Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Valakinek van tapasztalata a mikrodermabrázióról(bőrcsiszolás)? fórum

Valakinek van tapasztalata a mikrodermabrázióról(bőrcsiszolás)? (tudásbázis kérdés)


1 2
5. Tempest (válaszként erre: 4. - Katalin1962)
2010. febr. 18. 18:58
Az árát lehet tudni??
2010. febr. 18. 18:50

Ha a szolárium barnaságra gondolsz azt egy idő után elveszti ugyanis a kezelés alatt nem lehet szolizni. Az első időben hetente majd két hetente aztán havonta kell járni, de ez a bőr állagától

állapotától is függ. Ha havonta fogsz járni már lehet egy hét múlva szolizni.

Amennyiben nem nagyon mély a a heg egy idő múlva eltűnik az egyenetlenség.

Már másnap lehet sminkelni, de ha reggel mész a kezelésre délután már fel lehet feltenni a sminket.

Nem fáj sőt nem is kellemetlen. A kezelés után masszázs is van nálam beletartozik a kezelésbe.

3. Szandikkka (válaszként erre: 2. - Katalin1962)
2010. febr. 18. 18:36

Kedves Katalin1962!


Lenne még pár kérdésem:Kezelés után a bőr elveszti a barna színét?Szerinted a finomabb pattanás utáni hegeket is eltünteti ez a kezelés?Utána való napokon lehet sminkelni?Mennyire kellemetlen a kezelés?

Válaszod előre is köszönöm

2010. febr. 18. 18:05
Nekem van, a második kúrát kezdtem nem rég. Nagyon jó hatással van a bőrömre. A kitágult pórusok ellen, zsírosodás ellen a foltokat is el lehet tüntetni. Nekem használt sokkal finomabb és lágyabb lett a bőröm.
2010. febr. 18. 17:43
Valakinek van tapasztalata a mikrodermabrázióról(bőrcsiszolás)?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook