, olyan hideg volt kint, hogy " majdnem kifagyott a petefészke!" :)

Napi három óra munka sok (sokkk?!) volt neki. Megmakacsolta magát és inkább "csikkezett egyet". :)

Gina egy buta, 3,14csa, mert inkább lopott a szaloncukorból egy ezresért (32 kamera figyelte, büntetés járt érte!), mintsem vett volna a gyros tálat 1200-ért??!! Járt ez a leányzó iskolába egyáltalán?! Gyanús ahogy a borítékolás is kifogott rajta, hiába magyarázták neki, tekintete elég réveteg, sötét maradt. Ez a "munkahét" csak arra volt jó, hogy ismét kaptunk egy képet a villalakók személyiségéről! Szerintem.

Több jelöltem lévén, kiváncsian várom ki lesz a mai kiválasztott??!! Igen ám, de jön a "megérdemelt" záró buli, és lehet, hogy megsem fogják egymást ismerni! :)

De a kiválasztásra talán észhez térnek?!:DDDDD

2020. dec. 19. 18:46
Fiúk közül Renató,Robi és olykor Bálint elég normálisnak tünik.Lányok közül talán Merci.Egyenlőre😁
161. andilaci (válaszként erre: 160. - Andi6020)
2020. dec. 19. 18:40
Naaaa igen,csak nem tudom mit csimnált eddig😁🤣
160. andi6020 (válaszként erre: 159. - Andilaci)
2020. dec. 19. 17:49
Gina számára ismeretlen fogalom a munka 😅
2020. dec. 19. 17:46
Kiváncsi leszek a mai munkahét záróbulira:)
158. buspics (válaszként erre: 156. - Janó2)
2020. dec. 14. 14:33

Dani nagyon primitív. És baromi idegesítő, hogy nem hagyja szóhoz jutni a vitapartnerét. Nem hajlandó elgondolkozni az érveken. De hát ez is mutatja, mennyire buta. Az az erőssége, hogy nyomul, azon kívül semmi.


Sajnálom, hogy Gábor nem őt vitte párbajozni. Bálint ellen semmi esélye nem volt. Bálint volt annyira tökös, hogy levette a lila kendőt, de Dani ezt nem tette volna meg.

2020. dec. 13. 16:45
nem érdekel
156. janó2
2020. dec. 13. 13:30

A villalakókról a véleményem:


Merci: miatt nézhetetlenné vált a műsor számomra, a nyávogós hangja elviselhetetlen. A sminkje borzalmas. Gyerekes a viselkedése, szókincse semmi.


Moh:Kétszínű alak, Mercivel való viselkedése valóban a kameráknak szól.


Robi és Vivien: mind ketten a háttérben maradnak.


Virág: szegény szülei szégyenkezhetnek miatta. Butuska.


Dani: Róla vagyok a legrosszabb véleménnyel. Viselkedése kritikán aluli. Csak a káromkodásával akar kitűnni.


Bálint: A szakállától jó lenne megszabadulni, úgy néz ki mint Rumcájsz. Ő egy kedvelhető karakter.


Renátó és Fru: Színjáték az egész.

2020. dec. 12. 22:46
Borítékolható volt, hogy Bálint megy vissza.
154. buspics
2020. dec. 12. 21:53
Amúgy nem tudom, Virág mit eszik Danin. Állandóan csak a balhé megy, már olyan unalmas. Dani egy elnyomó személyiség, csak saját maga körül forog, és csak monológban tud beszélni.
153. buspics
2020. dec. 12. 21:48
Én Gábort és Bálintot is csípem. Kár, hogy valamelyikőjük késik. Nagy csattanó lenne, ha Gábor menne vissza.
2020. dec. 12. 21:04
Engem nem èrdekel.
151. Szasza4
2020. dec. 12. 20:24

Írtam már véleményt, ami némileg változott három hét után. De továbbra ez az évad a leggyengébb!

A játékosokról ezt gondolom most:

Bálint: "Ismerem" az ÉNB-ből, melyben Joe fiát Dávidot játszotta vagy másfél évig. Először örültem is, hogy belépett a villaajtaján, de csalódtam benne. Azt hittem, hogy sokkal nagyobb és ütősebb lesz, de ő sem különb a Deákné vásznánál. Már megsem ütközöm a "kínai papucsán a zoknival". A nagy szakállával olyan, mint egy csöves. Benne is van egy adag rossz indulat, sőt trágárság is. Részegen meg különösen kiábrándító volt. De még így is talán a vakok között, félszeműként ő a király.

Gábor: Pár nap után felmérte a villalakókat és menekülőre fogta a dolgot. Betámadott mindenkit és nem akarta szégyenszemre feladni a játékot, így a " 21-re lapot húzott", és ma otthon fog aludni, ahogy tervezte. (Nekem, Ő sem volt rosszabb a többinél. Sőt!)

Moh: Furcsa volt, hogy Digóért korteskedett, és a párbaj győztes nyakába ugrott, aki ugye nem Digó volt. Mercivel való összebújásuk a kamerának szól, teljesen életszerűtlen.

Dani: Valami van a srác nézésében, nem sunyiság, inkább valami perverzitásszerű amitől antipatikus első perctől kezdve. Engen nem a romasága zavar egyenlőre. De az a virtus ami kijött belőle tegnap, hááááát....

Robi: Csendes, jóindulatú srác. Észrevétlensége révén szépen beevickél majd a döntőbe. Őt kedvelem.

Renátó: Sajnálom, hogy nem ő fog kiesni ma este.

Virág: "Szép kis virágszál." Önbizalomhiányos

Amanda: Mitugrászként, viselkedésével unszimpatikus volt, de ahogy telt az idő úgy kezdtem kicsit elfogadóbb lenni vele, mert segítőkész, résztvesz mindenben, karakánnak tűnik, és ha stílusán alakít kissé talán elfogadható is lesz a lányok között.

Gina: Nem kedvelem a habitusát, butaságát

Fru: Eddig sem volt a kavarásaival a pikszisemben, de ha összeáll Renátóval bele sem fog kerülni.:D

Vivi: Észrevétlen, akárcsak Robi, de még annál is visszahúzodóbb. Mint sebzett vad begubódzik, mosolyogni még nem láttam. Beszéde is furcsa nagyon.

Merci: Naívan buta, gyerekes. Sminkje borzalmas. Beszéde igen mocskos, sokszor kell/kellene kisípolni. Szókincs szegénysége van!

Ami mai Bálint - Gábor párbaj győztese hatalmas százalékkal valószínűen Bálint lesz. Amennyiben ő megy vissza a villába, azért nem árta majd egy kicsit felfrissülnie. Akár kinézetileg, akár aktivitásban, lehetne persze sokkal dominánsabb. Amennyiben az esélytelenek nyugalmával fog élni, nem biztos, hogy ő nyeri az évadot.

A hosszúlére eresztett litánia helyett írhattam volna röviden is, hogy Robin kívül, én sem kedvelek senkit!?:))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook