Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valakinek van tapasztalata a mikrodermabrázióról(bőrcsiszolás)? fórum

Valakinek van tapasztalata a mikrodermabrázióról(bőrcsiszolás)? (tudásbázis kérdés)


1 2
35. Veronika27 (válaszként erre: 34. - Borzoska3)
2011. jún. 23. 09:45

Igen, lehet.

De először próbáld meg otthon citrom, torma vagy feketeretek levével, mert ezek is halványítanak. Hátha nem kell kezelésre menned.

34. Borzoska3 (válaszként erre: 32. - Veronika27)
2011. jún. 22. 19:03

Nyáron többször leégett a bőröm, most megnéztem a tükörben, ahol leégett (évekkel ezelőtt) ott sötétebb és szeplős.

Ezen lehet ezzel a kezeléssel javítani ?

33. naomi1
2011. jún. 16. 15:25
en csinaltam egy 6 alkalmas kurat es hibatlan a borom. Masok is eszrevettek a kulonbseget. Nagyon elegedett vagyok vele. jovore megyek ujra.:))))))))
32. Veronika27 (válaszként erre: 31. - Borzoska3)
2011. jún. 14. 10:21
Fontos tudni, hogy mi okozza/okozta a pigmentfoltot. Ha a probléma még mindig fennáll, akkor kezelni lehet és halványítja, de eltüntetni nem fogja. Ha megvan a baj forrása, először azt kell megszüntetni.
2011. jún. 14. 00:13
Eltünteti a kisebb pigment foltokat is ?
30. simple (válaszként erre: 29. - Veronika27)
2010. nov. 9. 12:40
Csak Ilcsit, és még egy másik márkát használ, annak nem tudom mi a neve, de majd megnézem holnap.
29. Veronika27 (válaszként erre: 28. - Simple)
2010. nov. 8. 20:40
A kristályosról nem tudok mit mondani, mert nem próbáltam, nekem gyémántfejes van. Nyilván ha van bőrproblémád, akkor jobban látszik az eredmény. Nem tudom, a kozmetikusod milyen szereket használ, lehet azok a nem megfelelőek.
28. simple (válaszként erre: 27. - Veronika27)
2010. nov. 8. 14:40
Igen,masszírozás és a végén egy pakolás ultrahanggal. A kristályos gépe van,talán ez a baj. Úgy hallottam a gyémántfejes sokkal hatékonyabb.
2010. nov. 8. 12:13
Hogy szokta csinálni a kozmetikus a kezelést? Mi van benne? Masszíroz, ultrahangoz?
26. simple (válaszként erre: 25. - Veronika27)
2010. nov. 8. 11:50
Nincs probléma a bőrömmel. De reméltem hogy megújul majd a bőröm, és ez azért látszani fog. Hát ugyanolyan a bőröm, amilyen eddig is volt. Most szerdán megyek majd másodszor.
25. Veronika27 (válaszként erre: 24. - Simple)
2010. nov. 5. 21:15
Mi a bőrproblémád?
24. simple
2010. nov. 5. 14:12
Én most kezdtem a kúrát, szerdán voltam először. Egyelőre nem vagyok elájulva az eredménytől, de talán majd a kúra végére...
23. sára86 (válaszként erre: 16. - Tempest)
2010. okt. 8. 15:25

Szia Tempest!

Gyémántfejes mikrodermabrázióra járok és nagyon-nagyon hatékony!Csak jót tudok mondani róla!

Ha kel a telefonszám és cím nagyon szívesen megadom!

22. Szandikkka (válaszként erre: 21. - Cuciii)
2010. okt. 7. 16:52

Én is voltam ilyen kezelésen még 2010januárban!

Azóta hibátlan a bőröm.

Mondjuk előtte annyi volt a problémám,hogy pár kisebb heg volt látható a bőrömön(pattanások után maradtak,és tág pórusú volt a bőröm.De ezek elhalványodtak a kezelésnek köszönhetően,pedig csak 5kezelésen voltam.Előtte alapozó nélkül nem is nagyon mutatkoztam,mára pedig már egyáltalán nem használok alapozót.

21. cuciii
2010. okt. 6. 10:00
Én éppen most vagyok benne egy ilyen kúrában, de csak jót tudok róla mondani:) Első alkalommal egy tisztító arckezelésbe volt beépítve a csiszolás, és annyira tetszett a végeredmény, hogy úgy gondoltam belevágok egy kúrába. Nagyon szép sima és selymes lett a bőröm, a pórusok is összehúzódtak (pedig nekem elég tág pórusú bőröm van), a mimikai ráncok is halványodtak. Van 1-2 apróbb heg az arcomon, remélem a kúra végére ezek is halványodnak majd valamennyire. Azóta voltam már egy újabb csiszoláson is és nagyon tetszik, nagyon várom hogy a kúra végére milyen lesz az arcom:)
20. anduska80 (válaszként erre: 19. - Veronika27)
2010. jún. 1. 22:40
Sajnos nem!Megbíztam a kozmetikusomban.
19. Veronika27 (válaszként erre: 18. - Anduska80)
2010. máj. 31. 22:44
Téged nem tájékoztattak a veszélyeiről?
2010. máj. 31. 21:41
Tavasszal és nyáron TILOS a bőrcsiszolás.Pár éve tavasszal én is voltam,rengeteg májfoltom alakult ki tőle,amit sajnos már nem lehet eltüntetni.Jól gondoljátok meg!
2010. máj. 31. 19:39

Bőrgyógyászaton valószínűleg nem a kozmetikai csiszolást hírdetik.

Nyugodtan menj be érdeklődni, mivel 2 féle gép létezik.

2010. máj. 31. 19:23

Sziasztok

Valaki ajánljon léci egy helyet, ahova mehetek Budapesten. Tudom, hogy sok kozmetikában és néhány bőrgyógyászaton is hirdetik, de félek csak úgy az "utcáról" bemenni. Ha valakinek van kipróbált tippje, akit szívesen ajánl azt megköszönöm. Privibe is jó.

15. Veronika27 (válaszként erre: 14. - Johannia)
2010. ápr. 16. 13:32

Heti 1 alkalom mehet nyugodtan. Nálam a kúra 5 alkalom volt.

Ennél gyakrabban nem kell alkalmazni.

2010. ápr. 16. 11:09

Nekem eddig sokat segített, egyáltalán nem fájdalmas. Gondolom mindenki a csiszolás miatt asszociál a fájdalomra...


Az én kozmetikusom csak annyit mondott, hogy még néhány kezelés nem ártana, de konkrétumot nem mondott. Milyen gyakran szabad erre menni? Van káros hatása a gyakori használatnak?


Tempest: Nekem kezelés után nem látszódott egy ráncom sem (még csak olyan halovány, mimikai ráncaim vannak) és hihetetlen puha, sima, kellemes tapintású volt a bőröm. Másnap is. Érdekes, hogy nekem elkezdett zsírosodni a bőröm, a kezelés előtt meg tök száraz volt. Gondolom az elhalt hámréteg miatt volt száraz és most végre elkezd lélegezni a bőröm.

2010. márc. 24. 20:53

Ma voltam kozmetikusnál,és elvégezte rajtam a mikrodermabráziót(bőrcsiszolást)

Egyáltalán nem fájt,sőt!

Én egy pár kisebb heget szeretnék eltüntetni ezzel az eljárással!

Annyi változást tapasztalok,hogy feszesebb lett a bőröm és nagyon szép sima tapintású.

A hegek még megvannak,de egy kezeléstől nem is lehet azt várni,hogy egyből eltüntesse!

2hét múlva javasolta a következő kezelést!

Elmegyek az biztos!

12. Veronika27 (válaszként erre: 11. - Tempest)
2010. febr. 23. 20:50

Ez attól függ, hogy mi a probléma.

Minden bőrproblémát valamely belső szerv normálistól eltérő működése okoz. Először ezt kellene megodani, aztán a kezelés, amivel a probléma megoldható örökre.

11. Tempest (válaszként erre: 9. - Ivett78)
2010. febr. 23. 20:15
annyi a kérdésem, hogy csak a kezelés után látszik az eredmény, vagy hosszabb távon is??
2010. febr. 23. 09:03

Igen, valóban nagyon jó! De a géptől is függ, hogy mennyire kellemetlen. Nekem gyémántfejes van, az nem fáj de úgy tudom, a kristályos az már igen.

Amit nem szabad: napozni, szolizni, savas krémet használni. A kezelés után a bőrt fel kell táplálni (masszázs, maszkok, gépi kezelések).

Nekem volt egy májfoltos páciensem, már az első kezelés látványos volt, 5-öt csináltunk neki és sokkal jobb lett:) Hegekre is nagyon jó, persze nem a mélyekre.

2010. febr. 22. 23:03

Szia!


Nekem kicsit kellemetlen volt, a szurkáló érzés miatt. De ki lehet bírni és mindig kérdezte a kozmetikus közben, hogy nem fáj-e és akkor állított rajta valamit. A kezelés után nagyon sima, selymes tapintású volt az arcom és kisimult. Szóval a végeredmény látványos!!!

Jó szépülést:)

2010. febr. 22. 22:58
Mikrodermabrázióról v.mi tapasztalat?Segítsetek!Csütörtökön megyek kezelésre........
7. Szandikkka (válaszként erre: 5. - Tempest)
2010. febr. 18. 19:25
Miskolcon a mikrodermabrázió 4000ft,plussz az utókezelés 1000-2000ft!Bőrtípustól függ!
2010. febr. 18. 19:03
Ahova most járok ott bevezető ára van ott 3500 múlt év ősszel 3800ért csinálták de benne volt a szemöldök szedése és ionto is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook