Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a mikrodermabráziós kezelésekről, kinek hogy jött be? fórum

Mi a véleményetek a mikrodermabráziós kezelésekről, kinek hogy jött be? (beszélgetős fórum)


17. 0099ef8a4f (válaszként erre: 16. - Egri maja)
2016. máj. 19. 18:19

Köszi!

Alaposan utánanéztem, milyen tűhosszúságút és minőségűt vegyek. Illetve a használatba is csak úgy mertem belevágni, hogy tudtam, hogyan kell. Nálam szerencsére nagyon bevált, bár eddig sem volt komolyabb gond a bőrömmel, de mióta használom jobb a textúrája és fiatalosabbnak is hat (bár igazán erre sincs szükségem még :) A lényeg, hogy kollagéntermelés szempontjából látványos eredmény érhető el vele, ha ésszel használják, de akkor ezt biztosan tudod.

2016. máj. 19. 17:52
Szerintem csak òvatosan az otthoni dermarollerezèssel.Az sem valò bàrmilyen bőrtîpusra,illetve nem lehet tudni a hosszù tàvù hatàsàt.Nekem rossz tapasztalatom van vele.Kozmetikus vègzettsèggel ès tapasztalattal àllìtom ezt.
15. 0099ef8a4f (válaszként erre: 14. - Gribedli***)
2016. máj. 19. 13:43

Kétféle kezelést ajánlottak, a mikrodermabráziót és a dermarollert. Az utóbbit itthon használom is két hetente, a 0.5 mm-es változatát és tapasztalatként állíthatom, nagyon jól működik. Ezt szeretném kiegészíteni majd a másik kezeléssel.


Köszi :)Beszerzek majd valami jó fajta fényvédőt.

Aztán updatellek benneteket, ha voltam mikron :)

14. gribedli*** (válaszként erre: 12. - 0099ef8a4f)
2016. máj. 19. 08:47

Attól függ, télen amúgy is glikolsavas krémet használok nappalra is, 15spf, de a neostrata nappali krémje csak 10% aha, és fölé szoktam tenni vagy kompakt alapozót, 20-as spf, vagy egy folyékony alapozót, ezekből is van fényvédő.


A pórusaid nem lesznek kisebbek, mert a pórusok mérete genetikus is. Ha hegek, az igen, azok halványodni fognak. De amúgy ha dekoltázson van, elég zárt felsőkben járni, napra nem nagyon mennék de ha mész, akkor a szokásos naptej, valami jó erős, és gyakran feltenni. Pl a 60-as sem véd, ha nem ismétled meg egy óra múlva (1 óra alatt mindegyik lebomlik) de a 30-as is jó, ha óránként felteszed.

2016. máj. 18. 21:56

A kezelèsek lènyege àltalàban a prevenciò,azaz a megelőzès.Ha vki rendszeresen jàr,havonta egyszer bàrmilyen kozmetikai kezelèsre,akkor arra kell gondolni,h sokàig szèp maradhat a bőre.Szèp,fiatalos,sugàrzò.Van aki hisz benne van aki nem,vkinek ez,màsnak meg màs vàlik be!:)

Mèg a mezoteràpia tűnèlküli vàltozatàt ajànlom mindenkinek!:)Hosszù tàvon szèpnek,fiatalosnak ès első sorban àpoltnak maradni!:)

12. 0099ef8a4f (válaszként erre: 8. - Gribedli***)
2016. máj. 18. 18:02

Köszi :)

Dekoltázsra szeretném, pórusok minimalizálására. Azt hallottam, arra elvileg hatékony.

Kémiai hámlasztóm van itthon, A Paula's Choice-tól. Egy BHA.


Majd ősztől tervezem mert a megégést pigmentálódást én is el akarom kerülni :)


Te milyen fényvédőt használtál kezelések között?

11. 0099ef8a4f (válaszként erre: 5. - Egri maja)
2016. máj. 18. 17:55

Szia :)


A fényvédelmet én is hallottam. Meg hogy a fizetendő végösszeg attól függ mekkora és milyen területet kezelnek. Pl. egy dekoltázs talán többe is kerül, mint az arc teljes területe.

Viszont igaz, hogy egy jobb kezelés 10 alatt már nagyon nincsen.

10. gribedli*** (válaszként erre: 2. - Simple)
2016. máj. 18. 08:44

Azt is nézd, hogy a bőr megújulása elég sok időt vesz igénybe, 28 nap alatt újul meg csak a legfelső hámréteg, és a mélyebben található egyenletlenségeknek kell 1 év is. Erre be kell rendezkedni, vagy folyamatosan csinálja az ember, minden télen, vagy elmarad az eredmény, amit várt. Persze a legtöbb embernek nincs erre se ideje se pénze, se kedve, egyszer kipróbálják, vagy egy ciklust kipróbálnak és ha nem azt kapják, amit vártak, akkor azt a kezelést nem fogják többet igénybe venni.


A kozmetikus meg nem versenyezhet a bőr regenerációs folyamataival, ő nem plasztikai sebész, sem bőrgyógyász, csak kozmetikus. Szerintem ha elmondanák az embereknek, hogy figyi, olyan 1 év alatt lesz igazán látható változás, akkor meg senki sem fizetne be, mert inkább hisznek a reklámoknak.


A glikolsavas kezelésnél bőrgyógyásznál is pl minimum 50-70 napos egy ciklus, mellette otthon kenegetni kell, és van az a bőrhiba, amihez éveken keresztül kell ezt csinálni.

9. gribedli*** (válaszként erre: 5. - Egri maja)
2016. máj. 18. 08:35
Egyetértek! Az a szakember, aki ilyenkor erőlteti, nem igazán törődik a kliens bőrének az egészségével. Ilyenkor max frissítésre ajánlott, enyhe változatban
8. gribedli*** (válaszként erre: 1. - 0099ef8a4f)
2016. máj. 18. 08:31

A gép mindenhol ugyanaz, de annyira lesz hatásos, amilyen erősre beállítják. Teszem azt, lehet, hogy csak gyenguszra van beállítva és akkor egy bőrradírral ér fel a hatása, meg be lehet úgy is állítani, hogy leszedje a bőrt...ez a kozmetikuson múlik.


Szerintem jó ez a kezelés, én mindig piros vagyok mikor csinálják, szóval biztos nem a leggyengébbre van állítva, de fokozhatod a hatását azzal, hogy a kezelés napján az esti arctisztítás után egy jó erős glikolsavas krémet(neostrata 20%os glikolsavas krémje) használsz. A kettő együtt fantasztikusan megújítja a bőrödet, mert az egyik egy mechanikus hámlasztó, a másik pedig a savak hámlasztó hatásán alapul.


Nem tudom, hogy mi az alap problémád? Ha csak szintentartásra kell, elég évente 2x. Ha egy kúrát szeretnél, akkor 8-10 kezelés de megmondom őszintén, így májusban már nem reckíroznám mert süt a nap, januárban kell az ilyen kúrákat csinálni. Amit most tehetsz, egy vagy kettő kezelés, hogy felkészítsd a nyárra a bőröd és majd szeptemberben egy másik, amivel a nyári napozás alatt keletkezett foltokat tüntetheted el (HA keletkezett), hogy egyenletesebb legyen a barnaságod.

7. simple (válaszként erre: 5. - Egri maja)
2016. máj. 18. 07:37
Elfogadható lenne az ára persze, ha lett volna valami eredménye.
6. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - Simple)
2016. máj. 18. 04:08
Én is így gondolom.
2016. máj. 17. 22:41

Sziasztok!:)

Ez a kezelès nem ajànlott minden bőrtìpusra.

Ellenben tavasztòl őszig egy normàlis kozmetikus sem vègez ilyen kezelèst,mert pigmentàlòdhat a bőr tőle!!!!Bàr sajàt felelősègre ha a vendèg tènyleg nem megy napra ès hasznàl fènyvèdőt talàn....de akkor màr inkàbb a hidroabràziòt ajànlanàm.

Kinek mi a dràga...sajnos a pènztàrca szab hatàrokat.Egy normàlis arckezelès,arcmasszàzzsal,hatòanyagokkal,gèpek hasznàlatàval szerintem mèg 8-10eFtèrt elfogadhatò lenne.

4. simple (válaszként erre: 3. - 0099ef8a4f)
2016. máj. 17. 22:35
Tény, hogy nem olcsó. Én öt hat alkalommal voltam de tényleg nem történt semmi, csak utána még vehettem pluszban fényvédő krémet, mert nem érheti a bőrt a nap a kezelések után.
3. 0099ef8a4f (válaszként erre: 2. - Simple)
2016. máj. 17. 21:57
Igen, azt hallottam hogy elég húzós az ára. Hány alakalommal voltál, ha meg szabad kérdezni?
2. simple (válaszként erre: 1. - 0099ef8a4f)
2016. máj. 17. 19:25
Én voltam, nekem nem ért semmit, nagyon sajnáltam a pénzt, amit kidobtam rá. Egy jó itthoni radírozás+maszki is többet ér mint ez a kezelés. Persze biztos van akinek beválik, de nálam semmi látható változás nem történt.
2016. máj. 17. 19:10
Érdekelne, kinek milyen tapasztalata volt gyémántfejes bőrcsiszolással kapcsolatban? Mennyire hatásos?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook