Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? fórum

Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? (beszélgetős fórum)


270. Mézes-Krémes (válaszként erre: 269. - Buspics)
2021. jan. 29. 09:57
Nem tartom mentségnek a korukat. Olyan sötétek és tohonyák mint az éjszaka, a fiatalság erre nem válasz. Merci az ánuszt keverte a gáttal, még az abc-t sem tudta. Virág meg etetné a "gazat". Sötét mint az éjszaka, mindkettő, és szerintem 10 év múlva is azok lesznek. Ne alacsonyítsuk le a 18-19 éveseket, mert azért nem ez az átlag. Legalábbis nagyon bízom benne.
269. buspics (válaszként erre: 267. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 29. 09:46
Azért azt is tegyük hozzá, hogy mindkettőnek ott a tojáshéj a fenekén. 18-19 évesek. Nézzük meg őket 10 év múlva.
268. Mézes-Krémes (válaszként erre: 266. - Roxa)
2021. jan. 29. 08:50
Vissza fog ő menni Fru ellen is. :)
267. Mézes-Krémes (válaszként erre: 265. - Buspics)
2021. jan. 29. 08:50
Vivi az, aki főz, takarít, mos mindenkire, a Robival együtt. Aki semmit nem csinál az a Virág meg a Merci. Igazi tenyérbizsergető naplopó mindkettő. A feladatokat is végighisztizik többnyire. Nekik semmi nem fekszik, semmire nincsen kedvük. Egy dolog van, amiből majd élni tudnak és amivel majd érvényesülnek az életben, az pedig a lábuk között rejlik, nem a fejükben.
266. Roxa
2021. jan. 28. 20:49
En azèrt remèltem hogy viragot viszi ki, szerintem ellene lett volna esèlye.
265. buspics (válaszként erre: 262. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 27. 09:37
Volt olyan játékos valamelyik régi VV-ben, aki valami akt modell volt. Egész villalét alatt nem csinált semmit, csak feküdt az ágyban. És bekerült a döntőbe. Persze nem ő nyerte, csak ott esett ki nagyon alacsony százalékkal. Nem volt semmi konfliktusa, szinte nem is lehetett látni a képernyőn. Így nem is vitték ki párbajozni. Úgyhogy lehetséges. Vivi is hasonlóan játszik.
264. Mézes-Krémes (válaszként erre: 263. - Buspics)
2021. jan. 26. 16:44

Még az is lehet, kit tudja.

Nekem a Virág meg a Merci egyre undorítóbbak.

263. buspics
2021. jan. 26. 15:38
Milyen szép lenne, ha Vivi nyerné meg:D Na, az lenne a nagy csattanó!
262. Mézes-Krémes (válaszként erre: 261. - Buspics)
2021. jan. 26. 13:59
Ahogy fogynak úgy szerepel egyre többet... Megeshet, hogy ezzel a bárgyú lassúsággal még meg is lephet minket. :)
261. buspics (válaszként erre: 257. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 26. 13:48
Szegénykét alig látni. Legalábbis ott, ahol én tartok, még Renátó kiválasztásánál. Nem egy központi figura.
260. Szasza4
2021. jan. 25. 13:36

Nem kellett sokat visszaolvani! Nincs valami nagy forgalom! :) Igaz a VV-ben sincs olyan nagy durranás!

Lassan a vége felé közeledünk az évadnak, és még mindig nncs szimpátia sorrendem! Jelenleg csak azt tudom, hogy kiket látok a döntő felé menetelni, és kiket nem. Az első lehetne Bálint, vagy Robi, vagy Vivi, vagy akár Moh is. Viszont nem sírnék ha már holnap kiesne Fru, Dani, Virág. Persze, ez csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartom mások eltérő véleményét.

Viszont a lakók jó tulajdonságait és a negatívumokat is. Látom Bálint borzasztó kinézetét, akár egy hajléktalan. A a tik-tok papucsával egyetemben. Vivit lehurrogó, alpári beszólása, sokfelé kerint még most is. Ami nekem sem tetszett. Megmutatta magát premier plánban is zuhanyozás közben. És, mint tudjuk az internet nem felejt! Láthatta bárki és láthatja majd a leszármazottja is. Ezt talán nem kellett volna! (És nem vagyok prűd!!) Sajnos, egyre jobban hajlok én is afelé (amit mindig is utáltam, ha hallottam, hogy valami előre megvan rendezve). És igen! Én is látom, érzem, hogy Bálint nemcsak ismert celebként, nemcsak egy napi sorozat volt szereplőjeként ment a villába, hanem azért, hogy a neki diktált forgatókönyv alapján vigye a műsort. Éppen ezért, ha ez tényleg így van (vagy lenne), akkor Bálint nem nyerheti meg a fődíjat. Szerintem.

259. Szasza4
2021. jan. 25. 13:36

Robi szerény, vagy még nem mutatta ki nagyon a foga fehérjét. Szorgalmasan főz a konyhába az egész társaságra. Igyekszik nem konfrontálódni. Ami az erénye, szinte ugyanaz a hibája is. Ami a szexuális életét illeti, magánügy, nem tisztem elítélni az identitását. Vivi, egy lelkileg sérült, a mondandóját nehez kifejező ember, aki még mindig egy kérdőjel számomra, hogy mennyire "lökött", vagy lökött-e a leányzó?! Bent lehet, hogy nagyon idegesítő, de vannak emberi pillanatai. A Bálint féle vitában, Vivi mellé álltam gondolatban. De az is lehet, hogy azért a némi szimpátia felé, mert nem bújt senki ágyába, hogy érvényesüljön. Persze az is lehet, hogy ez nem rajta múlott??!!

Moh igazából a szimpatikusok között van, de lehetne éppen semleges is. Vannak akik ismerik, és a tőlük hallottak alapján szimpatikus, de a semlegesség határát átlépte a szimpátia felé.

A többiekről nem írok, sokszor elmondtam már a véleményemet, ami ugye inkább negatív megítélés volt. Annyit megjegyzem, hogy Dani telefonbeszélgetését az apjával, nagyon inkorrekt dolognak tartok. Az, hogy közöljék vele, hogy hónapok múltával lesz egy testvére, az ráért volna egy hónap múlva is. Fene tudja, hogy madárnyelven mit kommunikált vele az apja?!

A beszélgetés után Daninak nagyon nagy lett az arca. És nem lehetett nem észrevenni, hogy egy-két beszólása miatt, Bálint mintha kihátrálna a nagy barátságból??!!

Ami még nem tetszett, az a csatorna, a szerkik viselkedése! Ahogy manipulálnak a lila kendőkkel! Már az előző négy lila kendő is módfelett gyanús volt. De az is, hogy mindenféle előre tájékoztatás hiányában, lekerült a lila kendő Moh-ról is?! Azért az a kevés néző, akik még így is nézik a műsorukat, hogyaz már mellékvágányra került, több tájékoztatást érdemelnének, P. Peti tájékoztatásnak szánt hablatyolása lyett! Szerintem.

Nincs gondom a műsorvezetőkkel, csak annyi szépséghibát látok, hogy PP, parókát visel (ami ugyan magánügy!), de közben olyan intenzitással, elánnal mutogat, ágál a karjaival, hogy néha már-már azért drukkolok, hogy a paróka (vagy pepi?!) le ne csússzon a fejéről. Néha pedig olyan vidám, hogy felmerül bennem, hogy vajon mit szedhet, ez a gyerek, adhatna nekem is, hogy én is hasonlóan bohém, vidám hangulatba kerüljek!

Anikót pedig a szűk nadrágok helyett bő cuccokba öltöztessék, vagy ne mutassák a lábait! Ami egyébként is mindig keresztbe van téve. Ezért szólhatnának neki, ne rotsa már a renoméját.

Nos és így a végén, kíváncsi leszek kik fognak szombaton párbajozni??!! :)

258. Mézes-Krémes (válaszként erre: 254. - Szasza4)
2021. jan. 25. 11:33
A nézőt teszik felelőssé, meg a csatornát, mert abba a 45 percbe pont ezeket vágta össze. :D
257. Mézes-Krémes (válaszként erre: 255. - Buspics)
2021. jan. 25. 11:32
Én nagyon csípem a Vivit valamiért, de tényleg nem stimmt nála sem valami... :) Még mindig nem tudom hová tenni. De ő legalább senkinek nem ártott, senkit nem bántott/alázott meg.
256. Roxa
2021. jan. 24. 02:55
Èn bizony isten nem èrtem hogy Bàlint mièrt ad a Dani szavàra.
255. buspics (válaszként erre: 252. - Szasza4)
2021. jan. 22. 21:29

Én csak egy vagyok a generációmból 😃


De az tény, hogy csupa lelkileg sérült embert sikerült összeválogatni. Virágról is messziről ordít, hogy szeretethiányos. És ott vannak a nárcik is, mint Dani és Renátó.


Vivit én csípem. De ő se százas. Azt a mai napig nem értem, hogy miért kellett elmesélnie azt az erőszakolós sztorit. A temperamentuma miatt meg kapja az ívet Puskástól. A bemutatkozó videója szöges ellentétben áll a valósággal. Hol vezéregyéniség ő?


Merciék nem is fognak kilépni ebből a helyzetből, max a játék után. Pocsék érzés lenne egyedül végig inni a játékot, így mindkettőnek kényelmes, hogy bármikor odabújhatnak egymáshoz.

254. Szasza4
2021. jan. 22. 18:50

Olvasom a kiesett Rönó, valamint Dani testvérének a nyilatkozatait! Puzsér Róbert bizonyára rögtön azt ordítaná feléjük, hogy mi ez a pusztító alpáriság?!

Minél jobban védik a mundér becsületét, annál jobban magukra haragítják a nézőket! Tényleg lesüllyedtek arra szintre, hogy a nézőt teszik felelőssé mindenért?!

Mert ők hibatlanok! Sőt! A néző a tajparaszt, szerintük. Ha nem néznék ezt műsort, akkor nem látták volna a köpködős jelenetet sem.

Ez már mindennek a csimborasszója tényleg!


Rönó és Dani is a nárcisztikus személyiség betegséggel küzd, mondtam is már, minden rosszindulat nélkül. Hiszen a betegség jelei láthatók, amit ők semmi pénzért nem ismernének el. Azt hiszik, hogy aki segíteni akar nekik jószándékkal, azok irigylik az ő "hatalmukat", és nem "tisztelik" őket?! Dani testvére azzal, hogy a nézőket szapulta, többet ártott Daninak, mint segített. Az amúgy is megosztó Dani sokat zuhant a szimpátia listán.

Ha a testvér kevesebbet szólt volna, bölcsebb maradt volna. És azt sem ismerik, hogy a stílus, maga az ember. Rönó és Dani testvére a stílussal még súlyosbították a polgárpukkasztó szavaikat. Nem adnék nekik hat almát sem, mint ahogy szólás is tartja, hogy :

" Azt mondták a hatalmasok: akinek a hat alma sok, az már ahhoz hatalmas ok, hogy ne legyen hatalma sok! "

És ezek az emberek, soha ne kapjanak hatalmat a kezükbe! Sem közösségben, sem a családban. Szerintem.

253. andi6020 (válaszként erre: 248. - Tumbo2)
2021. jan. 22. 17:48
Mindennek megvan az ára.
252. Szasza4 (válaszként erre: 247. - Buspics)
2021. jan. 22. 17:43

" Big big like! Majdnem minden szavaddal egyetértek...."


Értem, csak Moh viselkedésével nem értünk egyet.:) Tiszteletben tartom véleményedet!

Ebben a helyzetben nem is lehet objektív véleményt mondani! Én sajnálom hogy nem tudnak kilépni ebből csiki-csuki helyzetből. Érzelmileg egyik félnek sem lehet kellemes.

Egyébként, nekem külön öröm és sikerélmény, hogy őskövület révén majdnem egyező a véleményem a fiatal generáció véleményével?! :)))

251. andilaci (válaszként erre: 246. - Szasza4)
2021. jan. 22. 15:23
Big like👓👓👓👍👍👍👍👀👀👀
2021. jan. 22. 12:42
Nem
249. soyle74 (válaszként erre: 248. - Tumbo2)
2021. jan. 22. 12:37
Csak van annyi pénz a világon, amennyiért néznéd. :))
248. tumbo2
2021. jan. 22. 12:13
ha fizetnének sem nézném
247. buspics (válaszként erre: 246. - Szasza4)
2021. jan. 22. 11:23

Big big like! Majdnem minden szavaddal egyetértek. Hasonló gondolatok vannak bennem is, mint amiket megfogalmaztál. Amivel nem értek egyet, hogy Moh jóindulatú lenne. Egy önző disznó, mert nem húzza meg a határokat Mercivel. Ő az idősebb, neki kéne okosabbnak lenni és kezelni a helyzetet.


Merci még kislány. Szó szerint kislány. A hangvétele és a mozgása is olyan, mint egy kislánynak. Kreatív csaj, biztos sok mindenhez van tehetsége, jól tud táncolni, dekoratív, de ész tényleg nem sok szorult belé. Moh nagy csalódás lesz neki. De ezt ő is látja.


Mohnak viszont ennek tudatában nem kéne őt kihasználni és ezzel fájdalmat okozni neki. Ha nem akar tőle semmit, akkor viselkedjen barátként, ha meg akar, akkor viselkedjen párként. De végül is így ő jár a legjobban, mert megmarad a kecske és a káposzta is. Az, hogy Merci beleszeret, az már nem az ő problémája.

246. Szasza4
2021. jan. 21. 19:06

Rég jártam erre! Igaz, sokszor csak magammal beszéltem itt, a gyér érdeklődés miatt. :) Ami a 10. jubileumi évadot illeti azóta is várok a csodára. :) Egy öröm adódott közben, hogy az a "szekrény gyilkos" Rönó kiesett! Remélem csak szemlesütve merészkedik az utcára?! De szerencséjára maszkot kell hordani!:)


A villa ápoltjairól nem igazán változott a véleményem, holott már kevesebb van előre, mint hátra a műsorból! Sajnos, szimpátia sorrendet sem tudok felállítani. Sőt, kedvencem sincs! Ilyen még nem volt az eltelt kilenc évadban soha! Először Bálint lett volna az először, aki királynak tűnt, mint félszemű, a vakok között. De amiért Danit preferálja az nem tetszik. Az sem tetszett, ahogy a játékot feladni akaró Vivivel beszélt. Ott, Robi is rontott az imidzsén, a jel parkolási beszólásával. Pedig benne még sok empátia is van.

Csak mellesleg jegyzem meg, hogy Rönő xar munkát végzett a hajvágással! Egyik srácnak sem tetszik a haja. ITudom, ízlések és pofonok! Igaz, Bálintnak az ereje nem a hajában van, mint Sámsonnak! :) De ápolatlannak tűnik sokszor! Bozontos arcával pedig hajléktalannak. ( Pedig az ÉNB c. napi sorozatban nem ilyennek tűnt naponta, a közel két év alatt egyszer sem! )

Moh, egy jóeszű, jóindulatú, konfliktuskerülő srác, mint Robi. Sok embernek tujának tűnik, de nemegyszer nyert már tuja is! Robi pedig rendületlenül főz egész nap az ápoltakra.

Fru, a Dubajt megjárt leányzót nem tudtam megismerni, mert állandóan Rönó poppolójában volt. A "szájbaköpős" jelenetükkel magukra haragították az egész internetet! Rönő kiesével sír állandóan (könnyek nélkül!), a kamerának. Ha nincs kamare, elvan, de számomra egy nulla. Csak rosszindulata nagyobb nála.

A kis fiatal Merci viselkedése (önbecsülés nélkül) Moh-val, no comment. Sok empátia szorult belé, de sajnos sötétség is.

Vivi még mindig egy kérdőjel számomra, vele kapcsolatban várok a csodára! :) Sajnos Vivi pszichésen beteg lehet. Ráadásul, nagyon nehezen fejezi ki magát talán ezért is?!

Dani ugyanolyan nárcisztikus személyiség, mint amilyen Rönó. Tipikus önimádó, mások érzelmeit semmibe vevő. Csak a saját önimádata a fontos. Jellemzőjük, a folyamatos beszéd levegővétel nélkül! Nem baj, ha se füle, se farka az egésznek, csak mondja, mondja a magáét, palástolva hiányosságait. Undorító a gatyába turkálása! Pfuuj! Remélem, hogy most a kötelező szuszpenzor viselése, nem teszi lehetővé a vakarózást.

Virágról nincs mit mondanom! Ahogy belépett a villába és leoltotta az összes lakót, ahogy tűrte a sértést és lepergett róla, azt hittem a Ő lesz a villa megmondó embere!És azóta sem látom őt, mert állandóan Dani vagy a lepedő alatt van. Csak a feladatoknál dugja ki a fejét levegőért.

A végére - ha nem jön közbe valami nagy dolog -, akkor talán Bálint, Robi, Moh, Vivi, Merci marad.(Elnézést, hogy sok (k) voltam, most egy darabig csak olvasó üzemmódban leszek! :)

245. buspics (válaszként erre: 244. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 21. 15:16

Én még ott tartok, hogy Gina kiesett a párbajról és Fru ki van borulva.


Renátó nagyon durva. Nem is értem, Fru hogy bír hozzáérni egyáltalán. Lehet, hogy csak azért van már vele, mert nem akar vele rosszban lenni. Fél tőle.


Arra kíváncsi leszek. Szerintem Robi meg tudná állni a helyét egy konfliktusban. De nem az a konfrontálódós fajta. Ő még nem veszett össze a villában senkivel.


Azon gondolkoztam, hogy miért lehet az, olyan lányok kerültek be a villába, akiknek ennyire nincs önbecsülésük és ennyire alárendelődnek a fiúknak? Ez most véletlen egybeesés, vagy direkt? Vagy ez a korosztály ilyen? Vagy a riportszobából súgnak? De ha igen, akkor miért pont ezt, mi a cél?

244. Mézes-Krémes (válaszként erre: 243. - Buspics)
2021. jan. 21. 11:17

Ja, hogy te nem vagy naprakész a részekkel? Ezt nem tudtam. Bálint nekem az utóbbi időben nem mindig pozitív sajna. Na de majd ha odáig eljutsz, akkor azonnal tudni fogod, hogy mikor nem volt szimpi. :)


Renátó elmebeteg, orvosnál a helye, nem a tv képernyőjén.


Robi sorsa leginkább azon múlik hogy a nézők mi alapján adnák oda a lóvét. Na meg azon is, hogy a jövőben hogyan fog viselkedni. Szerintem lesznek neki konfliktusai majd. Mostantól lesz érdekesebb a játék.

243. buspics (válaszként erre: 241. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 21. 09:44

Robi és Bálint az, akik nem járatták le magukat ország-világ előtt. De hogy Robi bekerül-e a döntőbe, az egy jó kérdés. Nem voltak túl nagy konfliktusai, nem történt vele a villalét alatt úgy igazából semmi extra. Csinálta a dolgát és jól kijött mindenkivel. Én kettejük közül Bálintot választanám, mert érdekesebb személyiségnek találom.


De attól még Robi megnyerheti. Az egyik Való Világnak volt egy hasonló kaliberű győztese. Ő se vitázott soha senkivel, normális, csendes srác volt. De mégse volt egy felejthető figura, jó gondolatai voltak.

242. buspics (válaszként erre: 241. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 21. 09:39

De Gábor? Ő egy kivétel volt. Nem értem, ő miért esett ki ilyen nagy százalékkal. A többieket értem, mint pl Gina és Amanda. Ők nem nagy veszteség. Az biztos, hogy ritka gagyi csapatot sikerült összeválogatni. A nagy szájuk megvan, de olyan buták, mint a tök.


Gábor legalább játszott! Nem ez a játék lényege? Ebbe a játékba belefér a szarkavarás és az emberek egymásnak ugrasztása.


Hm... Ez egy nagyon jó kérdés. Nincs kedvencem, mindenkiben csalódtam, főleg a csajokban. Egyedül Bálint az, aki megmaradt embernek, talán neki. Jobb híján.


Intelligens emberek között is lehet vita, ők is lehetnek nagyszájúak, ők is taktikázhatnak. Sőt, az ilyen emberek lennének az igazán nagy taktikusok. Miért is kéne ebben a játékban jóban lenni egymással mindenkinek, amikor ez a játék pont nem erről szól? Ide nyerni jöttek és mindenkinek az az érdeke, hogy a másik essen ki. Én azt, hogy mindenki jóban van egymással, nem annak tudom be, hogy intelligensek, hanem inkább annak, hogy nem merik kinyitni a szájukat és inkább meglapulnak. Mégiscsak hónapokig vannak összezárva, kikerülhetetlen, hogy előjöjjenek az ellentétek és az együttélés nehézségei.


Én még ott nem tartok, de Renátó brutális. Én azt látom, hogy egy vékony cérnaszálon függ az önuralma. Nem normális, ahogy bánt másokat. A bemutatkozó videója alapján ezt nagyon nem néztem ki belőle. Azt hittem, ő egy laza hapsi, aki végigpoénkodja és csajozza az egész műsort.

241. Mézes-Krémes (válaszként erre: 240. - Buspics)
2021. jan. 20. 16:18

Az ekkora különbségeket én annak tudom be, hogy a legpurdébb ocsmány viselkedésű emberek lettek kiszórva a nézők által. Hát akik eddig kihullottak azok szerintem 10 fillért nem érdemelnek. Örüljenek, hogy ott bent ehettek-ihattak ingyen. Moh lehet, hogy sunyin játszik, de egyelőre ember maradt és képes úgy eltölteni 24 órát hogy nem a pélóját vakarja ország-világ előtt mint valami majom. :) Na, nem beszélve a beteges féltékenységről, a fika evészetéről, meg arról hogy ország világ előtt nyomatják mint a nyulak. Nulla önkritika.


Szerintem Gábor nem az igazáért állt ki, hanem tenyérbemászó módon mindenbe is beleártotta magát, és folyamatosan a szart kavarta meg szította a feszkót. Azt hitte, hogy ezzel a műsorcsinálással jut majd valamire.


Amúgy a most bentlakók közül te kinek adnád a 36 misit, ha rajtad állna?


Igen, valóban igaz, ha a villát Robi félékkel tették volna tele, akkor heteken át nem lett volna néznivaló, mert full békében és egyetértésben értelmes emberek módjára élnének egymással együtt. Az meg ugye nem hozza a nézettséget. Ettől függetlenül én nem mondanám, hogy nincsen benne plusz. Szerintem van benne elég sok plusz. :) És igen, ha választhatnék hogy kinek ajándékozzak csak úgy 36 misit az biztosan ő lenne. Mert ahogy mondod, az egyedüli, akire a szereplése alapján azt mondom, hogy ember a talpán.


Szerintem mostantól izgalmasabbak lesznek a párbajok. Bár még Fru tuti hamar ki fog hullani, megy az elmeháborodott lovagja után.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook