Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? fórum

Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? (beszélgetős fórum)


240. buspics (válaszként erre: 236. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 20. 15:39

Ez igaz, Robi ember a talpán. Úgy értem, hogy nem a legfeltűnőbb közöttük, nem szórakoztató. Számomra nincs meg benne az a plusz, ami miatt érdekesnek, vagy szórakoztatónak találnám.


Bálint tényleg kiemelkedik közülük. Van egy jó kisugárzása, ami miatt szeretem nézni.


Nekem ő volt a kedvencem. Na, ő csinálta a műsort. Egy jelentéktelen, szürke kisegér volt, de hatalmasat robbantott. És becsülöm azért, amiért ennyi mindenkivel szemben kiállt az igazáért. Az ilyen karakterek miatt szeretem ezt a műsort. Kár érte, hogy kiesett.


Moh... Egy borzalom az a pali. Sunyi. Ebben igaza van Daninak, ezt jól látja.


A csajok közül szerintem senki nem esélyes.


Amúgy az is érdekes, hogy eddig hatalmas százalékkülönbségek voltak a párbajokon. Nekem ez is olyan kamuszagú, megrendezett az egész.

239. andilaci (válaszként erre: 237. - Soyle74)
2021. jan. 20. 15:23
Persze van ebbe megjátszás is biztosan!!!A nézőknek jkó ha valami balhét ,eseményt is láthatnak...😁🤣
238. Mézes-Krémes (válaszként erre: 237. - Soyle74)
2021. jan. 20. 10:33
Az igen. Hát, nem tudom. Egyiket se néztem, csak tán az elsőt asszem, és most ezt.
237. soyle74 (válaszként erre: 234. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 20. 09:50
Persze maguktól is csinálják ők a műsort elég rendesen, de szerintem néha azért "beidomítják" őket a szerkesztők, hogy játsszanak el ezt-azt. Mondom én csak abból tudok kiindulni, hogy a VV8-as szériában VV Zseraldin utólag elárulta, hogy ő valójában nem is volt szerelmes Tiv Tivybe, csak megkérték rá a szerkesztők, hogy játssza el, hogy odavan érte.
236. Mézes-Krémes (válaszként erre: 235. - Buspics)
2021. jan. 19. 17:00

Mire gondolsz, miben kéne kibontakoznia? Többnyire ő az aki főz, takarít, edz, és minden feladatnál igyekszik a tőle telhető legtöbbet nyújtani. Ráadásul empatikus is. Senkit nem terrorizált még ott bent, senkivel nem volt tajparaszt. Nézőpont kérdése, hogy kinek mi a nagy szám, vagy ki mit vár el egy ilyen műsortól, de akinek én azt mondanám hogy szívesen szavaznék 36 milliót, az Robi.


Aztán ott van még Bálint is, őt is csípem. Jó a humora, intelligens is, viszont rajta is mutatkoznak mostanság az agresszió jelei. Mondjuk nem lehet egyszerű ennyi gyökérrel együtt élni. :)


Na, Gábortól a hideg kirázott. Tudatosan generálta a feszkót, ezzel a nagyon erőltettet alekoszos mű stílusával, meg az órákon át tartó fésülködésével. Én nem csíptem, rosszul voltam tőle.


Nem hiszem, hogy Daninak lenne esélye nyerni. Én Robit, bálintot és Moh-t látom esélyesnek a fődíjra.

235. buspics (válaszként erre: 233. - Mézes-Krémes)
2021. jan. 19. 15:54

Nekem Robi olyan semmilyen. Nem egy nagy szám. De olyan alacsony a színvonal a villában az embereket nézve, hogy lehet, ezért nem tudott kibontakozni.


Én azt látom Danin, hogy manipulatív és egoista. Senkit nem hagy szóhoz jutni, csak ő mondja a monológjait. Virággal meg nagyon csúnyán bánik. Az én szememben egy bohóc, semmi több.


Gábor volt az igazi, sajnáltam, hogy kiesett. Tökös volt, szembe mert menni akárkivel a saját igazáért. Még a nagyhangú Danival is, aki mindenkit megaláz. Nem is értem azt a kevés százalékot, amivel kiesett. Pedig ha valaki elismerést érdemel, akkor az ő.


Ha Dani nyeri meg, akkor nagyot fogok csalódni ebben a műsorban. Aki ilyen csúnyán bánik a nőkkel, annak miért jár elismerés?

234. Mézes-Krémes (válaszként erre: 221. - Soyle74)
2021. jan. 19. 14:55
Nem gondolom, hogy túl sok mindent a szájukba adnak a rendezők. Csinálják a műsort ők saját maguktól is, vagy butaságból, primitívségből, vagy mert fasza taktikának hiszik...
233. Mézes-Krémes (válaszként erre: 231. - Buspics)
2021. jan. 19. 14:53

Fura ez a Dani. Én nem tudom hova tenni, valamiért nem gondolom teljesen butának. Vannak nagyon tapló megnyilvánulásai, amitől okádok. De pl. a tegnapi ágyjelenet után most nőtt a szememben. Meg szeretem a beszólásait is, néha nagyon nagyok. :)


Az előző szériákat nem láttam. Nekem Robi a kedvenc, ez nem is kérdés. Nem azért nem áll ki az igazáért mert nem erős egyéniség, hanem azért, mert egy intelligens ember, aki egy bizonyos szint felett nem megy egy bizonyos szint alá. Mivel nyerni akar, így taktikából se állt bele a konfliktusokba eddig, de szerintem ez nem lesz mindig így. Remélem, hogy ő nyeri meg.

232. buspics (válaszként erre: 229. - Soyle74)
2021. jan. 19. 11:51
Nem is tudnál, mert prémium fasság kell hozzá.
231. buspics (válaszként erre: 226. - Roxa)
2021. jan. 19. 11:48

Dani buta, mint a tök, nem tud érvelni, csak megállás nélkül pofázni és elnyomni a vitapartnerét. Úgy látszik, a villában farkastörvények uralkodnak és behódolnak annak, aki erősebb. Virág is behódolt neki, meg az egész társaság. Moh is. Benyalnak neki, ki akarják vívni a szimpátiáját. De Danival nem is lehet vitatkozni, mert csak hajtja a magáét. Ha a többiek kicsit intelligensebbek lennének, akkor ráhagynák az egészet. Szerintem Dani egy bohóc.


Fru nem fél Renátótól? Brutális, amikor Renátó bekattan. Nem fél, hogy egyszer hirtelen felindulásból lekever neki egyet?


Moh gusztustalan. Alapból unszimpatikus volt az a pasi, de ahogy szegény Mercit hülyíti, az szörnyű. Nekem ők se szimpatikusak.


Csalódás ez az egész műsor. Azért szerettem, mert voltak karakán, erős egyéniségek, akik kiálltak az igazukért, és az annyira tetszett. De itt nem ezt látom. Itt behódolás és megalázkodás van.

2021. jan. 17. 11:31
Engem nem. Az első érdekes volt, a másodikba belenéztem. Nem is tudtam, hogy már a tizediknél járunk.
229. soyle74 (válaszként erre: 228. - Andi6020)
2021. jan. 17. 11:25
Azt nem láttam, meg a tegnapi párbajt sem, csak a hírekben olvastam az előbb. Nincs türelmem már minden részt visszanézni, néha egy-egy részt megnézek belőle, annyi elég is a számomra.
228. andi6020 (válaszként erre: 227. - Soyle74)
2021. jan. 17. 11:08
Vasárnap 93-7 volt a százalékos arány.
227. soyle74
2021. jan. 17. 11:06

Hát ezt nem gondoltam volna, hogy Moh ilyen nagy százalék eredménnyel megy majd vissza Renátó ellen, nem semmi.

De így legalább remélhetőleg vége lesz a "nagy szerelemnek" Fruval, amúgy se passzolt volna össze a kiscsaj a Renátóval.

226. Roxa (válaszként erre: 223. - Buspics)
2021. jan. 16. 01:13

Hàt èn sem èrtem hogy mièrt szeretik Danit.Nekem nagyon undorito egy alak,nagyon csunyan alazza viragot. Nem èrtem mièrt kèpzeli ő feljebb magàt màsoktol. Ès hat virag is eleg unszimpi lett miota hagyja magàt igy megalazni. Nekem mèg az fura hogy hogy lehet az hogy renatot mindenki utalja(en is) danit meg istenitik a nèzők miközben nagyon hasonlòan viselkednek.

A hàrom pàr közül nekem merci es ès moh kapcsolata a legszimpibb annak ellenere is hogy ugy van ahogy. Szerintem lanyok kozul merci a legnormalisabb karakter.

225. buspics (válaszként erre: 224. - Soyle74)
2021. jan. 15. 14:26

Dani is olyan ellentmondásos. Szerintem csak húzza az agyát a Virágnak, élvezi a helyzetet, hogy a lány odavan érte és teper. De ő sírna a legjobban, ha Virág otthagyná. Ebben ez a gusztustalan.


A másik két párral ugyanez a helyzet. Méghogy a pasik nem tudnak manipulálni érzelmileg!

224. soyle74 (válaszként erre: 223. - Buspics)
2021. jan. 15. 11:36

Amikor behívják őket a riportszobába beszélgetni szerintem ott kapják meg az utasításokat.

Fru kint szerintem már meg sem fogja ismerni Renátót, Moh meg szintén megéri a pénzét, amiért fogdossa Mercit, pedig jól tudja, hogy Mercinek kint barátja van, vagy lehet már csak volt ezek után.

Virágból és Daniból még talán lehetne valami kint is, de Dani nagyon kislánynak tartja Virágot, így szerintem nem lesznek kint egy pár.

223. buspics (válaszként erre: 221. - Soyle74)
2021. jan. 15. 11:30

Kegyetlen. Renátó félelmetes, amikor iszik. Szerintem ha nem lennének kamerák, már rég lekevert volna egyet valakinek.


Dani porig alázza Virágot, Virág pedig el van ájulva tőle. Én csak lesek ilyenkor, hogy te jó ég, mi ez az agyrém? A Való Világ eddig is egy alacsony szintet képviselt, de ez már komolyan a legalja. Az amőba szintje.


Móht se értem. Nem szerelmes Mercibe, nem akar párkapcsolatot, de azért fogdossa, pusziszkodnak, és úgy viselkednek, mint egy pár. Akkor most mi van?


Nagy kaka az egész. Fogalmam sincs, hogy honnan kapják az utasítást, de én úgy érzem, hogy ennek a műsornak leáldozott. Ha már én ezt mondom, hogy egy rakás kaka az egész, aki be se kapcsolja a tévét, csak ezt az egy műsort nézi...


Amúgy olyan érzésem van, hogy direkt hagyták bent a párokat. Amivel nincs is baj, de ezt a megalázást nekem nincs kedvem nézni. Semmi tartásuk nincs ezeknek a nőknek!


Meg Danit is minek istenítik? Buta, mint a tök. Mi rajta olyan különleges? Mit tesz le ő az asztalra?


Nekem Daninak csak a bemutatkozó videója tetszett, de az se a személyisége miatt, hanem azért, mert olyan zagyvaságokat hordott össze, hogy szakadtam.

2021. jan. 14. 17:34

Tévedtem, csak Moh lett a kihívott.De Renátó nem megy vissza.

Megbomlik az "összhang" most már teljesen.....

221. soyle74 (válaszként erre: 219. - Buspics)
2021. jan. 14. 16:33

Komolytalan az egész ja.

Renátó rászól Frura, hogy ne emelje fel a hangját, erre 2 perc múlva már ő kiabál Fruval.

Aztán persze lehet, hogy sokminden meg van rendezve, pl. Fru szerintem a való életben sosem állna szóba ilyen Renátó félékkel, de itt lehet ezt adták neki ukázba a szerkesztők.

Dani és Virág is szörnyű, na nem mintha Moh és Merci nem lennének azok, bár könnyen lehet, hogy most majd Moh ki fog esni Renátó ellen, és vége lesz a "nagy szerelemnek" Mercivel.

220. buspics
2021. jan. 14. 15:35
És hiányolom a tematikus heteket is. Munka hét volt, és ennyi? Itt bezárt a bazár? Amilyen jól indult ez az évad, olyan kalap kaki lett a végére.
219. buspics
2021. jan. 14. 15:26
Most érzem először. hogy kezd elegem lenni ebből a műsorból. Ez, ahogy a csajok megengedik, hogy a pasijuk így beszéljen velük, és még ők futnak utánuk... Megalázkodnak. Még Fruzsi is, akit ennél határozottabbnak hittem. Kegyetlen. Danit és Virágot is szörnyű nézni. Én csak nézek, hogy mi a franc ez az egész? Ez most komoly? Nem írok egyenként véleményt a párokról, mert mindhárom ugyanolyan szánalmas. No comment.
218. Babi11
2021. jan. 13. 16:14
nem
2021. jan. 13. 15:19
Ma Rencsike Vivit hívja ki párbajozni👀✔🎆🎆🎆
216. soyle74 (válaszként erre: 215. - Andilaci)
2021. jan. 12. 10:21
El nem tudom képzelni, hogy mi tetszhet Frunak Renátóban, pláne azok után, hogy azt mondta, hogy az eddigi pasijai is ilyen stílusban beszéltek vele, meg össze se illenek se külsőleg, se belsőleg. Szóval szerintem kamu az egész.
215. andilaci (válaszként erre: 214. - Soyle74)
2021. jan. 12. 10:09
Lehet igazad van.Ha nem lenne "sztory" nem is néznék az emberek a műsor🤣🤣🤣🤦‍♀️
214. soyle74 (válaszként erre: 213. - Andilaci)
2021. jan. 11. 19:43

Szerintem meg ez egy kamu szerelem, mint egyik korábbi VV-szériában, amikor megmondták Zseraldinnak, hogy tegyen úgy, mintha szerelmes lenne Tiv Tivybe.

Nem is illenek össze, Fru a törpi csaj, ill. a nagydarab Renátó, dehát gondolom kell növelni valamivel a nézettséget.

2021. jan. 11. 10:36
Renátó azt hiszem megy a villából miket meg enged magának.De ez a Fruzsi is hogy ezt hagyja....oda van Renátóért egészen,teljesen hatása alatt.
2021. jan. 9. 09:01
Fru tegnap ügyes volt,micsoda profizmussal csinálta a csengát👍rekord is lett👍
211. Teráz
2021. jan. 8. 11:28
Soha nem nêzem .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook