Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? fórum

Való Világ 10 - Érdekel még valakit manapság ez a műsor? (beszélgetős fórum)


210. soyle74 (válaszként erre: 209. - Andilaci)
2021. jan. 8. 11:22
Meg mezítláb mászkálnak mindenfelé a villában, nekem az sem tetszik. Nekik nemcsak a villában nincs erre igényük, de a kinti való életben is tuti így viselkednek.
2021. jan. 7. 23:30

Az ágyba fekszenek cipőstöl, papucsostól ruhába.Megáll az eszem.

Meg nem ágyaznának,semmire sincs bent a villába igény????????????A többiröl nem is beszélve!!!!

2021. jan. 7. 10:10
Ez a labdás szivatómata jó🤣🤣lehet figyelni résen lenni😄😉mikor megy a labda
2021. jan. 6. 10:21
Szombati kiválasztásnál vagy Fru vagy Mohn lesz az esélyes.
206. buspics
2021. jan. 5. 14:19
Még nem tartok ott, de nem vagyok meglepve, hogy Bálint nyert. Mindig ő fog. Nem ugyanaz a súlycsoport a többiekkel.
2021. jan. 3. 15:39
A Rinya ...nem tudom .micsoda ..már eleve a szótól "kinyillik a bicska a zsebembe"...
2021. jan. 3. 15:26
(̶◉͛‿◉̶)Akkor nem csak én látom így,hogy Bálint fogja elvinni a 36 milliót(̶◉͛‿◉̶)
2021. jan. 3. 13:21
Szerintem is a Bálint fogja megnyerni.
202. .Charlotte (válaszként erre: 200. - Andilaci)
2021. jan. 3. 13:20
Borzasztó volt hallgatni a Ginának a mocskolódását. Hogy lehet ilyeneket mondani élő adásban? Pl hogy a Bálint alkoholista?
201. andi6020 (válaszként erre: 200. - Andilaci)
2021. jan. 3. 10:28
Remélem is. A többi agyatlan hulladék. Még Robi az, aki ember ott. A többi egy rakat mocskosszájú semmirekellő szarházi.
2021. jan. 3. 10:25

Gina tegnap nagyon magabiztos volt.Ezt is benézte.

A Bálint tegnap alázattal hallgatta a sok mocskolódást ami ellene szólt.

Szerintem Ő nyeri a VV10 majd meglátjátok🌝

2020. dec. 28. 11:41
Gina valamelyik fiút fogja kivinni.
198. buspics
2020. dec. 27. 21:38

Én már most mondom, hogy Bálint fogja megnyerni az egészet! Nem azért, mert jó karakter, hanem mert eleve ismert személy, így előnyben van a többiekhez képest. Nem egy súlycsoport.


Bocs, még a Bálint Gábor párbaj hatása alatt vagyok. Kiakasztó, hogy az egyetlen értelmes ember kiesett. Ő jó játékos volt, csinálta a műsort, értelmes gonoldatai voltak, megosztotta az embereket... Miért neki kellett kiesnie? 😠 Ráadásul megalázó 20 százalékkal!

197. Panda02
2020. dec. 27. 12:38

Én is néztem-:(Addig nem villantotta ki a Formás melleit,nem vette le azt a szörnyű rózsaszín nagy kesztyűt,mások cigiztették, még kiszavazásra nem került.Nekem ő egy szürke kis egérnek tűnt.Most is egy hülye hisztis p..találom.

Igen én is úgy érzem az RTL bele mászik,befolyásolja az egész műsort.Merci javára kavarta.Nah meg ez a lila kendő?

Majd holnap meg tudjuk.Csak egy csoportot véd.A másik pedig.?Ott csak az marad benn aki szexel,és pár?Hülyeségek áradata.Remélem Gina kiviszi Danit.A modora förtelmes

2020. dec. 27. 12:28
De ami tegnap este mindent vitt az Amanda arca volt, amikor meglátta a százalékokat és kiderült, hogy a Merci megy vissza :D :D :D
195. .Charlotte (válaszként erre: 193. - Andilaci)
2020. dec. 27. 12:27
Igen, egyáltalán nem is volt így izgalmas. Előre lehetett tudni, hogy a Gina lesz a kiválasztott. Ezért nem is érdekelte különösebben a Frut meg a Renátót, mikor beszólt az Anikó, hogy ma este megtartjuk a kiválasztást.
194. .Charlotte (válaszként erre: 192. - Andi6020)
2020. dec. 27. 12:25
Igen, ez nekem is eszembe jutott, hogy Renátóra nem is kerülhetett volna lila kendő...
2020. dec. 27. 12:16
Megállt az eszem a tegnapi lilla kendös kiválasztáson.Tudtam hogy így Ginát dobálják meg jelekkel.De szerintem elég erős,így nagyvalószínüséggel Ö megy vissza a villába a stílusa miatt meg csinája is a műsort olyat amilyet.Az Rtl valahogy gyorsan véget akar vetni ennek a műsornak,de lehet nekem tűnik úgy.
2020. dec. 27. 11:06
Renátóra nem is kerülhetett volna lila kendő.
191. Szasza4
2020. dec. 27. 10:57

A tegnapi műsor nagyon felháborított! Lehet, hogy a fiatalok másképp látják, csak én a vénség, akinek ősz a haja, de arca csupa derű látja rosszul?! Állítólag híresen nagy türelmem van?! Sokáig lehet fát vágni a hátamon, de most mégis besokalltam! Tudom, hogy az öndicséret büdös, de teszem a dicséretfélét azért, hogy értve legyen amit írni fogok. :)


A retek klub kitett magáért! Blöááááá! Ma sem értem, hogy tegnap mit műveltek, mit-, miért csinált a csatorna?! Ilyen a 17 év alatt nem volt a VV-k történetében. Már a kiválasztás előtti balettműsor is röhej volt. Bálinték "táncikálásában", Dávid nem vett részt, mert nem akart bohóckodni?! Büntetés?! No, az nem volt!

Majd beküldtek a "két csapatnak" két-két lila kendőt?? Tehát a kiválasztásra öt emberen lilakendő volt! Mercin eleve ott volt a kendő, mint párbajgyőztesen. Gina bandájában Merci, Renátó lilakendős. Bálintéknál pedig Merci, Vivi és Gina. Így Ginát pakolták meg jelekkel. A szerencsétlentől elvettek minden lehetőséget a kihívásra! (És nem vagyok Gina fan!)

Ezek alapján csak Bálintot, Moh-t, Danit, hívhatja majd ki. Ezt vajon miért csinálták a rendezők? Úgy tudom, hogy a "szekrényajtógyilkos" Renátó büntetése az volt többek között, hogy nem kaphat x ideig lilakendő?!

Kilóg a lóláb nagyon, hogy a csatorna minél előbb le akarja zavarni ezt a műsort! Nincs abszolut nézettségük. Csodálkoznak?! Én nem! A tegnapi reklámbokkok mennyisége az mindennek a csimborasszója volt. (Közben értem én, hogy abból élnek, de mégis.) Az összefoglalót is pillanatok alatt lezavarták. Azt, hogy egy napi sorozatból ismert embert küldenek be Bálint személyében, no az már előrevetítette az árnyékát annak, ahová most eljutott ez az évad! Szerintem.(Ja, és az melengetné a szívemet, ha a csatorna a kiválasztás napján levetetné a lila kendőket, hogy csak addig volt érvényben! Kivétel persze Mercit! :D)

190. Szasza4
2020. dec. 27. 10:46

A tegnapi párbajról annyit, hogy a párbaj %-a, tényleg nagyon zavaró volt. Ha objektív akarok lenni, és mások is leveszik az unszimpátiás szemüvegüket, akkor valljuk be, hogy ennyire nem volt nagy arányban erkölcsi fölény Mercinél. És nem tisztem Amandáékat védeni, de olyan érzésem volt, mintha Amandát büntették volna a "csapata" összes hibájáért. Az önbizalomhiányos lányt ezzel szemlátomást a földre nyomták a végére.

Mégha a mókusok közé is dobnak, akkor is kimondom, hogy megsajnáltam Őt.

Remélem, akármilyennek is tartották a lányt ( mert, Ő sem volt rosszabb a Deákné vásznánál, de a többiektől sem ) sikerül majd talpra állnia.

189. soyle74
2020. dec. 27. 10:40
Na végre kiesett a trampli Amanda, már nagyon ideje volt. :)
188. Szasza4
2020. dec. 26. 16:16

Lehet, hogy ma este Fru lesz a kiválasztott?! Megérdemelné. Benne van a legnagyobb rosszindulat. Addig akarja piszkálni Mercit is, míg meg nem üt valakit, hogy kizárják a játékból??!! Fru tattttikájának a része ez, erre a szálra fűzte fel a "mestertervét!" :D A nézők véleményére persze nem gondolt? Ő, egy nagyon rafkós csaj. Sokat "tanult" Dubajban. Sokan szépnek tartják, én nem. De, mint tudjuk, a szépség szubjektív dolog. Kinek a pap, kinek a paplan?!

Ráadásul, Fru szája ronda. Egy pókot ki tudna vele harapni a sarokból, a rossz szájtartása miatt. No meg a borzasztó sminkelés miatt is tűnik így. Főleg, ha kontúrozza, mint a szemöldökét, ráadásul úgy, mint a cigány curvás ribik. A játékhoz azonban nincs esze.

Bálint úgy látom, kezd leválni Daniról! Igen sokat van Robi mellett. Vajon súgtak neki kintről?! :)

Egyébként Amanda ott hibázott, hogy összeállt a romalánnyal. Majd hangosan mozdult rá Bálintra az elején. Ha ügyesen csinálta volna és, mint két kisi legó áll össze Bálinttal, akkor most ketten vinnék a prímet a villában, sokkal értékesebbek lettek volna együtt. Szerintem.

(De az életben jobb, ha azt fránya "HA" szócskát töröljük a szótárunkból, mert nincs olyan, hogy "mi lett volna HA??!!)

187. Szasza4 (válaszként erre: 184. - Andilaci)
2020. dec. 26. 15:07

Jó, hogy mondod! Ez kimaradt nekem. Valószínű pont akkor mentem ki a hűtőhöz nasizni. :DD

Egyébként, kinézem Ginából, hogy ha elveszíti Amandát, akkor tér észhez és válik le a párocskáról. Én, összeroppanásra is számítok. :D

(Továbbá, ha Amanda esik ki, akkor Gina kiborul és szexualizálni fogja a le- és felmenőket. Ha Merci esik ki, akkor Moh összefeküdhet Vivivel.:)))))

186. buspics (válaszként erre: 178. - Szasza4)
2020. dec. 26. 14:53

Olivér volt a nagy taktikus. Ezeknek fingjuk sincs.


Nekem sincs kedvencem az idei évadból. Talán Gábor volt a legnormálisabb. Nem rossz ez az évad, de túl sok hangos, balhés embert válogatták össze.

185. buspics (válaszként erre: 180. - Soyle74)
2020. dec. 26. 14:47

Én is csak annál a párbajnál tartok 😃


Régi szép idők, amikor főműsoridőben ment... 😃

184. andilaci (válaszként erre: 181. - Szasza4)
2020. dec. 26. 11:51
Gina kortesbeszéde nem lesz majd semmi,legalábbis a tegnapi részböl úgy tünik!!!!
2020. dec. 26. 11:37
Én már az elsőnél elvesztettem a fonalat. Az ejszakai szexpartiig meg masztitúraig még értettem, aztan leblokkoltam.. :D
182. Myra
2020. dec. 26. 11:35
Nem erdekel.
181. Szasza4 (válaszként erre: 179. - Andi6020)
2020. dec. 26. 11:22

Köszönöm szépen!

(Akkor jól hámoztam ki Petiként szavaiból, hogy mi lesz ma. :)

Vajon belesűrítenek majd mindent abba a kis időbe, ami eddig kevés volt mindig?! Még elköszönni sem lesz idejük........

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook